adexo3
۱۴۱۸۸۰۷
۱۴۷۹
۱۴۷۹
پ

شهرداری قزوین سهام‌دار پرسپولیس شد!

سعید دقیقی سرمربی تیم شمس‌ آذر قزوین درخواست حمایت بیشتری از مسئولان شورای شهر تیم دارد.

ورزش سه: سعید دقیقی، سرمربی شمس‌ آذر قزوین در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران حاضر شد و در گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: بازی خیلی سختی خواهیم داشت و متاسفانه تماشاگرانمان که یار دوازدهم ما باشند را نداریم. تمام تلاشمان را می‌کنیم جای خالی آنها را پر کنیم آنها مقابل حریفی که واقعاً خوب کار می‌کند و رضا عنایتی به عنوان سرمربی با این تیم نتایج خیلی خوبی گرفته. پیکان تیمی است که سال های سال است که در لیگ فعالیت می‌کند و به اعتماد به جوانان معروف است. چه در عرصه مربیگری و چه در عرصه بازیگری نفرات زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرده. از لحاظ سخت افزاری تیم با امکاناتی هستند و بعد از این بازی برای شما آرزوی موفقیت داریم. تلاشمان را می‌کنیم تا با بحث‌های تاکتیکی و تلاش مضاعف بازیکنانمان که ثابت کردن چه میزان شایسته هستند، نتیجه بگیریم و فردا دست پر از زمین خارج شویم و حداکثر امتیاز را بگیریم.

شهرداری قزوین سهام‌دار پرسپولیس شد!

او ادامه داد: تیم شرایطش خوب است و تمام بچه‌ها را در اختیار داریم. انشالله کیفیتی که داشتیم ادامه‌دار باشد و کارمان را ادامه دهیم. من اعتقاد دارم که رییس کمیته انضباطی آدم عادلی است و قطعاً بازی ما را بررسی کرده و اشتباهات صحنه داوری را روی آن نظر داشته. فکر می‌کنم اشتباهات آقای کاظمی در بازی با استقلال به ما آسیب زد ولی ما خیلی آسیب دیدیم و تیمی که شرایطش خاص است و بضاعتش کم است، وقتی در چند موقعیت سیب ببیند شرایطش فرق می‌کند. بازم با استقلال در نیمه اول کیفیت همیشگی را نداشت و طبیعی بود چون این اولین بار بود که برخی از بازیکنان ما جو آزادی را تجربه می‌کردند. تلاش کردیم در بین دو نیمه به بازی برگردیم تا اینکه پنالتی استقلال روی موارد تاکتیکی و فنی ما تاثیر گذاشت. بازی ۳-۲ شد و اگر وقت بیشتر بود، می‌شد گل سوم را هم بزنیم. به هر حال استقلال تیم بزرگیست و پر مهره است. اگر این اتفاق می‌افتاد یک اتفاق نادر بود. ما همیشه چشم انداز های بزرگی داشتیم و برای ما فرقی نمی‌کند.

سرمربی شمس آذر قزوین تاکید کرد: دیدم که پیکان در جام حذفی به بازیکنان اصلی‌اش استراحت داده بود و از جوانان بازی گرفته بود که آنها از همین بابت در شرایط ایده آلی قرار دارند. جوانانی دارند که می‌خواهند خودشان را اثبات کنند و در ادامه مسیر به آنها کمک کنند و هم نفرات اصلی و بزرگترهای تیم در آن بازی استراحت کردند. فکر می‌کنم آنها انرژی بیشتری از ما داشته باشند. ما هم سعی کردیم با یک بازی دوستانه شرایط بازی را داشته باشیم و فردا آماده باشیم‌.

او اضافه کرد: ما جوانانی خوبی داریم که هر زمان به آنها فرصت دادیم، خودشان را ثابت کردند. مجتبی فخریان یک بازیکن ۱۹-۲۰ ساله است که شرایط رشد دارد ولی باید باتجربه‌تر شود و پله پله مراحل ترقی را طی کند و ماهم کنارش هستیم. انشالله بتوانیم کمک کنیم تا او که یک بازیکن قزوینی است رشد کند و برای تیم ما یک بازیکن مهره اثرگذار باشد.

دقیقی در واکنش به صحبت های گودرزی درباره علاقه‌اش به استقلال پاسخ داد: حسین گودرزی یک بازیکن جوان و بااستعداد است که از زمانی که پیراهن این باشگاه را پوشیده، علاقه‌ و تعلق خاطرش را نشان داده اما به هر حال جوان است. پیش می‌آید که در شرایط بازی با حضور تماشاگر در ورزشگاه در چنین شرایطی قرار بگیرد. اگر داخل ورزشگاه سمت آن هوادار نروی، باعث گلگی او شده و من هم تشویق شدم و به سمت هواداران استقلال هم رفتم چون احترام گذاشتیم به هوادارانی که آمدند این بازی خوب را ببینند. گودرزی متعلق به این باشگاه است و تلاش کرده در مسیر حرفه‌ای خود قدم بردارد.

شهرداری قزوین سهام‌دار پرسپولیس شد!

سرمربی شمس آذر قزوین تصریح کرد: جدایی رحمان جعفری و اعرابی روی جلوی تیم اثرگذار بوده و هر دو بازیکن از چهره های تاثیرگذار ما هستند. سعی کردیم جای آنها را پر کنیم ولی فوتبال ایران در خط جلو ضعف دارد و کمبودش حس می‌شود. من اعتقاد دارم از این هم کم مهره‌تر خواهیم بود و چند بازیکن لژیونر می‌شوند و مهاجم خوبی که بتواند هم گل بزند و هم پاس گل بدهد، نداریم و فوتبال ایران با یک خلا مواجه می‌شود. ما تلاش می‌کنیم و طبق بضاعت شرایط خوبی داریم. با توجه به کسر امتیاز الان باید رده ششم باشیم و این یک اتفاق بزرگ است. باید از بازیکنان و مالکان و کادرفنی تشکر کرد و در این مسیر بهترین پیشنهادات به آنها رسیده ولی ماندند. آقای کلوپ مرد بزرگی است اما روزی سرمربی ماینتس بود و حالا سرمربی لیورپول شده، چرا؟ چون کارنامه‌اش درخشان بوده و یک تیم کارشناسی آمده بررسی کرده گفته این آقا لیاقت حضور در لیورپول را دارد.
همینطور که الان سرمربی فاینورد گزینه لیورپول است و این در فوتبال اروپا خیلی از این اتفاقات است. فکر می‌کنم آنطور که می‌شد شرایط شمس آذر قزوین را بررسی نکرده‌اید و در واقع رتبه این تیم را در این دو سال با بودجه و با بازیکنان بررسی نکرده‌ایم.
شاید فصل جدید شروع شود و ببینیم مربی های خارجی درجه ۲ و ۳ با روابطی که دارند، می‌آیند و پول می‌گیرند و ما با به عنوان مربی تیم های کم بضاعت تلاش کنیم به فوتبال ایران کمک کنیم.

سرمربی شمس آذر قزوین درباره مسئله تهاجمی تیمش توضیح داد: خدا را شکر آقای قلعه‌نویی به نفراتی چون حزباوی و فلاح اعتماد کرده وگرنه تمام نفرات خط دفاعی بالای ۳۰ سال هستند. باید در حوزه بازیکن سازی بهتر کار کنیم و جوان های جدیدی را معرفی کنیم. اعتقاد دارم اگر با این شیوه جلو ببریم، اسیب جدی خواهیم خورد. همانطور که الان می‌بینید مهاجم های فوتبال ایران کم می‌شود. فوتبال ما عقب‌گرد دارد و انشالله با برنامه های آقای تاج درست شود. خوشحالیم که تیم ملی فوتسال قهرمان آسیا شد و تیم ملی فوتبال ساحلی سوم شد که می‌توانست قهرمان شد و حتی تیم بانوان ما در کافا قهرمان شد و تیم جوانان هم در جام جهانی خوش درخشید. با یک برنامه ریزی خوب و حمایت دولت که دیدیم به واسطه آن پرسپولیس و استقلال بالاخره به هلدینگ‌های قوی واگذار شدند، می‌توانیم این مشکل را حل کنیم.

دقیقی درباره برگزاری این دیدار جلوتر از دیگر دیدارهای این هفته خاطرنشان کرد: ما چون بازی بعدیمان هم فاصله‌اش کم است، با من تماس گرفتند. ما یکشنبه با گل گهر سیرجان بازی داریم و پرواز های سیرجان سخت‌ است و نشد چهار شنبه باشد اما می‌شد این بازی در شرایط برابر باشد. ما اگر فردا بازی می‌کردیم تا بازی با گل گهر، ۳-۴ روز فرصت داشتیم. این عاملی شد که نشود اما می‌شد بهتر برنامه ریزی کرد. با تمام احترامی که برای کمیته انضباطی دارم فکر می‌کنم شهروندان و تماشاگران قزوینی محترم ترین و شایسته ترین تماشاگران فوتبال ایران هستند. نظمی که داشتیم مثال زدنی بوده و جز بازی با سپاهان و تراکتور که بازهم احترام را رعایت کردیم،  واقعا چیز عجیبی نداشتیم و می‌شد چشم پوشی کرد. در بازی با سپاهان هیچ بحثی برای بررسی نداشتیم و آن قدر خوشحال بودیم که حالا با اولین برخورد، محروم شدیم. انشالله دیگر چنین اتفاقی نیفتاد.

او در پایان اظهار داشت: الان دو هلدینگ بزرگ مالکیت پرسپولیس و استقلال را گرفتند و کار خیلی خوبی است و از دولت‌مردان تشکر می‌کنیم که سمبل های فوتبال ایران را همیشه در بالا نگه می‌دارند. شرایط مالی آنها هم تامین می‌شود و مالکیت دولتی آنها دیگر تمام می‌شود اما تحلیلی از این موضوع دارم؛ شهرداری قزوین با ۶.۶ درصد سهامدار عمده بانک شهر است و یعنی ما نزدیک به بخشی از سهام بانک شهر را داریم.‌ بانک شهر ۳۰ درصد سهام پرسپولیس را گرفته یعنی در واقع از سهم و منابع مردم قزوین و شهرداری به عنوان یک مکان غیردولتی هزینه کرده تا باشگاه پرسپولیس خریداری شود. هیچ عیبی ندارد و پرسپولیسی در شهر زیاد داریم و جای گله ندارد. تلاش شده و با شورای شهر هم صحبت کردیم که پیگیر منابع مالی تیم ما باشد اما فکر می‌کنم این ۶.۶ درصد سهام شهرداری، را با ۸۰۰ میلیارد هزینه در طول فصل تناسب ببندیم، تقریبا ۱۰۰ میلیارد از قزوین هزینه شده تا پرسپولیس خریداری شود. هیچ ایرادی ندارد و این سهم در آینده بیشتر می‌شود. این سهام از جیب مردم قزوین خریداری شده و ما درخواست داریم چون این تیم برای مردم دغدغه شده. مردم برای این تیم حس مطالبه گری دارند و اصحاب رسانه از ما می‌خواهند. ما حس کردیم که مردم ما را دوست دارند و حمایت شهرداری از ما هم جای دوری نمی‌رود تا ما قوی‌تر کنیم. این درخواست مردم است نه من مربی! می‌خواهم تیم قوی‌تر باشد تا سهمیه آسیا بگیرد نه اینکه برای هزینه های سال بعد نگران داشته باشم.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج