۱۴۰۳۵۷۸
۲ نظر
۸۳۳
۲ نظر
۸۳۳
پ

کمدینی که از اردبیل راهی مجلس شد

منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با طرح این سوال که «مگر شاد کردن و خندان مردم امری ناپسند است؟»، گفت: نقش هنری من در ۲۰ سال پیش آن چنان ماندگار بوده که امروز هم اثر خود را در جامعه دارد و این امر عین موفقیت شایسته تقدیر بوده و نشان دهنده عمق انجام کار درست است.

خبرآنلاین: منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با طرح این سوال که «مگر شاد کردن و خندان مردم امری ناپسند است؟»، گفت: نقش هنری من در ۲۰ سال پیش آن چنان ماندگار بوده که امروز هم اثر خود را در جامعه دارد و این امر عین موفقیت شایسته تقدیر بوده و نشان دهنده عمق انجام کار درست است.

کمدینی که از اردبیل راهی مجلس شد

 احد بیوته منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در انتخابات مجلس دوازدهم، هر گونه تخریب، تحقیر و توهین به نامزدهای حاضر در رقابت انتخابات اخیر را بی‌احترامی به انتخاب مردم عنوان کرد و گفت: منتقدان به انتخاب و رای مردم احترام بگذارند.

بیوته در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: افرادی که نامهربانی کرده و با هجمه و تخریب در صدد زیر سوال بردن رای مردم هستند، در واقع به انتخاب مردم دهن کجی می کنند و هر چند که با دشمنان داخلی و خارجی همصدا و همگام شده‌اند، ولی راه به جایی نخواهند برد.

وی اظهار کرد: مردم خوب و بد را خوب تشخیص می دهند و به وضوح دیدند که من با پاکدستی و پرهیز از بریز و بپاش انتخاباتی و بدون زد و بند سیاسی و اقتصادی وارد عرصه رقابت شدم و همین صداقت را مردم به خوبی دیدند و با آرای خود، اعتماد خود را نشان دادند.

منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین بیان کرد: متاسفانه از نخستین روز اعلام پیروزی من در انتخابات اخیر، عده‌ای من را مورد هجمه قرار داده و تخریب خود را با مستمسک قرار دادن یک ویدئو مربوط به ۲۰ سال پیش آغاز کردند در حالی که من همان ویدئو و برنامه‌های مشابه را در چارچوب اخلاق، قانون و عرف منطقه تهیه کرده‌ام که از صدا و سیمای مرکز استان پخش شده و خاطرات خوشی برای مردم منطقه رقم زده است.

وی با طرح این سوال که «مگر شاد کردن و خندان مردم امری ناپسند است؟»، گفت: نقش هنری من در ۲۰ سال پیش آن چنان ماندگار بوده که امروز هم اثر خود را در جامعه دارد و این امر عین موفقیت شایسته تقدیر بوده و نشان دهنده عمق انجام کار درست است.

بیوته که با ۴۶ هزار و ۵۳۲ رای مردم برای حضور در مجلس دوازدهم برگزیده شده است، تصریح کرد: تخریب‌گران با تخریب من بزرگ نمی‌شوند بلکه خودشان را در معرض قضاوت مردم قرار می دهند و من امیدوارم همگان متوجه ریشه این هجمه و تخریب من بشوند.

حاضر هستم برای مردم هر کاری انجام دهم

وی خود را فرزند سبلان و علاقه‌مند به سرفرازی پرچم، انقلاب و نام کشور ایران خواند و ادامه داد: تاکنون برای شادی مردم هر کاری از دستم برآمده انجام داده‌ام و از این به بعد هم بدون ترس از هر هجمه و تخریبی، حاضرم هر کاری را انجام دهم.

منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین تاکید کرد: من به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی که رای مردم را میزان اعلام کرده، ایمان دارم و بر همین اساس، عملکرد من در مجلس دوازدهم، در خدمت به همین مردم بیشتر از حرفایم اثر خود را نشان خواهد داد.

وی اضافه کرد: نماینده و منتخب مردم باید از طرف رجال و فعالان سیاسی و سایر نامزدهای حاضر در رقابت انتخابات مورد احترام قرار گیرد چرا که من خودم نیز در دو دوره گذشته که حضور داشتم و رای نیاوردم، کسی را تخریب نکردم، به کسی بی‌حرمتی و جسارت نکردم و به رای و انتخاب مردم احترام گذاشتم.

منتقدان به کارنامه فرهنگی و اجتماعی من اشاره‌ای نمی‌کنند/ ۱۰ جلد کتاب نوشته‌ام

بیوته بیان کرد: من در ۲۰ سال گذشته علاوه بر بازیگری و اجرای برنامه‌های فرهنگی متعدد در صدا و سیما، کارها و فعالیت‌های موثر دیگری هم داشته‌ام که سرمایه اصلی من برای جذب آرای مردم بوده ولی تخریبگران هیچ اشاره‌ای به آنها نداشته‌اند.

وی با اشاره به تدوین دانشنامه و لغت‌نامه ترکی آذربایجانی و نگارش ۱۰ جلد کتاب درباره مفاخر فرهنگی و اجتماعی استان و نیز فعالیت در امور خیریه، هر گونه هجمه علیه خود را تخریب انتخاب مردم دانست و گفت: تخریب یک چهره فرهنگی و پژوهشگر اجتماعی و فرهنگی منطقه انصاف نیست.

وی با اشاره به اقدامات خود در امور خیریه، تهیه جهیزیه، آزادی زندانیان و ارائه کمک هزینه درمانی و اقدامات مشابه به نفع نیازمندان تاکید کرد: آنها که اقدام به تخریب من می‌کنند، هرگز به این مسائل اشاره‌ای ندارند و همین امر نشان می‌دهد که چه نیتی در پشت سخنان آنها نهفته است.

احد بیوته، منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین هنرمند، طنزپرداز، چهره فرهنگی و فعال سیاسی متولد سال ۱۳۵۸ شهرستان بیله‌سوار و دارای مدرک کارشناسی ارشد مسائل و امور فرهنگی از دانشگاه اصفهان و دکترای مدیریت است که در دوره قبلی انتخابات نیز بیش از ۳۰ هزار رای کسب کرد ولی از راهیابی به مجلس یازدهم بازماند.

وی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت، نویسنده ۱۰ جلد کتاب در حوزه فرهنگی و اجتماعی و از تدوین‌کنندگان و مولفان لغت‌نامه ترکی آذربایجانی بوده و طی سال‌های گذشته، در صدا و سیمای مرکز اردبیل فعالیت کرده است.

بیوته که از سال ۱۳۷۵ وارد عرصه هنری شده، در دوره کاری خود، به عنوان بهترین گزارشگر مراکز صدا و سیمای کشور، بهترین برنامه‌ساز بین‌المللی، رئیس شورای حل اختلاف هنرمندان استان اردبیل و سرپرست روزنامه کار و کارگر در استان اردبیل بوده است.

وی در دوره خدمت خود در صدا و سیما در تهیه و پخش گزارش‌های اجتماعی و طنز شبکه استانی سبلان اردبیل فعالیت داشته و همچنین در برنامه «کند حیاتی» این شبکه استانی حضور پر رنگی داشت و غالب جمعیت استان با وی آشنا هستند.

بیوته در لیست تشکل حامی صدای ملت از جمله جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان اردبیل، جامعه عشایر، جهادگران ایران اسلامی، آینده پژوهان استان اردبیل، شورای وحدت استان اردبیل، مجمع متخصصین ایران و سازمان نظام پرستاری استان اردبیل قرار داشت.

بیوته در انتخابات ۱۱ اسفندماه، از مجموع ۲۲۳ هزار و ۱۳۹ رای ماخوذه، با کسب ۴۶ هزار و ۵۳۲ رای به عنوان منتخب سوم حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین به مجلس دوازدهم راه یافت.

 

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود
آموزش هوش مصنوعی

تا دیر نشده یاد بگیرین! الان دیگه همه با هوش مصنوعی مقاله و تحقیق می‌نویسن لوگو و پوستر طراحی میکنن
ویدئو و تیزر میسازن و … شروع یادگیری:

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • شانجانی

   نماینده کمدین اردبیلی مجلس درساعت بیکاری نمایندگان مجلس راخواهد خندانید!

  • تیزبین

   ایشان یک دانشمند وادیب وصاحب ۱۴ جلد کتاب تحقیقی ومدیری توانا و مدیر تدوین لغت نامه وزین وبی نظیر ترکی فارسی ودهخدای زمان است

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج