۱۱۷۳۱۱۶
۸۳۵۸
۸۳۵۸

محتوای حمایت شده

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

بسیاری از شما تمایل به کاشت ابرو دارید ولی از ظاهر غیرطبیعی آن هراس دارید، کاشت ابرو با خواب طبیعی می‌تواند مناسب شما باشد. برای آگاهی بیشتر در رابطه با این نوع کاشت ابرو، ادامه مطلب را بخوانید.

برترین‌ها: کاشت ابرو با خواب طبیعی بهترین انتخاب ایده آل برای پر پشت کردن ابرو‌های شما است. ابرو یکی از قسمت هایست که در زیبایی افراد تاثیر فوق العاده زیادی دارد. از این پس بسیاری از افراد که بر اثر عوامل و شرایط مختلفی ابروی آن‌ها کم پشت است سعی بر تقویت ابرو خود دارند. کاشت ابرو یکی از روش‌های بسیار موثری می‌باشد که این روز‌ها در بین خانم‌ها به شدت رواج پیدا کرده است.

برای کاشت نیز روش‌های بسیار زیادی وجود دارد که در همه آن‌ها استفاده از فولیکول‌های جدید و بهبود تراکم مو‌های ابرو روش درمان می‌باشد. اگر به دنبال ساده‌ترین و موثرترین روش درمانی برای پر پشت شدن مو‌های ابرو هستید، این روش بهترین راه درمان خواهد بود. اگرچه این روز‌ها بانوان از روش‌هایی چون، سایه، هاشور، میکروبلدینگ، فیبروز و ... برای زیباتر شدن ابرو استفاده می‌کنند.

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

اما به نظر شما کدام یک از این روش‌ها همانند کاشت ابرو طبیعی می‌تواند در زیبایی شما نقش مفیدی داشته باشد. اما توجه داشته باشید که با توجه به سهولت این فرآیند، شنا باید تحت نظر یک پزشک ماهر این کار را انجام دهید. کاشت ابرو با خواب طبیعی بهترین روش بهبود ابرو‌های شما است که در ادامه درباره آن و حتی شرایط و مزایای این روش توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه در واتساپ پیغام بگذارید.

۰۹۳۶۷۹۷۱۴۱۱

بهترین روش‌های کاشت ابرو با خواب طبیعی

کاشت ابرو با خواب طبیعی یکی از بی نظیرترین روش‌هایی است که این روز‌ها طرفداران زیادی دارد. برای کاشت ابرو می‌توان به روش‌های مختلفی متوسل شد که هر یک از این روش‌ها جهت کاشت ابرو طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرند و مزایای خاصی هم دارند.

روش کاشت ابرو FIT

روش FIT یکی از بی نظیرترین روش‌های کاشت ابرو با خواب طبیعی است. در این روش ابتدا فولیکول‌ها را با کمک پانچ‌های کوچک به صورت دستی از برخی قسمت‌های بدن جدا می‌کنند. پس استخراج فولیکول‌ها را در شیار‌های کوچکی داخل ابرو می‌کارند. در این روش، هیچ نیازی به تراشیدن مو نیست و معمولا با توجه به این مزیتی که دارد معمولا خانم‌ها از آن استقبال زیادی می‌کنند.

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

نمونه‌های بیشتر را از صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

sadaf.clinic@

روش کاشت ابرو SUT

کاشت ابرو به روش SUT از دیگر روش‌هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در روش SUT به دلیل پیشرفته‌تر بودن و استفاده از تجهیزات مدرن احتمال آسیب به فولیکول‌های مو در آن کمتر خواهد بود. تمامی مردان و زنان در سنین مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند. در روش sut متخصصین به جای استفاده از هولدر‌های دستی از دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته برای جدا سازی فولیکول‌ها استفاده می‌کنند. در این روش؛ درد و خونریزی ناشی از این روش بسیار جزئی می‌باشد چرا که دستگاه با دقت و ظرافت بیشتری فولیکول مو را از سر جدا می‌کند.

روش کاشت ابرو MFIT

روش کاشت ابرو به روش Micro FIT نیز از دیگر روش‌های پرطرفداری است که به نام MFIT شهرت دارد. این متد، جزو جدیدترین روش‌های کاشت ابرو در جهان است. در این روش جدید و پیشرفته نیز پس از استخراج فولیکول‌های مو آن‌ها را در قسمت مورد نظر ابرو می‌کارند. در روش mfit نیز جهت استخراج گرافت از بانک مو نیاز به برش پوست نخواهد بود. در این متد نیز از دستگاهی مخصوص با دقت بسیار بالایی دارد استفاده می‌کنند که این تجهیزات آسیب را به حداقل می‌رسانند.

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۷۴۳۷

مزایای کاشت ابرو با خواب طبیعی

همانگونه که اشاره شد، کاشت ابرو با خواب طبیعی جزو روش‌های پرطرفداری است که هیچ روشی نمی‌تواند جایگزین آن شود. چرا که طبیعی بودن خواب ابرو‌ها برای مراجعین اهمیت بسیار زیادی دارد و این کاشت کمک می‌کند تا افراد ابرو‌های ضخیم، پر پشت و کاملی داشته باشند. این تراکم ابرو‌ها و شکل و طرح آن‌ها بستگی به سلیقه کاربران و البته تشخیص پزشک متخصص دارد. اما شما به عنوان کسی که می‌دهید از روش کاشت ابرو با خواب طبیعی استفاده کنید، از مزایای آن مطلع هستید؟

 • این روش کاشت ابرو قطعا یکی از پرطرفدارترین روش‌هایی است که ابروی شما را به صورت طبیعی نشان می‌دهد.
 • در این روش برخلاف روش‌های مصنوعی هاشور، سایه، میکرو و ... قابل تغییر مدل ابرو پس از طی شدن دوران نقاهت است. چرا که این روش‌ها همانند نقاشی طراحی می‌شوند و امکان تغییر مدل ابرو دیگر وجود ندارد. اما در این روش با کوتاه کردن مو‌های ابرو می‌توانید مدل‌های متنوعی داشته باشید.
 • همچنین این روش یا جراحی بی خطرترین روش تلقی می‌شود که پس از کاشت نیز احتمال ریزش مجدد مو‌های ابرو وجود نخواهد داشت.
 • رسیدن به ظاهری مطلوب و دلخواه با طراحی و کاشت مو ابرو از دیگر مزیت‌های این روش‌های جدید است.
 • داشتن ابرو‌هایی پر و قابل استفاده برای تمام سنین خانم‌ها و آقایان که البته پس از کاشت نیز دوران نقاهت آن کوتاه می‌باشد.
 • این روش‌ها نیاز به بستری و مراقبت‌های ویژه تحت نظر پزشک در مراکز درمانی ندارند.

افرادی که می‌توانند از روش کاشت ابرو با خواب طبیعی استفاده کنند

کاشت ابرو با خواب طبیعی به عنوان یک روش کاملا مناسب برای کاشت ابرو نورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، مو‌های ابرو را در جهت و زاویه مناسب قرار می‌دهند تا خواب آن‌ها به صورت طبیعی و مطابق با ابرو‌های خودتان باشد. از طرفی انتخاب طرح ابرو باید با بقیه ویژگی‌های صورت سازگاری داشته باشد تا رضایت مطلوب پس از عمل حاصل گردد. قطعا زنانی که دچار ریزش ابرو شده اند و ابروی آن‌ها کم پشت شده هر بار که خود را در آینه می‌بینند، از وضعیت ابرو‌های خود احساس نگرانی می‌کنند. از طرفی اعتماد به نفس آن‌ها کاش می‌یاید؛ چرا که این ریزش ابرو در فرم ابرو و چهره آن‌ها تاثیرات منفی خواهد داشت.

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

اما اگر به دنبال کاشت ابرو طبیعی با یک روش کاملا مناسب و مقرون بصرفه هستید، ابتدا باید بدانید که آیا جزو افرادی هستید که می‌توانید ابروهایتان را پیوند بزنید یا نه؟ اما پزشک متخصص نیز کسی است که می‌تواند تشخیص دهد ابرو‌های شما قابل کاشت می‌باشد. اما چه افرادی به کاشت ابرو نیاز دارند؟

 • افرادی که مو‌های ابروی آن‌ها به هیچ وجه رشد نمی‌کند. برخی از افراد به صورت مادرزادی ابرو ندارند یا ابرو‌های آن‌ها بسیار کم پشت است.
 • در صورت داشتن نوعی از انواع بیماری‌های پوستی که باعث شده با ریزش موی شدید ابرو مواجه شوید.
 • گاهی در اثر سوختگی یا زخم مو‌های ابرو بسیاری از افراد می‌ریزد یا می‌سوزد.
 • تمامی افرادی که در اثر بحران روانی و استرس ریزش ابرو دارند.
 • کسانی که ریزش موی ابرو آن‌ها نتیجه یک نوع بیماری ژنتیکی است.

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

کلینیک تخصصی پوست و مو صدف

کلینیک تخصصی پوست و موی صدف از سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت کرده و امروز پس از سال‌ها فعالیت و کسب تجربه در این زمینه، به یکی از مدرن‌ترین و مجهزترین مراکز زیبایی و سلامتی کشور تبدیل شده است. رویکرد ما، همراه کردن دانش و تخصص با تجربه است تا در برخورد با شرایط خاص هر مراجعه‌کننده، صحیح‌ترین مشاوره و بهترین خدمات ارائه شود. هدف این است که در نهایت، شما احساس بهتری نسبت به چهره و اندام خود داشته باشید.

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۷۴۳۷

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

نمونه‌های بیشتر را از صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

sadaf.clinic@

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه در واتساپ پیغام بگذارید.

۰۹۳۶۷۹۷۱۴۱۱

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

clinicsadaf.com

کاشت ابرو با خواب طبیعی چیست؟

خیابان دکتر شریعتی، بلوار میرداماد، رودبار شرقی، پلاک ۴۷، ساختمان پزشکان رودبار، طبقه پنج

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج