بلیط هواپیما
۱۳۷۲۴۴۷
۴۲۹
۴۲۹
پ

پیام سردار نقدی به جبهه مقاومت و غزه

سردار نقدی گفت: جنایات رژیم اسرائیل در غزه در طول تاریخ بی‌سابقه و بی‌نظیر است؛ این جنایات، نمایشگاه لیبرال دموکراسی غرب و مدعیان آزادی غربی است.

ایرنا : سردار نقدی گفت: جنایات رژیم اسرائیل در غزه در طول تاریخ بی‌سابقه و بی‌نظیر است؛ این جنایات، نمایشگاه لیبرال دموکراسی غرب و مدعیان آزادی غربی است.

سردار سرتیپ «محمدرضا نقدی» امروز در سومین اجلاس مجمع جهانی مستضعفین اظهار کرد: بشریت برای خلاصی از طاغوت‌ها، آماده‌تر از هر زمان دیگری است و مردم فلسطین با اهدای خون خود، مسیر تاریخ برای آزادی را هموار کردند. وی افزود: جنایات رژیم اسرائیل در غزه در طول تاریخ بی‌سابقه و بی‌نظیر است؛ این جنایات، نمایشگاه لیبرال دموکراسی غرب و مدعیان آزادی غربی است.

معاون هماهنگ کننده سپاه ایفای نقش مسلمانان در مساله فلسطین را خواستار شد و افزود: فلسطینی‌ها، خودشان صهیونیست‌ها سر جایشان می‌نشانند و پیروزمندانه از جنگ غزه خارج می‌شوند اما ما هم باید به وظایفمان عمل کنیم و زینب وار، پیام خون‌های فلسطینیان مظلوم را به جهان برسانیم.

سردار نقدی تصریح کرد: غزه، امروز مصداق پیروزی خون بر شمشیر است و جامعه بشری، بیداری بی‌نظیری را شاهد است؛ حماسه غزه و پیروزی بی‌نظیر آن در کنار زدن آمریکا و سایر کشورهای استعمارگر، درس بزرگی برای دنیا داشت.

وی گفت: اگر نیروهای کرانه باختری یا مجاهدان لبنانی می‌خواهند عملیات مکملی انجام دهند، باید توجه داشته باشند که عملیات خود را به طور کامل به سرانجام برسانند چراکه صهیونیست‌ها و غربی‌ها نشان دادند که به هیچ حد و مرزی قائل نیستند.

سردار نقدی خطاب به مجاهدان فلسطینی گفت: رژیم صهیونیستی هر جا در سرزمین‌های کرانه باختری پایگاهی داشته باشد، وحشیانه لطمات و تلفات بالایی خواهد داشت، پس باید مانع از باقی‌ماندن هر جنبنده‌ای در پایگاه‌های اسرائیلی شوید تا نتوانند از شما تلفات انسانی بالا بگیرند.

وی ادامه داد: درست است که نیرویی به فلسطین اعزام نمی‌شود، اما این به معنای نشستن در خانه و گذاشتن دست روی دست نیست. در حسرت صدور فرمان برای اعزام به جبهه غزه هستیم اما تا آن زمان باید از طرق دیگر به مجاهدان فلسطینی کمک کنیم و ابراز تنفر خود را توسط کادر درمانی، پزشکان و پرستاران‌مان و از طریق هلال احمر بین الملل اعلام کنیم.

سردار نقدی گفت: دستگاه دیپلماسی کشورمان در این دوره، ما را رو سفید کرد که صمیمانه از آنان تشکر می‌کنیم. اقدامات دستگاه دیپلماسی‌مان باید تا اخراج رژیم صهیونیستی از شورای امنیت ادامه یابد. وی همچنین تشدید مجازات جاسوسان اسرائیلی و آمریکایی در دستگاه قضایی کشورمان را خواستار شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه در پیشنهادی از ترکیه و سایر کشورهای منطقه خواست پایگاه‌های نظامی و جاسوسی اسرائیل و آمریکا در منطقه را با شجاعت تعطیل کنند.

عملیات طوفان الاقصی یک پیروزی بزرگ در کارنامه مقاومت فلسطین ثبت کرد

همچنین به گزارش فارس، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این اجلاسیه گفت: سومین سال است که این جلسه برای حمایت از مردم فلسطین و آزادی سرزمین‌های اشغالی و مسجد الاقصی برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال این جلسه در شرایطی برگزار می‌شود که فلسطینی‌های عزیز در عملیات افتخارآمیز طوفان الاقصی توانستند یک شکست غیر قابل ترمیم را بر رژیم جعلی و کودک‌کش تحمیل کنند و یک پیروزی بزرگ در کارنامه مقاومت این مردم مظلوم ثبت شد.

سردار سلیمانی با اشاره به موضوع فلسطین، بیان کرد: برای اینکه بخواهیم قدری راجع به مسئله فلسطین صحبت کنیم از دیدگاه‌های مختلفی و از ابعاد متنوعی می‌توان به آن پرداخت.

وی ادامه داد: مواجهه جهان غرب یا به تعبیر دیگری مواجهه تمدن غربی با کشورهای اسلامی و اسلام یک مواجهه عجیب و غریب است و این موضوع برای ما مسلمانان جای سوال و ابهام بسیاری باقی گذاشته است. شاید بسیاری اگر ساده انگاری کنند به خوبی به عمق حق و کینه تمدن غربی نسبت به اسلام و مسلمانان آگاهی پیدا نکنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، بیان کرد: اگر بخواهیم به دوره‌های اخیر اشاره کنیم از بعد از رنسانس که اروپا به عنوان مهد یک اتفاق بزرگ، تاریخی و تجدید حیات علم، ادب و فرهنگ در غرب در حادثه رنسانس یک غرب جدیدی متولد شد.

وی ادامه داد: غرب توانست در سایه این تحول به قدرت کارشناسی و علمی دست پیدا کند و تحولات فناورانه اتفاق بیفتد و علم در اختیار بشر امروز در غرب عالم قرار بگیرد. اما غرب این تحول را مدیون جهان اسلام است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نهضت ترجمه در اروپا، تصریح کرد: با آغاز نهضت ترجمه در اروپا و ترجمه آثار مسلمانان به زبان‌های اروپایی این اتفاق رخ داد. البته مواجهه کشورها و قدرت‌های اروپایی و جهان اسلام در جنگ‌های صلیبی نیز مقدمه شکل‌گیری نهضت ترجمه بود.

وی ادامه داد: اسلام و تمدن اسلامی مشفقانه یافته‌های خود را در اختیار تمدن غرب قرار داد. اما، آنها زمانی که به علم دست پیدا کرده و یک قدرت جدید را تحصیل کردند، آن قدرت را در اختیار خود گرفته و از آن برای تسخیر سرزمین‌های اسلامی استفاده کردند. قبل از رنسانس، آن‌ها ۲۷۰ سال برای اشغال بیت المقدس در جنگ‌های صلیبی جنگیدند.

سردار سلیمانی، اظهار کرد: ما از ۱۵ مهر ماه به این سو باید نسبت به موضوع فلسطین بسیار عمیق‌تر نگاه کنیم. هدف دشمنان همیشه نابودی اسلام بوده و برای این کار کمر به انهدام مسلمانان بسته‌اند. به خصوص در طول ۳۰۰ سال اخیر از سمت غرب جهان اسلام.

وی افزود: همیشه حمله‌ها از سمت غرب جهان اسلام انجام می‌شود چون صهیونیسیم و یهود قبل از شکل‌گیری صهیونیسم جدید و نحله‌های مسیحیان صهیونیستی در این سرزمین حضور دارند. البته اینکه بررسی کنیم مسیحیان صهیونیست چگونه به وجود آمده‌اند نیز جای مطالعه و بررسی دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مسیحی‌سازی سرزمین‌هایی که یهودی بوده‌اند مقدمه شکل‌گیری مسیحیان صهیونیست بوده است، عنوان کرد: این تفکر در میان مسیحیان آمریکا بسیار سلطه دارد. پس از شکل‌گیری مکاتب برآمده از دوره رنسانس چه اتفاقاً عمده دانشمندانی که نظریه پرداز آن یهودی هستند. انگلس‌ و مارکس بنیانگذاران مکتب مارکسیست و سوسیالیسم آلمانی و یهودی هستند.

وی ادامه داد: همیشه حمله از غرب جهان اسلام با برنامه یهودی‌ها و هدف اشغال مسجد الاقصی و بیت المقدس صورت گرفته است.

سردار سلیمانی با اشاره به جنگ‌های صلیبی و تسخیر بیت‌المقدس توسط دشمنان، تصریح کرد: جنگ‌های صلیبی ۲۷۰ سال به طول انجامید و آن‌ها در یک مرحله توانستند مسجد الاقصی و بیت المقدس را اشغال کنند و بیش از ۴۰ سال هم بیت المقدس در اشغال آن‌ها بود که با حمله صلاح الدین ایوبی مجدداً بیت‌المقدس به دست مسلمانان افتاد.

وی افزود: اولین سپاه و ارتش که برای اشغال بیت المقدس حرکت دادند بیش از یک میلیون نفر عضو داشت و جنایاتی که امروز در غزه مرتکب می‌شوند آن روز توسط آن سپاه در سرزمین‌های اسلامی انجام شد. کودکان داخل شکم مادرانشان را به شهادت رساندند و از دم تیغ گذراندند و قتل عام‌های وحشیانه‌ای انجام دادند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، عنوان کرد: غرب نتوانست در آن دوره بیت المقدس را اشغال کند. آیا از تصمیم خود منصرف شد و عقب نشینی کرد!؟ پاسخ خیر است. این حملات در دوره جدید ادامه پیدا کرد، حمله ناپلئون به مصر در ۲۰۰ سال گذشته یک نمونه از آن است.

وی ادامه داد: در جنگ جهانی اول که عثمانی شکست خورد و تجزیه شد، بهترین فرصت برای صهیونیسم در کنار سایر مکاتب شکل گرفته در اروپا، پیش آمد و بر اساس نظریه تشکیل دولت یهود هرتزل، نخست وزیر انگلستان اعلامیه بالفور را صادر کرد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه در اعلامیه بالفور گفته شده است که کشورهای عربی توان و ظرفیت اداره سرزمین‌های خود را ندارند و بایستی برای آن‌ها سرپرست تعیین کنیم، خاطرنشان کرد: به همین دلیل از طریق جامعه ملل که در جنگ جهانی دوم برای اداره جهان شکل داده بودند، سرپرستی فلسطین را به دولت انگلستان واگذار کردند.

وی افزود: سرپرستی یک سرزمین تاریخی به نام فلسطین را به همراه برخی کشورها مانند سوریه، اردن، لبنان، عراق و حجاز به انگلستان و فرانسه واگذار کردند. انگلستان یک فرماندار به نام ساموئل هرتزل یهودی را به فلسطین فرستاد. البته این بار دیگر مسئله جنگ‌های صلیبی مطرح نیست و تمسک به پیروزی قدرت‌های غربی در جنگ جهانی اول و تسلط در دنیا توسط سازمان‌های بین‌المللی است.

 

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي ۸/۵ ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  مطالب خواندنی

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج