۸۵۵۴
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
۱۰۴۸۰۹ 
حتما برای شما هم پیش امده که هنگامی که برای خرید کفش اسکیت به فروشگاهی مراجعه می کنید با سردرگمی مواجه شده باشید!؟ برای کسب اطلاعات مهم و ضروری با کارشناسان ما همراه شوید تا پارامترهای لازم جهت خرید یک جفت کفش اسکیت مناسب را فراگیرید.
برترین ها: حتما برای شما هم پیش امده که هنگامی که برای خرید کفش اسکیت به فروشگاهی مراجعه می کنید با سردرگمی مواجه شده باشید!؟ برای کسب اطلاعات مهم و ضروری با کارشناسان ما همراه شوید تا پارامترهای لازم جهت خرید یک جفت کفش اسکیت مناسب را فراگیرید.

کفش اسکیت مانند هر نوع پوشاک ورزشی دیگری در رنگها، مدل ها و طرح های متنوع از کمپانی های مختلف به بازار ارائه شده است.این تنوع برای افراد عادی که برای اولین بار میخواهند خرید کنند بیش از آنکه سرگرم کننده باشد مطمئنا گیج کننده است.نکاتی که باید در نگاه اول به آنها توجه کنید عبارتند از:

به هیچ عنوان کفش ارزان قیمت نخرید!

اولین و مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی کفش ارزان قیمت نخرید.متاسفانه کفش های ارزان قیمت زیادی در بازار وجود دارد که هم رنگ و لعاب خوبی دارند و هم قیمت پایینی دارند و هم از آنها تعریف میشود اما باید در نظر داشت که این کفش ها استاندارد نیستند (اینجاست که ضرب المثل قدیمی "هیچ ارزانی ای بی دلیل نیست" به یاد آدم می اید)

بهترین اسکیت های موجود در بازار
نمونه ای از شکست بست های اسکیت ارزان قیمت و فیک در اولین استفاده!

کفش های ارزان قیمت همانطور که از اسم و ظاهرشان پیداست از مواد بسیار ارزان قیمت ساخته شده اند که باعث شده در عین داشتن قیمت فروش پایین بازهم برای تولید کننده و فروشنده سود داشته باشند.

مواد بکار رفته در ساختار این کفش ها عمدتا پلاستیک های سخت و پارچه های بی کیفیت می باشد.نکته ای که باید درنظر داشت این است که افرادی سودجو با ترفند هایی مثل سبکی و استحکام اقدام به جذب مشتری برای این کفش ها می کنند و باید مراقب بود تا حقه این افراد را نخورد.سبکی و استحکام-بجای استحکام بهتره بگیم خشکی!-این کفش ها بخاطر کیفیت پایین آنها است که از حداقل ماده غیرمنعطف ممکن ساخته شده اند.

این کفش ها گذشته از نداشتن ساختار ارگونومیکی مناسب (علم ارگونومیک علم طراحی اشیاء و وسایل اعم از کفش،صندلی ،پوشاک و ... بر اساس علم آناتومی بدن است به نحوی که حداکثر راحتی و حداقل آسیب وارده ممکن به بدن را داشته باشد)، دوام بسیار پایین که معمولا در بهترین حالت حداکثر 3 ماه است،ایجاد بوی نامطبوع به طرز وحشتناک به دلیل کیفیت پایین پارچه و آستر بکار رفته،کفی های نا مناسب ،تعادل ناکافی، عدم کارایی راضی کننده، قدرت مانور حداقل و به طور کلی نداشتن ویژگی های مناسب باعث آسیب نیز می شوند! از جمله آسیب های وارده میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- زخم ها و آسیب های بافتی - مفصلی در اثر شکستن اسکیت هنگام سواری و زمین خوردن در اثر عدم تعادل ناشی از استاندارد نبودن اسکیت.

- آسیب های جبران ناپذیر و دردآور تاندونی در اثر انتقال مستقیم ضربات و لرزش ها به تاندون ها (متاسفانه بدترین تراژدی این اسکیت ها همین مورد می باشد که به دلیل خشکی و نبود ضربه گیر تمامی لرزش ها و نیروی حاصل از اسکیت سواری را بجای جذب به تاندون ها منتقل کرده و باعث کشیدگی،پارگی و درد بسیار شدید می شوند که در دراز مدت راه رفتن را سخت کرده و باعث باراحتی هایی مثل قوز کمر، پرانتزی شدن زانو، درد مفصلی، کجی انگشت های پا، چرخش مچ پا، ضعف و لرزش عضلات و اختلال در راه رفتن در کنار درد دایمی می شوند.)

- آسیب های مفصی مثل ساییدگی یا جابجایی و از بین رفتن غضروف. ساییدگی در اثر اسیب به صفحات مینیسک موجود در محل اتصال دو استخوان در ناحیه مفصل به دلیل زاویه نامناسب پا هنگام ورزش و انجام حرکات نا صحیح ایجاد می شود. متاسفانه این صفحات تا اخر سنین رشد که قد در حال افزایش است آسیب را نشان نمیدهند و مشکلات بعد از بسته شدن این صفحات بروز پیدا میکنند. این امر باعث شده که عده ای بدون اطلاع از آسیب وارده به اسکیت سواری با اسکیت های نامناسب و غیر استاندارد ادامه داده و دیگران را با این استدلال که مدتی استفاده کرده اند اما مشکلی برایشان پیش نیامده به استفاده از این قسم اسکیت ها ترغیب نمایند. پس توجه داشته باشید که عدم بروز آسیب در کوتاه مدت دال بر عدم آسیب نمی باشد.

سایر اسیب ها عبارتند از: اسیب به رباط، چرخش مفصل زانو و مچ یا به اصطلاه پیچیدن پا،آب آوردن مفاصل، تورم و درد، کج شدن انگشتان، اسیب به استخوان ها علی الخصوص استخوان کف پا و ...

گذشته از این آسیب ها مشکلات دیگری هم هستند که در وهله دوم اهمیت دارند اما قابل چشم پوشی هم نیستند مثل پیشرفت کند در اسکیت سواری، عدم توانایی در مانور، ناتوانی در انجام حرکات صحیح، عقب ماندن از دوستان و... .

سایز کفش را حتما در نظر داشته باشید 

بهترین اسکیت های موجود در بازار
>راهنمای انتخاب و تعیین سایز کفش بر اساس طول پا ↑ <

کفش اسکیت حتما باید سایز پای شما باشد. از خریدن کفش اسکیت سایز بزرگ به امید پوشیدن آن تا چند سال آینده خودداری فرمایید.اگرچه بسیاری از کفش ها قابلیت تغییر سایز را دارند اما باید توجه داشت که در رده اسکیت های حرفه ای و بزرگسالان و جوانان کفش های اسکیت معمولا قابلیت تغییر سایز را ندارند.به همین دلیل هنگام خرید کفش اسکیت حتما سایز آنرا مناسب با پای خود انتخاب کنید.گشاد بودن یا تنگ بودن بیش از حد کفش باعث عدم تعادل و اسیب به پا می شود.

هنگام خرید اسکیت حتما در ساعات واپسین روز مراجعه فرمایید زیرا در طول روز پا دچار انقباض و انبساط می شود و در سایز اصلی خود نیس اما در ساعات انتهایی روز این انبساط و انقباض ها به پایان میرسد و پا در اندازه ی واقعی خود قرار دارد.

حتما هر دو لنگه کفش اسکیت را بپوشید چرا که برخی از انسانها هردو پای آنها دقیقا هم اندازه نیس و ممکن است یکی کمی کوچک تر یا بزرگ تر باشد.

مارک اسکیت

اگر قصد دارید که به صورت تفریحی و برای بدنسازی و فیتنس اسکیت بخرید؛ به دنبال اسکیتهای مارک دار معتبر بروید و از خرید اسکیتهای با مارکهای متفرقه پرهیز کنید.

هنگام خرید دقت فرمایید که مارک اسکیت به درستی برروی کفش نوشته شده باشد: به عنوان مثال کفش های رولربلید مارک صحیحشان به صورت Rollerblade است اما برروی نمونه های تقلبی عباراتی مثل Rolerblad یا Rollerblad و... نوشته شده.
 
بهترین اسکیت های موجود در بازار

راحتی و کیفیت

ظاهر اسکیت یک پارامتر مهم است (علی الخصوص برای کودکان) اما نه به اندازه راحتی و کیفیت. بنابراین هنگام خرید در وهله اول به کیفیت و راحتی کفش اسکیت توجه کنید و سپس ظاهر آن.

لوازم ایمنی

در اسکیت سواری به دلیل اسیب های احتمالی مقوله محافظت امری حیاتی است بنابراین هنگام خرید اسکیت حتما لوازم ایمنی مربوطه شامل کلاه، آرنج بند، زانو بند و مچ بند را هم تهیه بفرمایید.

بهترین اسکیت های موجود در بازاربهترین اسکیت های موجود در بازار

هنگام خرید به اعتبار فروشگاه توجه کنید

بسیاری از والدین دچار اشتباه می شوند و اسکیت های ارزان و بی کیفیتی را از مغازه های اسباب بازی فروشی یا خرازی های نامعتبر خریداری می کنند. آن ها این ریسک را می کنند و اسکیت های نامرغوبی (اصلا به این محصولات نمی توان اسکیت گفت، شاید اسم کفش هم برای آن ها زیادی باشد!) را می خرند که کودک پس از پوشیدن آن ها دیگر به سراغ اسکیت و اسکیت سواری نمی آید. سرنوشت محصولات این نوع مغازه ها این است که در گوشه انبار ها یا گاراژ ها یا فروشگاه لوازم دست دوم خاک بخورند.

نکات تخصصی که باید به انها توجه کنید:

سبک اسکیت سواری

بهتر از قبل شروع اسکیت سواری با مربی صحبت کرده و سبک مورد علاقه خودرا مشخص کرده و سپس اسکیت مناسب با آنرا انتخاب کنید.

کفش، چکمه یا بوت اسکیت

کفش اسکیت از چند لحاظ بررسی می شود:

سخت یا نرم بودن: کفش های سخت محافظت بهتر را از پا انجام میدهند در حالی که کفش های نرم یا سافت گردش هوا و راحتی بیشتری را به همراه دارند و بهتر کیپ پا می شوند.

ساق اسکیت: ساق های بلند حمایت بهتر اما قدرت مانور و انعطاف کمتری در مقابل ساق های کوتاه دارند.کفش های ساق کوتاه عمدتا برای اسکیت های سرعت که نیاز به قدرت مانور بالایی دارند استفاده می شنود.
 
بهترین اسکیت های موجود در بازار
کفش اسکیت ساق بلند و کفش اسکیت ساق کوتاه        

جنس بدنه: جنس پلاستیک وآهن برای اسکیتهای کیفیت پایین استفاده می شود و معایبی دارد. بدنه پلاستیکی اگر از جنس مناسبی نباشد احتمال شکستن آن زیاد است. اگر از جنس آهن باشد احتمال زنگ زدن بالا بوده و بطورکلی اسکیت را سنگین میکند.

جنس آلومینیومی از کیفیت بهتری برخوردار است و آلومیمنوم بدلیل سبک بودن باعث کاهش وزن اسکیت می شود؛ جنس کربن هم مخصوص اسکیتهای حرفه ای است و بسیار سبک و مقاوم است اما قیمت اسکیت را بسیار افزایش می دهد و شاید دلیلی برای استفاده از کربن در بدنه اسکیتهای تمرینی وجود نداشته باشد.

بست اسکیت: درهنگام خرید به بستهای کفش اسکیت توجه کنید. یک سیستم بست خوب باید درحالی که هیچ فشاری روی پا نمیآورد به خوبی از پا حمایت کند. در اسکیتهای سخت بستها باید قابل تنظیم باشند و در اسکیتهای نرم بندها ابزار اصلی هستند و باید کاملاً به آنها دقت داشت.
 
بهترین اسکیت های موجود در بازار
بست (تسمه و سگک)

کفی: کفش اسکیت برای راحتی پا طراحی شده است و یک کفی خوب از یک لایه پارچه مخملی به عنوان آستر، یک لایه فوم با تراکم مختلف در سطوح مختلف پا، ماده پلاستیکی در اطراف پاشنه و یک لایه پارچه تشکیل شده است.
 
بهترین اسکیت های موجود در بازار

هنگام خرید اسکیت حتماً کفی آن را بیرون بکشید و آن را با کفی اسکیتهای دیگر مقایسه نمایید. لازم به ذکر است جنس آستر و کفی در اسکیتهای ساخت شرکتهای مختلف متفاوت میباشد

فریم یا تیغه اسکیت: فریمها در زیر چکمه قرار دارند و چرخها را روی اسکیت نگه میدارند. در بیشتر اسکیتها فریم قطعهای مجزا است که با پرچ به چکمه متصل است. یک فریم خوب باید چرخهایی با اندازههای مختلف را براحتی در خود جا بدهد. جنس فریمهای غیرفلزی، فلز و یا ترکیبی از مواد مختلف است. جنس فریمهای پلاستیک از نایلون و مقداری رشتههایی از بافت شیشه است. فریمهای فلزی انرژی را سریعتر منتقل میکنند. اسکیت بازهای هاکی و سرعت تمایل بیشتری به استفاده از این نوع فریم دارند. فریمهای ترکیبی از ترکیب فشرده رزین داخل فایبر گلاس، کربن و پوسته های Kevlar ساخته شده اند.
 
بهترین اسکیت های موجود در بازار 

در هنگام خرید اسکیت سختی فریم آن را بررسی نمایید. برای بررسی آن چرخ جلوی اسکیت را بیرون بیاورد و سعی کنید دو ریل فریم را به هم نزدیک کنید. فریمهایی که سختی بیشتری دارند مشکلتر به هم نزدیک میشوند.

بهترین اسکیت های موجود در بازار

چرخ ها: یکی از مهم ترین اجزای اسکیت است که بایستی نسبت به انتخاب جنس و قطر آن توجه لازم مبذول شود. در لبه خارجی چرخ ها دو مشخصه قطر و جنس آن وجود دارد که با قطر چرخ با علامت MM و جنس آن با حرف A نمایش داده شده  است. چرخها از جنس اورتان (ترکیبی از پلاستیک سخت و نوعی ماده شیمیایی خاص) است و درجه سختی آن بر اساس دیورومتر با یک عدد دو رقمی مشخص میشود. در اسکیت سرعت از چرخ ها با قطر های بالاتر که حداکثر آن MM110 است و در رشته های دیگر ازچرخ های با قطرهای پایین تر استفاده می شود. جنس چرخ ها نسبت به زمینی که استفاده می شود و رشته ورزشی مورد استفاده متفاوت است. برای سالن و  زمین های صیقلی از چرخ های نرم تر و جهت آسفالت و جاده از چرخ هایی با A بالاتر استفاده می شود.
 
بهترین اسکیت های موجود در بازار 

بلبرینگ اسکیت: بلبرینگها درجه بندی و انواع مختلف دارند. هر چرخ شامل دو بلبرینگ و بوش داخلی و خارجی است.بلبرینگ به نسبت تعداد دور در دقیقه و کیفیت آن به انواع مختلف تقسیم می شــود که علامت مشخـــصه آن با ABC مشـــخــص می شـــود که شماره جلوی آن نشان دهنده تعداد دور در دقیقه است، مثلا ABC5برابر با 5000 دور  در دقیقه است.به طور کلی اگر شما یک اسکیت با کیفیت خوب بخرید مطمئناً بلبرینگهای خوبی در آن کار گذاشته اند.
 
بهترین اسکیت های موجود در بازار

ترمز ها: ترمز باید از پلی اُورتان نرم، نه پلاستیک ساخته شده باشد، تا سطح تماس خوبی برقرار کرده و باعث توقف اسکیت سوار شود.
 
بهترین اسکیت های موجود در بازار 
 
انتشار یافته: 45
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1392/03/02
ازخودم تعریف نمیکنم امامن یه اسکیت باز عالی هستم داخل محل تکم اما متاسفانه درکوی حافظ پیست نیست به خاطرهمین اسکیتام دارن خراب خراب میشن
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1392/06/05
نارنجي زشت بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۶
اسكيت برد
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1392/09/03
اینا اسکیت های خوبن اگه مال منو ببینین چی میگین من خودم چندین بار تو مسابقه ها اول شدم
پاسخ ها
رو کم کن
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۷
دروغگو
لعیا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
ازخودت کم تعریف میکنی
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۴
برو بابا
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1393/03/02
اسکیت سرعتم که دیگه اسکیت نیست ها
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1393/03/22
سلام .
لطفا برندهای خوب رو معرفی کنید .
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1393/03/27
تروخدا درباره ی اسکیت سرعت و مارک و قیمتش هم بنویسید.
United States
12:22 - 1393/04/31
خواهش میکنم درباره ی اسکیت نمایشی بیشتر توضیح بدهید
پاسخ ها
یاسمن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
عزیزم اگه رشته تو نمایشی برو سرعت من ۱ سال نمایشی بودم خیلی چرته اسکیت هاش که اصلا مذخرف پلاستیک به درد نخوره روش پار چه کشیدن فکر کردن چی هست تازه ۳ تا چرخم داره و بدرد نمیخوره

من گفتم ولی خود دانی
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1393/06/10
سلام میخوام اسکیت بخرم...
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1393/10/11
از اسكيتهاي حرفه اي هم بنويس
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1393/10/24
از اسکیت فیلا یا سالامون هم بنوسید
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1394/05/17
در باره ی اسکیت هایی که گ
فته شده از 2 تا5 چرخ هستند باید بگم که به شخصه اسکیت 2 چرخ ندیدم و اسکیت 5 چرخ اسکیت سرعت(اسپید)هست که تقریبا مال 10سال پیشه و حالا هر کس
که رشته ی سرعت کار میکنه اسکیت سرعت 4 چرخ استفاده میکنه . در ضمن جدیدا سازنده ها به این نتیجه رسیدن که اسکیت سرعت 3 چرخ با ابعاد بزرگ تر سرعت بیشتری دارد
در ضمن انتخاب اسکیت برای فرزندان یا حتی برای خودمان نباید بر حصب رنگ و ضاهر باشد و برای کسانی ک تازه شروع به یادگیری کردند اسکیت های سفت (هارد)بسیار بهتر است به دلیل صحیح قرار دادن پاها تا مایل به لبه ی خارجی یا داخلی نباشد
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1394/05/20
شما دروغگو نیستید شاید ایشون راست بگه ولی من یه دختر ۱۲ ساله هستم و میتونم با هر سرعتی برم بلد هستم وقتی باور نمیکنید یعنی بلد نیستید پس شما دروغگویید و فکر میکنید خودتون از همه بالاترید و این طور نیست همه خوبن بهتره یکم رو خودتان کار کنید فهمیدید از نگار جان اینو رو میگویم
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1394/06/21
عزیزم این که شما در سن 12 سالکی میتونی به زیبایی اسکیت بازی کنی هیچ جای تعجبی نداره و اتفاقا بسیار عالی هست من هم دربارهی اسکیت بحص کردم و هرگز به تواناییی هیچ اسکیت بازی توهین نخواهم کرد با توجه به این که خودم هم سبک سرعت,نمایشی,اسلالم کار میکنم که البته در اسلالم هنوز مهارتی ندارم
نظراتی که دکر شد هم به عنزان یک مربی و عاشق اسکیت بود و ضمن این که از پاسخ شما بسیار ممنون هستم ,خواهشمندم که مجدد نظر قبلی رو با دقت بیشتر مطالعه کنید
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1394/12/16
سلام من ۳۴ سالمه و تازه میخوام این ورزش رو یاد بگیرم.به نظرتون میتونم از پسش بربیام.و لطفا یه برند خب و با کیفیت برا شروع کار بهم معرفی کنید.ممنون
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1395/02/06
من اسکیت باز حرفه ای یی هستم ولی واقعا متاسفم که توی ایران ارزش زیادی برای اسکیت باز ها قائل نمیشن
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1395/02/22
به نظرتون بهترین اسکیت کدومه قصد دارم یکی بخرم.
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1395/04/03
باسلام
لطفا یک کفش اسکیتی مناسب برای پسر ۸ساله باسایز کفش ۳۲ پیشنهاد دهید.قیمت وکیفیت را باهم ببینید.باتشکر
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1395/06/15
سلام. برای دختر نه ساله میخوام قیمتش مناسب باشه
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1395/06/28
عاقا اسکیت رولر بلید هارد ۲۰۱۶ کسی از قیمت اصلیش خبر نداره
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1395/09/10
من یک اسکیت می خوام قیمتش خوب باشه کیفیتش هم خوب باشه پس خواهشا جنس خوب تو سایتتون بزارین
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1395/09/19
لطفا یه اسکیت برای دختر سیزده ساله با سایز پای چهل معرفی کنین میخوام قیمتش.مناسب باشه
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1395/10/03
واقعا که دلم
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1396/03/06
به نظر من که باید از ۵ سالگی اسکیت سواری کنیم چون اسکیت سواری یکم سخته من از پنج سالگی شروع به اسکیت سواری کردم الان من ۱۲ سالمه
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1396/03/12
سلام من ١١سال دارم اسكيت رو خيلي خوب بلدم ولي كمي ترسيدم و نمي تونم اسكيت بازي كنم به همين دليل مي خوام كلاس اسكيت برم چه اسكيتي مناسب هست
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1396/03/25
عالی است حرف نداره
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1396/03/26
سلام...جنس چرخ و بدنه و غیره ......اسکیت برا یک پسر با سایز پا 40یا کمتر و بیشتر چی هست و چه مارک هایی خوب هستن؟لطفا سریعتر بگین...
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1396/04/18
اسكيت سياه سفيد ميخوام
با قيمت خوب
Iran, Islamic Republic of
02:55 - 1396/04/25
بهترین اسکیت ایگوره من خودم ایگور دارم
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1396/05/28
سلام‌دختر پنج ساله ای دارم ک هوس اسکیت داشتن دارد و میخواهم به کلاس بفرستمش از فروشگاه قیمت کردم اسکیت معمولی رو۱۱۵ تومن میدادن و جایی هم از نوع اسکیت های باقابیلت تغییر سایز رو میداد ۱۳۰ تومن اما مربی باشگاه گفتن ک‌ه اسکیت حرفه ای وبا قابلیت تغییر سایز کاملا ایمن از تهران واسم تهیه میکنن با قیمت۳۶۰تومن‌ بنظرتون این هزینه رو درست گفتن و من باید پرداخت کنم؟
پاسخ ها
رضوان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
سلام من 5 سال بيش اسكيت رو شروع كردم وقتي ١١ سالم بود و اسكيت ٣٦٠توماني خريداري كردم كه استاندارد و مقاوم بود هرچي ظاهرة جالب نبود،يكي از بچه هاي ليست هم اسكيتش به نظر خوب بود ولي وسط بازي يك چرخش در رفت و بسيار صدمه ديد ، به نظرم اسكيت صد تؤمنّي استاندارد نيست ولي اطمئنانا هم نيست كه گرون تره استاندارد باشه ولي از قديم گفتن هرچي قدر پول بدي همون قدر آش ميخوري
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1396/10/30
از مسئولین خواهش می کنیم استعداد های مردمو زیر پاتون له نکنید.ما سالن اسکیت می ریم که سیستم گرمایشی نداره.هیچ امکاناتی هم در اختیارمون نیست.مربی ما هم خیلی خوبه در حالی که می تونه بره جهانی. حتی واسه مسابقات استانی ما رو بردن یه پبستی که آسفالتش مثل صخره بود. به خاطر اینکه مسابقات سرعت هم بود خودم به خاطر یکی از سنگ های آسفالت افتادم و کشیده شدم.اما ادامه خواهم داد.
با اینکه می دونم دستامو خسته کردم و می دونم که کسی از مسئولین به این متن اهمیت نمی ده اما می خواستم به یادشون بیارم که چقدر تو کشور استعداد داریم.:(
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1396/12/14
سلام من ١٢سالمه رشته ام نمايشي حدود ٢ سال كار مي كنم خيلي خوبه به نظرم حالا هر كس مشكل داره در خدمتم
پاسخ ها
نگار
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
من ۵ سال میرم کلاس ۳سالشو رفتم نمایشی خیلی چرته پشیمون شدم از انتخابم الان حدود ۲ سالی هست که میرم تو سرعت
United Arab Emirates
23:13 - 1397/01/08
به اسکیت دست دوم است مارکش شیکاگو آمریکا است میخوام بدونم چه جوریند؟ چند بخرم خوبه؟
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/01/11
این اسکیت ها عالین من ۶ سال میرم کلاس و ۴ سال که این اسکیت و دارم و از این ۴ سال ۷ بار دفتم مسابقه با اینا همون ۷ بارشم اول شدم
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1397/02/06
دخترم اسکیت بلده تا یه حدودی حالا چه اسکیتی براش بخرم که هم خوب باشه هم قیمتش مناسب باشه
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج