۱۱۸۶۲۷۴
۱۵۷۱۴
۱۵۷۱۴

محتوای حمایت‌شده

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

جراحی بینی بدون بیهوشی یکی از بهترین روش‌های امروزی برای درمان مشکلات ظاهری بینی است که طرفداران زیادی دارد. هزینه جراحی بینی بدون بیهوشی چقدر است؟ بهترین متخصص این جراحی چه کسی است؟

برترین‌ها: امروزه عمل‌های زیبایی در بین مردم جهان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی اکثر مردم جهان رو به این آورده اند که به ظاهر خود بیشتر اهمیت دهند و به تبع آن افزایش عمل‌های زیبایی پیشرفت چشم گیری داشته است. یکی از این عمل‌ها که بسیار در این عصر در بین همگان محبوب و شایع است عمل بینی است. اما با توجه به مشکلات و کبودی‌هایی که بعد از آن به دنبال خواهد داشت بسیاری از آن گریزان هستند و با توجه به مشکلاتی که در بینی خود دارند ترس از اقدام به این عمل را نیز دارند بنابراین باید به دنبال یک روش نوین برای این افراد بود تا بتوان ترس آن‌ها را به هنگام جراحی از بین برد.

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

همین حالا برای مشاوره تماس بگیرید.

روش نوین و منحصر به فردی که جدیدا در میان اکثر علاقه‌مندان به عمل‌های زیبایی محبوب شده است روش جراحی بینی بدون بیهوشی است. این روش برای اکثر افراد بسیار مفید میباشد، زیرا در این روش همان طور که از نام آن پیداست بدون نیاز به بیهوشی مشکلات ساختاری بینی بر طرف خواهد شد. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا درمورد جراحی بینی بدون بیهوشی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جراحی بینی بدون بیهوشی؛ حقیقت یا کذب؟

در روزگار قدیم عمل‌های جراحی با استفاده از بیهوشی بسیار متداول بود یعنی به این صورت عمل‌ها انجام میگرفتند که قبل از عمل پزشکان یک دوز بیهوشی به بیمار خود تزریق کنند و اگر این مرحله انجام نمیشد میتوان گفت به طور کلی آن عمل نیز ادامه پیدا نمیکرد. بسیاری از افراد بدون نگرانی و استرس‌هایی که هر عمل دارد عمل خود را با روش بیهوشی پشت سر میگذاشتند.

اما بساری از مردم هم در این میان وجود داشتند که به دلیل ترس‌های زیادی که از بیهوشی داشتند و یا به واسطه هر نوع بیماری منع‌کننده بیهوشی، نمیتوانستند عمل بینی خود را به راحتی انجام دهند. میتوان گفت امکان اینکه دلیل این ترس خاطرات بد در هنگام بیهوشی باشد نیز وجود دارد، اما جدیدا با توجه به اینکه علم در عرصه پیشرفت قرار دارد اکثر افراد میتوانند جراحی بینی بدون بیهوشی را به راحتی انجام دهند و بعد ازآن با خوش حالی و اطمینان از عملشان در کنار دوستان و اشنایان یاد کنند و همین طور قسمت مهم‌تر این ماجرا آن است که میتوانند از استرس‌هایی که قبل از عمل هر فرد به طور طبیعی دارد دور شوند.

طبیعی است که این روش جراحی مانند دیگر روش‌هایی که در بازار وجود دارد دارای یک سری معایب و مزایا باشد که باید قبل از انجام دادن و مراجعه برای این روش اطلاعات کافی و مناسب در مورد این روش داشته باشیم. با ما تا اخر این مقاله همراه باشید تا اطلاعان مفید و مناسبی در مورد جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی کسب کنید.

اصلی‌ترین مزیت جراحی بینی بدون بیهوشی

یکی از مزایای این عمل جراحی همانطور که از نام آن پیداست بدون بیهوشی بودن آن میباشد. میتوان گفت عمل زیبایی بینی جز پر طرفدار‌ترین عمل‌های زیبایی در دنیا به شمار می‌آید. اما از زمانی که جراحی بینی بدون نیاز به بیهوشی ابداع شده باعث شده است ترس افراد از بیهوشی ازبین برود و افراد بیشتری برای زیبا‌تر کردن ظاهر خود به عمل بینی روی بیاورند. شما نیز به راحتی میتوانید با مراجعه به کلینیک‌های زیبایی موجود شرایط جراحی بینی بدون بیهوشی را جویا شوید و در صورتی که نیاز به جراحی بینی را در خود احساس میکنید نسبت به انجام آن اقدام کنید.

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

نمونه‌های بیشتر را از اینجا ببینید.

doctor.lajevardi@

واقعیت‌های جراحی بینی در حالت بدون بیهوشی

به طور کلی دو نوع بیهوشی وجود دارد که به آن‌ها نام‌های بیهوشی عمومی و بیهوشی موضعی اختصاص یافته است. میتوان گفت بیهوشی عمومی همان بیهوشی است که اغلب افراد از آن میترسند و به گونه‌ای احساس میکنند که بعد از بیهوش شدن دیگر به زندگی باز نخواهند گشت. اما این دیدگاه بخشی از مردم جامعه است یک بیهوشی دیگر که بیهوشی موضعی نام دارد بیهوشی‌ای محسوب میشود که فقط در یک عضو خاص در بدن مورد استفاده قرار میگیرد به بیان دیگر میتوان گفت فقط یک اندام خاص به عنوان اندام هدف قرار میگیرد. این نوع بیهوشی با نام بی‌حسی موضعی شناخته می‌شود.

بسیاری بر این گمانند که جراحی بینی بدون بیهوشی تنها در صورتی انجام می‌شود که شما قصد ایجاد تغییرات زیادی را روی بینی خود نداشته باشید، اما اینطور نیست. جراحی بینی بدون بیهوشی به همان اندازه جراحی معمولی بینی می‌تواند ظاهر بینی را تغییر دهد. پیشتر اگر قرار بود جراحی بینی بدون صورت گرفتن بیهوشی انجام شود، فرد درد و خونریزی زیادی را متحمل میشد. این در حالی است که امروزه بی حسی موضعی نیز به طرقی انجام می‌پذیرد که فرد دردی را احساس نخواهد کرد و جراحی در آرامش کامل انجام خواهد شد. نتیجه جراحی بینی بدون صورت گرفتن بیهوشی نیز دقیقا مشابه نتیجه جراحی بینی با بیهوشی است.

چرا باید جراحی بینی بدون بیهوشی را در لیست انتخاب‌های خود قرار دهیم؟

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

هنگامی که از عمل رینوپلاستی صحبت میکنیم برخی از افراد که برای بار اول در مورد این عمل‌ها اطلاعاتی کسب میکنند ممکن است به گمانشان این گونه به نظر برسد که مزایای این عمل نسبت به سایر عمل‌هایی که همراه با بیهوشی انجام میشوند کم‌تر است و ممکن است بعد از آن عوارض‌های بیشتری نیز به همراه داششته باشد، اما میتوان گفت که این گفته به طور کلی و از پایه نادرست است و عمل جراحی بینی بدون بیهوشی مثل هر عمل جراحی دیگری مزایا و معایب مربوط به خود را دارد.

مزایای جراحی بینی بدون بیهوشی

جراحی بینی با این روش مزایای زیادی را با خود به همراه دارد. برخی از این مزایا به شرح زیر هستند:

۱. در این نوع عمل‌ها بسیار در زمان بیمار و دکتر صرفه جویی میشود که برای بسیاری از افراد که امروزه مشغله‌های کاری فراوان دارند زمان بسیار پارامتر مهمی است و این مورد به نسبت بسیار حائز اهمیت است، زیرا بسیاری از افراد هم دوست ندارند که زمان بسیار زیادی را در زیر تیغ جراحی بگذرانند به همین دلیل عمل جراحی بینی که به حالت بدون بیهوشی انجام میشود برای این چنین مراجعه کنندگانی مناسب است.

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

۲. یکی دیگر از مزایای این روش این است که هنگامی که شما جراحی بینی خود را بدون بیهوشی انجام میدهید تورم و کبودی‌های آن نسبت به زمانی که بینی خود را به صورت بیهوشی کامل عمل میکنید بسیار بسیار کمتر می‌باشد.

۳. این روش جراحی بینی، عوارض بیهوشی را به همراه ندارد. همانطور که می‌دانید عوارض ناشی از بیهوشی می‌تواند تا مدت‌ها پس از انجام جراحی وجود داشته باشد. جراحی بینی بدون بیهوشی این عوارض را به همراه ندارد.

۴. این روش، روش بسیار مناسبی برای کسانی است که بیماری‌های زمینه‌ای از قبیل مشکلات کلیوی، نارسایی‌های کبدی و قلبی، مشکلات مغز و اعصاب و ناتوانی‌هایی از قبیل ام اس دارند و به واسطه این مشکلات از بیهوشی منع شده‌اند نیز می‌باشد.

معایب جراحی بینی بدون بیهوشی

این روش جراحی بینی، با کمترین عوارض و معایب همراه است. زیرا همانطور که پیشتر نیز اشاره شد عوارض ناشی از بیهوشی را نیز با خود به همراه ندارد. در صورت وجود هر نوع عیب نیز، پیش از انجام جراحی، پزشک جراح نیز اطلاعاتی کلی در رابطه با این معایب با شما در میان خواهد گذاشت.

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

جراحی بینی همراه با بیهوشی بهتر است یا بدون بیهوشی؟

به طور کلی پاسخ به این سوال بسیار شخصی بوده و برای هر فردی ممکن است متفاوت بیان شود. شما برای درک بهتر بهترین روش برای خودتان و روشی که برای بینی شما مناسب‌تر است و تاثیر بیشتری بر روی زیبایی آن میگذارد باید به یک پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید و با مشورت پزشک خود و سلایق شخصی خودتان بهترین تصمیم را بگیرید و عمل زیباییتان را بدون بیهوشی و یا با بیهوشی انجام دهید. در صورتی که ترس از عوارض بیهوشی دارید و یا از آن دسته افرادی هستید که فوبیای بیهوشی دارند، جراحی بینی بدون بیهوشی می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد. همچنین اگر هر نوع بیماری زمینه‌ای دارید که از بیهوشی منع هستید نیز این روش می‌تواند برایتان مناسب باشد.

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

هزینه جراحی بینی بدون بیهوشی

هزینه این روش جراحی بینی می‌تواند بسته به شرایط مختلف متفاوت باشد. انتظارات شما از نتیجه جراحی بینی، میزان تخصص جراح در انجام این جراحی و کلینیکی که جراحی در آن انجام می‌شود از جمله شرایط تاثیرگذار بر هزینه جراحی بینی بدون بیهوشی است. برای آگاهی دقیق از هزینه جراحی بینی بدون بیهوشی لازم است مورد معاینه متخصص و جراح بینی قرار بگیرید تا ایشان پس از انجام آزمایشات لازم، هزینه دقیق جراحی بینی را با شما در میان بگذارند.

دکتر سید محمد لاجوردی - بورد تخصصی گوش حلق بینی و جراح سر و گردن

دکتر سید محمد لاجوردی
بورد تخصصی گوش حلق بینی و جراح سروگردن
(عضو رسمی آکادمی پلاستیک صورت آمریکا)

 • جراحی بینی هم با بی حسی و هم با بیهوشی (جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی)
  زمان عمل زیر ۲ ساعت و نتیجه دائمی و مادام العمر
 • آندوسکوپی سینوس
 • لیفت ابرو اندوسکوپیک و ناندرتال
 • لیفت صورت
 • اتوپلاستی (جراحی زیبایی گوش)
 • بلفاروپلاستی (جراحی افتادگی پلک)
 • عمل تیپ پلاستی

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

همین حالا برای مشاوره تماس بگیرید.

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

نمونه‌های بیشتر را از اینجا ببینید.

doctor.lajevardi@

جراحی بینی بدون بیهوشی و هزینه آن

چهار راه پاسداران، نبش بهارستان دوم، پلاک ۵۲۰، طبقه اول، واحد۱

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج