۶۵۶۴۸۸
۱ نظر
۵۰۰۰
۱ نظر
۵۰۰۰

منتظر دستگاهی با نام LG G۷ نباشید

بنا بر گزارش‌های جدید، اسم پرچمدار آینده ال جی که اوایل سال جاری میلادی معرفی خواهد شد، ال جی جی ۷ نخواهد بود. اما با این تصمیم از چه نامی به جای G۷ استفاده می‌شود؟

وبسایت گجت نیوز - محمد قاسمی: بنا بر گزارش‌های جدید، اسم پرچمدار آینده ال جی که اوایل سال جاری میلادی معرفی خواهد شد، ال جی جی ۷ نخواهد بود. اما با این تصمیم از چه نامی به جای G۷ استفاده می‌شود؟

اولین گوشی از سری G در سال ۲۰۱۲ و با نام Optimus G روانه بازار شد. یک سال بعد، سازندگان با ساده کردن نام این گوشی، G۲ را روانه بازار کردند. حالا بعد از عرضه چهار نسل به نظر می‌رسد سری G به پایان خود رسیده است.

Digital Daily به نقل از یکی از اعضای رسمی ال جی می‌گوید "شماره‌گذاری موبایل با عددی دو رقمی و ری‌برند گوشی با استفاده از یک نام جدید از گزینه‌های روی میز هستند."

اما تغییر اسم پرچمدار آینده ال جی چه تاثیری بر نسل جدید وی ۳۰ خواهد داشت؟ در صورتی که سازندگان از عددی دو رقمی استفاده کرده و محصول جدید خود را با نام G۷۰ عرضه کنند، آن‌گاه شکافی میان این دو گوشی ایجاد شده و V۴۰ بسیار عقب‌تر از G۷۰ قرار می‌گیرد.

برخی افراد تصور می‌کنند این موضوع دلیل استفاده LG از نام جدید است. اعداد باعث می‌شوند کاربران تصور کنند G۷ در مقایسه با آیفون ۸ و گلکسی S۹ قدیمی‌تر است. شاید این بازی با اعداد بچگانه به نظر برسند، اما به خاطر همین موضوع، گلکسی نوت ۶ توسط سامسونگ عرضه نشد. چنین چیزی در رابطه با کنسول‌های مایکروسافت و سونی نیز وجود دارد.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی