آوینا_استیکی 2
adexo3
۱۴۳۳۱۴۸
۳۳۹۱
۳۳۹۱
پ

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس چند روز بعد از قهرمانی درگیر حواشی و جنجال‌های بزرگی شده است.

ورزش سه: اوضاع پرسپولیس را می‌توان در شرایط "قرمز" تصور کرد. تیمی که ساعاتی بعد از قهرمانی‌اش سرمربی‌اش را از دست داد و اکنون نیز در شرایطی قرار گرفته که ستاره‌های تاثیرگذارش یکی پس از دیگر در حال جدایی و پایان همکاری خود با این تیم قرار دارند.

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

در این گزارش قصد داریم فارغ از تلاش باشگاه برای جذب نفرات مدنظر به وضعیت تمدیدی این باشگاه و احتمالاتی که در خصوص جدایی ستاره‌های آن وجود دارد بپردازیم، چرا اینکه حتی جذب نفرات جدید نیز با چالش‌هایی مواجه شده که شاید به مرحله نهایی نزدیک نشود!

بیرانوند جایی در پرسپولیس ندارد!
در خصوص وضعیت علیرضا بیرانوند حاشیه زیادی وجود دارد. او از برخی اتفاقات ناراحت و گلایه داشت و در نهایت در تصمیمی سریالی قراردادش را همانند تابستان گذشته با این تیم فسخ کرد. هواداران عصبانی پرسپولیس اما حتی به گلایه‌هایی که او داشت هم توجهی نداشتند و با سیل پیام‌های خود زیر پیج باشگاه و همچنین دیگر فضاهایی که در اختیار داشتند، دست باشگاه را برای پایان همکاری و بستن مسیر بازگشت او باز گذاشتند! هیات مدیره پرسپولیس نیز در مصوبه آخر خود به لزوم جذب دروازه‌بان جدید تاکید کرده و به این ترتیب تمام مسیر بازگشت بیرانوند به این تیم بسته شده است و آنها به زودی مذاکرات خود را با گزینه‌های مدنظر دنبال خواهند کرد. علیرضا کجا می‌رود؟ روسیه و یا شاید همین نزدیکی، تراکتور یا تیمی در ترکیه!

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

دانیال اسماعیلی‌فر؛ با این شرایط رفتنی شد
برترین پاسور فصل گذشته پرسپولیس نیز قصدی برای تمدید قرارداد ندارد! او مبلغی بالغ بر ۱۲ میلیارد از باشگاه طلبکار است و بعد از چند مرحله مذاکره با سرخ‌ها خواهان این شده تا در ابتدا تکلیف این مطالبات مشخص و به حساب او واریز شود. دانیال هیچ تعهد و قولی را نیز در این زمینه نپذیرفته  و ساعاتی پیش نیز آخرین مذاکره او با باشگاه پرسپولیس بی نتیجه مانده است. دانیال شاید راهی تراکتور و شاید هم به سپاهان بازگردد اما تمدید قراردادش با پرسپولیس نزدیک به صفر است و شاید با چند صفر و عدد ۱۲ میسر شود! (یعنی قبول پرداخت ۱۲ میلیارد مطالبات پیش از امضای تمدید)

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

مهدی ترابی؛ خداحافظ شماره ۹
هافبک پرسپولیسی‌ها نیز به پایان مسیر با سرخ‌ها رسیده است. او از چندی پیش باب مذاکره با پرسپولیس را استارت زد و باشگاه نیز اعلام کرد در این فصل تنها قادر به پرداخت سقف قرارداد تا مبلغ ۲۱ میلیارد برای تمدید با وی است. مبلغی که مورد پذیرش قرار نگرفت و در این زمینه با توجه به پیشنهادات داخلی و خارجی که این بازیکن ملی‌پوش داشته، تصمیم به پایان همکاری با سرخ‌ها گرفت و احتمالا شماره ۹ در فصل آتی به بازیکن دیگری سپرده خواهد شد.

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

کاپیتان فسخ نمی‌کند اما دلگیر است!
امید عالیشاه نیز مطالباتی از فصول گذشته از پرسپولیس دارد. او البته برای فصل آتی با پرسپولیس قرارداد دارد اما خدا را چه دیدید، شاید اگر ذره‌ای بخواهد شبیه بیرانوند رفتار کند فسخ او نیز نزدیک باشد! باسابقه‌ترین بازیکن پرسپولیس نیز به واسطه تفاوت رقمی قراردادش با بازیکنانی که باشگاه به دنبال عقد قرارداد یا تمدید با آنهاست، ناراحت است و گلایه دارد. او البته به خاطر علاقه شدید به این تیم و جایگاهی که بین هواداران دارد، نمی‌خواهد مسیر گلایه را به سمت فسخ قرارداد یا چالش در وضعیت کنونی با باشگاه پیش ببرد. اما هرچه که هست، شاید طی روزهای آتی اخبار جدیدی نیز از عالیشاه بشنوید؛ بازیکنی که چند باشگاه مطرح بی میل نیستند او را از سرخ‌ها بقاپند!

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

گرگی با این مبالغ تمدید نمی‌کند
علی نعمتی این روزها در مشهد است و درس و دانشگاهش را دنبال می‌کند. او درخواست باشگاه را برای حضور در جلسه تمدید قرارداد را به واسطه امتحانات دانشگاهی به تاخیر انداخته است. با این حال او مدعی شده که به واسطه رقم پایین قراردادش طی سالیان اخیر، خواهان شرایط بهتری در این باشگاه است. باشگاه اما بعید است مبلغ مدنظر او را تامین کند و در این شرایط بعید نیست علی نعمتی نیز تصمیم دیگری را دنبال کند.

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

پورعلی گنجی توافق کرد، کاپیتان دوم هم می‌آید
در میان اخبار نگران کننده اما دو خبر خوب هم وجود دارد. مرتضی پورعلی گنجی بعد از چند مرحله مذاکره با مدیران تیم به توافق دست یافته و پیش قراردادش آماده است تا بعد از پایان محرومیت رضا درویش به امضا طرفین برسد. وحید امیری نیز که بحث زیادی درباره آینده او در این باشگاه شکل گرفته بود، اکنون در مذاکرات اولیه با باشگاه به نتیجه نزدیک شده است. وحید امیری نیز احتمالا طی ساعات آتی با حضور در باشگاه قراردادش را با این تیم به امضا رسانده تا تکلیف تیم تا حد زیادی در خصوص این دو بازیکن مشخص شود.

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

سروش رفیعی نگران جایگاهش نیست
هافبک تکنیکی و ۳۴ ساله پرسپولیس در آستانه توافق جدید با این تیم قرار دارد تا فصل آتی نیز شماره هفت در اختیار وی باشد. سروش رفیعی نگرانی بابت جایگاه خود ندارد و گفته می‌شود موانع خاصی در مسیر توافق دوباره و تمدید قرارداد طرفین وجود ندارد و بعد از پایان سفر خارجی خانوادگی‌اش احتمالا او خیلی زود با این تیم به توافق دست یافته و به همکاری با سرخ‌ها ادامه دهد.

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

فرجی همچنان در ابهام
فرشاد فرجی نیز با پایان قراردادش با سرخ‌ها وضعیت پرابهامی برای آینده دارد. از یک سو شاید با انتقال یحیی گل محمدی به فولاد او نیز سودای حضور در دیگر تیم قرمزپوش لیگ داشته باشد و از سوی دیگر نیز باشگاه به واسطه احتمالاتی که در خصوص لیست و حتی این پست دارد، بار دیگر به دنبال تمدید قرارداد با وی باشد. فرجی که در زمان عقد قرارداد با پرسپولیس مجبور به فروش منزل شخصی‌اش برای پرداخت رضایتنامه‌اش شده بود، اکنون در انتظار تعیین وضعیت خود با سرخ‌هاست و طی روزهای آتی او شرایط این مدافع مازنی نیز مشخص خواهد شد.

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

کنعانی زادگان هم هوای رفتن دارد!
کنعانی زادگان با سرخ‌ها قرارداد دارد اما پیشنهاد خارجی شاید او را در وضعیت نگران کننده پرسپولیس، او را ترغیب به پذیرش آن کند. مدافع ملی‌پوش پرسپولیس که پیش از این نیز یک مقطع دو ساله با توجه به پیشنهاد قطری از این تیم جدا شده بود، اکنون با پیشنهاداتی از امارات مواجه شده و هنوز پاسخ رسمی به آن نداده است. همه چیز در این خصوص بستگی به آینده باشگاه و وضعیت همکاری آنها با برای بستن تیمی قدرتمند خواهد داشت.

آخرین اخبار جنجالی نقل و انتقالاتی از پرسپولیس

وحدت و پایان تلخ یک جدایی
در این بین وحدت حنانوف را باید جدا شده قطعی پرسپولیس بدانیم. علیرغم اینکه پرسپولیس در این پست دانیال اسماعیلی فر را از دست داده، باشگاه پرسپولیس قطعا قادر به توافق با مدافع راست تاجیکستانی خود که با پیشنهادات اغواکننده‌ای مواجه شده نخواهد بود. وحدت که فصل گذشته نیز فرصت چندانی برای خودنمایی در ترکیب این تیم علیرغم توانایی بازی در چند پست را به دست نیاورد، اکنون مسیر جدیدی را دنبال خواهد کرد.

سینا اسدبیگی، مسعود ریگی، مهدی عبدی، سعید صادقی و ... هم همچنان وضعیت نامشخصی دارند. توافق با آنها منوط به مذاکرات با بازیکنان مدنظر این باشگاه خواهد بود. با این حال باشگاه پرسپولیس سیاست جذب ستاره‌های جدید خود را بیشتر روی درخشش و البته شرایط سنی آنها قرار داده تا از این حیث نیز میانگین سنی تیم را کاهش دهد. طی ساعات آتی شما را در جریان آخرین اقدامات نقل و انتقالاتی باشگاه در خصوص جذب نفرات جدید و مذاکره با آنها نیز قرار خواهیم داد.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت برترین ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج