۱۱۹۱۸۳۸
۶۸۸۸۵
۶۸۸۸۵
پ

محتوای حمایت‌شده

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

بهترین متخصص لاغری شکم می‌تواند علت چاقی شما را تشخیص دهد و بهترین روش را برای لاغری شکم شما در نظر بگیرد.

برترین‌ها: امروزه چاقی یکی از معضل‌های بزرگ اجتماعی ما به حساب می‌آید به گونه‌ای که برای رفع این مشکل در کشور‌ها و دولت‌های مختلف اقدامات بسیاری صورت گرفته است، اما به راستی برای چه چاق می‌شویم و راه‌حل چاقی و درمان آن چیست؟ می‌توان گفت که دو عامل اصلی و مهم در چاقی افراد نقش دارند عامل‌هایی مانند پرخوری و تنبلی و همینطور ارثی بودن اضافه وزن. در هر صورت شما نیازمند یک متخصص لاغری می‌باشید که به شما چه در زمینه ورزشی و چه در جراحی لاغری شکم کمک کند بنابراین ما درصدد نوشتن مقاله برآمدیم که بهترین متخصص لاغری شکم را به شما معرفی می‌کند و همین طور ویژگی‌های یک متخصص عالی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

دکتر اکبر حاجی کریمیان

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۱۰۶۴۲۹۴۸۰

چاقی و بروز علل مختلف آن

به طور کلی علت چاق شدن افراد به دو عامل بستگی دارد یکی از این عامل‌ها پرخوری و تنبلی بیش از اندازه است و عامل دیگر ارثی می‌باشد. بدیهی است که برای حل مشکل چاقی در نگاه اول و در فکر اول به ذهن هر کس ورزش خطور می‌کند، اما نباید فراموش کرد که واقعاً افراد چاق به حدی اضافه وزن دارند که توانایی حرکت کردن را ندارند و نمی‌توانند به آن صورت ورزش کنند بنابراین باید به راه حل‌های دیگری مانند جراحی لاغری شکم، برای افراد بسیار چاق نیز فکر کرد. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا در مورد ویژگی‌های بهترین متخصص لاغری شکم برای لاغر‌تر شدن و گرفتن یک برنامه غذایی مناسب و همینطور انجام یک جراحی مطمئن و ایمن آشنا شوید و بتوانید به اندام متناسب و دلخواه خود برسید.

بهترین متخصص لاغری شکم چه کسی است؟

به طور کلی متخصص‌های لاغری شکم به چند دسته تقسیم می‌شوند، دو دسته مهم و اصلی آن‌ها متخصصانی هستند که از طریقه ورزش کسب مدرک کردند و یا متخصص‌هایی که به‌گونه‌ای متخصص تغذیه هستند و دارای مدرک علمی و دانشگاهی از دانشگاه‌های معتبر می‌باشند. شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید به هر یک از این متخصصان مراجعه کنید، اما نباید فراموش کنید که هر کدام از این دو متخصص در یک زمینه فعالیت دارند و شما میتوانید با بهره گیری از هردوی متخصص ها، به یک وزن ایده آل برسید برای مثال شما می‌توانید برای رژیم غذایی خود به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید و برای گرفتن حرکات و تمرین‌های ورزشی به یک متخصص ورزشی و یا همان مربی‌ها مراجعه کنید تا بتوانید یک برنامه ورزشی مناسب با توانایی‌های خودتان در زندگی بگنجانید تا از چاقی به دور بمانید و یا کاهش وزن انجام دهید.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

نمونه‌های جراحی  لاغری را از صفحه اینستاگرام ببینید.

@tabib_bartar_zibaii

بهترین متخصص لاغری شکم چه ویژگی هایی دارد؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دارای اضافه وزن بسیار بالا می‌باشند بهترین راه حل امروزه برای حل مشکل چاقی جراحی شکم می‌باشد با این جراحی شما به گونه‌ای معده خود را کوچک‌تر می‌کنید تا میل و اشتهای شما به غذا در برهه‌های زمانی طولانی یا کوتاه مدت از بین برود و شما بتوانید از این طریق کاهش وزن خود را به راحتی انجام دهید، اما باید توجه داشته باشید که هنگامی که می‌خواهید به متخصص لاغری شکم برای انجام لاغری شکم با جراحی مراجعه کنید باید به یک سری نکات دقت کنید:

 1. امکانات و لوازم بروز و پیشرفته در کلینیک داشته باشد.
 2. دارای کادر پزشکی متخصص و پیشرفته باشد.
 3. تجربه تعداد عمل های بالایی را داشته باشد.
 4. با انواع روش های لاغری آشنا باشد.
 5. پزشک مطرح و شناخته شده ای باشد.
 6. بیماران از عمل توسط بهترین متخصص لاغری شکم، رضایت کامل را داشته باشند.
 7. مجوز های لازم توسط وزارت بهداشت را داشته باشد.
 8. داشتن مدرک فوق تخصص در این رشته
 9. داشتن رفتار حرفه‌ای و جلسات متعدد برای آشنایی بیشتر با بدن بیمار
 10. پشتیبانی و حمایت از سوی بهترین متخصص لاغری شکم
 11. نحوه پرداخت هزینه

چگونگی انتخاب بهترین متخصص لاغری شکم

 • جستجوی مناسب در گوگل
 • دنبال کردن بهترین متخصص های لاغری شکم در شبکه های اجتماعی
 • کمک گرفتن از پزشک عمومی یا متخصص خودتان
 • کمک گرفتن از افرادی که تجربه لاغری پیش متخصص لاغری شکم دارند.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

بهترین متخصص لاغری شکم در تهران توانایی چه عمل هایی را دارد؟

انجام جراحی لاغری یک راهکار بسیار مناسب برای بعد از بین بردن میزان زیادی از اضافه ‌وزن و چاقی افراد است و از این راه جراحی لاغری می‌ تواند شیوه گوارش غذا را دچار تغییراتی کند به همین دلیل جراح لاغری باید به تمامی روش های لاغری آشنایی کامل داشته باشد و بتواند با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت بیمار عمل جراحی که برای او مناسب می باشد، را انجام دهد که این روش ها شامل موارد زیر میشوند:

 1: عمل بای پس معده

یکی تر از جراحی‌های لاغری، عمل بای پس معده معده است. در این روش با استفاده از محدودیت مقدار تغذیه، اشتهای بیمار را کمتر می‌کنند. عمل بای پس معده به این صورت است که جراح یک کیسه کوچک (به اندازه یک تخم مرغ) از معده موجود بیمار ایجاد می کند. سپس کیسه معده جدید را به قسمت پایینی روده کوچک متصل می کند. با دور زدن قسمت بالایی (یعنی قسمت دوازدهه و ابتدای روده باریک) کالری و مواد مغذی کمتری از هر غذای بلعیده شده جذب می شود.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

 2: عمل بالون معده

بالون معده یکی از روش های لاغری است که به دلیل غیر تهاجمی بودن، طرفداران زیادی دارد. در این روش نیازی به جراحی و برش نبوده و از طریق آندوسکوپی، بالون در معده فرد قرار می گیرد. در این روش یک بالون سیلیکونی از طریق آندوسکوپی در معده فرد قرار می گیرد تا با محدود کردن فضای معده و همچنین میزان غذا، باعث کاهش وزن فرد شود.توجه داشته باشید که استفاده از بالون معده یک روش کوتاه مدت است و همیشگی نیست. بعد از 6 ماه که فرد به رژیم غذایی مناسب خود عادت کرد، بالون به روش آندوسکوپی خارج می گردد.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

 3: عمل اسلیو معده

یکی از شناخته شده‌ترین جراحی‌های لاغری،  عمل اسلیو معده است.در حین اسلیو معده حدود 80 درصد معده برداشته می شود و معده شکلی لوله مانند پیدا می کند که تقریبا به اندازه و شکل یک موز است. در عمل اسلیو معده با محدود ساختن اندازه معده میزان غذایی که فرد می تواند مصرف کند کاهش می یابد. علاوه بر این این روش باعث ایجاد تغییرات هورمونی می شود که به کاهش وزن کمک می کنند. این تغییرات هورمونی همچنین به فرد در رهایی در عارضه های همراه با اضافه وزن و چاقی مانند فشارخون بالا و بیماری قلبی کمک می کنند.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

 4: عمل حلقه گذاری قابل کنترل معده

 نوعی جراحی لاغری است که در آن یک حلقه قابل تنظیم از جنس سیلیکون به دور قسمت اول معده اندکی پایین تر از محل اتصال مری به معده تعبیه می شود و یک مخزن جهت تنظیمات بعدی زیر پوست جدار شکم تعبیه می شود که از طریق تزریق آب مقطر استریل از خارج به داخل این مخزن حلقه تنگ تر می شود در نتیجه میزان غذای ورودی محدود می شود. و با خوردن مقدار کمی از غذا معده پر خواهد شد. اگر خوردن تداوم یابد، باعث استفراغ بیمار می‌شود. در این روش هورمون‌هایی که باعث افزایش اشتها می‌شود، کنترل نمی شوند.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

 آیا جراحی لاغری برای همه افراد مناسب است؟

 اگر از اضافه وزن بالا رنج می برید و تلاش هایتان برای کاهش وزن از طریق ورزش یا مراجعه به متخصص تغذیه برای رسیدن به وزنی سالم و ایده ال نتیجه نداده است. شاید جراحی کاهش وزن بتواند برای شما مفید واقع شود بهترین ملاک و شاخص برای مشخص کردن میزان چاقی هر فرد شاخص توده بدنی یا BMI است. اما فراموش نشود که مقدار شاخص توده بدنی دلیلی بر قطعیت سودمندی یا عدم سودمندی جراحی نیست و باید بدانید که همه افراد کاندید مناسبی نیستند زیرا قبل از عمل لازم است آزمایشات و تست ها و بررسی هایی توسط بهترین متخصص لاغری شکم انجام می شود تا مشخص شود فرد کاندید مناسبی برای جراحی هست یا خیر.

چرا مدرک تحصیلی برای بهترین متخصص لاغری شکم اهمیت بالایی دارد؟

قطعاً مدرک تحصیلی متخصص لاغری شکم همانطور که از نام آن پیداست باید یا در زمینه تخصص و یا در زمینه فوق تخصص باشد تا شما بتوانید هنگامی که به آن متخصص مراجعه می‌کنید، از سلامتی و ایمن بودن عمل خودتان اطمینان حاصل فرمایید و باید به این نکته توجه داشته باشید که فرد باید مدرک متخصص خود را در قسمتی نصب کرده باشد که شما بتوانید به راحتی آن را مطالعه کنید و متوجه شوید که این مدرک را از چه دانشگاهی و با چه امتیازاتی کسب کرده است. همین عامل‌های بسیار کوچک باعث می‌شود که اطمینان شما هنگام عمل بالاتر رود و از استرس کمتری برخوردار شوید.

در ضمن این نوع جراحی را حتی جراحان عمومی هم می توانند انجام دهند ولی متخصص لاغری شکم، دوره های تخصصی جراحی چاقی و باریاتریک را دیده است و بر تمام تکنیک های لاپاراسکوپی تسلط دارد.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

 تخصص های مختلف برای لاغری شکم

متخصص‌های ورزشی و تغذیه

همانطور که در ابتدای مقاله نیز برایتان گفتیم، متخصص‌های لاغری شکم در حوزه‌های متفاوتی فعالیت می‌کند و اگر از آن دسته افرادی هستید که برای کاهش وزن خود نیازمند انجام عمل‌های جراحی نیستید باید برای رفع اضافه وزن خود به متخصص‌های ورزشی و تغذیه روی بیاورید تا بتوانید با یک برنامه منعطف عالی به وزن دلخواه و مورد پسند خودتان برسید. با ما همراه باشید تا ویژگی‌های بهترین متخصص لاغری شکم را در حوزه‌های تغذیه و ورزشی فرا بگیرید.

متخصص‌های ورزشی

متخصص‌های ورزشی و یا همان مربی‌هایی که در باشگاه‌ها به آن‌ها مراجعه می‌کنید باید به شما برنامه‌ای بدهند که با توجه به سابقه ورزشی شما چیده شده باشد در این مورد را که بدن شما در آمادگی قرار دارد و یا قرار ندارد را در نظر بگیرند و با توجه به این نکات به شما برنامه منعطف بدهند برنامه‌ای که در آن حرکات ورزشی نوشته شده است و در عین انجام حرکات و شما نظارت داشته باشند تا حرکات را به درستی انجام دهید و به سلامتی خود آسیب نزنید. این متخصص‌ها به شما بسیار در کاهش وزن در قسمت و رشته خود کمک می‌کنند.

متخصص‌های تغذیه

متخصص‌های تغذیه قسمت مهم و اعظم وظیفه لاغری شکم را برعهده دارند به این گونه که این متخصصان باید شرایط را برای شما به گونه‌ای فراهم کنند که میل او اشتیاق بیش از حدی که قبلاً به غذا داشتید دوباره به سراغ شما نیاید، این کار به گونه‌ای صورت می‌گیرد که متخصص تغذیه با دادن انگیزه و روحیه بچه کردن وعده‌های غذایی هر فرد به او یادآوری کند که برای هدف مهم‌ترین تلاش می‌کند و باید به لاغری خود توجه کند. برنامه‌هایی که متخصص لاغری شکم در حوزه تغذیه به شما میدهد باید به گونه‌ای باشد که منعطف باشد و دربردارنده اهداف‌ها و کلمات رویایی نباشد که به عمل رساندن آن‌ها در وهله اول برای بیمار سخت باشد، زیرا باعث می‌شود که بیمار دلزده شود و نتواند کاهش وزن خود را به درستی انجام دهد و همین طور متخصص تغذیه باید برنامه تغذیه‌ای که به شما می‌دهد را به نحوی بچیند که در بر دارنده همه پروتئین‌ها و کلسیم‌هایی که در حالت عادی و در یک فرد به آن‌ها نیاز دارد، باشد.

همینطور لازم به ذکر است که برنامه‌ای که متخصص تغذیه به شما می‌دهد باید به گونه‌ای باشد که در یک هفته و یا یک ماه غذای مورد علاقه شما و یا غذا‌هایی که ممکن است هوس کنید و اراده شما را سست می‌کند در برنامه گنجانده شوند و به گونه‌ای باشد که ولع شما را برای خوردن آن غذا‌ها زیاد نکند و یا باعث نشود که شما هنگامی که غذا را در دسترس خود دیدید به یکباره قید رژیمتان را بزنیم بنابراین هر برنامه تغذیه مناسب نیازمند یک روز آزاد می‌باشد تا فرد بتواند هر چیزی را که دلش میخواهد در اندازه‌های مناسب بدن خود هدیه دهد.

جمع بندی

بهترین متخصص لاغری شکم ویژگی‌های متفاوتی دارد و شما با توجه به مقدار اضافه وزن خود می‌توانید به هر یک از این متخصصان مراجعه کنید و با انجام دادن نکات و اصول مختلف به یک وزن ایده آل دست پیدا کنید.

دکتر اکبر حاجی کریمیان

بورد تخصصی جراحی چاقی و زیبایی

برای مشاوره کلیک کنید.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۱۰۶۴۲۹۴۸۰

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

نمونه‌های جراحی  لاغری را از صفحه اینستاگرام ببینید.

@tabib_bartar_zibaii

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

مرکز  جراحی البرز، میدان ولیعصر، جنب سینما افریقا، شنبه و دوشنبه

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت برترین ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج