۱۲۰۷۶۵۱
۳۹۱۶۶
۳۹۱۶۶
پ

محتوای حمایت شده

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران پیش از انجام تزریق چربی مشاوره خوب و دقیقی به شما می‌دهد و شما را از مزایا و عوارض روش آگاه می‌کند. در این مطلب با ویژگی‌های متخصص تزریق چربی آشنا خواهید شد.

زیبایی صورت و تاثیر مستقیم آن روی اعتماد به نفس انسان ها باعث شده تا از روش ها و محصولات بسیاری برای زیباتر شدن استفاده کنند. تزریق چربی یکی از روش هایی است که این روزها بازار داغی دارد. پیری زودرس یکی از مشکلات رایجی است که تحت شرایط مختلفی می تواند ایجاد شود. معمولا کاهش میزان تولید کلاژن از مهمترین عوامل پیری و ایجاد چین و چروک بسیار زیاد روی پوست است که حجم چربی پوست را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد که از خشکی و افتادگی پوست نیز نتیجه همین کاهش بافت چربی است که با روش ‌های درمانی نظیر تزریق چربی پوست می توان زیبایی از دست رفته را به صورت بازگرداند.

این روش نه تنها برای جوانسازی بلکه جهت پر نمودن حفره‌ های صورت، فرو رفتگی ها، نازک‌ شدن لب‌ و ... استفاده می شود. با وجود روش های بسیار خطرناکی که بعدها ضررهای بسیاری به همراه خواهند داشت، برای تزریق چربی نیز صدها سوال بی جواب در ذهن مخاطبان می تواند وجود داشته باشد. با بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران همراه باشید تا به پاسخ سوال های خود دست یابید.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

دکتر سیدرضا عبدالمطلبی

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۱۹۷۸۸۸۸۶۱

۰۹۳۳۴۴۴۴۱۱۰

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی یکی از انواع روش‌های زیبایی برای جوانسازی صورت است که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش چربی استخراج شده از بدن به بخش‌های مورد نظر تزریق می‌شود. هدف از انجام این روش بهبود وضعیت ظاهری و جوانسازی چهره است.

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران چگونه تزریق چربی انجام می‌دهد؟

برای آشنایی با بهترین دکتر تزریق چربی در تهران بهتر است با برخی از ویژگی‌های این پزشک آشنا شوید:

 •  دارای مدرک معتبر از دانشگاه های معتبر

یکی از اولین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، مدارک معتبر پزشکی است که برای انجام عمل انتخاب می‌کنید. ارائه مدارک پزشکی پزشک متخصص از جمله وظایف کلینیک مورد نظر است که باید به آن توجه داشته باشید.

 •   دارای تجربه و مهارت

قبل از انجام تزریق چربی، باید از مهارت و تجربه پزشک خود مطمئن شوید. بررسی نمونه کارهای پزشک و شنیدن نظرات بیماران قبلی می‌تواند شما را در این روند راهنمایی کند.

 •   دارای اخلاق محترمانه

باید بدانید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر تزریق چربی در تهران داشتن اخلاق محترمانه است. یک پزشک خوب باید با بهترین رفتار خود را به بیمار معرفی کرده و در فرایند درمان این رفتار محترمانه را حفظ کند.

 •   رعایت نکات بهداشتی

حفظ سلامتی شما اولین نکته‌ای است که بهترین دکتر تزریق چربی در تهران باید به آن توجه داشته باشد برای همین قبل از هرچیز بهتر است رعایت بهداشت توسط پزشک مورد نظر و کلینیک را مورد بررسی قرار دهید.

 •   پیدا کردن بهترین عضو برای برداشت چربی

تخصص پزشکی که برای جراحی انتخاب می‌کنید این امکان را فراهم می‌کند که او بهترین انتخاب را برای  برداشت چربی داشته باشد. در صورت عدم رعایت قواعد تزریق چربی، بیمار ممکن است با مشکلات زیادی رو به رو شود.

 •   توانایی و دقت بالا در تزریق چربی

باید بدانید عدم رعایت نکات مهم در تزریق چربی می‌تواند بیماران را با مشکلات زیادی رو به رو کند برای همین باید مطمئن باشید پزشک مورد نظر توانایی و دقت بالا در تزریق چربی دارد.

 •   انتخاب روش مناسب برای خالص سازی چربی

مرحله خالص سازی چربی یکی از مراحل حساس در تزریق چربی است که نیازمند دقت زیادی نیاز دارد.  بهترین دکتر تزریق چربی در تهران باید با انتخاب روش مناسب برای خالص سازی چربی این مرحله را به درستی انجام دهد.

 •   دارای اطلاعات بروز پزشکی

اطلاعات بروز پزشکی یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین دکتر تزریق چربی در تهران است. این اطلاعات باعث می‌شود بیمار با بهترین نتایج بعد از تزریق چربی مواجه شود.

 •   ارائه مشاوره لازم به بیمار

ارائه مشاوره یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که بهترین دکتر تزریق چربی در تهران باید رعایت کند. ارائه این خدمات باعث می‌شود بیمار دیدگاه بهتری نسبت به جراحی داشته باشد.

 •   دارای مجوز وزارت بهداشت

نکته بسیار مهم که باید به آن توجه داشته باشید، مجوز وزارت بهداشت است. این مجوز می‌تواند سلامت شما را به طور کامل تضمین کند.

 •   دارای موقعیت مکانی مناسب

باید بدانید  بهترین دکتر تزریق چربی در تهران باید مطب قابل دسترسی داشته باشد تا مراجعان زیادی بتوانند به راحتی به مطب مراجعه داشته باشند.

 •   رضایت مراجعان قبلی

برای شناسایی  بهترین دکتر تزریق چربی در تهران،  شنیدن نظرات مراجعان قبلی می‌تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد.

 •   دارای قیمت معقول و منصفانه

باید بدانید  بهترین دکتر تزریق چربی در تهران برای ارائه خدمات از قیمت‌های معقول استفاده می‌کند پس بهتر است به این نکته توجه داشته باشید.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

برای نوبت دهی کلیک کنید.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

مزایای مراجعه به بهترین دکتر تزریق چربی

برخی از مزایای مراجعه به بهترین دکتر تزریق چربی به شرح زیر می‌باشد:

 • حفظ سلامت شما
 • استفاده از روش‌های جدید
 • در صد خطای کم
 • احتمال عفونت کم
 • پرداخت قیمت مناسب
 • زیبایی بیشتر

عوارض تزریق چربی با مراجعه به دکتر نامناسب

در صورت مراجعه به دکتر نامناسب ممکن است با برخی از عوارض تزریق چربی مواجه شدم:

 1: ایجاد کیست

یکی از مهم‌ترین عوارض تزریق چربی با مراجعه به دکتر نامناسب، ایجاد کیست در ناحیه مورد تزریق است. تزریق چربی به ناحی حساس مانند سینه ممکن است باعث ایجاد کسیت شود که این عارضه ممکن است بیمار را با مشکلات زیادی رو به رو کند.

 2: انواع عفونت

یکی دیگر از عوارض تزریق چربی ایجاد عفونت در صورت عدم رعایت روش درست برای تزریق است که ممکن است با مراجه به پزشک نامناسب برای شما اتفاق بیافتد.

 3: میکروکلسیفیکاسیون (رسوب کلسیم)

تزریق اشتباه چربی می‌تواند شما را با میکروکلسیفیکاسیون یا رسوب کلسیم مواجه کند. این عارضه در بافت نرم بدن ایجاد می‌شود و با تزریق نا درست چربی احتمالابتدا به آن بالاتر خواهد رفت.

 4: مرگ سلول های چربی

در صورت عدم استفاده از روش‌های مناسب برای استخراج چربی، سلول‌های چربی استخراج شده ممکن است از بین بروند. در این صورت تزریق چربی برای بیمار مشکلات زیادی ایجاد می‌کند.

نحوه کار بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

بهترین  دکتر تزریق چربی در تهران در ابتدا با استفاده از ابزار مناسب و روش‌های مطمئن چربی را از قسمت مناسب بدن استخراج کرده و سپس با استفاده از ابزار مخصوص این چربی را به ناحیه مورد نظر تزریق می‌کند. تمامی این مراحل با دانش به روز پزشکی انجام می‌شود و سلامت بیمار را به طور کامل حفظ می‌کند.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین متخصص تزریق چربی تخصص و تجربه کافی در این زمینه دارد و می‌تواند رضایت مراجعان و بیماران خود را جلب کند. پیش از اقدام برای انجام تزریق چربی، مطمئن شوید که پزشکی که به او مراجعه می‌کنید، تخصص کافی داشته باشد. می‌توانید پیش از مراجعه از بیماران سابق پزشک، تحقیق کنید و در صورت تایید آن‌ها اقدام به تزریق چربی کنید. برخی از ویژگی‌های بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران به شرح زیر است:

 • دارای تحصیلات در حوزه جراحی‌های زیبایی
 • مشاوره صحیح و دقیق پیش از انجام تزریق چربی
 • ارتباط خوب با بیماران
 • مطلب تمیز و خوب با پرسنل خوب

 نحوه تزریق چربی به صورت نزد بهترین متخصص

ساکشن و تزریق چربی در سه مرحله انجام می‌شود: در مرحله اول ابتدا چربی اضافی از محل مورد نظر استخراج می‌شود. در مرحله دوم چربی خارج شده پلایش خواهد شد. در مرحله آخر توسط یه سرنگ 10 سی‌سی انجام می‌شود. این سرنگ به خوبی انتقال چربی را کنترل می‌کند و چربی به محل مورد نظر تزریق می کند.

دکتر سیدرضا عبدالمطلبی - پپوست، مو و زیبایی

 • تزریق چربی در کلیه نواحی صورت از جمله
 • تزریق چربی پشت دست
 • تزریق چربی کلیه نواحی بدن
 • تزریق چربی با تکنیک نانوفت برای جو‌انسازی پوست
 • درمان اسکار ها و ریزش مو
 • زاویه سازی فک
 • فرم دهی چانه
 • فرم دهی گونه و ایجاد خط گونه
 • فیلر بینی
 • ژل زیر چشم

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

برای نوبت دهی کلیک کنید.

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۱۹۷۸۸۸۸۶۱

۰۹۳۳۴۴۴۴۱۱۰

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

نمونه‌ها را از اینستاگرام ببینید.

dr.abdolmotallebi@

بهترین متخصص تزریق چربی به صورت در تهران کیست؟

محدوده الهیه

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت برترین ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج