۱۱۹۱۷۸۷
۱۹۴۹۴۳
۱۹۴۹۴۳
پ

محتوای حمایت‌شده

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران کیست؟ چگونه دکتر لابیاپلاستی خوب برای جراحی زیبایی زنان پیدا کنیم؟ قبل از انتخاب بهتر است با ویژگی ها و سابقه فعالیت دکتر و رضایت مراجعین تحقیق کنید.

برترین‌ها: یکی از دغدغه‌های بسیار جدی خانم‌ها در دوران زندگی خود ناراضی بودن از شکل و ظاهر و عملکرد قسمت تناسلی خودشان است. در طول زندگی اتفاقات بسیاری بر بروز تغییرات ساختاری و روی واژن بانوان تاثیر می‌گذارد و از آنجایی که می‌توان گفت که تقریباً همه بانوان تمایل دارند که واژن با ظاهر مطلوب و زیبا داشته باشند در صدد این برمی‌آیند که واژن خود را درمان کنند و مشکلات خود را برطرف کنند.

اگر شما هم از افرادی هستید که قصد بهتر کردن ظاهر ناحیه تناسلی خود را دارید باید بگویم که باید به یک جراح لابیاپلاستی مراجعه کنید، پیدا کردن جراح لابیاپلاستی در کلان‌شهر‌های مانند تهران بسیار مشکل است و باید شما با توجه به امکاناتی که مد نظر دارید و خدماتی که می‌خواهید دریافت کنید برای پیدا کردن بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران اقدام کنید.

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای مشاوره با دکتر ویدا یوسفیان همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۰۷۴۰۶۵

۰۹۳۷۰۷۸۶۶۳۷

جراحی لابیاپلاستی چیست؟

جراحی لابیاپلاستی سبکی از جراحی‌های زیبایی است که امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. این جراحی با هدف کاهش یا افزایش اندازه لابیا(لبه‌های اطراف واژن) انجام می‌شود تا مشکلات فیزیکی روزمره مربوط به این بخش را برطرف کند. برای آشنایی بیشتر با این عمل زیبایی در ادامه با ما همراه باشید.

مراحل انجام جراحی لابیاپلاستی

در قدم اول نیاز است که بدانید که این جراحی در 90 درصد مواقع در تمام دنیا به صورت سرپایی و در کلینیک با بی حسی موضعی انجام می شود و در موارد نادری نیز ممکن است که فرد مورد جراحی قرار گرفته شده نیاز باشد که یک شب را در بیمارستان سپری کنند. طی این جراحی لبه‌های بیرون زده شده لابیا‌ها به اندازه‌های طبیعی برش داده می شوند و چربی و پوست اضافی از آن‌ها خارج خواهد شد.

دکتر جراح لابیاپلاستی چه تخصصی دارد؟

پزشکان جراح لابیاپلاستی معمولا دارای تخصص‌هایی مربوط به زنان و زایمان هستند. بسیاری از پزشکان که این عمل جراحی را انجام می‌دهند دارای مدرک معتبر پزشکی در حوزه زایمان و نازایی و باوری هستند و حاذق بودن جراح در زمینه نیز بسیار اهمیت دارد.

ویژگی‌های بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

در ادامه مطلب می‌خواهیم در تیتر‌های مختلف ویژگی بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را به شما بگوییم تا شما بتوانید با فراغ بال و آسودگی بیشتر در انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران اقدام کنید.

 • اخلاق مدار بودن پزشک جراح لابیاپلاستی

یکی از نکاتی که بسیار اهمیت دارد این است که هنگامی که می‌خواهید یک جراح زنان خوب را انتخاب کنید باید به اخلاق مدار بودن او توجه کنید یک پزشک متخصص باید اخلاق پزشکی را دارا باشد و بیمار خود به حالتی رفتار کند که در همان جلسه اول مشاوره باعث شده بود که بیمار به او اعتماد کند و به بیان دیگر می‌توان گفت باید یک دستی رفتار داشته باشد و بعد از معالجه بیمار نیز پیگیر حال او باشد.

 • دارای دانش و سواد بالا باشد

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که برای هر فرد هنگامی که به پزشک متخصص مراجعه می‌کند بسیار اهمیت دارد این است که پزشک او سواد کافی و دانش مورد نیاز برای انجام انواع جراحی‌ها و عمل جراحی زیبایی واژن به ویژه جراحی لابیاپلاستی را داشته باشد و باعث شود که موفقیت عمل و جراحی برای درمان بیمار بالاتر برود.

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۰۷۴۰۶۵

۰۹۳۷۰۷۸۶۶۳۷

 • جراح لابیاپلاستی باید تجربه و سابقه کاری بالا داشته باشد

توجه کنید که میزان تجربه یا سابقه کاری و تبحر و مهارت بالای یک جراح زیبایی زنان یکی دیگر از مواردی است که باید به آن بسیار توجه کنید، زیرا اغلب دیده شده که افرادی که توسط جراحانی که تجربه کمتری دارند و مهارت کافی در زمینه جراحی ندارند، جراحی شده اند، گرفتار عوارض ناخواسته و جبران نشدنی گشتند.

 • استفاده از لوازم پیشرفته توسط جراح لابیاپلاستی در تهران

جراح لابیاپلاستی که برای انجام عمل زیبایی واژن به او مراجعه می‌کنید باید به روز‌ترین و آخرین تکنولوژی‌های روز جهان و دستگاه های پیشرفته را در جراحی‌های خود استفاده کند و این اطمینان را به شما بدهد که در زمان کم و کمترین عارضه می‌تواند بهترین نتایج را به شما هدیه کند و این اطمینان خاطر را نیز به شما بدهد که هیچ مشکلی برای شما در هنگام عمل به دلیل کمبود امکانات پیش نخواهد آمد.

 • معاینه کردن دقیق بیمار

جراحی لابیاپلاستی یکی از جراحی‌های حساس در حوزه زنان است که به دقت زیادی نیازمند است. پزشک متخصصی که برای انجام این عمل انتخاب می‌کنید باید قبل از عمل شرایط جسمانی شما را به طور کامل بررسی کند تا در طی فرایند جراحی دچار مشکل نشوید.

 • داشتن صداقت و شفافیت در مورد روند درمان بیمار

داشتن صداقت و شفافیت در مورد روند درمان یکی از فاکتورهای اخلاق حرفه‌ای است که هر پزشکی باید آن را رعایت کند. اطلاعات کامل در خصوص جراحی و روند درمان باید به طور شفاف در اختیار بیمار قرار داشته باشد.

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

چگونه بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را پیدا کنیم؟

همان طور که در قسمت قبلی نیز گفتیم اگر شما قصد دارید که جراحی لابیاپلاستی را انجام دهید بهتر است اندکی صبر کنید و این مقاله را تا پایان مطالعه کنید که بهترین جراح زیبایی زنان را پیدا کنید توصیه می‌شود برای پیدا کردن بهترین چیز در هر امری در ابتدا یک لیست از بهترین‌های آن موردی که نیاز دارید پیدا کنید، اما در همین قدم اول پیدا کردن یک لیست از تمامی جراحان زیبایی در تهران بسیار دشوار میباشد هست تا پایان این مقاله با ما همراه باشید که برای انتخاب راحت‌تر و درست‌تر در انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران به شما کمک کنیم و ویژگی‌های بهترین جراح لابیاپلاستی را در اختیار شما قرار دهیم.

روش‌های مختلف انجام جراحی لابیاپلاستی

روش تریم

 یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین و متداول بهترین روش‌های انجام جراحی لابیاپلاستی است که در آن یک نوار از بافت اضافی لبه‌های داخلی برداشته خواهد شد و دو طرف بخیه میشوند این روش عوارض کمتری دارد و مدت زمان بهبودی کوتاه تری نسبت به روش‌های دیگر دارد.

روش وِج (wedge)

این روش در مقایسه با روش قبلی تغییرات بسیار زیادی را در واژن به همراه دارد و این تغییرات در حالتی هستند که قسمت لابیای مینور یک برش وی شکل را در خود ا خواهد شد و بافت اضافی آن برداشته خواهد شد یکی از مزیت‌های این روش این است که مرز‌های طبیعی دو لبه واژن حفظ خواهد شد و می‌توان گفت که جای زخم کمتری نسبت به حالت‌های دیگر به جا باقی می‌ماند.

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین کاندیدها برای انجام لابیاپلاستی چه کسانی هستند؟

کسانی که شرایط زیر را دارند، می‌توانند نسبت به انجام جراحی لابیاپلاستی نزد بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران اقدام کنند:

۱. افرادی که سن آن‌ها از ۱۸ سال بالاتر باشد.

۲. بانوانی که سلامت جسمانی داشته باشند و از bmi خوبی برخوردار باشند.

۳. بانوانی که بیماری زمینه‌ای خاصی نداشته باشند.

۴. بانوانی که در قسمت تناسلی خود احساس درد میکنند.

۵. بانوانی که از نظر ظاهری با لبه‌های واژن خود مشکل دارند و طی برقراری ارتباط جنسی دچار درد و ناراحتی خواهند شد.

۶. خانم‌هایی که به دلیل بزرگ بودن و درد لابیا‌های خود نمی‌توانند بسیاری از فعالیت‌های خاص همانند دوچرخه‌سواری را انجام دهند.

نکاتی که قبل از جراحی لابیاپلاستی باید بدانید

قبل از انجام عمل لابیاپلاستی ضروری است که شما به یک جراح زیبایی زنان برای انجام مشاوره‌های مورد نیاز در خصوص انجام جراحی لابیاپلاستی مراجعه کنید. بسیاری از بانوان هستند که در بدو تولد به صورت مادرزادی با ضخامت و یا نامتقارنی و یا بزرگی لابیا‌های ماژور به دنیا می‌آیند و بسیاری دیگر هستند که بعد از زایمان و یا هنگام افزایش سن با ناحیه تناسلی خود دچار مشکل میشوند. در این قسمت باید به شما نکاتی را آموزش دهیم که باید قبل از انجام عمل لابیاپلاستی آن را بدانید و بعد از اینکه جلسه مشاوره انجام شد و جراح زنان ناحیه تناسلی شما را معاینه دقیق کرد تشخیص می‌دهد کدام روش موثرتر است برای همین است که می‌گویم انجام مشاوره بسیار اهمیت بالایی دارد.

نتایج نهایی عمل لابیاپلاستی

به طور کلی در عمل‌های زیباسازی واژن بعد از ۶ ماه نتیجه اصلی حاصل خواهد شد و ممکن است تورم‌ها و زخم‌های ناشی از این جراحی تا شش ماه واقعی بماند، اما در چند هفته اول بعد از عمل زخم‌ها به صورت برجسته هستند و صورتی رنگ می‌باشند، اما بعد از گذشت زمانی زخم‌ها به طور طبیعی نخواهد شد و یک خطوط بسیار نازک باقی خواهد ماند. بدیهی است که برای اینکه بتوانید زخم‌های خود را زودتر بهبود دهید باید به دستورالعمل‌های پزشکی بعد از عمل توجه کنید.

سؤالات متداول از بهترین جراح لابیاپلاستی

برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات دقیق در خصوص لابیاپلاستی بهتر است به سوالات متداول در خصوص این عمل توجه داشته باشید:

آیا جراحی لابیاپلاستی، باعث کاهش میل جنسی می شود؟

بسیاری از افراد معتقد هستند جراحی لابیاپلاستی برای افزایش میل جنسی انجام می‌شود اما این این تفکر اشتباه است.در واقع به طور کلی جراحی لابیاپلاستی هیچ نقشی در کاهش و افزایش میلی جنسی ندارد.

از چه زمانی بعد از جراحی لابیاپلاستی، میتوان روابط زناشویی داشت؟

بعد از گذشت 5 تا 8 هفته از جراحی لابیاپلاستی، با تکمیل فرایند درمان و بهبود زخم‌ها بیمار قادر به برقراری رابطه جنسی خواهد بود.

جراحی لابیاپلاستی برای چه کسانی مناسب نیست؟

باید گفت اشخاص زیر کاندید‌ مناسبی برای جراحی لابیاپلاستی نیستند:

 • دختران زیر ۱۸ سال
 • زنان بالای ۵۵سال
 • افراد دارای زگیل تناسلی فعال
 • افراد دارای تبخال تناسلی
 • زنان باردار

سخن نهایی

برای پیدا کردن بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران باید شما سابقه مهارت و میزان تخصص جراحی را که مورد نظر دارید ارزیابی کنید و توجه داشته باشید که همیشه انتخاب بهترین جراح می‌تواند باعث این شود که شما کمتر در هنگام عمل استرس داشته باشید و سلامتی شما کمتر تحت شعاع قرار بگیرد و به یک نتیجه مطلوب برسید.

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

 دکتر ویدا یوسفیان - جراح زنان، زایمان، نازایی (متخصص لابیاپلاستی)

 • بورد تخصصی از دانشگاه تهران
 • جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی
 • ​جراحی ترمیمی زنان، زیبایی و درمانی زنان

خدمات

 • لیزر واژینال
 • تزریق چربی به واژن
 • تزریق ژل به واژن
 • تنگ کردن واژن
 • لابیاپلاستی با لیزر و بدون لیزر
 • سفید کردن لابیاپلاستی
 • رفع بی اختیاری ادرار و مشکلات یائستگی

ساعت کاری 10 تا 14 / عصر 17 تا 20

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای مشاوره همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۰۷۴۰۶۵

۰۹۳۷۰۷۸۶۶۳۷

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای آشنایی بیشتر با خدمات از اینستاگرام بازدید نمایید.

dr_vidayousefian@

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

شهرک غرب، بلوارفرحزادی، ۱۸ متری مطهری، پلاک ۱۶۸، بالای داروخانه دکتر مشرف

 
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج