۱۱۵۴۹۹۳
۱۴۶۲۸
۱۴۶۲۸

محتوای حمایت‌شده

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

تعداد زیادی کلینیک کاشت ابرو در تهران وجود دارد، اما سوال اینجاست که کدام کلینیک بهترین کلینیک است؟ در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود تا بهترین گزیته را انتخاب کنید.

برترین‌ها: کاشت ابرو به یکی از محبوب ترین خدمات زیبایی در سراسر ایران و به خصوص شهر تهران تبدیل شده است. افزایش محبوبیت این عمل سبب گشته که متخصصین بسیاری اقدام به انجام این عمل زیبایی کنند، اما سوال مهمی ک در ذهن هر کسی نقش می‌بندد این است که بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران را چگونه بیابیم؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال لازم است در ادامه مطلب با ما همراه باشید. در این مطلب اطلاعاتی در رابطه با کاشت ابرو، بهترین روش آن و هزینه آن با شما در میان خواهیم گذاشت تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

جهت مشاوره رایگان با کلینیک آیلین کلیک کنید.

با امکان پرداخت اقساط

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو همان پیوند ابرو بوده و فرآیندی است که در کلینیک‌های تخصصی صورت می‌گیرد. در این فرآیند که به واسطه متخصصان زیبایی انجام می شود، ابتدا موهای نرم و ریز را از کناره گوش ها برداشته شده و سپس موهای کناره گوش ها با ظرافت و دقت تمام در امتداد ابرو ها پیوند داده می شود.

کاشت ابرو یکی از روش هایی است که کاملاً طبیعی بوده و بدون استفاده از هیچگونه رنگ و مصنوعات شیمیایی، می توان به واسطه این روش بافت ابرو را همانند قبل، پر پشت و زیبا کرد.

در کاشت و ترمیم ابرو حدود سه ماه موهای پیوند زده ابرو جوانه می زنند و تقریباً ۹ ماه زمان لازم دارند تا ابروهای کاشته شده به شکل ابروی کاملاً طبیعی رشد کنند. دلیل آنکه از زمان کاشت ابرو تا رسیدن آن ها به شکل نرمال ۹ ماه طول می کشد، این است که فرآیند کاشت ابرو مثل کاشت مو بوده و رشد کردن و بزرگ شدن آن ها نیاز به زمان دارد. در واقع تمامی اصول و قواعد حاکم بر کاشت ابرو همان قواعدی است که برای کاشت مو بکار میرود. منتهی از آن جایی که ابرو نقش بسیار مهم و موثری در زیبایی چهره داشته و جایگاه آن بر روی صورت نسبت به موی سر واضح تر است از حساسیت بیشتری برخوردار می باشد. به همین دلیل کاشت ابرو نسبت به مو نیاز به دقت بیشتر دارد و انتخاب کلینیک کاشت ابرو از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار بوده و باید در این زمینه دقت کافی به خرج داد.

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

متقاضیان می توانید با انتخاب کلینیک کاشت ابرو در تهران، که یکی از بزرگترین کلینیک های کاشت ابرو در کشور می باشد از این بابت خیال خود را کاملاً آسوده نمایید. زیرا این کلنیک، یک کلینیک کاملاً تخصصی و استاندارد می باشد که با استفاده از دانش روز و بهترین روش های کاشت ابرو زیر نظر مجرب ترین متخصصان کاشت ابرو این فرآیند را انجام می دهد.

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

با امکان پرداخت اقساط

ailin_clinic.kasht@

بهترین روش کاشت ابرو در دنیا

امروزه روش های متعددی برای کاشت ابرو در دنیا وجود دارد که در حال حاضر بهترین روش برای این منظور روش سوپر کاشت می باشد. این روش تقریبا مشابه روش کاشت مو است که می تواند بدون هیچ گونه عوارض و حتی بدون نیاز به بخیه و برش سر انجام گیرد. در این روش فولیکول ها را از طریق سوزن های مخصوص از قسمت مورد نظر برداشته و سپس آنها را در بافت ابروها پیوند می زنند. در حال حاضر روش سوپر کاشت ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران با بهترین شکل ممکن در حال انجام است. از این رو می توان با استفاده از این شیوه مورد تایید دنیا، علاوه بر کاشت ابرو، جهت درمان ریزش ابرو ها نیز اقدام کرد.

کاشت ابرو به روش سوپر کاشت توسط بهترین متخصصان کلینیک کاشت ابرو در تهران صورت می‌گیرد. بنابراین با خیالی کاملاً راحت بدون استرس از دغدغه آسیب به فولیکول های جدید می توان به این کلینیک اعتماد کرده و به ظاهری زیبا با ابروهای که دارای ماندگاری طولانی هستند دست یافت. ویژگی های کاشت ابرو نسبت به دیگر روش هایی ترمیم ابرو که امروزه معمول هست بسیار مناسب و ایده آل تر می باشد. در واقع در کاشت ابرو برخلاف هاشور و سایه و دیگر موارد مشابه هیچ نیازی به اضافه کردن رنگ های شیمیایی و مضر به بافت پوست نیست همچنین کاشت ابرو ظاهر کاملاً طبیعی تری نسبت به موارد ذکر شده دارد. به طور کلی مهمترین ویژگی های کاشت ابرو به شرح زیر است.

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

۱- کاشت ابرو دقیقاً با حالت ابروها همخوانی و هم خوابی دارد و کاملاً طبیعی بوده و دارای خاصیت رشد می باشد. به عبارت دیگر ابروی کاشته شده هیچ تفاوتی با ابروهای طبیعی موجود در بافت ابرو نخواهد داشت. منتهی باید پزشک متخصص هنگام کاشت ابرو به این نکته کاملا توجه داشته باشد که جهت خواب و قرارگیری ابروهای کاشته شده را بر اساس جهت گیری و خواب ابروی طبیعی باشد.

۲- نکته دوم در رابطه با زاویه قرار گیری رشد مو است در واقع زاویه قرارگیری رشد موی ابرو متفاوت با زاویه صورت می باشد. به همین دلیل پزشک متخصص باید به گونه ای ابرو را بر روی صورت بخواباند که زاویه آن کاملا طبیعی بوده و با صورت و ابرو تطابق داشته باشد. لازم به ذکر است که یکی از دلایل اصلی انتخاب موهای پشت گوش جهت کاشت ابرو نیز همخوانی داشتن زاویه قرار گیری آن ها با زاویه قرار گیری ابروها می باشد. البته پزشکی متخصص در کلینیک کاشت ابرو در تهران فولیکول های مو را با زاویه ای مناسب نسبت به پوست صورت می کارد که نتیجه این اقدام پزشک، کاملا طبیعی بودن ظاهر ابرو است.

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

برای مشاوره رایگان با کلینیک آیلین همین حالا تماس بگیرید.

با امکان پرداخت اقساط

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

هزینه کاشت ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران

برای محاسبه هزینه های مورد نیاز جهت کاشت و پیوند ابرو، باید هزینه های صرف شده در سه مرحله برداشت، نگهداری و کاشت ابرو در نظر گرفت. در واقع کاشت ابرو طی سه مرحله برداشت مو، نگهداری مو و کاشت مو می باشد که معمولاً جهت محاسبه هزینه کاشت ابرو نیاز است این سه گزینه مد نظر قرار بگیرد. زیرا معمولاً روش های مختلفی برای برداشت و نگهداری و کاشت ابرو وجود دارد و همین عامل باعث شده است هزینه کاشت ابرو در افراد مختلف متفاوت باشد. به این ترتیب هر چه تجهیزات مورد استفاده برای این سه گزینه مجهز تر باشد به تبع آن هزینه کاشت ابرو نیز بیشتر خواهد شد.

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

البته نوع کلنیک و تخصص پزشک متخصص جراحی نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت و هزینه کاشت ابرو می باشد. بهتر است متقاضیان کاشت ابرو جهت تصمیم گیری بهتر ابتدا با کلینیک کاشت ابرو در تهران مشاوره های مورد نیاز در این باره را دریافت کرده و سپس برای کاشت اقدام نمایند.

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر آیلین

 • با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان (۲۱۴۶۰۶)
 • مجهزترین کلینیک زیبایی، جوانسازی، کاشت، لاغری و لیزر
 • با شرایط پرداخت اقساط

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۷۴۰۴۵۷

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

ailin_clinic.kasht@

کلینیک کاشت ابرو در تهران و انتخاب بهترین گزینه

دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، بلوار گلها، پایین‌تر از میدان اتریش، نبش بنفشه هشتم، پلاک ۱۳۰، واحد ۲

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج