۱۲۰۰۴۴۱
۵۳۲۷۱
۵۳۲۷۱
پ

محتوای حمایت شده

پیکرتراشی در شمال تهران و هزینه آن

پیکرتراشی در شمال تهران برای کسانی است که به دنبال راهی برای لاغری سریع در شمال تهران هستند. پیکرتراشی به روش های مختلف انجام می‌شود و هر روش دارای مزایا و معایب خاص خود است.

برترین‌ها: امروزه به علت پیشرفت عرصه زیبایی، کسب تناسب اندام موضوع بسیار با اهمیتی تلقی می‌شود؛ بنابراین همه افراد در تلاش هستند به ظاهری زیبا و اندامی متناسب و دلخواه دست یابند. همان طور که اطلاع دارید اندامی متناسب و زیبا اعتماد به نفس فرد را افزایش داده و در تقویت روحیه وی تاثیرگذار می‌باشد. بدون شک اندام متناسب زیبایی لباس را دو چندان کرده و جلوه لباس را افزایش می‌دهد که همین امر در خوش پوشی و روابط اجتماعی نقش مؤثری ایفا می‌کند. متأسفانه به دلیل شرایط زندگی، ایجاد مشغله‌های کاری و تغذیه‌ی نامناسب امکان رسیدگی به سلامت و انجام ورزش‌های روزانه کاهش می‌یابد؛ به همین دلیل فرد به چاقی و افزایش وزن دچار می‌شود.

پیکرتراشی در شمال تهران و هزینه آن

برای مشاوره و دیدن نمونه های پیکرتراشی دکتر فرزان نقش وار همین حالا تماس بگیرید.

با بیش از ۲۵۰ عمل موفق

۰۹۰۳۰۵۳۳۱۰۳

پیکر تراشی چیست؟

امروزه برای رسیدن به اندام مناسب از روش‌های زیادی استفاده می‌شود. پیکرتراشی یکی از جراحی‌های پرطرفدار برای رسیدن به اندام ایده آل است که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این جراحی تهاجمی با استفاده از ابزار مخصوص چربی‌های اضافی بدن برداشته می‌شود. این جراحی معمولا برای از بین بردن چربی‌های موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیکرتراشی در شمال تهران

امروزه تناسب اندام و کسب زیبایی ظاهری جزو دغدغه‌های مردم به شمار می‌آیند؛ به طوری که این موضوع قابل انکار نبوده و بسیار رایج می‌باشد. پیکرتراشی در شمال تهران که شامل روش‌های تهاجمی و غیر تهاجمی می‌باشد،مخاطبان اصلی پیکرتراشی در شمال تهران،ساکنان مناطق شمالی تهران   مانند:نیاوران،زعفرانیه،قیطریه،کامرانیه،فرمانیه،الهیه و فرشته و غیره هستند.پیکر تراشی از تکنیک‌های مختلفی برخوردار بوده و در زیبایی تناسب اندام نقش بسیار مؤثری ایفا می‌کند. همچنین در این روش، نواحی مختلف بدن لاغر شده و به شکل ایده آل تغییر می‌کنند.در اصل پیکرتراشی روش خاصی برای حذف چربی موضعی در نظر گرفته می‌شود که تحت عنوان عمل جراحی موفقی شناخته شده و به بافت ها، عروق و اعصاب بدن آسیبی وارد نمی‌کند. این روش وظیفه کاهش سایز و رسیدن به اندام دلخواه را برعهده دارد؛ بنابراین افرادی که به چاقی مبتلا هستند و ورزش و رژیم غذایی در رفع چاقی آن‌ها مؤثر نمی‌باشد، می‌توانند پیکر‌تراشی را به عنوان روشی مناسب برای لاغری انتخاب کنند. در نظر داشته باشید این عمل زیبایی در اغلب موارد به بیهوشی نیاز ندارد؛ بنابراین مراجعه کنندگان به صورت سرپایی و با انجام بی حسی موضعی مورد جراحی قرار می‌گیرند.

تکنیک‌های مختلف پیکرتراشی در شمال تهران

پیکرتراشی در شمال تهران تکنیک‌های متنوعی را ارائه می‌دهد؛ به طوری که برخی از افراد گمان می‌کنند پیکرتراشی همان لیپوماتیک می‌باشد. اما باید خدمت شما عرض کنیم این طرز فکر کاملاً اشتباه تلقی می‌شود؛ زیرا لیپوماتیک زیرمجموعه‌ی پیکر‌تراشی به شمار می‌آید. به طور کلی پیکرتراشی انواع روش‌های تهاجمی و غیر تهاجمی را شامل شده و در برطرف کردن و تخلیه چربی‌های اضافی نواحی مختلف تاثیرگذار می‌باشد که برخی از این روش‌ها عبارتند از:

پیکرتراشی در شمال تهران و هزینه آن

۱. روش لیپوماتیک

این روش که یکی از تکنیک‌های لاغری شناخته می‌شود، در برطرف کردن چربی‌های اضافه بدن مؤثر عمل می‌کند. نکته مهم در خصوص این روش، عدم نیاز به برش در ناحیه مورد نظر می‌باشد؛ زیرا پزشک با ایجاد شکاف کوچک در ناحیه مشخص شده به وارد کردن لوله جراحی اقدام کرده و فرایند تخلیه چربی اضافی را انجام می‌دهد. از مزیت‌های مهم روش لیپوماتیک می‌توان به فرم دهی نقاط مختلف بدن اشاره کرد؛ زیرا پزشک می‌تواند پس از تخلیه چربی‌های خروجی به فرم دهی ناحیه مورد نظر اقدام کند. در نظر داشته باشید دو هفته پیش از انجام این روش حتما از استعمال دخانیات و نوشیدن الکل پرهیز کرده و مقدار نمک مصرفی را تا حد امکان کاهش دهید.

۲. روش لیپوست

این روش که جزو نسل جدیدتر لیپوماتیک در نظر گرفته می‌شود، به منظور لاغری از دو تکنیک T.L.A و لرزش یا ویبره استفاده می‌نماید؛ به طوری که به کارگیری این دو روش امکان جدا شدن سلول چربی از بافت را به ارمغان آورده و احتمال گلوله شدن چربی را به حداقل می‌رساند تا هیچ گونه ناهمواری ایجاد نشده و پوست ظاهری صاف و زیبا داشته باشد. لازم به ذکر است پس از استفاده از بی حسی موضعی، چربی خروجی می‌تواند برای فرم دهی به بدن مجددا مورد استفاده قرار گیرد. همچنین لیپوست در جلسات متنوعی انجام می‌پذیرد تا هر ناحیه به طور جداگانه تحت درمان قرار بگیرد؛ به همین دلیل می‌توان گفت لیپوست جزو روش‌های ایمن در لاغری به شمار می‌آید؛ زیرا ایمنی و عدم ایجاد خطر در جراحی زیبایی از عوامل مهمی محسوب می‌شود که بیمار باید در خصوص هر یک از آن‌ها اطلاعات لازم را کسب نماید.

نمونه کارهای بیشتر را از اینستاگرام ببینید.

@dr.naghshvar

پیکرتراشی در شمال تهران و هزینه آنپیکرتراشی در شمال تهران و هزینه آن

۳. روش ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی که جزو روش‌های پیکرتراشی در شمال تهران محسوب می‌شود برای افرادی که در ناحیه شکم و پهلوها به اضافه وزن مبتلا هستند، گزینه مناسبی به شمار می‌آید؛ زیرا در صورتی که شکم حالت افتاده و آویزان داشته باشد دیگر توسط لیپوماتیک نمی‌توان به تخلیه چربی‌های اضافی اقدام کرد؛ بنابراین در این وضعیت روش ابدومینوپلاستی مورد استفاده قرار گرفته و علاوه بر تخلیه چربی، به از بین بردن چین و چروک و ترمیم پوست افتاده نیز می‌پردازد. جراحی در این روش بدین صورت انجام می‌پذیرد که ابتدا چربی و پوست اضافه زیر شکم توسط پزشک برش داده می‌شود تا از محلی بالاتر از شکم، به پیوند زدن پوست شکم به سمت پایین اقدام نماید. البته در این وضعیت یک خط برش در قسمت ناحیه شکم به وجود می‌آید که به مرور زمان محو شده و در نهایت برطرف می‌شود.

چگونه کلینیک های پیکرتراشی در شمال تهران را بیابیم؟

برای یافتن کلینیک پیکرتراشی در شمال تهران می‌توان از روش‌ای زیادی استفاده کرد.برخی از روش‌های یافتن کلینیک های پیکرتراشی در شمال تهران عبارت از موارد زیر هستند:

جستجو در فضای مجازی

امروزه با استفاده از فضای مجازی می‌توان از خدمات زیادی بهره‌مند شد. با یک جست و جوی ساده در فضای مجازی می‌توانید با تمامی کلینیک‌های پیکرتراشی در شمال تهران آشنا شده و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

پرس و جو از پزشکان این حوزه

پزشکان حوزه زیبایی می‌توانند راهنمایی‌های مفیدی در زمینه یافتن بهترین کلینیک پیکرتراشی به شما ارائه دهند به همین علت بهتر است نظر آن‌ها را در این زمینه جویا شوید.

پرس و جو از کسانی که قبلاً عمل پیکرتراشی انجام داده‌اند

معمولا افرادی که تجربه عمل پیکرتراشی را دارند می‌توانند نظرات صادقانه‌ای به شما ارائه دهند به همین دلیل مشورت با آن‌ها می‌تواند بسیار مفید باشد.

هزینه پیکر تراشی در شمال تهران چقدر است؟

به طور کلی باید گفت هزینه پیکر تراشی در شمال تهران تحت تاثیر عوامل مختلفی است اما با این وجود می‌توان هزینه پیکر تراشی در شمال تهران را می‌توان بین 20 تا 80 میلیون تومان تخمین زد.

پیکر تراشی در شمال تهران، توسط چه پزشکی انجام می شود؟

باید بدانید جراحی پیکرتراشی نوعی جراحی زیبایی حساس است که باید توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام شود به همین دلیل قبل از هراقدامی باید تخصص پزشک کلینیک زیبایی را مورد بررسی قرار دهید و از تحصیلات و تجربیات وی مطمئن شوید.

نکات لازم در خصوص پیکرتراشی در شمال تهران

پیکرتراشی در شمال تهران به منظور لاغری در همه نقاط بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما به طور کلی برای تخلیه چربی‌های ران، بازو، شکم و پهلو به میزان بیشتری به کار گرفته می‌شود. همان‌طور که قبلاً ذکر کردیم پیکرتراشی از روش‌های متنوعی برخوردار می‌باشد؛ بنابراین پزشک با بررسی‌های لازم می‌تواند تکنیک لاغری مناسب را تجویز کند تا فرد با ایمنی کامل به اندام دلخواه خود دست پیدا کند. در نظر داشته باشید.

 • این روش عموماً برای افرادی مناسب می‌باشد که بدن آن‌ها نسبت به ورزش و رژیم غذایی مقاوم شده و پاسخگوی لاغری نمی‌باشد، اما به کمک این روش چربی‌های اضافی در کوتاه‌ترین زمان حذف می‌شوند؛ به طوری که شخص به نتیجه ایده آل خود دست می‌یابد
 • لازم به ذکر است پیش از انجام جراحی حتما در خصوص حساسیت به دارو‌های خاص به پزشک خود اطلاع دهید تا از بروز حساسیت دارویی و التهاب جلوگیری نمایید.
 •  در خصوص سابقه پزشکی جراح تحقیق کرده و تمامی سوالات پزشک را به درستی پاسخ دهید تا ایمن‌ترین جراحی را تجربه کنید.

مراقبت‌های پس از پیکرتراشی در شمال تهران

متأسفانه برخی از افراد گمان می‌کنند پس از انجام این جراحی دیگر به چاقی دچار نشده و اندام آن‌ها در تمامی دوران‌ها تناسب خود را حفظ می‌کند، اما این باور کاملاً غلط می‌باشد؛ زیرا این روش با کاهش چربی فرد را به اندام دلخواه خود می‌رساند، اما در قبال همیشگی بودن تناسب هیچگونه تضمینی ارائه نمی‌دهد؛ زیرا اگر تغذیه نامناسب و عدم ورزش همچنان ادامه داشته باشد، فرد دوباره به چاقی دچار می‌شود.

بنابراین اگر شخصی به پیکرتراشی در شمال تهران اقدام کند، اما مجدداً تغذیه‌ی نامناسب را در برنامه روزانه خود قرار دهد، به معضلات چاقی و نا متناسب بودن اندام دچار می‌شود، پس تحت هیچ عنوانی نباید پوشیدن گن را فراموش کند؛ زیرا از آویزان شدن و افتادگی پوست جلوگیری به عمل می‌آورد. لازم به ذکر است نوشیدن مایعات فراوان از اهمیت خاصی بهره مند می‌باشد. همچنین سبزیجات و مواد غذایی مناسب باید به عنوان جایگزین وعده‌های غذایی سنگین و پر چرب مصرف شوند.

دکتر فرزان نقش وار

پیکرتراشی در شمال تهران و هزینه آن

متخصص جراحی عمومی و جراحی تخصصی زیبایی

بیش از بیست سال سابقه درخشان پزشکی و جراحی، انواع جراحی های زیبایی سرپایی، لیفت صورت و ابرو و غبغب بانخ، تزریق چربی و بلفاروپلاستی، بوکال فت و سانترال لب.

مشاوره در مطب و جراحی تحت بیهوشی برای لیپوماتیک شکم و پهلو و کمر و ران و بازو، لیپوابدومینوپلاستی و رفع افتادگی شکم، براکیوپلاستی و رفع افتادگی بازو، ماموپلاستی و لیفت پستان،پروتز پستان و بررسی بیماریها و توده های پستانی

جراحی در مطب بالیزر فرکشنال:

جراحی های لیزری پوستی، خالهای خوش خیم و بدخیم و لیپوم پوستی و توده های پوست سر و بدن در مطب با لیزر تخصصی انجام می شود.

با صدها جراحی موفق درتهران

با صدها کاربر و بیمار و زیباجوی رضایتمند

با بهترین و بروزترین دستگاههای روز دنیا

بامحیطی کاملا استریل وآرام درخدمت شما عزیزان هستیم

لطفا ویزیت برای ریزش مو و بیماری مزمن پوستی نگیرید

محیطی کاملا امن وپرسنل مجرب خانم

مشاوره تلفنی از ۹ صبح تا ۹ شب

با بیش از ۲۵۰ عمل موفق

برای مشاوره و اطلاع از هزینه همین حالا کلیک کنید.

پیکرتراشی در شمال تهران و هزینه آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۰۳۰۵۳۳۱۰۳

پیکرتراشی در شمال تهران و هزینه آن

نمونه کارهای بیشتر را از اینستاگرام ببینید.

@dr.naghshvar

پیکرتراشی در شمال تهران و هزینه آن

تهران، سعادت آباد، میدان کاج(طهرانی مقدم)، ابتدای بلوار سرو شرقی، پلاک ۷۸، ساختمان سعادت، طبقه یک غربی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج