۱۱۷۱۳۸۸
۱۱۵۰۱
۱۱۵۰۱

محتوای حمایت‌شده

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

اگر از ساکنین کرج باشید و قصد جوانسازی پوست خود را داشته باشید، مراجعه به بهترین کلینیک تزریق چربی در کرج برای شما الزامی و البته کاربردیست. بهترین کلینیک را چگونه بیابیم؟

برترین‌ها: تزریق چربی در واقع یک عمل کم تهاجمی پرکاربرد و ایمن تلقّی میشود که به جهت جوان سازی پوست و برجسته نمـودن بعضی از اندام در اشخاص گوناگون انجام میشود. در عمل تزریق چربی، به علّت هم بافت بودن آن در بدن شخص، به خوبی پیوند چربی با بدن صورت گرفته و عارضه‌ای خاص و ماندگاری صورت نخواهد گرفت.

بهترین متخصص تزریق چربی در شهر کرج برای اشخاص جوان با افزایش حجم قسمت‌هایی که نیاز به پـر نمـودن دارند، این کار را در پیش گرفته و در اشخاص مسن از تزریق چربی برای مناطقی که به مرور زمان چربی خود را از دست داده اند، بهره گرفته میشود.

به همین علّت به گونه‌ای کلّی در اشخاص جوان و مسن از چربی برای قسمت هایی، چون سینه، باسن، لب، واژن، پلک بالا و پایین، شقیقه، خط خنده، خط‌های کناری لب بهره گرفته میشود. چربی که مورد نیاز هستند در راستای تزریق به دیگر مناطق بدن و نیز صورت را میتوان از ناحیه هایی، چون پهلو، ران، شکم برداشت نمود. به دلیل آن که بعد از انجام عمل تزریق چربی، میزانی از آن جذب خواهد شد، ولو میبایست مقادیر بیشتر از نیاز به آن نواحی مدّ نظر، چربی تزریق کرد.

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

جهت مشاوره رایگان با کلینیک پارسیس در کرج کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.

۰۲۶-۳۳۴۲۰۰۰۰

۰۲۶-۳۳۴۲۰۰۰۱

مراحل به انجام رساندن تزریق چربی توسط کلینیک تزریق چربی در کرج

 • در مرحله ابتدایی با برش‌های ریز، لوله‌ی مخصوصی که متصل به سوزن است وارد چربی انباشته شده، خواهد شد و چربی را مکش نموده و مقداری خارج مینماید.
 • بعد از برداشت نمودن میزان حجم مورد نظر، با اکتفاء به دستگاه سانتریفیوژ عمل تصفیه و نیز فیلتر نمودن چربی از ناخالصی‌های موجود، صورت میپذیرد.
 • و در پایان، جراح متخصص در محل تزریق چربی با ایجاد نمودن شکاف کوچک به ابعاد یک میلی متر، چربی را به کمک سوزن با چندین مرتبه تزریق تا رسیدن آن به مقدار مدّ نظر، وارد قسمت مدّ نظر مینماید.

در راستای دستیابی به یک نتیجه‌ای مطلوب در امر زیبایی تزریق چربی و نیز بوتاکس، لازم است تا این شیوه جوان سازی پوست از سوی یک متخصص حاذق و دارای مهارت‌های لازمه انجام شود.

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

جهت مشاهده نمونه‌ای بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

parsis.clinic@

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

بهترین متخصص تزریق چربی در کرج کیست؟

بهترین و حاذق‌ترین متخصص تزریق چربی در کرج میبایست دارای تخصص پوست و مو باشد. از سویی تحصیلات خویش را در مقاطع گوناگون در ارتباط با این رشته پشت سر گذارده باشد.

به انجام رساندن تزریق چربی از سوی پزشکان عمومی و اشخاص غیر مجاز، به علّت حساسیت بسیار عمل‌های زیبایی منجر به بروز مشکلات فراوانی برای درخواست کنندگان عمل تزریق چربی گردیده است. بهترین متخصص تزریق چربی در شهر کرج میبایست پیش از اقدام به انجام عمل تزریق چربی، از صحت سلامت شخص با وارسی‌های مورد نیاز، اطمینان خاطر حاصل کند.

از سویی او نیز از شیوه‌ها و تکنیک‌های اصولی و استاندارد که ایمن بوده و پر بازده میباشند، در راستای تزریق چربی استفاده مینماید. همچنین توصیه‌های مراقبتی مورد نیاز پیش و پس از تزریق چربی، شیوه‌ی انجام عمل و هزینه‌های مربوط به عمــل را به گونه‌ای کامل برای بیمار خود شرح میدهد. کلینک تزریق چربی در کرج فرآیند بهبود و اثرات تزریق چربی در شخص را با به انجام رساندن ویزیت‌های مرتبط تا دستیابی به یک نتیجه‌ی مطلوب تحت نظر خواهد داشت.

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

کسب علم از سطح توقعات بیمار از عمل زیبایی خود، ایجاد انتظارات درست و به جا از جمله وظایف یک پزشک متخصص تزریق چربی تلقّی میشود. با رجوع به مراکز تخصصی پوست و وارسی مقدار رضایت اشخاص از عمل‌های تزریق چربــی انجام شده و مشاهده شرایط پیش و پس از عمل، از مقدار مهارت و تجربیات یک پزشک متخصص میتوان اطلاع به دست آورد.

تزریق چربی چگونه انجام میشود؟

تزریق چربی با اکتفاء به چربی‌های گرفته شده از خود بیمار در ناحیه‌های شکم، پایین تنه، بالای تنه و ران‌ها با بهره گیری از کانولا‌های بسیار ظریف صورت میپذیرد. این شیوه از قابلیت انجام به صورت سرپایی برخوردار است ولیکن توصیه میکنیم در کلینیک مجهز به انجام رسد. به انجام رساندن این عمل در مطب امکان دارد خطراتی را برای مراجعه کننده به همراه آورد، ولی این شیوه نیازمند بستری شبانه نیست و بیمار خواهد توانست بعد از به انجام رساندن عمل تزریق به خانه خود برود.

تورم ایجاد شده در اثر تزریق چربی نیز اغلب بعد از یک هفته از میان میرود. از این جهت با اتخاذ شیوه‌ی تزریق چربی به ساده‌ترین شیوه‌ی ممکن به تغییری دلخواه در چهره خود دست پیدا میکنید. ما نیز بر این باور هستیم، به منظور دستیابی به یک نتیجه‌ای مطلوب و دلخواه میبایست تزریق چربی به واسطه پزشک ماهر و دوره دیده و نیز در مراکز جراحی انجام شود چرا که محیط استریل و تمیز در رسیدن به یک نتیجه‌ای خوش آیند نقش حائز اهمیتی را ایفاء میکند. به عبارتی این جراحی هم با بیهوشی و هم بدون آن قابل انجام میباشد ولیکن عدم نیاز به بیهوشی نباید بدین معنی باشد تا این امر در هر محیطی و به واسطه‌ی هر فردی غیر متخصص صورت پذیرد.

نکته مهم درباره کلینیک تزریق چربی در کرج

احتمال جذب چربی‌های تزریق شده یک تفکر اشتباه و غلط است. چنانچه که روند تزریق چربی درست و بنابر اصول پزشکی به انجام رسد احتمال جذب چربی بسیار کم خواهد شد. عمل تزریق چربی یک فرآیند به شدّت دقیق میباشد، چرا که بافت چربی یک بافت زنده است. از این جهت میبایست مرحله کشیدن چربی با ظرافت و دقت عمل خاصی انجام داد. علاوه بر آن با فشار کاملاً حساب شده و دقیقی کشیده شود و بعد از فرآوری مناسب تزریق گردد. چرا که جزئی‌ترین بی توجهی در این مرحله منجر خواهد شد سلول‌های چربی در این فرآیند زنده نمانند.

آن زمان خواهد بود که ما نیز شاهد مشکل جذب چربی طی مدّت زمانی کوتاه خواهیم شد. در کل میبایست به بیمار خود توضیح داد که برای دستیابی به نتیجه مطلوب، احتمال تزریق مکرر وجود خواهد داشت.

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

ریکاوری پس از انجام تزریق چربی

دوره‌ی ریکاوری شما بسته به مقدار چربی منتقل گردیده و منطقه‌ی تحت درمان، مختلف خواهد بود؛ بنابراین به خاطر داشته باشید، سؤال مطروحه را به گونه‌ای شخصی از پزشک خود در جلسه‌ی مشاوره بپرسید. امّا به گونه‌ای کلّی، مقداری تورم در مناطق درمان گردیده در هفته‌های اوّل و دوّم امری معقول است. به هنگامی که احساس سفتی و کبودی دارید، ما توصیه میکنیم میزان فعالیت خود را به کمترین حد خود رسانید و از ورود فشار به این مناطق امتناع ورزید. چرا که در غیر از این حالت، احتمال تجربه‌ی خونریزی در این نواحی وجود خواهد داشت.

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

کلینیک تخصصی پوست و مو پارسیس

کلینیک تخصصی پارسیس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با مجهزترین و مدرنترین تجهیزات و آخرین متدهای روز دنیا و با بهره‌گیری از مجرب‌ترین و برجسته‌ترین متخصین و کادر پزشکی در حوزه پوست، زیبایی، لیزر، کاشت مو، جوانسازی و تناسب اندام به عنوان کلینیکی پیشرو و معتبر در ایران و خاورمیانه فعالیت دارد.

کلیه دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده در این کلینیک درای تاییدیه FDA آمریکا (سازمان غذا و دارو) و همین طور CE اروپا و تاییدیه وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.

هدف بنیانگذاران این مجموعه ارائه خدماتی شایسته و با کیفیت و منطق بر علم روز پزشکی به شما همراهان عزیز برای رسانیدن شما به آنچه ایده آلتان است می باشد.

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

همه روزه از ۹ صبح الی ۹ شب

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۶-۳۳۴۲۰۰۰۰

۰۲۶-۳۳۴۲۰۰۰۱

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

جهت مشاهده نمونه‌ای بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

parsis.clinic@

کلینیک تزریق چربی در کرج و نکاتی در رابطه با آن

کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، جنب خیابان ٢٢٣، ساختمان سهند، طبقه ٤

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج