۱۳۰۷۷۲۱
۶۱۹۰۲
۶۱۹۰۲
پ

معرفی ۲۰ مدل رنگ و مش جدید در سال ۱۴۰۳ | ۲۰۲۴

جدیدترین مدلهای رنگ و مش در ۱۴۰۳ که بسیار ترند و پرطرفدار هستند و باعث می شود شیک و بروز ظاهر شوید در این مقاله لیست شده اند.

با نزدیک شدن به آغاز سال نو و تعیین رنگ سال محصولات مختلف عموما با یک رنگ و سبک خاص ترند می شوند. یکی از مواردی که هرساله نوع و سبک جدیدی از آن مد می شود رنگ مو و مدل های مختلف آن است. بسیاری از افراد با تغییر سال به دنبال ترندها و محصولات مطرح همان سال هستند و برای تنوع یکی از سبک هایی که به سلیقه آنها نزدیک تر است را انتخاب می کنند. در ادامه جدیدترین مدلهای رنگ و مش در ۱۴۰۳ را که بسیار ترند و پرطرفدار هستند و باعث زیبایی بیشتر شما می شوند را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

 

معرفی جدیدترین مدل‌های رنگ و مش در 1403 | 2024

مدل ها و رنگ موهای ترند 143مجموعه ای از زیباترین رنگ ها هستند.

1. رنگ موهای طبیعی پرطرفدار و زیبا

رنگ موهای طبیعی از سال 1402بسیار محبوب بودند و در سال 1403 هم ترند هستند. تنوع این رنگ ها زیاد بوده و سلیقه بسیاری از افراد را در برمیگردند. افرادی که قصد دارند موهایی مرتب با رنگی زیبا و یکدست داشته باشند میتوانند رنگ موهای طبیعی را انتخاب کنند. 

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

2.رنگ مو قهوه ای مایل به قرمز

این رنگ مو در تناژهای مختلف رنگ قهوه ای از قهوه ای مایل به قرمز تا شرابی و زنجبیلی را شامل می شود. رنگ موهایی که پایه آنها رنگ قهوه ای است بر روی موهای تیره تا روشن سایه های متفاوتی ایجاد می کنند. رنگ موی قهوه ای مایل به قرمز در دسته رنگ موهای گرم قرار می گیرد و با رنگ های مختلف پوست هماهنگ می شود و جذابیت چهره را افزایش می دهد. رنگ موهایی با تناژ قرمز قهوه ای بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال رنگ های ظریف و جدید هستند.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

3.بلوند تدی جدیدترین رنگ موی 1402

رنگ موهای بلوند جزو رنگ های پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها هستند و خبر خوب این است که این رنگ های گرم مجدد ترند سال شده اند. بلوند تدی یکی از رنگ موهایی است که در 1402 بسیار مورد استقبال قرار گرفته و افراد زیادی این رنگ مو را برای یک تغییر جذاب انتخاب کرده اند. برای بهتر ماندن و زیبا بودن این رنگ مو لازم است تا به صورت ماهیانه رنگساژ انجام شود.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

4.رنگ موهای ترکیبی فوق العاده جذاب

انتخاب رنگ موهای متضاد یا ترکیبی میتواند یک انتخاب بی نظیر برای ایجاد تنوع در سال 1402 باشد. ترکیب این رنگ موها نیازمند مهارت و خلاقیت است و با انتخاب درست رنگ ها نتیجه بسیار زیبایی حاصل می شود. انتخاب این رنگ مو برای افرادی که به دنبال رنگ موی متفاوت اما ترند هستند بهترین گزینه می باشد. استفاده از رنگ هایی با تناژ یکسان یا متفاوت در این مدل رنگ ها امکان پذیر بوده و تنها لازم است برای بدست آوردن رنگ دلخواه مهارت و تخصص کافی داشته باشید.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

5.رنگ مو با مدل لولایت دهه نودی انتخابی جسورانه

لولایت دهه نودی جزو رنگ هایی است که در دهه 90 بسیار پرطرفدار بوده و در 1402 مجدد ترند شده است. استفاده از رنگ هایی مطابق با رنگ زمینه مو باعث ایجاد لایت های جذاب و طبیعی می شود اما بعضی از افراد راه راه بودن و وجود اختلاف بین رنگ ها را دوست دارند و به طبع طبق سلیقه ای که دارند عمل می کنند.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

6.رنگ موهای ترکیبی با کمترین میزان تضاد

رنگ موهای ترکیبی با تضاد کم از جدیدترین مدلهای رنگ و مش در ١٤٠٢ هستند. در این مدل رنگ ها از ترکیب تعداد زیادی رنگ با تناژ های یکسان استفاده می شود. این مدل رنگ ها به دلیل حالت ملیح و زیبایی که دارند سلیقه بسیاری از افراد را شامل می شوند. برای اینکه نتیجه خوب از ترکیب رنگ ها با هم حاصل شود لازم است تا تخصص و مهارت لازم در این زمینه را داشته باشید.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

7.موهایی به رنگ بلوند عسلی محبوب اکثر خانم ها

همانطور که گفتیم بلوند جزو رنگ موهای محبوب در بین خانم هاست و بلوند عسلی زیباترین ترکیب برای این رنگ مو می باشد. اگر پوست گرمی دارید و به دنبال رنگ مویی شیک و زیبا هستید بهترین انتخاب برای شما رنگ موی بلوند عسلی است. 

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

8.رنگ موی نیمه شب ( رنگ موی آبی و مشکی)

رنگ موی نیمه شب از جدیدترین مدلهای رنگ و مش در ١٤٠٢ می باشد و تداعی کننده آسمان نیمه شب است. با ترکیب دو رنگ آبی تیره و مشکی این رنگ مو جذاب و شیک به دست می آید. این رنگ مو با زیبایی بی نظیری که دارد از خاص ترین رنگ موهای ترند 1402 می باشد. برای حفظ زیبایی و درخشش این رنگ مو باید از ماسک مو استفاده کنید.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

9.رنگ موی فانتزی ترکیبی با زمینه تیره

برای ایجاد ظاهری متفاوت و رنگی میتوانید از رنگ موی فانتزی ترکیبی استفاده کنید. با استفاده از رنگ های فانتزی مانند، آبی، بنفش، قرمز، زرد و... بر روی زمینه تیره یک مدل موی جذاب و متفاوت بسازید. این رنگ مو طرفداران خاص خود را دارد و برای خانم های جوان انتخاب شیک و جالبی محسوب می شود.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

10.آمبره کاراملی خاص و شیک

رنگ موی کاراملی یک انتخاب زیبا و بدون ریسک است و برای افرادی که رنگ مویی زیبا در عین حال ساده می پسندند انتخابی عالی محسوب می شود. رنگ موی کاراملی جزو رنگ های گرم بوده و ظاهر  و چهره افراد را بسیار زیبا و باشکوه نشان می دهد. این رنگ بین بلوند و خرمایی بوده و از رنگ های بسیار خوشرنگی است که انتخاب آن برای 1402 قطعا بی نقص و زیبا می باشد.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

11.رنگ موی هایلایت متفاوت زیبا برای 2023

رنگ موی هایلایت به دلیل تنوع و زیبایی به خصوصی که دارد از محبوبیت زیادی برخوردار است. این مدل رنگ با روش ها و متدهای مختلفی مانند، بالیاژ، آمبره، مش و... انجام می شود و برای افرادی که میخواهند تغییرات ملیح و مختصری داشته باشند مناسب است. این رنگ مو جزو جدیدترین مدلهای رنگ و مش در ١٤٠٢ است و برای انجام آن از متدهای روز دنیا استفاده می شود.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

12.موهایی به رنگ صورتی، ترند 1402

برخلاف هایلایت و رنگ موهایی مانند کاراملی، قهوه ای و... که تغییرات ملایمی در چهره افراد ایجاد می کنند رنگ موی صورتی پاستیلی یک رنگ بسیار ریسکی و هیجان انگیز است. برای داشتن یک موی صورتی قشنگ نیاز است تا ابتدا دکلره انجام دهید و به روشن ترین پایه برسانید و برای رنگ کردن مو اقدام کنید. 

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

13. مش یخی با بر روی موی مشکی

یکی دیگر از رنگ موهای مورد توجه خانم‌های خوش سلیقه رنگ موی مش یخی با بر روی موی مشکی است. استفاده از رنگ یخی می‌تواند نتیجه خوبی در کنار رنگ موهای مختلفی داشته باشد اما به دلیل تضاد رنگ یخی و مشکی، استفاده از مش یخی روی این رنگ مو می‌تواند نتایج بسیار خوبی به همراه داشته باشد. این رنگ مو می‌تواند برای افرادی که به رنگ موی طبیعی علاقه دارند مناسب باشد.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

14. رنگ و مش بر روی موی روشن

استفاده از رنگ مش روی موهای روشن یکی از رنگ موهای پرطرفدار در چند سال اخیر است. این رنگ مو گزینه مناسب برای افرادی است که می‌خواهند تغییر و تحول بزرگی در چهره خود ایجاد کنند. نکنه قابل توجه در این رنگ مو این است که ممکن است سن افراد را کمی بالاتر ببرد.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

15. مش دودی و یخی

مش دودی و یخی از جمله مش‌های پر طرفدار این چند سال اخیر به شمار می‌روند. از مش دودی و یخی می‌تواند روی موهای تیره و روشن استفاده کرد اما بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که استفاده از این مش می‌تواند روی رنگ موهای تیره بهتر باشد.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

16. انواع رنگ و مش فانتزی

امروزه رنگ موهای فانتزی طرفداران زیادی دارد. در ابتدا اکثر طرفداران این نوع رنگ مو نوجوانان و جوانان بودند اما این روزها می‌توانید طرفداران بزرگسال این رنگ موهای فانتزی را نیز ببینید.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

17. رنگ موی نسکافه ای

رنگ موی نسکافه‌ای همواره یکی از رنگ موها پرطرفدار بوده است. رنگ موی نسکافه ای با تناژ مختلفی قبال اجرا است که برای انتخاب تناژ مناسب بهتر است به رنگ پوست خود توجه داشته باشید.رنگ مو نسکافه‌ای به این دلیل که با رنگ مو عسلی همراه شده است، گزینه خوبی برای افراد دارای تناژ پوستی گرم محسوب می شود.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

18. رنگ موی هلویی کرم

رنگ موی هلویی کرم از جمله رنگ موهای خاصی است که در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته. این رنگ مو دارای تناژهای مختلفی است که چهره افراد را شاداب تر می‌کند.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

19. رنگ موی کاراملی شیرین

بسیاری از افراد بر این باورند که می‌توان رنگ موی کاراملی را محبوب‌ترین رنگ مو داشتند. رنگ کاراملی روشن ترکیبی جادویی از دو رنگ قهوه ای و بلوند است که علاوه بر یک ظاهر جذاب می‌تواند چهره شما را اصیل‌تر کند.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

20. بالیاژ صورتی

بالیاژ سبک جدیدی از رنگ مو است. این کار یک تکنیک بسیار جدید است که به اصطلاح با دست آزاد انجام می شود. بالیاژ صورت علاوه بر ظاهر زیبا می‌تواند یک رنگ موی فانتزی را به شما ارائه دهد.

معرفی 20 مدل رنگ و مش جدید در سال 1403 | 2024

سوالات متداول

موهای مشکی پر کلاغی را چگونه رنگ کنیم؟

ابتدا باید رنگ مشکی را از موهای خود پاک کنید و باید ابتدا دکوپاژ شود. سپس رنگ‌های پایه را امتحان کنید. این موضوع را حتما با رنگ کار درمیان بگذارید تا از نتیجه نامطلوب و آسیب به موهای خود در امان بمانید.

موهایی که با دکلره سوخته و آسیب دیده چه کنیم؟

راه قطعی برای رهایی از شر موهای پژمرده جز کوتاهی نیست. می توانید موها رو نک گیری را موخوره گیری کنید. بعد از آن موهای خود را احیا و تقویت کنید و تا بهبود موها به رنگ فکر کنید.

قرمزی موها بعد از رنگ را چگونه از بین ببریم؟

بسته به اینکه چه درصدی از مواد رنگ و اکسیدان و واریوسیون و همچنین جنس موهای فرد راهکار متفاوتی می توان ارائه داد.

 

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج