۱۱۵۴۷۰۹
۱ نظر
۲۱۸۱۵
۱ نظر
۲۱۸۱۵

محتوای حمایت‌شده

دکتر تزریق چربی در غرب تهران

یافتن بهترین دکتر تزریق چربی در غرب تهران یکی از ذغذغه‌های بزرگ ساکنین غرب تهران است. اگر شما نیز از این دسته افراد هستید، ما در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

برترین‌ها: دکتر تزریق چربی در غرب تهران کمک می کند افراد بدون نیاز به افزایش وزن درحالی که دارای اندام خوبی هستند، صورتی پر و بدون چین و چروک داشته باشند. در واقع این امکان یکی از نوین ترین و بدون عوارض ترین شیوه های جوان سازی و زیبا سازی صورت است که امروزه در همه جای دنیا انجام می گیرد. دکتر تزریق چربی در غرب تهران، از بافت چربی سایر نقاط بدن شما استخراج کرده و سپس آن را به نقاطی که قصد حجیم کردن آن را دارید تزریق می نماید.

دکتر تزریق چربی در غرب تهران

دکتر تزریق چربی در غرب تهران

برای مشاوره رایگان با کلینیک آیلین همین حالا تماس بگیرید.

با امکان پرداخت اقساط

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

یافتن بهترین دکتر تزریق چربی در غرب تهران کار چندان ساده‌ای نیست. زیرا متخصصان زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند و هر یک به نوبه خود، برتری‌هایی نسبت به متخصصین دیگر دارند. اما نگران نباشید. ما راهنمای شما خواهیم بود. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در ارتباط با تزریق چربی، چگونگی انجام آن، فواید و مزایای آن، مراقبت‌های پس از آن و هزینه تزریق چربی نزد دکتر تزریق چربی در تهران با شما در میان بگذاریم.

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی یکی از شیوه های نوین جوان سازی و رفع چین و چروک پوست و ایجاد برجستگی می باشد که توسط دکتر تزریق چربی در غرب تهران انجام می شود. امروزه انجام تزریق چربی بسیار مرسوم شده است. همانطور که مستحضر هستید، چربی یکی از مهم ترین مواردی هست که سبب می شود پوست جوان به نظر برسد. زیرا وجود چربی در زیر بافت پوست موجب سفت تر و در نتیجه آن شاداب تر و جوان تر شدن پوست میشود.

معمولاً یکی از اتفاقاتی که در فرآیند پیری پوست رخ می‌دهد تحلیل چربی ‌های آن بوده و به همین دلیل است که با افزایش سن پوست صورت لاغر تر و پر از چین و چروک میشود. متخصصان زیبایی امروزه با استخراج چربی های اضافه سایر نقاط بدن و تزریق آن به زیر پوست صورت به افرادی که تمایل به حفظ زیبایی و جوان نگه داشتن خود دارند کمک می‌کنند تا پوستی کاملاً شفاف و بدون چین و چروک داشته باشند.

در واقع تزریق چربی سبب می‌شود بافت مورد نظر حجیم تر به نظر رسیده و در پی آن شادابی و طراوت آن بیشتر گردد.

دکتر تزریق چربی در غرب تهران

مهمترین فرآیند تزریق چربی

مهمترین فرایند تزریق چربی به زیر پوست که به واسطه دکتر تزریق چربی در غرب تهران انجام می شود، استخراج چربی از بدن هست. لازم به ذکر است که چربی مورد نظر برای تزریق پوست هر فرد از بدن خود او استخراج می شود که این فرآیند با دستگاه های مکش، که به اختصار لیپوساکشن نامیده می شوند انجام می شود.

به همین دلیل است که تزریق چربی با عوارضی چندان مهم و قابل توجهی همراه نیست. زیرا هیچ ترکیب تازه که با بدن سازگاری نداشته باشد وارد زیر پوست نمی شود که بدن نسبت به آن آلرژی یا حساسیت نشان بدهد. در نتیجه نیز تزریق چربی به زیر پوست امروزه یکی از بهترین و محبوب‌ترین راهکارهای حجیم کردن و رفع چین و چروک و جوان سازی به شمار می رود.

دکتر تزریق چربی در غرب تهران

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

با امکان پرداخت اقساط

ailin_clinic@

مهمترین فواید تزریق چربی

همانطور که گفتیم تزریق‌ چربی که دکتر تزریق چربی در غرب تهران انجام می دهد فرآیندی است که به وسیله دستگاههای مکش، چربی مورد نیاز برای تزریق از بدن افراد استخراج شده و به یک نقطه خاص نظیر گونه ها و دست ها تزریق می شود. به همین دلیل مهمترین ویژگی و مزیت تزریق چربی این است که فاقد هرگونه عوارض می باشد.

هیچکدام از عمل های زیبایی که بر روی صورت و دیگر نقاط بدن اتفاق می افتد به صورت دائمی ماندگار نیست زیرا پوست انسان در طی فرایند طبیعی خود به مرور پیر خواهد شد اما انجام برخی عمل ها منجر به تاخیر افتادن آن می شود. یکی از مهمترین فواید تزریق چربی ماندگاری طولانی مدت آن و تاخیر فرایند پیری است.

کسانی که این شیوه را برای جوانسازی خود انتخاب می‌کنند در فواصل زمانی طولانی تری مجبور به انجام دوباره این کار هستند که این نیز یکی از مزیت های این کار شمرده می شود.

مراحل انجام تزریق چربی

خوشبختانه امروزه کشور ما به دلیل برخورداری از پزشکان مجرب و همچنین امکانات و تجهیزات پیشرفته پزشکی به بهترین نحو قادر هستند این فرایند را در داخل کشور انجام دهند. دکتر تزریق چربی در غرب تهران با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در اولین اقدامی که جهت انجام تزریق چربی انجام می دهند بی حسی موضعی محلی است که چربی از آن استخراج می شود. سپس پس از استخراج چربی آن را پاکسازی کرده و پس از بی حسی موضعی محل تزریق چربی، آن را به پوست تزریق می کند. بنابراین در فرایند تزریق چربی به بدن هیچگونه درد و ناراحتی را حس نخواهند کرد.

دکتر تزریق چربی در غرب تهران

همچنین دکتر تزریق چربی در غرب تهران فرآیند تزریق را در داخل اتاق های عمل با ابزار کاملاً بهداشتی و استریل شده انجام می‌ دهد که همین عامل موجب شده هیچ گونه مشکل و ناراحتی نظیر عفونت و موارد مشابه به وجود نیاید.

مراقبت های مورد نیاز پس از انجام تزریق چربی

به هرحال تزریق چربی به زیر پوست یک فرآیند پزشکی بوده که در طی آن یک سری تغییرات روی بدن صورت می گیرد. به همین دلیل پس از انجام عملیات تزریق چربی بیمار باید با توجه به توصیه هایی که از پزشک خود دریافت می کند رفتار کرده و مراقبت های مورد نیاز برای کسب نتیجه بهتر و مطلوب و همچنین پیشگیری از بروز برخی عوارض احتمالی را رعایت نماید.

معمولاً پس از تزریق چربی، پزشک به مدت شش ماه بیمار را تحت نظر قرار می دهد. به همین دلیل لازم است که افرادی نیز جهت هماهنگی با پزشک خود و دریافت نتیجه مورد نظر در این دوره با پزشک در ارتباط بوده و با ویزیت های منظم از روند درمان خود اطلاع کسب کنند. به طور کلی تزریق چربی دارای دوره نقاهت چندان طولانی نبوده و تنها پس از گذشت مدت زمان کوتاهی افراد می توانند فعالیت های روزمره خود را انجام دهند.

همچنین نتیجه قطعی و نهایی و تاثیر چربی تزریق چربی بر روی پوست معمولاً یک ماه پس از انجام تزریق چربی مشخص می گردد.

هزینه تزریق چربی نزد دکتر تزریق چربی در غرب تهران

معمولا یکی از سوالات متداول و بسیار رایجی که از جانب متقاضیان تزریق چربی پرسیده می‌شود این است که هزینه تزریق چربی چقدر است. معمولا برای تعیین هزینه این فرایند زیبایی معیارهای متفاوتی در نظر گرفته می شود به همین دلیل پاسخ مشخص و دقیق بستگی به نظر پزشک معالج هر فرد دارد. بنابراین به طور قطع نمی‌توان یک عدد مشخص در این باره را اعلام کرد.

با توجه به شرایط و موقعیت فرد و همچنین محل تزریق و محلی که چربی مورد نظر از آن استخراج می شود هزینه تزریق چربی نیز متفاوت بوده و بستگی به نظر نهایی متخصص مورد نظر دارد. افرادی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه تزریق چربی دارند دو گزینه پیش رو دارند. اول آنکه به پزشک مراجعه کرده و پس از معاینه پزشک هزینه دقیق را از او بپرسند.

دوم این است که از طریق پل های ارتباطی موجود با این سایت می تواند با پزشکان مجرب و متخصص در این باره ارتباط برقرار کرده و با شرح حال خود و شرایط بدنی هزینه جوان سازی به واسطه تزریق چربی را از او جویا شوید.

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر آیلین

 • با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان (۲۱۴۶۰۶)
 • مجهزترین کلینیک زیبایی، جوانسازی، کاشت، لاغری و لیزر
 • با امکان پرداخت اقساط

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.

دکتر تزریق چربی در غرب تهران

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۷۴۰۴۵۷

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

دکتر تزریق چربی در غرب تهران

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

ailin_clinic@

دکتر تزریق چربی در غرب تهران

دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، بلوار گلها، پایین‌تر از میدان اتریش، نبش بنفشه هشتم، پلاک ۱۳۰، واحد ۲

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج