۱۳۵۷۵۸۸
۷۲۲۹
۷۲۲۹
پ

محتوای حمایت‌شده

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

بهترین دکتر فیلر بینی یک متخصص زیبایی است اما بسیاری از افراد با وظایف و ویژگی‌ های این پزشک متخصص آشنا نیستند. در ادامه با برخی از ویژگی های بهترین دکتر فیلر بینی آشنا می‌شویم.

در دنیای امروز علم پزشکی و به خصوص جراحی‌های زیبایی بینی، پیشرفت زیادی داشته است. در صورتی که قصد اصلاح کردن فرم بینی خود را دارید می‌توانید بدون انجام عمل‌های جراحی سخت و دشوار یعنی از طریق فیلر بینی خود را تغییر دهید. بهترین دکتر فیلر بینی سعی بر این دارد که این اصلاحیه بینی را طبق خواست شما، با توجه به سلیقه و البته بر اساس فرم چهره انجام دهد.

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

برای مشاوره با دکتر محمد شفیعی همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۹۱۰۵۵۰۹۶۲

۰۲۱-۲۲۳۴۲۵۰۰

فیلر بینی چیست؟

امروزه روش‌های متعددی برای اصلاح فرم بینی وارد عرصه پزشکی و جراحی زیبایی شده‌اند که فیلر هم یکی از این شیوه‌ها محسوب می‌شود. با استفاده از فیلر می‌توانید بدون انجام عمل‌های جراحی فرم بینی خود را تغییر دهید. دکتری که فیلر را انجام می‌دهد از ژل برای تزریق در قسمت‌های مختلف بینی استفاده می‌کند و باید بدانید که اگر از فیلر استفاده می‌کنید می‌توانید بعد از چند ماه در صورتی که از فرم بینی خود راضی نیستید آن را تغییر دهید. زیرا این شیوه تغییر شکل بینی یک روش موقت و غیر دائمی است.

چه افرادی می‌توانند از فیلر بینی استفاده کنند؟

به طور کلی افراد زیادی می‌توانند برای اصلاح بینی خود به بهترین دکتر فیلر بینی مراجعه کنند. اما افراد معرفی شده می‌توانند گزینه مناسب‌تری باشند:

 •  افرادی که قصد دارند نوک بینی خود را بالا ببرند
 • کسانی که دارای قوز بینی هستند
 • اشخاصی که بینی آنها از دو طرف نا متقارن به نظر می‌رسد

چرا فیلر بینی باید توسط بهترین دکتر انجام شود؟

برای انجام فیلر بینی خطرات زیادی ممکن است سلامت شما را تهدید کند به همین دلیل باید برای انجام این جراحی به یک جراح متخصص مراجعه کنید. در صورت عدم مراجعه به پزشکی ماهر ممکن است علاوه بر نارضایتی از فرم بینی سلامت شما به شکل جدی آسیب ببیند.

ویژگی های بهترین دکتر فیلر بینی

با انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی علاوه بر زیبایی بیشتر می‌توانید سلامت خود را نیز تامین کنید. برای انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی بهتر است به برخی از ویژگی‌های این پزشک توجه داشته باشید.

 1. در حوزه کاری خود تخصص دارد. به این ترتیب که همیشه در صدد دریافت آموزش‌ها و اطلاعات لازم در زمینه کاری خود است و بر این اساس اطلاعات دقیق و به روز را به دست می‌آورد. سپس بر اساس این اطلاعات می‌تواند فیلر بینی را به نحو احسن انجام دهد.
 2. بهترین دکتر فیلر بینی دارای تجربه زیادی در این حیطه شغلی است. به این صورت می‌تواند رضایت مشتریان خود را به دست آورد.
 3. از برندهای برتر فیلر برای انجام کار خود استفاده می‌کند. از این رو می‌تواند این نوع عمل جراحی اصلاحیه بینی را به طور بهینه‌ای انجام دهد. همیشه استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک حرف اول را در موفقیت دکتر می‌زند.

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینیآشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

داشتن مدرک معتبر

باید توجه داشته باشید که یکی از ویژگی‌هایی که بهترین دکتر فیلر بینی باید داشته باشد این است که مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه معتبر دریافت کرده باشد. توجه کنید که این موضوع می‌تواند باعث جذب افراد زیاد به سوی مطب این دکتر شود. به این دلیل که بسیاری از مردم به این امر اهمیت می‌دهند و به دنبال این هستند که فیلر بینی خود را به واسطه دکتری انجام دهند که دارای مدرک معتبر دانشگاهی است. از این رو این موضوع می‌تواند یکی از خصوصیت‌های منحصر به فرد دکتر فیلر برتر به شمار رود.

داشتن تجربه کاری موفق در تزریق فیلر بینی

یکی از نکات قابل توجه در انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی داشتن تجربه کاری موفق در تزریق فیلر بینی است. قبل از انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی باید تجربه‌های این پزشک را مورد بررسی قرار دهید و نتایج جراحی‌های پیشین را مورد بررسی قرار دهید. هرچه تجربه جراحی پزشک بیشتر باشد، احتمال خطا در جراحی برای شما کمتر خواهد شد.

داشتن رزومه و نمونه کار در زمینه فیلر بینی

باید توجه داشته باشید که هر کدام از افرادی که در حیطه اصلاح فرم بینی از طریق تزریق فیلر فعالیت دارند دارای رزومه کاری مختص به خودشان هستند. اگر دکتر مورد نظر شما از رزومه بسیار خوب و فوق‌العاده‌ای برخوردار باشد بدون شک تجربه خوبی هم در زمینه فیلر بینی دارد. از این جهت قبل از انتخاب دکتر لازم است که رزومه کاری دکتر مدنظر خود را به طور دقیق مورد شناسایی و بررسی قرار دهید. در این صورت می‌توانید بهترین دکتر فیلر بینی را برای اصلاح شکل بینی خود انتخاب کنید.

استفاده از جدیدترین تکنیک های تزریق فیلر به بینی 

جراحی تزریق فیلر به بینی پیشینه‌ی بسیار زیادی در میان جراحی‌های زیبایی ندارد اما با این وجود این روش نیز مانند تمام جراحی‌های پزشکی دیگر دائما در حال تغییر است. یک جراح خوب در زمینه فیلر بینی باید با جدیدترین تکنیک‌های این جراحی آشنا باشد تا نتایج جراحی برای بیمار بسیار مطلوب باشد.

اهمیت مهارت در کار فیلر بینی

دکتری که کار فیلر بینی را انجام می‌دهد باید در این زمینه مهارت کافی داشته باشد. زیرا فقط در این صورت است که می‌تواند به راحتی و با آسودگی خیال به تزریق ژل به نواحی مختلف بینی شما اقدام کند و در عین حال در کار خود نیز موفق شود. بهترین دکتر فیلر بینی که کار خود را به طور ماهرانه انجام می‌دهد می‌تواند فرم بینی شما را با توجه به شکل صورت و چهره شما تطبیق دهد و این جراحی و اصلاحیه را با دقت و ظرافت هر چه بیشتری انجام دهد.

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینیآشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

استفاده از بهترین برندهای فیلر برای تزریق به بینی

یکی از نکات قابل توجه در انجام جراحی فیلر بینی برند مورد نظر برای فیلر بینی است. برای انجام این جراحی بهتر است از برندهای معتبر استفاده شود چرا که استفاده از مواد بی کیفیت و نامرغوب باعث ایجاد مشکلات جدی در سلامتی می‌شود.

ارائه مشاوره کامل و دقیق قبل از انجام فیلر بینی

ارائه مشاوره کامل و دقیق قبل از انجام جراحی فیلر باعث  ایجاد یک شناخت روشن از روند جراحی می‌شوند. یک پزشک خوب و حرفه‌ای با برگزاری این جلسات مشاوره به سوال‌های احتمالی در زمینه تزریق بینی پاسخ شفاف ارائه می‌دهد.

سرعت در تزریق ژل

توجه داشته باشید که هر دکتر متخصص که به تزریق فیلر بینی اقدام می‌کند در صورتی که تمام فاکتورهای یک پزشک خوب را دارا باشد می‌تواند کار خود را نیز با سرعت بالا انجام دهد. دکتری که تجربه و همین‌طور مهارت زیادی در کار خود داشته باشد قطعاً می‌تواند تزریق ژل به بینی را نیز به سرعت و در مدت زمان کوتاه انجام دهد. البته این موضوع هرگز باعث کاهش کیفیت کار او نمی‌شود. بهترین دکتر فیلر بینی از یک طرف می‌تواند نوع کیفی این کار را به خوبی حفظ کند و هم می‌تواند سرعت عمل خود را با استفاده از وسیله‌های جدید و به روز افزایش دهد. زمانی که تکنیک‌های خوب و مدرن توسط این دکتر در تزریق فیلر اعمال می‌شود او می‌تواند بر کار خود تسلط بیشتر و سرعت عمل بالاتری داشته باشد.

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینیآشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

رضایت مندی حداکثری مراجعه کنندگان از دکتر فیلر بینی

یکی دیگر از فاکتورهای دیگری که می‌تواند انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی را برای شما آسان کند بررسی رضایت‌مندی حداکثری مراجعه کنندگان از دکتر فیلر بینی است. برای انتخاب بهترین پزشک بهتر است با برخی از مراجعه کنندگان قبلی مشوت کنید و رضایت آن‌ها از جراحی فیلر را مورد مورد بررسی قرار دهید. 

عدم توجه به ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی، چه خطراتی به همراه دارد؟

مراجعه به یک پزشک غیر حرفه‌ای می‌تواند علاوه بر آسیب به زیبایی شما سلامت شما را نیز در خطر بیاندازد به همین دلیل قبل از هر اقدامی بهتر است بر اساس فاکتورهای ذکر شده یک پزشک حرفه‌ای و قابل اعتماد را برای جراحی انتخاب کنید.

نکات مهم پیش از انجام فیلر بینی

بهترین دکتر فیلر بینی نکته‌های مهمی را قبل از تزریق ژل بینی برای شما شرح می‌دهد تا با توجه به این نکات عمل جراحی فیلر را به راحتی پشت سر بگذارید. برخی از این موارد را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم:

 • منع مصرف آسپرین قبل از عمل
 • منع مصرف ایبوپروفن
 • عدم مصرف قهوه پیش از جراحی
 • عدم مصرف سیر و حتی قرص سیر
 • منع استفاده از جنیسینگ
 • عدم استفاده از گلوکوزامین

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

نمونه های خدمات دکتر محمد شفیعی را از اینستاگرام دنبال کنید.

@Dr.shafiey

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

جمع بندی

همان‌طور که می‌دانید امروزه بسیاری از مردم به دنبال انجام عمل‌های جراحی زیبایی برای داشتن ظاهری بهتر و آراسته‌تر هستند. علم پزشکی نیز در این عرصه پیشرفت‌های روز افزونی داشته است. به گونه‌ای که بهترین دکتر فیلر بینی همیشه می‌تواند اطلاعات خود را افزایش دهد و با آپدیت کردن اطلاعات و با استفاده از بهترین نوع ژل‌های موجود در بازار کار خود را انجام دهد و مشتریان خود را نیز راضی نگه دارد.

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

دکتر محمد شفیعی - پوست ، مو و زیبایی

 • کانتورینگ: ( مادلینگ) صورت
 • بوکال فت، زاویه سازی، تزریق چربی
 • بلفاروپلاستی، ژل لب، خط خنده
 • ژل گونه و چانه، لیفت شقیقه
 • اصلاح فرم بینی، ساکشن غبغب

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۳۶۵۰۰۱۵۰۰

۰۲۱-۲۲۳۴۱۵۰۰

۰۲۱-۲۲۳۴۲۵۰۰

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

نوبت دهی در واتساپ

۰۹۹۱۰۵۵۰۹۶۲

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

نمونه های خدمات دکتر محمد شفیعی را از اینستاگرام دنبال کنید.

@Dr.shafiey

آشنایی با مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر بینی

سعادت آباد، ابتدای چهارراه سرو(ضلع غربی)، پلاک ۹ (عمارت سرو)، واحد ۳

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج