۱۱۶۲۳۳۵
۳۱۱۲۲
۳۱۱۲۲

محتوای حمایت‌شده

جراحی بوکال فت و هزینه آن

یکی از بهترین روش‌ها برای لاغر کردن صورت و از بین بردن چربی‌های کنار لب، جراحی بوکال فت است. پیش از اقدام برای انجام این جراحی بهتر است نکات مهمی را در رابطه با این جراحی بدانید.

برترین‌ها: جراحی بوکال فت یک روش ایده آل برای کاهش چربی صورت است. این روزها افراد برای خلق زیبایی، به سمت روش های زیادی اعم از جراحی بوکال روی می آورند. چرا که زیبایی روی انگیزه و اعتماد به نفس انسان به ویژه خانم ها تاثیر بسیار زیادی دارد. امروزه با توجه به پیشرفت علم و تولید تجهیزات و دستگاه های بسیار مدرن، روش های بسیار گوناگونی جهت خلق زیبایی نیز به وجود آمده است. حذف یا کاهش چربی بوکال نیز به عنوان یک روش کاملا جدید با برداشتن چربی بوکال ، یا کاهش مناسب آن به صورت و چهره شما زیبایی می بخشد. جراحی بوکال فت چگونه انجام می شود؟ این روش برای چه افرادی کار ساز است؟ مزایای این روش مناسب و جدید چیست؟ در این مطلب پاسخ سوالات شما را خواهیم داد.

جراحی بوکال فت و هزینه آن

جراحی بوکال فت و هزینه آن

جهت مشاوره رایگان با کلینیک النا همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۸۰۰۹۸

۰۹۱۰۲۴۵۸۳۲۳

جراحی بوکال فت چیست؟

جراحی بوکال فت یک روش کاملا ساده اما جدید است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای باعث کاهش یا حذف چربی های اطراف لب و لپ‌ها می شود‌. این روش طی یک عمل جراحی ساده در مطب تحت نظر پزشک متخصص انجام خواهد شد و  در کاهش پری اطراف لب تاثیر بسیار زیادی دارد. روش بوکال و جراحی آن با یک برش کوچک در قسمت داخلی گونه انجام خواهد شد که زمان زیادی نمی برد. درواقع با برش قسمت داخلی کناره های لب شما، توده چربی اطراف لب را تا حد امکان خارج می کنند. البته میزان استخراج چربی در هر فردی با دیگری کاملا متفاوت است و این مقدار چربی خارج شده به میزان چربی موجود در اطراف لب های آنان بستگی دارد. اما این افراد تحت تاثیر دلایل مختلفی، چربی در ناحیه گونه ها و اطراف لب های آن ها جمع شده است‌ که در بسیاری به دلیل استفاده از رژیم های غذایی غلط و نامناسب می باشد.

گاهی به دلیل جمع شدن چربی معمولی در گونه های پایینی و در کنار لب ها صورت فرم ناخوشایندی به خود می گیرد که برای افراد چندان جالب نیست. اما بسیاری از افراد نیز مبتلا به برخی بیماری های خاصی هستند که کم کاری تیروئید، بیماری های کلیوی و… از جمله این موارد به شمار می روند. حتی عدم وجود آب کافی در بدن نیز از دلایل مهم انباشت چربی در پشت لب هاست. اما رایج ترین آن ها مشکلات ارثی و پیری خواهد بود. در هر صورت برای رفع چربی حاصل از هر نوع مشکلی می توان از جراحی بوکال فت استفاده کرد.

جراحی بوکال فت و هزینه آن

جراحی بوکال فت و هزینه آن

نمونه‌های قبل و بعد را از اینجا ببینید.

elenaclinic@

چگونگی انجام جراحی بوکال فت

همانگونه که اشاره شد، جراحی بوکال فت یک نوع جراحی به منظور تخلیه چربی بوکال یا بوکال فت است. البته این روش از طریق بی حسی موضعی و در نتیجه ایجاد برشی کوچک انجام می شود. این برش از داخل دهان و در قسمت میانی لب ها، درست جایی که چربی بوکال انباشته شده، به اندازه دو تا سه سانتی متر انجام خواهد شد. در نتیجه پس از انجام برش در محل مورد نظر با کمک تجهیزات پیشرفته، چربی های موجود را تخلیه می کنند. این جراحی شاید بیشتر از نیم ساعت به طول نینجامد. اما پس از عمل نیز در قسمت برش خورده تورم ایجاد می کند که قطعا در عرض یک هفته تا ده روز بعد از جراحی برطرف خواهد شد. دلیل تورم نیز به دلیل برش در قسمت هایی است که در مجاورت عصب های صورت قرار دارند.

حال این تخلیه چربی اضافی جهت افزایش زیبایی با لاغر کردن قسمت پایینی صورت نقش مهمی را ایفا می کند. توجه داشته باشید که برای تمامی افراد از بیهوشی جهت ایجاد جراحی استفاده نمی کنند. چرا که در برخی موارد به دلیل کم بودن چربی به راحتی تنها از طریق بی حسی موضعی می توان این کار را انجام داد. اما درصورتی که چربی صورت افراد بیش از اندازه باشد، با توجه به تشخیص پزشک جراح از ترکیب بیهوشی استفاده می کنند. اگرچه این چربی های اضافه از زیبایی صورت می کاهند و حذف آن ها مزایای زیادی دارد. اما در صورت انجام‌ نادرست و غیر استاندارد جراحی توسط افرادی که تخصص کافی ندارند، ممکن است خطراتی را نیز به همراه داشته باشند. گاهی، با حذف بیش از حد چربی گونه ها باد کرده و عواقب بدی به همراه خواهد داشت.

جراحی بوکال فت و هزینه آن

نکات مهم در خصوص جراحی بوکال فت

بوکال فت همان چربی داخل دهانی است که برای کاهش و یا حذف آن از جراحی بوکال فت استفاده می کنند. چرا که در دنیای امروزی، زیبایی نقش مهمی در سلامت روحی روانی و زندگی افراد دارد. و انسان‌ها با این روش باعث افزایش اعتماد به نفس و انگیزه خود می شوند‌. تصور کنید، اگر این توده چربی به سمت بیرون، پایین و خارج از گوشه لب بیرون تورم داشته باشد، آیا چهره شما تغییرات منفی نخواهد داشت؟

 • قبل از انجام جراحی بوکال فت توسط افرادی که تخصص کافی در این زمینه ندارند و تنها به فکر جیب خود هستند، با پزشک و جراح متخصص و توانمند حتما مشورت داشته باشید.
 • توجه داشته باشید که اگرچه حذف چربی های اضافی داخل دهانی باعث مشخص‌ تر شدن برجستگی استخوان‌ های گونه و بافت آن می شوند؛ اما در صورتی که واقعاً چربی اضافی در کار باشد.
 • با وجود اینکه جراحی بوکال فت یک روش مناسب برای زیبایی صورت است اما در هر شرایط و در همه افراد نیز نتایج مثبتی را به همراه نخواهد بود. نمی توان گفت که تمامی افراد با حذف چربی اضافه صورت یا کنار لب ها زیباتر به نظر می رسند.
 • در بسیاری از مواقع به دلیل عمقی بودن زیاد این چربی ها نیاز به جراحی عمیق تر و تخصصی تر البته با دوره نقاهت بیشتری است.

جراحی بوکال فت و هزینه آن

 • افرادی که به دلیل گرد بودن صورتشان قصد انجام این جراحی را دارند، به این نکته توجه کنند که آیا این گردی صورت در خانواده آن ها ارثی بوده و پس از گذشت زمان و افزایش سن، بازهم این گردی و پر بودن صورت حفظ می شود. چرا که بسیاری از افراد با افزایش سن، صورتشان نیز به صورت ارثی لاغرتر می شود؛ پس این دسته از افراد باید از انجام جراحی بوکال فت صرف نظر کنند.
 • حتما تحت نظر یک پزشک و جراح متخصص این کار را انجام دهید؛ چرا که اگر فرد خبره ای این کار را انجام دهد ممکن است به بافت های عصبی صورتتان آسیب وارد شود که نتیجه خوبی را به همراه نخواهد داشت.

جراحی بوکال فت و هزینه آن

کلینیک پوست و مو اِلِنا

بهره مندی ازیک تیم تخصصی و با اتکا به تجربه هزاران عمل موفق، همچنین به کار گیری مدرن‌ترین دستگاه‌های روز دنیا در زمینه ارائه کلیه خدمات جراحی زیبایی از قبیل کاشت مو، کاشت ابرو، تزریق چربی، جوانسازی، عمل بینی و غیره فعالیت می‌کند. هدف کلینیک النا ارائه خدمات زیبایی و جلب رضایتمندی مراجعه کنندگان در محیطی صمیمی وبا رعایت کلیه اصول نوین پزشکی، سلامت و زیبایی است و امید دارد که بتواند جوانی و شادابی پوست و زیبایی و تناسب اندام را به شما هدیه کند تا بتوانید خواسته‌ها و انتظارات خود را در جهت ارتقای عزت و اعتماد به نفس برآورده سازید.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه ها کلیک کنید.

جراحی بوکال فت و هزینه آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۸۰۰۹۸

۰۹۱۰۲۴۵۸۳۲۳

جراحی بوکال فت و هزینه آن

نمونه‌های قبل و بعد را از اینجا ببینید.

elenaclinic@

جراحی بوکال فت و هزینه آن

elenaclinic.com

جراحی بوکال فت و هزینه آن

سعادت آباد، تقاطع سرو غربی و پاکنژاد، جنب بانک گردشگری، پلاک ۷۹، طبقه دوم

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج