۱۳۰۵۳۵۴
۱ نظر
۱۷۲۸۲
۱ نظر
۱۷۲۸۲
پ

محتوای حمایت شده

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی در مجتمع مهارت آموزی بن ژیوار، بهترین آموزشگاه آموزش طراحی دکوراسیون داخلی به صورت تخصصی با ارائه مدرک بین المللی انجام می‌گیرد و هنرآموزان را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند.

طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای آن یکی از پردرآمدترین حوزه‌های هنری به شمار می‌آید. به همین دلیل، شرکت در دوره‌های آموزش دکوراسیون داخلی فرصت فوق‌العاده‌ای برای افرادی فراهم می‌کند که به طراحی داخلی و تزیینات منزل علاقه‌مند هستند. هر طراحی داخلی به‌عنوان یک نمونه یکتا در نظر گرفته می‌شود؛ زیرا اینکه چگونه یک فضا داخلی طراحی می‌شود، به نوع استفاده از آن و ویژگی‌های ساختمان بستگی دارد.

عوامل زیادی مانند تعداد واحد‌ها، متراژ، موقعیت جغرافیایی (شهری یا روستایی بودن)، استفاده از المان‌های خاص و نیازهای خاص مشتریان در این مسئله تأثیرگذارند؛ بنابراین، طراحان داخلی باید توانایی در درک نیازها و ذوق مشتریان خود را داشته باشند تا طراحی‌ای منحصر به فرد و متناسب با خواسته‌ها را ارائه دهند.

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟

آموزش دکوراسیون داخلی

آموزش دکوراسیون داخلی یک فرایند جذاب و خلاقانه است که به افراد این امکان را می‌دهد تا مهارت‌ها و دانش لازم برای طراحی فضاهای داخلی را یاد بگیرند. در این دوره‌ها، شرکت‌کنندگان با اصول و مفاهیم مرتبط با دکوراسیون داخلی آشنا می‌شوند و به توانایی طراحی فضاهای مختلف با توجه به سلیقه مشتریان خود دست پیدا می‌کنند.

در حین آموزش طراحی دکوراسیون داخلی، مسائل مختلفی از جمله انتخاب رنگ‌ها، مصالح، نورپردازی، ترتیب فضا و انتخاب اثاثیه و دکوراسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد. شرکت‌کنندگان با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی داخلی، نقشه‌کشی و مدل‌سازی، مهارت‌های لازم برای اجرای ایده‌های خود را تقویت می‌کنند.

همچنین، در طول دوره‌های آموزشی، مطالب مرتبط با انتخاب اثاثیه، طراحی فضاهای کوچک، مدیریت فضا و روند اجرای پروژه‌های دکوراسیون داخلی نیز به‌صورت کاربردی آموزش داده می‌شود. این دوره‌ها به افراد این امکان را می‌دهند تا به‌عنوان طراحان داخلی حرفه‌ای و خلاق وارد بازار کار شوند و پروژه‌های دکوراسیون داخلی متنوعی را به اجرا کنند.

آموزش طراحی داخلی و دکوراسیون مقدماتی تا پیشرفته

در دوره آموزش دکوراسیون داخلی، شما با اصول و دانش معماری داخلی آشنا خواهید شد. این دوره برای معماران طراحی و افرادی که هیچ زمینه‌ای در این حوزه ندارند، تنظیم شده است. پس از اتمام دوره، قادر خواهید بود به طراحی داخلی و بازسازی فضا مشغول شوید.

مراحل این آموزش‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 • طراحی داخلی و دکوراسیون مقدماتی: شامل آموزش نقشه‌کشی، اتوکد، طراحی دست‌آزاد و درک معماری و رنگ‌شناسی است.
 • طراحی داخلی و دکوراسیون متوسطه: شامل مصالح‌شناسی، متره و برآورد، سبک‌شناسی، نرم‌افزار اسکچاپ و طراحی داخلی می‌شود.
 • طراحی داخلی و دکوراسیون پیشرفته: شامل نرم‌افزار ۳D Studio Max، نورپردازی، آموزش فتوشاپ در معماری و طراحی داخلی است.

پس از اتمام دوره، فارغ‌التحصیلان قادر خواهند بود به طور مستقل در زمینه دکوراسیون داخلی (طراحی داخلی) فعالیت کرده و در دوره‌های تخصصی کارگاهی اجرای ساختمان و بازسازی مهارت‌های لازم شرکت کنند.

بهترین نرم افزارهای برای آموزش طراحی داخلی

برای آموزش دکوراسیون داخلی، استفاده از نرم‌افزارهای حرفه‌ای می‌تواند بسیار مؤثر باشد. از جمله بهترین نرم‌افزارهای آموزش طراحی داخلی می‌توان به AutoCAD، SketchUp، Revit و 3Ds Max اشاره کرد. استفاده از این نرم‌افزارها، دانشجویان و علاقه‌مندان به طراحی داخلی را به یادگیری مهارت‌های لازم و ایجاد طراحی‌های حرفه‌ای هدایت می‌کند. در ادامه نرم‌افزارهای مورد نیاز برای آموزش طراحی دکوراسیون داخلی معرفی خواهیم کرد:

اسکچاپ (Sketch Up)

نرم‌افزار SketchUp به‌عنوان یکی از بهترین ابزارهای طراحی دوبعدی و سه‌بعدی شناخته می‌شود. این نرم‌افزار امکانات طراحی، ویرایش، اندازه‌گیری و چرخش اشیا و آبجکت‌ها را فراهم می‌کند، در واقع این نرم‌افزار به‌عنوان یکی از برترین ابزارهای طراحی داخلی شناخته می‌شود.

تری دی مکس (Autodesk 3Ds Max)

این نرم‌افزار سه‌بعدی تقریباً تمامی نیازهای شما را برآورده می‌سازد و کاربردهای گسترده‌ای دارد. از قابلیت‌های نرم‌افزار 3Ds Max می‌توان به انیمیشن‌سازی سه‌بعدی و ذرات، رندر 3 بعدی، مدل‌سازی سه بعدی، افکت‌گذاری و تکسچردهی اشاره کرد. خروجی‌های ایجاد شده با این نرم‌افزار به شدت واقعی هستند و این امکان را فراهم می‌کند که پیش از طراحی دکوراسیون، محیط کار یا منزل را در حد واقعیت مشاهده کنید.

اتوکد (Autodesk AutoCad)

اتوکد یک نرم‌افزار بسیار محبوب بوده که در تمامی شرکت‌های طراحی معماری و دکوراسیون داخلی مورد استفاده است. توجه به جزئیات بسیار واقعی و ابزارهای پربهره در این نرم‌افزار، سه‌بعدی سازی و تجسم فضای داخلی را از نقاط قوت برجسته آن برای طراحی داخلی معرفی می‌کند.

رویت معماری (Autodesk Revit)

از نظر ماهیت، نرم‌افزار Revit کاملاً فنی بوده و برای طراحی و ساخت سازه‌ها، متخصصان طراحی داخلی را قادر می‌سازد تا طرح‌های مبتنی بر مدل از ساختمان‌ها و اشیاء ایجاد کنند. در این نرم‌افزار، می‌توان تمامی آبجکت‌ها را به صورت سه‌بعدی ساخت و در طراحی دو بعدی نمای کلی و پلان ساختمان را طراحی کرد. همچنین، مدل‌های سه ‌بعدی طراحی دکوراسیون را در طراحی دو بعدی علامت‌گذاری و چیدمان کرد.

معرفی دوره‌های آموزش دکوراسیون داخلی

در دوره آموزش دکوراسیون داخلی، شرکت‌کنندگان با مباحث چیدمان، رنگ‌شناسی، نورپردازی و سایر مفاهیم مرتبط با دیزاین فضای داخلی آشنا می‌شوند. این دوره برای افرادی مناسب است که علاقه به دیزاین فضای داخلی و دکوراسیون دارند، اما نمی‌خواهند در تمامی جزئیات فنی دوره‌های دکوراسیون داخلی شرکت کنند یا علاقه به مسائل فنی عمیق ندارند. این دوره به‌صورت کوتاه‌مدت و فشرده برگزار می‌شود. پس از اتمام این دوره، دانشجو قادر به فعالیت در زمینه دیزاین داخلی و نوسازی خواهد بود.

پیش نیاز دوره‌ی آموزش دکوراسیون داخلی

تمامی دانشجویان و علاقه‌مندان به دوره آموزش دکوراسیون داخلی، می‌توانند بدون نیاز به گذراندن هیچ دوره پیشینی در این دوره شرکت کنند. این دوره به‌صورت جامع و گام‌به‌گام اصول و تکنیک‌های دکوراسیون داخلی را آموزش می‌دهد. از مباحث مقدماتی تا مهارت‌های پیشرفته در زمینه طراحی و تزیین داخلی، همه جنبه‌های دکوراسیون داخلی در این دوره به دانشجویان آموزش داده می‌شود.

بازار کار دکوراسیون داخلی

با توجه به افزایش حساسیت به دکوراسیون داخلی در جامعه امروز، زمینه‌ای پر از فرصت و چالش در انتظار افراد متخصص در این حوزه است. توانمندی در ایده‌پردازی، خلاقیت، دانش، مهارت در اصول و تکنیک‌های دکوراسیون داخلی، امکان پیشرفت در این حرفه را به همراه دارد.

فارغ‌التحصیلان با تخصص در دکوراسیون داخلی می‌توانند در مراکز مختلف طراحی دکوراسیون مشغول به کار شوند. همچنین، افراد می‌توانند به‌صورت مستقل بر روی پروژه‌های متنوع دکوراسیون داخلی کار کنند و فرایندها را از طراحی تا اجرا به بهترین شکل هدایت کنند. این فرصت‌ها، یک بازار کار پررونق و گسترده را برای تخصص‌های دکوراسیون داخلی ایجاد کرده است.

مخاطبان رشته‌ی دکوراسیون داخلی

تمامی افرادی که به دنبال یادگیری دکوراسیون داخلی هستند، بدون نیاز به مدرک دانشگاهی در این رشته می‌توانند به‌عنوان مخاطبان دوره دکوراسیون داخلی شرکت کنند. این دوره برای فارغ‌التحصیلان، دانشجویان و متخصصان در حوزه‌های مختلف مانند مهندسی معماری، عمران و سایر زمینه‌ها مناسب است. دوره آموزشی دکوراسیون داخلی به این افراد امکان می‌دهد تا با تسلط بر مباحث و تکنیک‌های این حوزه، به طراحی داخلی موفق و حرفه‌ای بپردازند.

معرفی دوره‌های آموزش طراحی داخلی

دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی شامل آموزش تکنیک‌ها و اصول طراحی داخلی برای ایجاد فضای داخلی جذاب و کارآمد است. این دوره به دانشجویان نحوه ایجاد تغییرات در کلیت یک فضا، همچنین نحوه طراحی با رعایت اصول و قواعد ساخت و ساز را آموزش می‌دهد.

به افرادی که به ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر و زیرساخت فضاهای داخلی علاقه‌مند هستند، شرکت در دوره آموزش طراحی داخلی توصیه می‌شود. در طراحی داخلی، طراح مسئول ارائه طرح کاملی از فضا بوده که شامل انتخاب کف‌پوش، مبلمان، طرح و رنگ دیوارها، کابینت‌ها و سایر عناصر است.

پیش نیاز دوره‌ی آموزش طراحی داخلی

دوره آموزشی طراحی داخلی به‌عنوان یک دوره جامع و کامل در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. این دوره به‌صورت کاملاً عملی و از مرحله صفر تا پیشرفته به دانشجویان ارائه می‌شود. یکی از ویژگی‌های برجسته این دوره، عدم نیاز به گذراندن هیچ‌گونه پیش‌نیازی است که این امکان را به‌تمامی شرکت‌کنندگان می‌دهد تا بدون محدودیت ورودی، در دوره طراحی داخلی شرکت کنند و مهارت‌های خود در این حوزه را ارتقا دهند.

بازار کار طراحی داخلی

پس از اتمام دوره طراحی داخلی، دانشجویان به مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های طراحی داخلی مسلط می‌شوند و توانایی اجرای پروژه‌های انفرادی را پیدا می‌کنند. این مهارت‌ها و دانش کسب شده به آن‌ها این امکان را می‌دهد که به‌صورت مستقل در حوزه طراحی داخلی فعالیت کرده و پروژه‌های مختلف را اجرا کنند.

پس از اتمام دوره، دانشجویان قابلیت اشتغال در بازار کار طراحی داخلی را دارا می‌شوند. آن‌ها می‌توانند به‌صورت مستقل در زمینه طراحی داخلی فعالیت کرده یا در مراکز مختلف مشغول به کار شده و در پروژه‌های گروهی همکاری کنند. این فرصت‌های شغلی به دانشجویان این امکان را می‌دهد که در حوزه مورد علاقه‌شان مشغول به فعالیت و کسب درآمد شوند.

مخاطبان رشته‌ی طراحی داخلی

هر کسی که به هنر معماری و طراحی داخلی علاقه‌مند است، از جمله علاقه‌مندانی که از رشته‌های مرتبط با طراحی داخلی فارغ‌التحصیل شده‌اند، می‌توانند با شرکت در دوره طراحی داخلی، مهارت‌های خود را به‌صورت عملی ارتقا دهند. این دوره به‌عنوان یک فرصت برای طراحی داخلی آکادمیک نیز مطرح است و تمامی طراحان داخلی می‌توانند از طریق شرکت در آن، آموزش‌های جدید را به دست آورند و مهارت‌های خود را به‌روز کنند.

آموزش انواع سبک های دکوراسیون داخلی

آموزش انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی می‌تواند به افراد علاقه‌مند به طراحی داخلی کمک کند تا با تنوع و سلیقه‌ها و سبک‌های مختلف آشنا شوند. در طول دوره‌های آموزش طراحی دکوراسیون داخلی، مفاهیم و اصول هر سبک به‌دقت آموزش داده می‌شوند. در ادامه چند سبک محبوب در دکوراسیون داخلی را معرفی خواهیم کرد:

 • سبک کلاسیک

سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک یک اسلاید شیک، آرامش‌بخش و راحت است. این نوع دکوراسیون تأکید بر نظم و مرتب بودن در داخل خانه دارد. از رنگ‌های محبوب در این سبک می‌توان به سفید، کرم، قهوه‌ای و زیتونی اشاره کرد.

 • سبک مدرن

سبک مدرن بر خلاف سبک‌های قدیمی‌تر از تجمل و استفاده بیش از حد از جزئیات دوری می‌کند و با تأکید بر کارایی و کاربرد اثاثیه و وسایل خانه، فضایی ساده و خالی از درهم‌ریختگی ایجاد می‌کند. این سبک از خطوط صاف و مستقیم بهره می‌برد و از مصالح و مواد طبیعی نظیر چوب، فلزات، چرم و الیاف طبیعی استفاده می‌کند. استفاده از پالت رنگی خنثی از ویژگی‌های این سبک مدرن است.

 • سبک مینیمال

این سبک همانند سبک مدرن، بر طراحی کاربردی تأکید دارد و از هرگونه شلوغی و درهم‌ریختگی در محیط خانه دوری می‌کند. سادگی در شکل و طراحی اثاثیه، پوشش و دکور ساده دیوارها، فضای مرتب و باز و پر نور خانه از ویژگی‌های این سبک است.

 • سبک بوهمین

از دیگر سبک‌های پرطرفدار در دکوراسیون داخلی، سبک بوهمین (Bohemian) را می‌توان معرفی کرد. این سبک جذاب و خلاقانه است و اجرای آن مستلزم رعایت قوانین و اصول خاص نخواهد بود. به همین دلیل، این سبک تنوع بسیاری دارد و می‌توان انواع بافت‌ها، رنگ‌ها و المان‌های متنوع را با توجه به سلیقه شخصی ترکیب کرد. اگر بخواهیم سبک بوهمین و سبک مینیمال را با یکدیگر مقایسه کنیم، می‌توان گفت که دقیقاً در نقطه مقابل هم قرار می‌گیرند.

 • سبک فرانسوی

سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی، یک سبک لوکس و مجلل بوده که علاوه بر ظرافت و زیبایی، جلوه اشرافی نیز به خانه می‌بخشد. استفاده از پرده‌های ابریشمی، دیوارهای حکاکی شده و آینه‌های با قابلیت افزایش ارتفاع از ویژگی‌های بارز این سبک دکوراسیون است. پالت رنگی این سبک شامل رنگ‌های خنثی مانند سفید، نباتی، خاکستری و همچنین رنگ‌های مکمل یاسی، سبز، آبی و نقره‌ای می‌شود.

 • سبک اسکاندیناوی

سبک اسکاندیناوی، سادگی، کارایی و کاربردی بودن را به تصویر می‌کشد. این سبک از مواد طبیعی بهره می‌برد و از تزئینات و جزئیات اضافی خودداری می‌کند. استفاده از خطوط منحنی و سینوسی، همچنین نقش‌های ارگانیک از ویژگی‌های این سبک است. در این سبک معمولاً از چهار رنگ اصلی سفید، آبی، سیاه، و خاکستری استفاده می‌شود.

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟

 • سبک کانتمپروری

این سبک از وسایل و عناصری که در زمان حال وجود دارند، برای دیزاین منازل استفاده می‌کند. در واقع، این سبک معاصر و مدرن بوده و ویژگی‌های خاصی به طور ثابت ندارد، همواره در حال تکامل و پیشرفت است.

با شرکت در بهترین دوره های آموزش دکوراسیون داخلی در این حوزه شاخص شوید

شرکت در دوره‌های آموزش دکوراسیون داخلی به افراد علاقه‌مند به این حوزه، یک سری از فواید و مزایای مهم را ارائه می‌دهد. در دوره‌های آموزش طراحی دکوراسیون داخلی، شرکت‌کنندگان با اصول، تکنیک‌ها، و روش‌های مدرن طراحی داخلی آشنا می‌شوند و دانش تخصصی خود را در این زمینه ارتقا می‌دهند. آموزش‌های عملی و تکنیکال در دوره‌های دکوراسیون داخلی به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود در زمینه‌های مختلف این حوزه را تقویت کنند.

بسیاری از دوره‌های دکوراسیون داخلی با آموزش نرم‌افزارهای متداول مانند AutoCAD، SketchUp و 3Ds Max همراه هستند که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد با ابزارهای حرفه‌ای کار کنند. دوره‌های دکوراسیون داخلی معمولاً شامل پروژه‌ها و وظایف عملی هستند که به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا در آینده به‌عنوان متخصصان دکوراسیون داخلی در بازار کار موفق عمل کنند.

دوره دکوراتور مناسب افرادی است که به چیدمان و سطح ظاهری فضا علاقمند هستند بدون در گیر شدن به طراحی فضا.

دوره آموزش طراحی داخلی مناسب افرادی است که تمایل به سطح ظاهری فضا با پشتوانه طراحی فضا و نیز تفکر به مسائل زیر ساختی موارد دارند .به عنوان مثال انتخاب کفپوش از طرف معمار داخلی حاصل تفکر درباره قوانین موجود و مبحث کاربردی متریال و خاصیت های فیزیکی آن است .و یک معمار داخلی مسول طراحی خود فضا است.

دکوراسیون و معماری داخلی مقدماتی : شامل آشنایی و توانایی کامل در نقشه کشی ، آموزش اتوکد ، طراحی دست آزاد و درک عناصر طراحی و رنگ‌شناسی.

دکوراسیون و معماری داخلی متوسط : در این مرحله درس های طراحی داخلی به صورت تخصصی تر ارائه خواهند شد که شامل مصالح شناسی ، متره و برآورد ، سبک شناسی ، نرم افزار 3dmax و طراحی مبلمان می‌باشد.

دکوراسیون و معماری داخلی پیشرفته : این دوره شامل نورپردازی، آموزش فتوشاپ و Vray و همچنین پروژه نهایی می‌باشد.

پس از پایان دوره آموزش دکوراسیون داخلی دانشجو میتواند در امر دکوراسیون داخلی(طراحی داخلی) به صورت مستقل و توانمند فعالیت کند و پس از گذراندن دوره های تخصصی کارگاهی اجرای ساختمان و بازسازی ، به هردو محور بپردازد.

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟

برای مشاوره با مجتمع مهارت آموزی بن ژیوار همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۸۱۱۱۱۹۵

۰۹۰۲۶۸۴۹۶۳۴

دکوراسیون داخلی و معماری

وجود سرپناه برای تداوم زندگی انسان الزامی بوده و رفته رفته با استفاده از عناصر محیطی مثل: شاخه، برگ، چوب، سنگ و انواع مصالح ساختمانی امروزی شکل و شمایل خاصی برای ساختمان محل زندگی خود ایجاد نماید. اولویت اصلی ساخت یک بنا در مقاومت در برابر زلزله، باد، انواع بارش و حوادث طبیعی دیگر است. اما جهت افزایش زیبایی ساختمان نیازمند نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی لوازم و طراحی نوع خاصی از معماری در قسمت بیرونی بنا خواهید بود. هر کدام از این مقوله نیازمند تجربه، علم و دانش خاصی خواهد بود.

مهندسین معمار با استفاده از توانمندی و دانش خود در پی طراحی یک بنا در ابعاد مختلف با ویژگی‌ مقاومت در برابر انواع حوادث طبیعی و غیرطبیعی در کنار حداکثر زیبایی هستند. از طرفی برای استفاده از کوچک‌ترین فضا در محیط داخلی ساختمان نیازمند فردی به‌عنوان دکوراتور جهت چینش اصولی و بهینه لوازم منزل یا اداره خواهید بود. مجموعه دانش و مهارت با استفاده از ظرفیت‌های خاص دپارتمان معماری خود اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی متنوع با محوریت دکوراسیون داخلی و معماری نموده است. جهت آشنایی بیشتر با فضا و ثبت‌نام در این دوره‌ها همراه ما باشید.

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟

 

به طور کلی می توان گفت مرکز آموزشی بن ژیوار یک مرکز آموزشی معتبر برای علاقمندان به حوزه معماری و طراحی داخلی است. اگر به معماری به چشم یک شغل پردرآمد نگاه می کنید، اساتید مجرب و حرفه‌ای بن ژیوار می توانند شما را برای شروع کسب درآمد در عرصه معماری آماده کنند. برخی از دوره هایی که در این مجموعه برگزار می شوند عبارتند از:

 • دوره اموزشی دکوراسیون ومعماری داخلی
 • دوره اموزشی نرم افزارهای تخصصی ویژه معماری و معماری داخلی
 • دوره اموزشی بازسازی ساختمان ویژه بازار کار

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟

دکوراسیون داخلی

مجتمع مهارت آموزی بن ژیوار

 • مجوز رسمی از سازمان اموزش فنی و حرفه ای
 • اخذ گواهینامه مهارت با اعتبار بین المللی

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۸۱۱۱۱۹۵

۰۹۰۲۶۸۴۹۶۳۴

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟

برای اطلاع از دوره‌ها از سایت بازدید نمایید.

Bonzhivar.com

آموزش دکوراسیون و معماری داخلی؛ بهترین آموزشگاه کدام است؟

@bonzhivar

سوالات متداول

آیا مدرک این دوره در همه کشورها معتبر است؟

مدرک فنی حرفه‌ای قابل ترجمه بوده ولی برای مدرک بین‌المللی باید در آزمون‌های آنلاینی که در سراسر جهان بر مبنای مباحث این دوره برگزار می‌شود شرکت کنید.

آیا می‌توان به صورت آنلاین در این دوره ها شرکت کرد؟

این دوره ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در آموزشگاه بن ژیوار برگزار می شود.

آیا بعد از گذراندن دوره ها می‌توان در زمینه بازسازی هم فعالیت کرد؟

با گذراندن دوره های کارگاه های اجرایی می توانید در این امر هم فعالیت کنید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • www.doctorlocation.ir

   ممنون از سایت خوبتون واقعا مطالب مفیدی بود . تشکر

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج