بلیط هواپیما
۱۳۶۰۱۳۲
۲۱۳
۲۱۳
پ

رپورتاژ آگهی

خرید یوسی پابجی از زئوکس

یوسی پابجی موبایل چیست؟ یوسی (UC) ارز رایج بازی پابجی موبایل است. همه‌ بازی‌های ویدیویی از یک ارز رایج برخوردار هستند. این ارزها برای خریدهای درون برنامه‌ای، ارتقای سطوح و دسترسی‌ به آپشن‌ها و تجهیزات بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ارزهای رایج یکی از جذابیت‌های بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شوند. تمامی گیمرهای حرفه‌ای با این مفهوم آشنا هستند و دستِ‌کم یکبار اقدام به خرید کرده اند. در مورد بازی پابجی نیز همین قضیه صدق می‌کند که می توان یوسی را از سایت معتبر zeox.ir خریداری کرد.

 

خرید یوسی پابجی از زئوکس

خرید یوسی پابجی موبایل، هیجان این بازی جذاب را چندین برابر می‌کند. اگر قصد خرید UC را دارید، احتمالاً می‌دانید که آن چیست؛ البته احتمالا با همه قابلیت‌ها و کارایی‌های آن آشنا نباشید. بر همین اساس در این مطلب سه موضوع مهم را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

در بخش اول خواهیم گفت که UC PUBG Mobile چیست، دومین بخش کارایی یوسی و قابلیت‌هایی که به بازی اضافه می‌کند را توضیح می‌دهیم. در نهایت هم روش‌های خرید UC، خرید یوسی ارزان و نکات مهم خرید را بیان می‌کنیم. در انتها نیز به روش خرج کردن یوسی برای پیشرفت بیشتر در بازی پابجی موبایل اختصاص داده‌ایم. لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه شوید.

خرید یوسی پابجی از زئوکس

یوسی پابجی موبایل چیست؟

یوسی (UC) ارز رایج بازی پابجی موبایل است. همه‌ بازی‌های ویدیویی از یک ارز رایج برخوردار هستند. این ارزها برای خریدهای درون برنامه‌ای، ارتقای سطوح و دسترسی‌ به آپشن‌ها و تجهیزات بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ارزهای رایج یکی از جذابیت‌های بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شوند. تمامی گیمرهای حرفه‌ای با این مفهوم آشنا هستند و دستِ‌کم یکبار اقدام به خرید کرده یا اینکه وسوسه خرید داشته‌اند. در مورد بازی پابجی نیز همین قضیه صدق می‌کند.

جذابیت‌های بازی پابجی با داشتن تجهیزات متنوع، لباس‌ها، سلاح‌ها و باز شدن مراحل فوق‌العاده به حدی بیشتر می‌شود که هر گیمری بی‌تفاوت به قیمت یوسی و هزینه کردن برای یک بازی، به خرید ترغیب می‌شود. یوسی‌ها امکانات بسیار مهیجی که در حالت عادی بازی وجود ندارد را به بازی اضافه می‌کنند.

روش‌های به دست آوردن یوسی پابجی موبایل

چندین روش برای به دست آوردن یوسی وجود دارد، بعضی از این روش‌ها پولی و بعضی رایگان هستند. روش‌های به دست آوردن یوسی رایگان از قبیل فالو کردن شبکه‌های اجتماعی بازی، مدت زیادی بازی کردن، نصب بازی Bonus Challenge، شرکت در چالش‌ها، عضو سایت pubskins شدن و پاسخگویی به Survey همگی زمان‌بر و خسته‌کننده هستند. در مقابل روش رایگان، روش پولی یا خرید یوسی وجود دارد که سریع‌ترین، ساده‌ترین و بهترین روش به دست آوردن Uc محسوب می‌شود.

روش پولی به دست آوردن UC

یوسی‌ها را معمولاً به صورت بسته‌های چند عددی و با قیمت‌های مختلف ارائه می‌دهند. در هنگام خرید یوسی باید تعداد مورد نیاز خود را مشخص کنید و سپس از بین بسته‌های متنوع ۶۰ عددی، ۳۲۵ عددی، ۶۶۰ عددی، ۱۸۰۰ عددی، ۳۸۵۰ عددی و ۸۱۰۰ عددی، بسته مناسب خود را انتخاب کنید. بر همین اساس اگر به تعداد خاصی یوسی نیاز دارید و هزینه معین شده‌ای را هم برای این کار در نظر گرفتید، بهتر است به سایت‌ zeox.ir که قدیمی ترین و معتبر ترین سایت خرید یوسی است مراجعه کنید.

نکات مهم قبل از خرید UC

جهت دریافت سریع‌تر یوسی و جلوگیری از متضرر شدن، بهترین و عاقلانه‌ترین کار این است که از سایت یوسی معتبر خرید کنید. اگر اهل بازی و گیم هستید، می‌دانید که در اختیار گذاشتن پسورد اکانت بازی در اختیار افراد ناشناس، خصوصا اگر اکانت بازی خیلی حرفه‌ای است، ممکن است به ضررتان تمام شود. به همین دلیل بهتر است خود را درگیر استرس و ترس از دست دادن اکانت نکرده و به سایت zeox مراجعه کنید که یوسی را تنها در ازای ارائه آیدی به شما تحویل می دهد. در این صورت به راحتی و بدون نگرانی، مقدار یوسی مورد نیاز خود را به دست خواهید آورد.

توجه داشته باشید که اگر اولویت شما خرید یوسی ارزان است، خدای نکرده در دام کلاهبرداران نیفتید؛ ممکن است برخی از سایت‌ها قیمت‌های بسیار پایینی درخواست کننداین سایت‌ها اعتبار و اطمینان چندانی ندارند، بهتر است از سایت‌های معتبر مقدار مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه کنید.

چطور یوسی ارزان بخریم؟

یک نکته دیگر برای تهیه یوسی ارزان و به‌صرفه، برآورد مقدار یوسی مورد نیاز برای یک مدت زمان خاص است. برای مثال، اگر ارزیابی شما چنین است که در دو ماه، به بیش از ۳ هزار یوسی نیاز دارید، به جای خرید دو بسته ۱۸۰۰ عددی در هر ماه، یک بسته ۳۸۰۰ خریداری کنید و خرید مقرون‌به‌صرفه‌تری داشته باشید. به‌طور کلی، پیش از خرید UC چند نکته زیر را مورد توجه قرار بدهید.

 • مراجعه به سایت معتبر یوسی

 • تعیین تعداد یوسی مورد نیاز قبل از خرید

 • بررسی نحوه تحویل یوسی

قابلیت‌هایی که با یوسی به بازی اضافه می‌شود

کارهای زیادی با یوسی پابجی انجام می‌شود. اگر مقداری هزینه کنید و تعدادی یوسی خریداری کنید، تجربه متفاوتی از این بازی همه‌گیر و محبوب کسب خواهید کرد. امکانات بیشتر مثل ، اسکین‌های اسلحه، کاراکترهای متنوع، لوازم جانبی و ... شما را از یک بازیکن آماتور به بازیکنی حرفه‌ای تبدیل می‌کنند. با استفاده از یوسی می‌توانید سطح بازی را از رویال پس به الیت پس یا الیت پلاس ارتقا دهید.

به‌طور کلی، برای لذت بردن بیشتر و حرفه‌ای شدن سریع در بازی پابجی موبایل یوسی بخرید و آن را برای خرید آپشن‌های درون بازی خرج کنید. در ادامه قابلیت‌های جذابی که با خرید یوسی به بازی اضافه می‌شود را توضیح داده‌ایم. البته مهم است که نحوه خرج کردن آن را هم بلد باشید، پس برای پی بردن به راز خرج کردن یوسی همچنان ما را همراهی بفرمایید.

خرید یوسی پابجی از زئوکس

یوسی را چطور خرج کنیم تا بازی بهتر شود؟

خرید یوسی پابجی موبایل بهترین و سریع‌ترین روش پیشرفت در این بازی هیجان‌انگیز است. همانطور که گفتیم با خرید ارز رایج بازی پابجی امکانات بسیاری از جمله آیتم‌ها، لباس‌ها، اسکین‌های اسلحه، تجهیزات بیشتر و متنوع‌تر به بازی اضافه می‌‌شود. یوسی را می‌توانید برای موارد زیر خرج کنید.

لباس‌های جدید و خفن

لباس‌ها یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی پابجی موبایل هستند. با استفاده از یوسی می‌توانید لباس‌های خفن خریداری کنید و به عنوان یک گیمر حرفه‌ای در نبردها ظاهر شوید.

گنجینه‌ها یا جعبه‌های رمز آمیز

جعبه‌های رمز آمیز همه چیز دارند و براساس شانس، هدایای تنوعی را به گیمر می‌دهند. صندوق‌هایی که با باز کردن آن‌ها احتمالا لباس خفن یا اسکین اسلحه جدید دریافت خواهید کرد، با استفاده از یوسی می‌توانید این گنجینه‌ها را خریداری کنید.

خرید اسکین‌ها

سرعت عمل و احتمال برد در نبردهای بازی پابجی با تعداد و نوع اسلحه‌ها ارتباط مستقیم دارد. اگر یوسی را خرج اسلحه‌های متنوع کنید، احتمال پیروزی در نبردها بیشتر می‌شود. اسکین‌ها ظاهر سلاح‌های شما را تغییر می‌دهند و کاراکتر شما را در بازی منحصربه‌فرد و متمایز نشان خواهد داد.

اسکین چتر

یکی از امکانات جذاب بازی پابجی، چتر نجات استچتر نجات برای یک تایم مشخصی کاراکتر شما را در آسمان نگه می‌دارد. چتر نجات شیوه نبرد را عوض می‌کند و پلیر با حرکت در آسمان قدرت خود را به نمایش می‌گذارد.

اسکین خودرو

اگر چند ماشین، موتور، جیپ جنگی داشته باشید، هم در نبردهای بازی موفق‌تر خواهید بود، هم اینکه به عنوان یک گیمر حرفه‌ای وارد نبردها می‌شوید. با استفاده از UC می‌توانید پوسته‌های جذاب خریداری کنید و هیجان و کیفیت بازی خود را بیشتر کنید.

خرید یوسی پابجی از زئوکس

بتل پس

یکی از قابلیت‌های مهیج یوسی، ارتقای سطح بازی است. پس از مدتی بازی کردن در یک سطح، بازی کسل‌کننده می‌شود. بازی پابجی در سطح بالاتر، مأموریت‌ها و چالش‌های جدید و متنوعی دارد که پس از یک مدت طولانی بازی کردن در سطح پایین، قطعا لذت‌بخش خواهد بود.

احساسات

یکی از امکانات جذاب بازی پابجی، اضافه کردن احساسات به این بازی است. اگر یوسی خریداری کرده‌اید، بد نیست بخشی از آن را به خرید شکلک و رقص‌ها اختصاص دهید. بدین ترتیب می‌توانید احساسات بازی را تقویت کنید و پس از پیروزی در هر نبرد، خوشحالی خود را به شکلی متمایز از بازیکنان معمولی نشان دهید.

لوازم جانبی

بازی پابجی دنیایی از لوازم جانبی دارد که دسترسی به آن‌ها، لذت بازی را چند برابر خواهد کرد. با استفاده از یوسی می‌توانید هر نوع تجهیزات و وسیله‌ای که در بازی وجود دارد را تهیه کنید.

به طور کلی، خرج کردن یوسی در PUBG Mobile به شما کمک می‌کند تا شخصیت قوی و جذاب‌تری در بازی داشته باشید. به عبارتی عملکرد شما را در بازی به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد داد. هربار که یوسی خریداری می‌کنید، سطح بازی شما بهبود بیشتری خواهد یافت.

چگونه در پابجی برنده شویم؟

برای برنده شدن در بازی پابجی باید یک هدف ساده را دنبال کنید؛ در واقع به عنوان یک کاراکتر بازی، باید تمام تلاشتان را بکنید که آخرین بازیکن زنده بازی باشید. این کار چندان هم آسان نیست و به تمرین و تلاش نیاز دارد. از لحظه‌ای که در زمین بازی فرود می‌آیید، باید اسلحه‌ها، لباس و زره‌های بیشتری تهیه کنید و قدرت خود را افزایش دهید. بازیکن قوی‌تر در این بازی برنده خواهد و بازیکن قوی به تجهیزات بیشتری نیاز دارد.

خرید یوسی، آسان‌ترین روش به دست آوردن تجهیزات بیشتر در بازی پابجی است، پس اگر هر چند وقت یکبار با یک بسته یوسی خودتان را مهمان کنید که به تجربه آن هم امکانات، تجهیزات و قدرتمندتر شدن کارکترتان می‌ارزد.

جمع‌بندی

در این مقاله روش‌های خرید یوسی پابجی موبایل و همچنین قابلیت‌های آن را به عنوان ارز رایج بازی پابجی توضیح دادیم. با خرید UC سریع‌تر از دیگران به سطوح بالاتر بازی خواهید رسید و با دسترسی به آیتم‌ها و تجهیزات مهیج، لذت بیشتری از این بازی عایدتان می‌شود.

 

برچسب ها : خرید یوسی,خرید یوسی پابجی,خرید یوسی پابجی موبایل,یوسی,یوسی پابجی,خرید یوسی از زئوکس,خرید یوسی از zeox,یوسی پابجی موبایل

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي ۸/۵ ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  مطالب خواندنی

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج