۹۴۴۳۷۱
۹۱۸۳۹
۹۱۸۳۹
پ

محتوای حمایت‌شده

هزینه عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) در سال ۱۴۰۳

هزینه عمل بلفاروپلاستی به روش جراحی در کلینیک زیبایی اورانوس از ۶ تا ۱۲ میلیون تومان متغیر است و هزینه آن به روش غیر جراحی به روش و تعداد جلسات بستگی دارد.

برترین‌ها: چشم‌ها، زیبا، جاذب، نافذ و خیره‌کننده هستند. برخورداری از چشمانی زیبا شاید آرزو یا دغدغه‌ی خیلی از ما بوده، هست و خواهد بود. هر انسانی تا زمانی که زنده‌ است به صورت غریزی دوست دارد که زیبا باشد و زیبا بماند و این موضوع در ارتباط با چشم‌ها، از تمایزی توصیف‌ناپذیر برخوردار است. هر یک از ما در ارزیابی زیبایی چهره‌مان در آینه، اولین عضوی را که برای خیره شدن و وارسی انتخاب می‌کنیم چیزی نیست جز چشم!

علاوه بر موارد زیبایی‌شناختی، مواردی هستند که در آنها سلامتی و به عبارت دقیق‌تر بینایی افراد به واسطه دلایل متفاوتی هم‌چون پلک افتاده بر اثر کهولت سن یا به صورت مادرزادی و مشکلاتی که ممکن است بر اثر تغییرات غیرعادی در پوست، عضلات یا بافت چربی اطراف چشم به وجود بیاد تحت‌الشعاع قرار داده می‌شوند. در کلیه این موارد از بلفاروپلاستی یا جراحی پلک برای کمک به اشخاص استفاده می‌شود.

در ادامه باهم به بررسی رایج‌ترین و موثرترین عمل ممکن در زمینه سلامتی و زیبایی چشم و رفع افتادگی   پلک چشم می‌پردازیم که از دو زیرشاخه اصلی در انجام عمل برخوردار است و عزیزانی که از این عمل استفاده می‌کنند، به طرز شگفت‌انگیزی از نتایج حاصل از انجام این عمل رضایت‌مند هستند. با ما همراه باشید تا به بررسی پیش‌زمینه، مکانیزم عمل، مزایای انجام این عمل، مراقبت‌های پس از عمل و هزینه عمل بلفاروپلاستی یا جراحی پلک بپردازیم.

در پایان هم روشی دیگر برای رفع سیاهی و گودی زیر چشم را به شما معرفی می‌کنیم که حتما به کارتان خواهد آمد.

هزینه عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) در سال 1403

عمل بلفاروپلاستی (جراحی افتادگی پلک) چگونه انجام می شود؟

همانطور که می‌دانید جراحی بلفاروپلاستی یک جراحی زیبایی با هدف از بین بردن پف زیر چشم است. در این جراحی پزشک ابتدا نقاط مورد نظر جراحی را مشخص کرده و با استفاده از داروی بی حسی آن نواحی را بی حس می‌کند. پس از اتمام فرایند بی حسی، پزشک با ایجاد برش‌ در نواحی مشخص شده، بافت چربی انباشته شده زیر چشم را استخراج می‌کند. بعد از تکمیل فرایند استخراج، محل برش بخیه خورده و جراحی به پایان می‌رسد.

هزینه جراحی بلفاروپلاستی، بر اساس چه عواملی مشخص می شود؟

باید بدانید هزینه جراحی بلفاروپلاستی تحت تاثیر عوامل مختلفی است. برای تخمین صحیح هزینه‌ها بهتر است در ادامه با برخی از موارد تاثیرگذار بر هزینه جراحی بلفاروپلاستی آشنا شوید. این عوامل عبارت از موارد زیر می‌باشند:

تخصص و مهارت جراح در جراحی پلک

یکی از نکات قابل توجه در تعیین هزینه جراحی بلفاروپلاستی، میزان تخصص و مهارت پزشکی است که برای جراحی انمتخاب کرده‌اید. طبیعی است که پزشکان متخصص و با تجربه برای انجام جراحی هزینه بالاتری در نظر خواهند داشت که در براور هزینه بلفاروپلاستی باید به آن توجه داشته باشید.

نوع عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک)

جراحی بلفاروپلاستی دارای انواع مختلفی است. هر یک از انواع جراحی بلفاروپلاستی دارای نکات خاص و هزینه‌های مخصوص به خود هستند به همین دلیل برای تخمین صحیح هزینه‌های بلفاروپلاستی بهتر است نوع جراحی خود را مشخص کنید.

موقعیت جغرافیایی کلینک یا بیمارستان محل عمل

یکی از نکات دیگری که در تعیین هزینه‌های جراحی بلفاروپلاستی باید به آن توجه داشته باشید، موقعیت مکانی کلینیک است. معمولا کلینیک‌های پایتخت به دلیل داشتن امکانات بیشتر، هزینه بیشتری برای جراحی در نظر می‌گیرند که باید به آن توجه داشت.

میزان سختی یا آسانی عمل

شدت و میزان وخامت پف زیر چشم باعث می‌شوند جراح برای جراحی امکانات بیشتری را بدست گیرد. به همین دلیل هرچه جراحی شما سخت‌تر باشد، هزینه جراحی نیز بیشتر خواهد بود.

دستمزد جراح بلفاروپلاستی

معمولا پزشکان متخصص در زمینه بلفاروپلاستی، دارای دستمزد جداگانه برای جراحی هستند که باید به آن توجه داشته باشید.

هزینه‌های مربوط به کلینیک یا بیمارستان

طبیعی است که برای انجام جراحی زیبایی بخشی از هزینه‌ها صرف هزینه‌های مربوط به کلینیک یا بیمارستان شود. بنابراین بهتر است برای تخمین هزینه‌های بلفاروپلاستی به این نکته نیز توجه داشته باشید.

هزینه‌های جانبی

هزینه‌های جانبی جراحی بلفارئپلاستی مربوط به موارد زیر هستند که د رادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

هزینه آزمایش‌های لازم

مراجعان قبل از انجام جراحی باید شرایط عمومی بدن خود را بررسی کنند به همین دلیل انجام آزمایشات لازم یک امر ضروری حسوب می‌شود.هزینه‌های این آزمایشات باید در بررسی هزینه بلفاروپلاستی ذکر شوند.

هزینه ویزیت های قبل و بعد از جراحی

یکی دیگر از هزینه‌های جانبی عمل بلافاروپلاستی، هزینه ویزیت جلسات است که باید به آن توجه داشته باشید.

هزینه تهیه داروهای لازم

بعد از انجام جراحی پزشک با تجویز داروهای مربوطه فرایند بهبودی بیمار را فراهم می‌کند. هزینه داروها باید در فرایند تعیین هزینه جراحی بلفاروپلاستی ذکر شود.

هزینه عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) در سال 1403

هزینه عمل بلفاروپلاستی (جراحی افتادگی پلک) در سال 1403 چقدر است؟

در یک بیان ساده هزینه عمل بلفاروپلاستی (جراحی افتادگی پلک) در سال 1403 مربوط به جدول زیر است:

نوع عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل
بلفاروپلاستی پلک بالا  ۵الی۷ میلیون تومان
بلفاروپلاستی پلک پایین  ۸الی۱۴میلیون تومان
جراحی پلک بالا و پایین به صورت همزمان  ۷الی۲۰ میلیون تومان
بلفاروپلاستی برای چهار پلک ۱۶الی۲۵ میلیون تومان

آیا هزینه عمل افتادگی پلک تحت پوشش بیمه است؟

جراحی بلفاروپلاستی از جمله جراحی‌های زیبایی است که تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد اما در مواردی پف زیر چشم باعث ایجاد مشکلات بینایی نیز می‌شوند. در این شرایط بیمه بخشی از هزینه جراحی را به عهده می‌گیرد.

هزینه جراحی پلک افتاده در کلینیک زیبایی اورانوس چقدر است؟

کلینیک زیبایی اورانوس، با مجوز رسمی وزارت بهداشت، یکی از بهترین کلینیک‌ها برای انجام جراحی بلفاروپلاستی است. هزینه هزینه جراحی پلک افتاده در کلینیک زیبایی اورانوس نیز تحت تاثیر عوامل زیادی است اما با استفاده از تخفیف‌های مربوط به این کلینیک می‌توانید این جراحی را با قیمت مناسب انجام دهید.

آیا انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی در بیمارستان دولتی، بر هزینه آن تاثیرگذار است؟

کلینیک‌های خصوصی به دلیل داشتن خدمات و تجهیزات بیشتر، دارای هزینه‌های بیشتری نیز هستند. بسیاری از افراد برای کاهش هزینه‌ها به جای مراجعه به کلینیک‌های خصوصی به بیمارستان‌های دولتی مراجعه می‌کنند تا هزینه‌های اضافه را کاهش دهند.

قیمت عمل افتادگی پلک در تهران چقدر است؟

همانطور که پیش‌تر گفته شده، موقعیت مکانی کلینیک یا بیمارستانی که برای جراحی انتخاب می‌کنید بر قیمت عمل افتادگی پلک تاثیر دارد. بیمارستان و کلینیک‌های تهران نیز به سبب داشتن امکانات بیشتر، هزینه جراحی را برای شما بالاتر خواهند برد.

آیا هزینه عمل جراحی بلفاروپلاستی را می‌توان اقساطی پرداخت کرد؟ 

برای پرداخت هزینه اقساطی جراحی بلفاروپلاستی باید با بیمارستان یا کلینیک مد نظر مشورت کنید. بسیاری از کلینیک‌ها برای پرداخت بهتر و فشار کمتر به مراجعان امکان پرداخت اقساطی را برای مراجعان فراهم می‌کنند.

مرکز زیبایی گلدن وی

 • مسیر زیبایی از ما میگذرد
 • ارائه تخصصی ترین خدمات زیبایی
 • جراحی پلک با ظریف ترین و ریز ترین نخ بخیه بدون ماندن جای بخیه با روش میکرو سرجری
 • کاشت ابرو با تراکم بالا و خواب عالی و ماندگار
 • لیزر الکس امریکایی ۲۰۲۳ همراه با جوانسازی همزمان پوست
 • ساکشن غبغب و بوکال فت
 • هایفو دابلو گلد کره و هایفو اولتراپی آمریکا
 • تزریق انواع ژل و بوتاکس
 • لیفت و جوانسازی صورت با نخ

هزینه عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) در سال 1403

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۲۵۰۶۳۲

۰۹۱۲۰۹۰۸۰۴۰

هزینه عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) در سال 1403

برای دیدن نمونه‌ها وارد اینستاگرام شوید.

@goldenway.clinic

هزینه عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) در سال 1403

خیابان شریعتی، خیابان ظفر، نبش خیابان نسا، پلاک ۴۶، واحد ۹

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

محتوای حمایت شده

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج