۱۱۹۱۸۳۸
۸۵۹۰
۸۵۹۰

محتوای حمایت‌شده

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

بهترین متخصص لاغری شکم می‌تواند علت چاقی شما را تشخیص دهد و بهترین روش را برای لاغری شکم شما در نظر بگیرد. لاغری شکم با دستگاه بهتر است یا با رژیم غذایی؟ جراحی لاغری شکم چیست؟

برترین‌ها: امروزه چاقی یکی از معضل‌های بزرگ اجتماعی ما به حساب می‌آید به گونه‌ای که برای رفع این مشکل در کشور‌ها و دولت‌های مختلف اقدامات بسیاری صورت گرفته است، اما به راستی برای چه چاق می‌شویم و راه‌حل چاقی و درمان آن چیست؟ می‌توان گفت که دو عامل اصلی و مهم در چاقی افراد نقش دارند عامل‌هایی مانند پرخوری و تنبلی و همینطور ارثی بودن اضافه وزن. در هر صورت شما نیازمند یک متخصص لاغری می‌باشید که به شما چه در زمینه ورزشی و چه در جراحی لاغری شکم کمک کند بنابراین ما درصدد نوشتن مقاله برآمدیم که بهترین متخصص لاغری شکم را به شما معرفی می‌کند و همین طور ویژگی‌های یک متخصص عالی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

برای مشاوره رایگان با دکتر فرشید مقصودلو در واتساپ پیغام بگذارید.

۱۰ درصد تخفیف ویژه مخاطبان سایت برترینها

۰۹۱۲۵۶۴۱۸۵۴

چاقی و بروز علل مختلف آن

به طور کلی علت چاق شدن افراد به دو عامل بستگی دارد یکی از این عامل‌ها پرخوری و تنبلی بیش از اندازه است و عامل دیگر ارثی می‌باشد. بدیهی است که برای حل مشکل چاقی در نگاه اول و در فکر اول به ذهن هر کس ورزش خطور می‌کند، اما نباید فراموش کرد که واقعاً افراد چاق به حدی اضافه وزن دارند که توانایی حرکت کردن را ندارند و نمی‌توانند به آن صورت ورزش کنند بنابراین باید به راه حل‌های دیگری مانند جراحی لاغری شکم، برای افراد بسیار چاق نیز فکر کرد. باما تا ادامه این مقاله همراه باشید تا در مورد ویژگی‌های بهترین متخصص لاغری شکم برای لاغر‌تر شدن و گرفتن یک برنامه غذایی مناسب و همینطور انجام یک جراحی مطمئن و ایمن آشنا شوید و بتوانید به اندام متناسب و دلخواه خود برسید.

بهترین متخصص لاغری شکم چه کسی است؟

به طور کلی متخصص‌های لاغری شکم به چند دسته تقسیم می‌شوند، دو دسته مهم و اصلی آن‌ها متخصصانی هستند که از طریقه ورزش کسب مدرک کردند و یا متخصص‌هایی که به‌گونه‌ای متخصص تغذیه هستند و دارای مدرک علمی و دانشگاهی از دانشگاه‌های معتبر می‌باشند. شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید به هر یک از این متخصصان مراجعه کنید، اما نباید فراموش کنید که هر کدام از این دو متخصص در یک زمینه فعالیت دارند و شما میتوانید با بهره گیری از هردوی متخصص ها، به یک وزن ایده آل برسید برای مثال شما می‌توانید برای رژیم غذایی خود به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید و برای گرفتن حرکات و تمرین‌های ورزشی به یک متخصص ورزشی و یا همان مربی‌ها مراجعه کنید تا بتوانید یک برنامه ورزشی مناسب با توانایی‌های خودتان در زندگی بگنجانید تا از چاقی به دور بمانید و یا کاهش وزن انجام دهید.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۱۰ درصد تخفیف ویژه مخاطبان سایت برترینها

۰۹۱۲۵۶۴۱۸۵۴

ویژگی بهترین متخصص لاغری شکم

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دارای اضافه وزن بسیار بالا می‌باشند بهترین راه حل امروزه برای حل مشکل چاقی جراحی شکم می‌باشد با این جراحی شما به گونه‌ای معده خود را کوچک‌تر می‌کنید تا میل و اشتهای شما به غذا در برهه‌های زمانی طولانی یا کوتاه مدت از بین برود و شما بتوانید از این طریق کاهش وزن خود را به راحتی انجام دهید، اما باید توجه داشته باشید که هنگامی که می‌خواهید به متخصص لاغری شکم برای انجام لاغری شکم با ابدومینوپلاستی مراجعه کنید باید به یک سری نکات دقت کنید:

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

مدرک تحصیلی بهترین متخصص لاغری شکم

قطعاً مدرک تحصیلی متخصص لاغری شکم همانطور که از نام آن پیداست باید یا در زمینه تخصص و یا در زمینه فوق تخصص باشد تا شما بتوانید هنگامی که به آن متخصص مراجعه می‌کنید، از سلامتی و ایمن بودن عمل خودتان اطمینان حاصل فرمایید و باید به این نکته توجه داشته باشید که فرد باید مدرک متخصص خود را در قسمتی نصب کرده باشد که شما بتوانید به راحتی آن را مطالعه کنید و متوجه شوید که این مدرک را از چه دانشگاهی و با چه امتیازاتی کسب کرده است. همین عامل‌های بسیار کوچک باعث می‌شود که اطمینان شما هنگام عمل بالاتر رود و از استرس کمتری برخوردار شوید.

داشتن رفتار حرفه‌ای و جلسات متعدد برای آشنایی بیشتر با بدن بیمار

متخصصی که برای لاغری شکم به او مراجعه می‌کنید باید یک رفتار حرفه‌ای داشته باشد و به گونه‌ای نباشد که شما را از این عمل بترساند و یا بسیار به شما اطمینان دهد که به گونه‌ای از آن ور بوم بیفتید، این متخصص باید به گونه‌ای با بیمار خود رفتار کند که به او اعتماد به نفس بیشتری بدهد و اطمینان خاطره او را برای انجام این عمل به ارمغان بیاورد و همین طور بسیار مهم است که قبل از انجام عمل چند جلسه به طور کلی با شما وقت بگذراند و در مورد عادت‌های غذایی و یا سیستم ساز و کار بدن شما اطلاعات بیشتری کسب کند.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

بهترین متخصص لاغری شکم: متخصص‌های ورزشی و تغذیه

همانطور که در ابتدای مقاله نیز برایتان گفتیم، متخصص‌های لاغری شکم در حوزه‌های متفاوتی فعالیت می‌کند و اگر از آن دسته افرادی هستید که برای کاهش وزن خود نیازمند انجام عمل‌های جراحی نیستید باید برای رفع اضافه وزن خود به متخصص‌های ورزشی و تغذیه روی بیاورید تا بتوانید با یک برنامه منعطف عالی به وزن دلخواه و مورد پسند خودتان برسید. با ما همراه باشید تا ویژگی‌های بهترین متخصص لاغری شکم را در حوزه‌های تغذیه و ورزشی فرا بگیرید.

بهترین متخصص لاغری شکم؛ متخصص‌های ورزشی

متخصص‌های ورزشی و یا همان مربی‌هایی که در باشگاه‌ها به آن‌ها مراجعه می‌کنید باید به شما برنامه‌ای بدهند که با توجه به سابقه ورزشی شما چیده شده باشد در این مورد را که بدن شما در آمادگی قرار دارد و یا قرار ندارد را در نظر بگیرند و با توجه به این نکات به شما برنامه منعطف بدهند برنامه‌ای که در آن حرکات ورزشی نوشته شده است و در عین انجام حرکات و شما نظارت داشته باشند تا حرکات را به درستی انجام دهید و به سلامتی خود آسیب نزنید. این متخصص‌ها به شما بسیار در کاهش وزن در قسمت و رشته خود کمک می‌کنند.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

بهترین متخصص لاغری شکم؛ متخصص‌های تغذیه

متخصص‌های تغذیه قسمت مهم و اعظم وظیفه لاغری شکم را برعهده دارند به این گونه که این متخصصان باید شرایط را برای شما به گونه‌ای فراهم کنند که میل او اشتیاق بیش از حدی که قبلاً به غذا داشتید دوباره به سراغ شما نیاید، این کار به گونه‌ای صورت می‌گیرد که متخصص تغذیه با دادن انگیزه و روحیه بچه کردن وعده‌های غذایی هر فرد به او یادآوری کند که برای هدف مهم‌ترین تلاش می‌کند و باید به لاغری خود توجه کند. برنامه‌هایی که متخصص لاغری شکم در حوزه تغذیه به شما میدهد باید به گونه‌ای باشد که منعطف باشد و دربردارنده اهداف‌ها و کلمات رویایی نباشد که به عمل رساندن آن‌ها در وهله اول برای بیمار سخت باشد، زیرا باعث می‌شود که بیمار دلزده شود و نتواند کاهش وزن خود را به درستی انجام دهد و همین طور متخصص تغذیه باید برنامه تغذیه‌ای که به شما می‌دهد را به نحوی بچیند که در بر دارنده همه پروتئین‌ها و کلسیم‌هایی که در حالت عادی و در یک فرد به آن‌ها نیاز دارد، باشد.

همینطور لازم به ذکر است که برنامه‌ای که متخصص تغذیه به شما می‌دهد باید به گونه‌ای باشد که در یک هفته و یا یک ماه غذای مورد علاقه شما و یا غذا‌هایی که ممکن است هوس کنید و اراده شما را سست می‌کند در برنامه گنجانده شوند و به گونه‌ای باشد که ولع شما را برای خوردن آن غذا‌ها زیاد نکند و یا باعث نشود که شما هنگامی که غذا را در دسترس خود دیدید به یکباره قید رژیمتان را بزنیم بنابراین هر برنامه تغذیه مناسب نیازمند یک روز آزاد می‌باشد تا فرد بتواند هر چیزی را که دلش میخواهد در اندازه‌های مناسب بدن خود هدیه دهد.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

جمع بندی

بهترین متخصص لاغری شکم ویژگی‌های متفاوتی دارد و شما با توجه به مقدار اضافه وزن خود می‌توانید به هر یک از این متخصصان مراجعه کنید و با انجام دادن نکات و اصول مختلف به یک وزن ایده آل دست پیدا کنید.

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

دکتر فرشید مقصودلو - جراح زیبایی و پیکرتراشی

 • دکتر فرشید مقصودلو متخصص جراحی عمومی دانشگاه تهران
 • آموخته دوره زیبایی از کانادا
 • ۱۰ درصد تخفیف ویژه مخاطبان سایت برترینها
 • ماموپلاستی٫ژنیکوماستی، پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی
 • انجام پروتز (منتور)
 • تزریق چربی به باسن
 • لیپوماتیک ۳۶۰
 • رفع غیر قرینگی
 • لیفت سینه و شکم همزمان
 • همه خدمات فوق در بیمارستان فوق تخصص خصوصی انجام می‌شود
 • انجام تمامی خدمات لاغری در کلینیک
 • ماساژ لاغری و درد با دستگاه آر اف نمسیس
 • لیزر co۲ فرکشنال جهت رفع ترک‌های لاغری و زایمان
 • از بین رفتن جای بخیه

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۱۲۵۶۴۱۸۵۴

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

برای مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

drmaghsodlou@

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

برای مشاوره رایگان در واتساپ پیغام بگذارید.

۰۹۱۲۵۶۴۱۸۵۴

بهترین متخصص لاغری شکم کیست؟

محدوده قیطریه

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج