۱۰۹۸۳۱۷
۸ نظر
۵۸۴۹۵
۸ نظر
۵۸۴۹۵

محتوای حمایت‌شده

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

آموزشگاه کاشت ناخن مرکزی است که در آن دوره‌های مختلف کاشت ناخن و طراحی ناخن به طور کامل آموزش داده می‌شود. بهترین آموزشگاه کاشت ناخن کجاست؟ هزینه شرکت در دوره‌های کاشت ناخت چقدر است؟

برترین‌ها: لاک‌های خوشرنگ و داشتن ناخن‌های مرتب می‌توانند تاثیر بسزایی بر زیبایی دستان بانوان داشته باشند. روش‌های مختلفی برای مرتب کردن ناخن‌ها و زیباسازی آن‌ها وجود دارد. یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای داشتن ناخن‌های مرتب و زیبا، کاشت ناخن می‌باشد. کاشت ناخن امروزه به روش‌های مختلفی انجام می‌پذیرد و افزایش محبوبیت آن در میان بانوان سبب گشته است که افراد بسیاری اقدام به شرکت در کلاس‌های آموزش کاشت ناخن نمایند.

کاشت ناخن می‌تواند یکی از درآمدزاترین مشاغل برای بانوان باشد. پس اگر به این حوزه علاقه دارید می‌توانید اقدام به شرکت در دوره‌های تخصصی کاشت ناخن نموده و مهارت‌های لازم را فرا گیرید. شاید بسیاری از شما از علاقه‌مندان این حوزه باشید، اما برایتان سوال باشد که کدام آموزشگاه می‌تواند گزینه مناسبی برای فراگیری این مهارت درآمدزا باشد. پیش از ثبت نام در یک آموزشگاه کاشت ناخن، بهتر است ابتدا با مراحل آموزش کاشت ناخن آشنا شوید و سپس با آگاهی کامل اقدام به انتخاب بهترین آموزشگاه کاشت ناخن نمایید.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در ارتباط با کاشت ناخن، ابزار مورد نیاز برای کاشت ناخن، مراحل آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه کاشت ناخن، ویژگی‌های بهترین آموزشگاه کاشت ناخن و همچنین هزینه شرکت در دوره‌های آموزشگاه کاشت ناخن با شما در میان بگذاریم.

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

جهت شرکت در دوره‌ی کاشت ناخن مونا یزدانی همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۶۱۱۲۵۱۲

۰۲۱-۸۸۲۶۲۰۸۸

۰۹۱۲۷۷۴۲۴۷۰

کاشت ناخن چیست؟

بسیاری از بانوان بنا به دلایل مختلفی ممکن است از ظاهر یا کیفیت ناخن‌های خود رضایت نداشته باشند. ناخن‌های برخی بانوان بنا به دلایلی از جمله شکننده و ضعیف بودن دچار آسیب می‌شوند و همین آسیب‌ها ممکن است ظاهر ناخن‌ها و در نتیجه ظاهر دست‌های بانوان را تحت تاثیر قرار دهد. همین دلایل می‌توانند سبب گردند که بانوان اقدام به کاشت ناخن کرده و ظاهر ناخن‌های خود را اصلاح کنند.

افزایش محبوبیت کاشت ناخن در میان مردم سبب گشت که متخصصین بسیاری اقدام به فعالیت در این عرصه نموده و همچنین افراد بسیاری نیز اقدام به کسب مهارت‌های لازم برای ورود به این عرصه نمایند. بدون شک امروزه یکی از درآمدزاترین مشاغل برای بانوان، کاشت ناخن می‌باشد و این امر سبب رونق بازار و کسب و کار آموزشگاه‌های کاشت ناخن شده است. اما سوال این است که کدام آموزشگاه کاشت ناخن می‌تواند گزینه مناسبی بوده و برای فراگیری مهارت‌های کاشت ناخن قابل اعتماد باشد. موضوع اصلی این مطلب نیز همین موضع خواهد بود. اما پیش از هر چیزی لازم است اطلاعات دیگری داشته باشید که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

چرا باید در دوره‌های آموزشگاه کاشت ناخن شرکت کنیم؟

کاشت ناخن یکی از درآمدزاترین شغل‌های حال حاضر به حساب می‌آید و به همین خاطر نیز شرکت در دوره‌های کاشت ناخن می‌تواند درآمد زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. البته لازم است بدانید که هر آموزشگاهی نمی‌تواند مهارت‌های لازم را به بهترین شکل ممکن به شما منتقل کند و برای یادگیری مهارت‌های زیاد با کیفیت بالا نیاز دارید که در دوره‌های یک آموزشگاه کاست ناخن خوب شرکت کنید.

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

یک آموزشگاه کاشت ناخن چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

برای یادگیری مهارت‌های لازم برای کاشت ناخن دو راه اصلی پیش روی شماست. اولین راه این است که از یک فرد خبره به صورت خصوصی مهارت‌ها لازم را فرا بگیرید و راه دوم شرکت در دوره‌های آموزش کاشت ناخن می‌باشد. هر دو روش به نوبه خود می‌توانند مزایای منحصر به خود را داشته باشند، اما معمولا آموزشگاه‌های کاشت ناخن امکانات بیشتری را در اختیار هنرجویان خود قرار می‌دهند و معمولا اساتید خبره‌ای برای آموزش مهارت‌های لازم در نظر می‌گیرد.

در یک آموزشگاه کاشت ناخن می‌توانید مهارت‌های بسیاری از جمله کاشت ناخن معمولی، کاشت ناخن ژله‌ای، انواع مانیکور و پدیکور، ژلیش ناخن و ترمیم ناخن را فرا گیرید. البته یادگیری برخی از این مهارت‌ها نیازمند شرکت در دوره‌های مختلفی می‌باشد. برخی دیگر از مهارت‌هایی که در یک آموزشگاه کاشت ناخن، آموزش داده می‌شوند به شرح زیر هستند:

 • سوهان کشی اصولی ناخن
 • ایجاد قاب برای ناخن
 • انواع دیزاین ناخن
 • صدف‌سازی ناخن

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

مطلب پیشنهادی:

با اصطلاحات متخصصان ناخن آشنا شوید!

ابزار مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های آموزشگاه کاشت ناخن

بدیهی است که شما برای یادگیری هر مهارتی نیاز به ابزار و وسایل مخصوص آن حرفه خواهید داشت. کاشت ناخن نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما برای شرکت در دوره‌های آموزشی یک آموزشگاه کاشت ناخن ملزم به تهیه این لوازم مورد نیاز هستید. برخی از اصلی‌ترین ابزار‌های مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های یک آموزشگاه کاشت ناخن به شرح زیر می‌باشد:

 • سوهان برقی و دستی
 • ست سر سوهان‌های مختلف
 • عقب‌زن
 • نیپر
 • قلم‌های مختلف از جمله قلم وان بال، تخت، کار با ژل
 • کاتر تیپ ناخن
 • فرمر
 • ابزار‌های مورد نیاز برای طراحی ناخن از جمله قلم طراحی، کروم، فویل، ژل طراحی، نگین و اکلیل

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌هاآموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

مراحل آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه کاشت ناخن

شما برای یادگیری مهارت‌های لازم کاشت ناخن لازم است مرحله به مرحله و گام به گام پیش بروید. در مرحله ابتدای آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه کاشت ناخن، شما با ابزار‌های مختلف مورد نیاز برای کاشت ناخن آشنا خواهید شد و از کاربرد‌های هر یک از آن‌ها آگاه می‌شوید. در مرحله بعد مربی شما انواع روش‌های کاشت ناخن را به شما معرفی می‌کند و تفاوت‌های آن‌ها را برایتان بیان می‌نماید. سپس تحت آموزش قرار خواهید گرفت و تمام روش‌های کاشت ناخن را در آموزشگاه کاشت ناخن آموزش می‌بینید.

پس از اینکه با مراحل انواع روش‎های کاشت ناخن آشنا شدید، لاک زدن و چند مدل طراحی ناخن را یاد خواهید گرفت و پس از یادگیری تمام این مراحل، ترمیم و ریموو کاشت ناخن به شما آموزش داده خواهد شد. بعد از آن می‌توانید مدارک اثبات شرکت در دوره‌های کاشت ناخن را دریافت نموده و در این حوزه شروع به کار و کسب درآمد نمایید.

آیا بعد از شرکت در دوره‌های آموزشگاه کاشت ناخن، به یک فرد متخصص تبدیل می‌شود؟

با شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه کاشت ناخن می‌توانید این حرفه را به صورت کاملا اصولی و صحیح یاد بگیرید. در نتیجه یادگیری اصولی نیز، متخصص شدن در این مسیر برایتان ساده‌تر خواهد بود. البته که تجربه کاری می‌تواند بر تخصص شما اثر بگذارد، اما مهم‌ترین عامل حرفه‌ای شدن در این شغل، یادگیری از روش صحیح است. پس پیش از هرچیزی مطمئن شوید که آموزشگاه انتخابی شما شرایط لازم برای بهترین گزینه بودن را دارد. 

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن کدام است؟

حال که با نکات اولیه آموزش کاشت ناخن آشنا شدید وقت آن رسیده که یک آموزشگاه خوب و معتبر در این زمینه بیابید و اقدام به ثبت نام در دوره‌های آموزشی آن نمایید. برای اینکه بتوانید بهترین آموزشگاه کاشت ناخن را بیابید می‌توانید در گام اول از دوستان و آشنایان‌تان که در دوره‌های کاشت ناخن شرکت کرده‌اند پرس و جو کنید و سپس اقدام به تحقیقات بیشتر درباره آموزشگاه کاشت ناخن مورد نظر نمایید.

در این مطلب کار را برای شما ساده‌تر کرده‌ایم و یکی از بهترین آموزشگاه‌های کاشت ناخن را به شما معرفی می‌کنیم. پیش از معرفی بهترین آموزشگاه کاشت ناخن، بهتر است بدانید که یک آموزشگاه خوب در حوزه خدمات ناخن چه ویژگی‌هایی دارد؟ برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بهترین آموزشگاه کاشت ناخن به شرح زیر می‌باشند:

 • آموزش انواع روش‌های کاشت ناخن
 • داشتن اساتید خبره و متخصص در حوزه کاشت ناخن
 • در دسترس قرار دادن لوازم مورد نیاز کاشت ناخن
 • آموزشگاه تمیز و مرتب
 • هزینه‌های مناسب دوره‌ها
 • اعطای مدارک معتبر و بین‌المللی
 • پشتیبانی قوی و رفع اشکالات
 • آموزش کاشت‌های ژورنالی

بیشترین کارایی کاشت‌های ژورنالی مهارت و تجربه مدرس و ناخنکار، درک درست از زاویه‌ها و فرم‌ها، سوهان کشی اصولی و موادگذاری صحیح می‌باشد.

کاشت‌های ژورنالی این کمک را می‌کنند که با درک و شناخت موارد بالا بتونید کاشت‌های سالنی و ساده را نیز به خوبی انجام دهید.

تعداد جلسات دوره‌ها در آموزشگاه کاشت ناخن

تعداد جلسات دوره‌های کاشت ناخن می‌تواند به شرایط مختلفی وابسته باشد. اینکه شما قصد یادگیری چه بخش‌هایی از کاشت ناخن را داشته باشید می‌تواند سبب کمتر یا بیشتر شدن تعداد جلسات شما شود. از سویی روند آموزش در آموزشگاه‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است و نمی‌توانیم تعداد جلسات ثابتی را مشخص کنیم. ممکن است یادگیری شما در 4 جلسه انجام شود و یا حتی تا 10 جلسه نیز ادامه‌دار باشد.

هزینه شرکت در دوره‌های آموزشگاه کاشت ناخن

هزینه دوره‌های آموزشی یک آموزشگاه کاشت ناخن، بنا به عوامل مختلفی می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال هزینه شرکت در این دوره‌ها در شهر تهران می‌تواند بیشتر از هزینه در شهر‌های دیگر کشور باشد. از سویی دوره‌های آموزشی یک آموزشگاه کاشت ناخن معمولا دارای دو دسته‌بندی مبتدی و پیشرفته می‌باشد، که به طبع شرکت در هر یک از این دوره‌ها می‌تواند هزینه‌های متفاوتی داشته باشد.

سالن زیبایی مونا یزدانی

 • خدمات رنگ و مش، لایت، آمبره، بالیاژ، سامبره
 • کراتین و احیا مو
 • صافی و بوتاکس، پروتئین تراپی، ویتامینه مو
 • احیا حریری کردن مو‌های آسیب دیده (کراتین، ریباندینگ، ارگان کمپلکس و پلکس تراپی)
 • هیر اکستنشن با موی طبیعی و مصنوعی
 • شینیون‌های مدرن و بافت‌های ژورنالی و انواع بافت و دیزاین مو
 • براشینگ حرفه‌ای و مجلسی

نوبت دهی و انجام خدمات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرایط خاص در سالن زیبایی مونا یزدانی صورت می‌گیرد.

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

جهت مشاوره و رزرو وقت همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۶۱۱۲۵۱۲

۰۲۱-۸۸۲۶۲۰۸۸

۰۹۱۲۷۷۴۲۴۷۰

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

جهت مشاهده نمونه‌ها از اینستاگرام بازدید نمایید.

monayazdanibeauty@

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

جهت مشاوره و رزور وقت در واتساپ کلیک کنید.

آموزشگاه کاشت ناخن و هزینه شرکت در دوره‌ها

گیشا، نبش خیابان ۲۱، پلاک ۲۹۰

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج