۱۲۵۹۲۳۲
۳۵۴۱۳
۳۵۴۱۳
پ

محتوای حمایت شده

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران باید واجد شرایطی باشد که علاوه بر زیبایی موهای شما بتواند سلامت موهای شما را نیز تضمین کند.

از آن جایی که امروزه اکثر خانم های ایرانی و به خصوص تهرانی به دنبال ایجاد تنوع و زیبایی در موهای خود هستند، برای تعدادی از آن ها که در غرب تهران زندگی می کنند، جالب است بدانند که بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کدام سالن زیبایی است؟

همان طور که اغلب خانم های امروزی استحضار دارند، متد های جدید و بسیار زیبایی برای رنگ و مش در کل دنیا و ایران به ابداع شده است. به روزترین متد های مش و لایت عبارتند از بالیاژ، آمبره، سامبره، مولتی کالر، سان لایت، لولایت، هاف لایت، مش بارانی، مش گربه ای یا کت لایت، مش رنگین کمانی یا مووی لایت، مش پلنگی و مش ستاره ای که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارند.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

برای اطلاع از هزینه و نوبت دهی سالن زیبایی شیوانا همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۰۸۰۹۰۲

۰۹۳۶۱۹۳۲۰۶۰

در این میان بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران آرایشگری است که با توجه به تجربیات و مهارت خود بتواند زیباترین مدل رنگ و مش را با توجه به نوع و جنس موی شما و مدل موی هم اکنون شما و رنگ پوست مشتری به او پیشنهاد کند و آن را با بهترین کیفیت و کمترین آسیب به موها اجرا کند.

در ادامه به شرح بیشتر این متد های جدید رنگ و مش می پردازیم. هاف لایت مو همان طور که از اسم آن پیدا است به معنی لایت کردن نصف موها با یک رنگ و نصف دیگر آن با رنگی دیگر است. این مدل به نسبت انواع دیگر برای دختران نوجوان و جوان مناسب تر است و آن ها می توانند، موهای خود را به هر رنگ زیبایی که تمایل دارند، رنگ کنند. اگر به دنبال پیدا کردن بهترین ترکیب رنگ برای هاف لایت موهای خود هستید، می توانید رنگ های شرابی و سیاه با بلوند و عسلی را با توجه به رنگ زمینه موی خود انتخاب کنید.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

برای دیدن نمونه‌های رنگ و مش سالن شیوانا وارد اینستاگرام شوید.

shivana_beautysalon@

 

تکنیک های بهترین رنگ و  مش کار در غرب تهران

حتماً می دانید که مش مو از مدل ‌هایی است که تغییراتی اساسی در چهره‌ فرد پدید می‌آورد. اگر شما هم به دنبال تنوع در موهای خود هستید تنها کافی است، با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی ‌های چهره خود در میان انواع مش مو، مدل مش مناسب خود را انتخاب کنید. بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران با وجه به تمامی این موارد به شما زیباترین و مناسب ترین مدل رنگ و مش را پیشنهاد می کند.

بالیاژ

در این روش از رنگ کردن مو، موها به شکل منظم و یک اندازه جدا نمی‌شوند بلکه جداسازی مو به صورت پراکنده انجام می‌شود. بعد از جداسازی پراکنده، آرایشگر توناژی از رنگ‌های مختلف را روی مو می‌گذارد. این روس نیازمند فویل پیچی نیست و در مدت زمان کمتری انجام می‌شود.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

آمبره

در روش آمبره، رنگ مو در ریشه  از تیرگی به روشنی می‌رود. در این روش باید ابتدا انتخاب کنید شروع توناژ رنگی از کدام قسمت مو باشد. توناژ رنگی باید به گونه‌ای باشد که بین خطوط رنگی فاصله‌ای ایجاد نشود و رنگ به شکل یکدست ظاهر شود.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

 سامبره

باید بدانید سامبره یکی از زیرشاخه‌های آمبره مو است اما این روش با آمبره تفاوت‌هایی دارد. در روش سامبره  کنتراست نهایی و رادیانت به وجود آمده، بسیار لطیف‌تر از آمبره است.شاید بتوان گفت طیف رنگی در سامبره بیشتر از آمبره است.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

مولتی کالر

در این روش انتخاب رنگ مو بدون هیچ محدودیتی انجام می‌شود و دسته‌های مو بدون نظم خاصی جداسازی می‌شوند. در روش مولتی کالر موها به شکل یکدست رنگ نمی‌شوند و رنگ مو حالت نامنظم دارد.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

سان لایت

در روش سان لایت، ناحیه بالایی سر از رنگ روشن‌تری برخوردار است و با هرچه به سمت پایین حرکت کنیم، رنگ مو تیره‌تر خواهد بود. باید توجه داشته باشید سان لایت معمولا روی زمینه روشن ایجاد می شود.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

 لولایت

معمولا بسیاری از افراد متوجه تفاوت هایلایت مو و لولایت نمی‌شوند اما باید بدانید معمولا هایلایت بر روی موهایی با زمینه تیره و لولایت روی موهایی با زمینه روشن انجام می شود. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که  لولایت موهای شما را حجیم‌تر نشان می‌دهد.

 بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

 هاف لایت

هاف لایت مو به معنی لایت کردن نصف موها با یک رنگ و نصف دیگر آن با رنگی دیگر است. این مدل به نسبت انواع دیگر برای دختران نوجوان و جوان مناسب تر است و آن ها می توانند، موهای خود را به هر رنگ زیبایی که تمایل دارند، رنگ کنند.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

 مش بارانی

در این روش زمینه موها تیره می‌شود و سپس دسته‌های باریکی از موها به رنگ روشن‌تر رنگ می‌شود. این دسته‌های باریک معکولا روی لایه بیرونی مو هستند و لایه درونی موها تیره رنگ خواهند بود.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

مش گربه ای (کت لایت)

یکی دیگر از مدل های پیشنهادی بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران مش گربه ای است. این مدل از آن جهت به این اسم نامگذاری شده است که جلوه ای شبیه به پنجه گربه در موهای شما دیده می شود. برای آن که بتوانید، موهای خود را مش گربه ای کنید، باید تکه موهایی که از کلاه مش بیرون می آورید، به هم بافته شود. سپس این بافت ها به دکلره و اکسیدان آغشته می شود.به محض آن که موها به پایه مناسب رسید، مواد دکلره از موهای مشتری شسته می شود. پس از آن کلاه مش را هم در آورند و سپس رنگساژ می کنند.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

مش ستاره ای

در این روش ابتدا یک دسته از موها را به حالت ستاره در مرکز مو جدا شده و سپس بخش‌های خارج از ستاره دکلره می‌شود. بعد از فرایند دکلره، رنگ موی دلخواه شما روی موهایتان قرار می‌گیرد.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

متدهای جدید با بهترین رنگ و  مش کار در غرب تهران

مش پلنگی

یکی از زیباترین مدل های مش که این روزها در دنیای مد بیشتر توسط رواج پیدا کرده، مش پلنگی است. این مدل مش معمولاً روی لایه های روی سر انجام می شود، اما می توان آن را روی لایه های زیرین مو هم اجرا کرد .دو روش برای اجرای مش پلنگی روی موها توسط بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران انجام می شود، یکی استفاده از قلم و دیگری استفاده از شابلون. اما استفاده از شابلون راحت ترین روش است.

در این روش موها را به صورت نیمه از کلاه بیرون می آورند، به صورتی که وسط مو بیرون بیاید و نوک و ریشه مو داخل کلاه باقی بماند. سپس قسمت بیرون آمده مو را رنگ و رنگساژ می کنند. بعد از آن از شابلون یا قلم برای کشیدن طرح های پلنگی استفاده می کنند.

موی لایت (مش رنگین کمانی)

شاید نام مش رنگین کمانی را هم شنیده باشید. در این مدل می توان از رنگ های فانتزی مختلفی استفاده کرد و با ظاهر منحصر به فرد و ویژه در جشن های تولد و مجالس، خاص و متفاوت درخشید. برای این که بتوان، موهای مشتری را مش رنگین کمانی کرد، فقط کافی است موهای قسمت بالای سر او را یک مستطیل جدا کنید و آن را دکلره کنید. سپس موهای مشتری را به ۳ الی ۷ قسمت مساوی تقسیم کنید و هر قسمت را با هر رنگ فانتزی که می پسندید، رنگ کنید.

به همین سادگی موهای مشتری شما حالت رنگین کمانی به خود می گیرد و بسیار زیبا و چشمگیر می شود. این مدل بیشتر در بین خانم های جوانی که سنین پایین تری دارند، طرفدار دارد. بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران در این متد دقت می کند که پایه موها خیلی روشن باشد تا انواع رنگ موهای های فانتزی روشن را بتوان به راحتی روی آن اجرا کرد.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

ویژگی بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران

برای شناسایی با بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران، بهتر است برخی از ویژگی‌های آن را بشناسید:

کار در آرایشگاه رنگ و مش معتبر

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، سابقه کار بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران است. یک رنگ و مش کار حرفه‌ای باید تجربه کار در سالن‌های معتبر آرایشی را داشته باشد.

استفاده از بهترین رنگ مو ها

استفاده از محصولات با کیفیت یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بهترین رنگ و مش کار است. باید توجه داشته باشید استفاده از مواد بی کیفیت می‌تواند آسیب جدی به موهای شما وارد کند.

اخلاق خوب و حرفه ای

اخلاق خوب از دیگر فاکتورهایی است که باید برای انتخاب بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران به آن توجه داشته باشید. سابقه کاری و تخصص در زمینه زیبایی نمی‌تواند اخلاق غیر حرفه‌ای یک آرایشگر را توجیه کند.

بروز بودن در حرفه کاری خود

رنگ و مش کاری که برای انجام رنگ مو انتخاب می‌کنید باید با معیارهای بروز دنیا آشنا باشد و اطلاعات کاملی در زمینه حرفه‌ی خود داشته باشد.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

 

سالن زیبایی شیوانا

 • خدمات لیفت و لمینت مژه و ابرو با مواد فرانسوی فقط و فقط ۴۰۰
 • %۱۵ تخفیف ویژه کاشت مژه
 • ارائه خدمات VIP عروس
 • جدیدترین متد گریم ناخن، مانیکور، پدیکور
 • کوپ های فانتزی درجه یک
 • احیای موهای آسیب دیده و المنت مو با بهترین مواد ایتالیایی و برزیلی
 • جدیدترین متد رنگ و لایت و آمبره
 • اکستنشن مژه با جدیدترین تکنیک های روز و ترمیم مژه
 • هاشور مویی ابرو با جدیدترین متد روز دنیا، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنت
 • اپیلاسیون دائم و معمولی با بهترین مواد
 • آموزش کل موارد آرایشی
 • سالن زیبایی شیوانا در ایام تعطیل پذیرای مشتریان عزیز می باشد.

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۰۸۰۹۰۲

۰۲۱-۸۸۰۷۱۷۸۴

۰۹۳۶۱۹۳۲۰۶۰

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

پیج اینستاگرام سالن زیبایی شیوانا

shivana_beautysalon@

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران کیست؟

شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بیمارستان آتیه، خیابان سادات، پلاک ۲۵

 

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج