۱۱۵۴۶۹۸
۱۵۴۴۵
۱۵۴۴۵

محتوای حمایت‌شده

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

کاشت ابرو یکی از بهترین راهکارها برای کسانی است که از حجم ابروهای خود رضایت ندارند و به دنبال راهی برای پرپشت کردن ابروهای خود هستند. سوال این است که بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟ در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود.

برترین‌ها: کم پشت بودن ابروها یکی از مشکلاتی است که مردم در سراسر دنیا با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. در زمان‌های قدیم، اصلی‌ترین راه برای حل مشکل کم پشتی ابروها، پر کردن داخل قاب ابروها با لوازم آرایشی مانند مدادهای ابرو بود. گذر زمان سبب گشت که روش‌های نوین دیگری از قبیل میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز ابرو و انواع روش‌های هاشور ابرو نیز پا به عرصه گذارند. با وجود اینکه بسیاری از این روش‌ها محبوبیت زیادی در میان مردم یافته‌اند، اما نباید فراموش کنیم که بهترین و طبیعی‌ترین روش پر کردن جای خالی ابروها، کاشت ابروها می‌باشد. امروزه این روش به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌ها شناخته می‌شود و با روش‌های مختلفی نیز انجام می‌پذیرد.

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

جهت مشاوره رایگان با کلینیک آیلین کلیک کنید.

با امکان پرداخت اقساط

کاشت ابرو توسط یک متخصص زیبایی و با انتقال مو از قسمت‌های دیگر بدنتان، به ابروهایتان انجام می‌شود. اگر قصد کاشت ابرو داشته باشید، حتما یکی از مهم‌ترین سوالاتی که در ذهنتان نقش می‌بندد این است که بهترین روش کاشت ابرو چیست. در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با کاشت ابرو، مزایای آن، روش‌های آن، بهترین روش کاشت ابرو، مراقبت‌های پس از انجام آن، عوارضی که ممکن است داشته باشید، هزینه و چگونگی یافتن بهترین متخصص کاشت ابرو با شما در میان بگذاریم.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یکی از بهترین روش‌های پر کردن جای خالی ابروهاست که با انتقال گرافت‌های مو به ناحیه ابروی افراد انجام می‌شود. گرافت‌های منتقل شده در ناحیه ابرو رشد می‌کنند و سبب می‌گردند که ابروهای فرد پرپشت‌تر شود. از سویی دقیقا مانند ابروهای حقیقی انسان می‌توانند رشد کنند و بلند‌تر شوند. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که این روش به محبوبیت رسیده است، نتیجه بسیار طبیعی و کاملا مشابه ابروهای حقیقی این روش است.

کاشت ابرو نیز کاملا مشابه کاشت مو انجام می‌شود. معمولا گرافت‌ها از موهای بالای گوش شما برداشته می‌شوند و موها به همراه فولیکول‌ها به ناحیه ابروی شما منتقل می‌شوند. پس از کاشت ابرو می‌توانید اطمینان داشته باشید که موهای ناحیه ابروی شما به سرعت رشد خواهند کرد. طی انجام عمل کاشت ابرو، ابتدا به ناحیه ابروی شما داروی بی حسی تزریق می‌شود و سپس شکاف‌های بسیار ریزی در قسمت‌هایی که قرار است فولیکول‌ها در آن قرار گیرند ایجاد می‌کند همین خراش‌ها در ناحیه‌هایی که قرار است فولیکول از آن‌ها برداشته شود نیز ایجاد می‌شوند. به همین منوال انتقال و کاشت مو با موفقیت انجام می‌پذیرد. این پروسه معمولا بین 2 الی 3 ساعت زمان می‌برد.

تجربه رضایت مراجعه کننده کلینیک کاشت ابرو آیلین از مشهد

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

با امکان پرداخت اقساط

ailin_clinic.kasht@

کاشت ابرو چه مزایایی دارد؟

بدون شک اصلی‌ترین دلیل محبوبیت این روش در میان مردم، مزایای بسیار زیاد این روش است. برخی از اصلی‌ترین مزایای کاشت روش به شرح زیر می‌باشد:

 • ظاهر بسیار طبیعی و زیبای ابروها پس از کاشت
 • این روش با درد بسیار کمی همراه است.
 • کاشت ابرو عوارض کمی دارد.
 • پس از کاشت ابرو، استفاده از لوازم آرایش برای پر کردن ابروها به حداقل می‌رسد.

روش‌های کاشت ابرو

پیش از اینکه بدانید بهترین روش کاشت ابرو کدام است، لازم است با انواع روش‌های کاشت ابرو آشنا شوید. به طور کلی 3 روش اصلی برای کاشت ابرو وجود دارد. هر یک از این روش‌ها به نوبه خود دارای مزایا و معایبی هستند. اصلی‌ترین و پرطرفدارترین روش کاشت ابرو را می‌توانیم روش FIT بدانیم. این روش همچنین از روش‌های قدیمی کاشت ابرو به حساب می‌آید. در ادامه به بررسی این 3 روش کاشت ابرو می‌پردازیم.

کاشت ابرو به روش FIT

در کاشت ابرو به روش FIT ابتدا ناحیه‌ای از سر فرد(معمولا قسمت بالایی گوش‌ها) به عنوان بانک مو انتخاب می‌شود و فولیکول‌ها باید از این ناحیه به ابرو منتقل شوند. سپس آن قسمت از موی سر تراشیده می‌شود و پس از بی حسی موضعی، با کمک دستگاه پانچ مخصوصی فولیکول‌ها خارج می‌شوند. در مرحله بعد در ناحیه ابروی فرد نیز شکاف‌های بسیار ریزی ایجاد می‌شوند تا فولیکول‌ها به آن جا منتقل شوند. در مرحله پایانی نیز فولیکول‌ها به ناحیه ابرو پیوند می‌خورند.

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

این روش بسیار کم تهاجمی است و با درد، زخم و جراحت بسیار کمی همراه است. از سویی هیچگونه جای اسکار نیز به جای نمی‌گذارد. همین مزایا نیز سبب گشته‌اند که روش FIT نسبت به بسیاری از روش‌های کاشت مو و ابرو پیشی بگیرد.

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید.

با امکان پرداخت اقساط

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

کاشت ابرو به روش MFIT

روش Micro FIT یکی دیگر از روش‌های نوین کاشت ابرو به حساب می‌آید و بسیاری نیز بر این باورند که این روش بهترین روش کاشت ابرو است. در این روش نیز مانند روش FIT استخراج گرافت‌ها با دستگاه مخصوصی انجام می‌شود که دقت بالایی دارد و روی پوست سر شکافی ایجاد نمی‌کند. فولیکول‌ها پس از استخراج در محلول مخصوصی نگهداری می‌شوند تا آسیب نبینند و سپس به ناحیه ابروها منتقل می‌شوند.

این روش زخمی به جای نمی‌گذارد و از همین رو نیز احتمال عفونت و ایجاد اسکار را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. دوره نقاهت کاشت ابرو به این روش نیز بسیار کوتاه است و از همین رو نیز محبوبیت زیادی در میان مردم و پزشکان متخصص دارد.

کاشت ابرو به روش SUT

در این روش، دستگاهی خاص با دقت بسیار بالایی فولیکول‌های مو را خارج می‌کند و از همین رو نیز با درد و خونریزی بسیار کمی همراه است. ابروها پس از کاشت به این روش، تراکم بسیار خوبی دارند و همچنین پس از کاشت ابرو به این روش، زخم و جراحتی به جای نخواهد ماند.

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

بهترین روش کاشت ابرو چیست؟

تا اینجای کار با 3 روش اصلی و مهم کاشت ابرو آشنا شدیم، اما سوالی که ممکن است در ذهن هر یک از شما نقش بسته باشد، این است که بهترین روش کاشت ابرو کدام روش است؟ در پاسخ باید بگوییم که بهترین روش کاشت ابرو برای هر فردی می‌تواند متفاوت از فرد دیگر باشد. ممکن است روش FIT برای فردی مناسب‌ترین روش باشد، اما برای فرد دیگری گزینه چندان مناسبی به حساب نیاید.

برای اینکه بفهمید بهترین روش کاشت ابرو برای شما کدام روش است، باید یک متخصص کاشت ابرو مراجعه کنید. او پس از معاینه دقیق شما و بررسی تار موها و بانک موی شما بهترین روش را به شما پیشنهاد می‌دهد.

کاشت ابرو با چه عوارضی همراه است؟

حتی اگر شما بهترین روش کاشت ابرو را برگزینید نیز این روش می‌تواند با عوارضی همراه باشد. البته بهترین روش برای شما روشی است که با کمترین عوارض برای شما همراه باشد. اما به طور کلی برخی از عوارض احتمالی کاشت ابرو به شرح زیر می‌باشد:

 • خونریزی
 • آسیب عصبی
 • تورم
 • قرمزی
 • عفونت
 • زخم و جراحت

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از عمل‌های غیر درمانی به حساب می‌آید و این بدان معناست که شرکت‌های بیمه تعهدی در قبال هزینه آن ندارند. هزینه کاشت ابرو می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله روشی که برای کاشت ابرو انتخاب می‌کنید بستگی داشته باشد. از سویی هزینه آن در ارفاد مختلف و بانک موهای آن‌ها نیز می‌تواند متفاوت باشد.

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای جراحی، تعداد فولیکول‌های موجود در بانک مو، دستمزد متخصص زیبایی و میزان پرپشتی درخواستی ابروهای شما از دیگر عواملی هستند که می‌توانند بر هزینه کاشت ابرو تاثیرگذار باشند.

چگونه بهترین متخصص کاشت ابرو را بیابیم؟

بدیهی است که بهترین روش کاشت ابرو باید تحت نظر بهترین متخصص کاشت انجام پذیرد تا نتایج کامل و فوق‌العاده‌ای را به همراه داشته باشد. برای اینکه بتوانید بهترین متخصص کاشت ابرو را بیابید می‌توانید ابتدا از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید و از آن‌ها بخواهید که شما را در یافتن بهترین متخصص راهنمایی کنند. در صورتی که از این روش به نتیجه غایی نرسیدید، می‌توانید با در نظر گرفتن ویژگیهای بهترین متخصص کاشت ابرو، که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، بهترین گزینه را انتخاب کنید. این ویژگی‌ها به شرح زیر می‌باشند:

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

 • تمام مزایا و معایب کاشت ابرو را به طور کامل با شما در میان می‌گذارد.
 • در یک کلینیک بسیار تمیز و منظم فعالیت می‌کند.
 • رفتار مناسبی با مراجعان خود دارد.
 • انواع روش‌های کاشت ابرو را به شما معرفی می‌کند و بهترین روش کاشت ابرو را به شما پیشنهاد می‌دهد.
 • تمام تجهیزات لازم برای کاشت ابرو را دارا می‌باشد.

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر آیلین

 • با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان (۲۱۴۶۰۶)
 • مجهزترین کلینیک زیبایی، جوانسازی، کاشت، لاغری و لیزر
 • با شرایط پرداخت اقساط

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۷۴۰۴۵۷

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

ailin_clinic.kasht@

بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، بلوار گلها، پایین‌تر از میدان اتریش، نبش بنفشه هشتم، پلاک ۱۳۰، واحد ۲

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج