۱۱۹۳۶۷۶
۷۲۸۸
۷۲۸۸

محتوای حمایت‌شده

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران از روش‌های مختلف کاشت ابرو کمک می‌گیرد و بهترین روش را برای هر فرد مورد استفاده قرار می‌دهد. بهترین روش کاشت ابرو کدام است؟

برترین‌ها: امروزه ریزش مو و کم پشت شدن ابرو‌ها از مشکلات رایجی به شمار می‌آیند که اغلب بسیاری از افراد با آن مواجه می‌شوند؛ زیرا به دلیل ماشینی شدن زندگی و افزایش استرس، مردم به خوردن غذا‌های ناسالم روی می‌آورند؛ به همین دلیل این امکان وجود دارد که حتی در سن جوانی نیز به ریزش ابرو دچار شوند. همچنین بعضی از بیماری‌ها به خصوص بیماری‌های خود ایمنی ریزش ابرو را به ارمغان می‌آورند.

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

لازم به ذکر است ابرو در زیبایی صورت نقش بسیار مؤثری ایفا می‌کند؛ بنابراین روش‌های متنوعی برای پیشگیری از ریزش مو به کار گرفته می‌شوند تا ابرو‌های از دست رفته جبران شده و مجددا حالت پرپشتی و زیبایی خود را به دست آورند. امروزه کاشت ابرو یکی از رایج‌ترین و در عین حال تاثیر گذارترین روشی محسوب می‌شود که وظیفه زیبایی و خوش فرمی ابرو‌ها را بر عهده دارد. برخی افراد گمان می‌کنند این روش تنها برای بانوان کاربرد دارد، اما در نظر داشته باشید نه تن‌ها بانوان بلکه آقایان نیز می‌توانند از کاشت ابرو استفاده کنند؛ زیرا زیبایی و آراستگی تنها به بانوان محدود نشده و همه افراد می‌توانند از ابرو‌های زیبا و خوش حالت بهره‌مند شوند.

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

برای مشاوره همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۷۷۴۴۳۳۷

۰۹۱۹۶۰۱۲۵۰۱

کاشت ابرو چیست؟

اغلب بانوان گمان می‌کنند که تاتو و هاشور بهترین شیوه برای پر کردن ابرو‌ها محسوب می‌شوند، اما این دو روش به طور موقت کاربرد داشته و از رنگ‌های شیمیایی برخوردار هستند؛ به همین دلیل با مو‌های طبیعی ابرو متفاوت بوده و اختلاف رنگ کاملاً قابل رویت می‌باشد؛ به طوری که غیر طبیعی بودن ابرو به راحتی تشخیص داده می‌شود. متاسفانه این روش‌ها پس از مدت کوتاهی به تمدید نیاز دارند؛ بنابراین این امکان وجود دارد که فرد پس تحمل درد‌های ناشی از این روش‌ها به نتیجه مورد پسند خود نیز دست نیابد. اما برخلاف این روش‌ها کاشت ابرو برای همیشه به صورت زیبایی می‌بخشد؛ زیرا در این فرآیند به برداشت مو‌های ناحیه‌ی اطراف سر و کناره‌های گوش اقدام می‌شود تا قسمت‌های خالی ابرو پوشیده شده و ابرو خوش حالت جلوه کند؛ بنابراین نتیجه‌ی بسیار دلخواهی به ارمغان می‌آورد.

در نظر داشته باشید بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران از روش‌های مختلفی برای کاشت استفاده می‌کند؛ به طوری که علاوه بر موها، ارگان‌های کوچک تولید کننده مواد نیز به ناحیه مورد نظر انتقال می‌یابند که همین موضوع زیبایی دائمی ابرو‌ها را به دنبال دارد. همچنین مو‌های کاشته شده همانند مو‌های طبیعی رشد می‌کنند؛ بنابراین مراجعه کنندگان به اصلاح و کوتاهی ابرو‌ها بعد از کاشت نیازمند می‌شوند.

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

kasht.moamin@

روش‌های متفاوت کاشت ابرو

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران مشکل کم پشت شدن ابرو‌ها و ریزش مو را به طور کامل برطرف می‌کند؛ زیرا با برقراری جلسات مشاوره قبل از کاشت، این امکان را برای پزشک فراهم می‌کند تا به بررسی حالت صورت شخص مورد نظر بپردازد، سپس پس از ارزیابی طرح ابرو از محل و زاویه قرار دادن مو‌ها آگاه شده و مناسب‌ترین روش کاشت را انتخاب می‌کند که به برخی از آن‌ها عبارتند از:

۱. کاشت نواری

کاشت نواری که با نام FUT نیز شناخته می‌شود، از قدیمی‌ترین روش‌های کاشت ابرو به شمار می‌آید. جالب است بدانید این روش هنوز تحت عنوان یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای کاشت مو کاربرد دارد، اما با در نظر گرفتن تجربه‌های افراد متفاوت می‌توان گفت برای کاشت ابرو‌ها گزینه مناسبی در نظر گرفته نمی‌شود؛ زیرا ابرو‌های کاشته شده در این روش ظاهری غیر طبیعی پیدا کرده و شلخته جلوه می‌کنند. اگر کاشت با نهایت دقت نیز انجام شود همچنان زاویه‌ی رشد مو‌های کاشته شده با مو‌های طبیعی تفاوت دارد. همچنین این روش به برش و بخیه نیاز داشته و از دوره نقاهت طولانی برخوردار می‌باشد.

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

۲. روش FUE

این روش تحت عنوان برداشت غیر نواری و غیر جراحی شناخته می‌شود؛ به طوری که برای تمامی بانوان و آقایان کاربرد داشته و بی دردسرترین روش کاشت در نظر گرفته می‌شود؛ زیرا در این روش تار‌های مو از ناحیه عقب سر برداشته شده و در ابرو‌ها به کار می‌روند. در نظر داشته باشید این ناحیه، تراکم مو‌های بیشتری به خود اختصاص داده و به دلیل قطر کم به مو‌های طبیعی ابرو شباهت دارد. جراحی انجام شده در این روش، در مقایسه با سایر روش‌ها بسیار سبک بوده و به دوره نقاهت کمتری نیاز دارد. همچنین پس از کاشت، زخم بر روی ابرو‌ها ماندگار نشده و به سرعت محو می‌شود؛ بنابراین فرد می‌تواند به کار‌های روزانه خود رسیدگی کند. لازم به ذکر است بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران، کاشت به روش FUT را با مناسب‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

۳. روش SUT

امروزه از روش‌های رایج در کاشت ابرو می‌توان Super FUE، Micro FIT و SUT اشاره کرد که عمدتاً همه آن‌ها بر اساس استخراج فولیکول فعالیت می‌کنند. در روش‌های نامبرده شده پزشک برای برداشتن فولیکول و فرایند کاشت، تکنیک‌های متفاوتی ارائه می‌دهد که همه آن‌ها بدون برش انجام شده و هیچ گونه خون ریزی یا زخمی ایجاد نمی‌کنند؛ همچنین ابرو‌های کاشته شده کاملاً طبیعی بوده و برای مدت طولانی ماندگار باقی میمانند.

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

مشخصات بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران از تمامی ویژگی‌های زیر برخوردار می‌باشد که عبارتند از:

۱. تخصص در کاشت ابرو

برخی از کلینیک‌ها در زمینه کاشت موی سر از تجربه زیادی بهره مند می‌باشند، اما توجه فرمایید این کلینیک‌ها در زمینه کاشت ابرو مرکز مناسبی در نظر گرفته نمی‌شوند؛ زیرا کاشت موی سر با فرایند کاشت ابرو مشابه نبوده و به روش متفاوت تری عمل می‌کند؛ به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم به مرکزی مراجعه فرمایید که در حوزه کاشت ابرو به صورت کاملاً حرفه‌ای عمل می‌نماید؛ زیرا پزشک این مراکز از تجربه و تخصص کافی برخوردار بوده و با جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا آشنا می‌باشد.

۲. برخورداری از مجوز‌های لازم و ضمانت کار

پزشکان بهترین کلینیک از صلاحیت لازم برخوردار می‌باشند؛ زیرا به طور مرتب در دوره‌های لازم شرکت کرده و با روش‌های جدید و به روز آشنا می‌شوند؛ بنابراین علاوه بر دارا بودن مدارک لازم، از تجربه و مهارت کافی بهره مند می‌باشند. لازم به ذکر است بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران تمامی مجوز‌های لازم در خصوص خدمات پوست و مو را به مراجعین خود ارائه می‌دهد تا مراجعه کنندگان با خیالی آسوده به انتخاب این مرکز اقدام کنند؛ همچنین با تضمین ضمانت کار بر اعتبار خود می‌افزاید.

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

۳. ارائه روش‌های مختلف کاشت

همان طور که قبلاً ذکر کردیم کاشت ابرو با روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد که هر یک از این روش‌ها مزایا و معایب مختص به خود را دارا می‌باشند؛ بنابراین پزشک متخصص با بررسی حالت چهره و طرح ابرو، بهترین روش کاشت را به بیمار معرفی می‌نماید. بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران تلاش می‌کند تمامی روش‌های مختلف کاشت را در اختیار مراجعه کننده قرار دهد؛ زیرا در این صورت کلینیک روش کاشت خاصی را تحت عنوان بهترین روش معرفی نمی‌کند. همچنین با ارائه تمامی روش‌ها به مراجعه کننده اطمینان می‌دهد که با بررسی و ارزیابی‌های لازم، مناسب‌ترین روش را برای کاشت در نظر می‌گیرد.

دکتر خسرو تقی زاده

 • دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان
 • کاشت طبیعی موی سر، ریش، ابرو با جدیدترین متد دنیا به روش های FUT,FIT,SUT و ترکیبی
 • با قیمت مناسب و باورنکردنی
 • با ۱۰ سال سابقه و تجربه کاری
 • تزریق ژل و بوتاکس با قیمت و کیفیت مناسب
 • هایفوتراپی، مزونیدلینگ، میکرونیدلینگ، کربوکسی تراپی
 • بلفاروپلاستی بدون جراحی و با جراحی (برداشتن چین‌های اضافی پلک)
 • لیفت صورت با نخ و دستگاه پلکسر و پلاسماجت
 • لیفت ابرو‌ها با نخ، با جراحی و هایفو
 • لیفت شقیقه و پیشانی
 • برطرف کردن غبغب
 • جوانسازی صورت و بدن
 • کاهش سایز منافذ پوستی
 • کاهش چین و چروک‌
 • درمان جای زخم (اسکار)
 • جوانسازی، لایه برداری، رفع خطوط ریز صورت
 • برداشتن خال و کک و مک

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۷۷۴۴۳۳۷

۰۲۱-۷۷۷۴۴۳۳۹

۰۹۱۹۶۰۱۲۵۰۱

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

نمونه‌های بیشتر را از اینستاگرام دنبال کنید.

kasht.moamin@

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب مراجعه نمایید.

www.kashtemoamin.com

بهترین مرکز کاشت ابرو در شرق تهران کجاست؟

تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، روبروی بانک آینده، ساختمان پزشکان ۱۵۹، طبقه اول

تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، نبش کوچه علیدوستی، پلاک ۳۲۶، طبقه سوم

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج