۱۱۳۳۳۴۹
۴۳۷۷۷
۴۳۷۷۷

محتوای حمایت شده

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

تزریق ژل لب روسی یکی از مدرن‌ترین متدهای تزریق ژل به لب است که محبوبیت بسیار زیادی دارد. تزریق ژل لب با متد روسی چگونه انجام می‌شود؟ بهترین متخصص تزریق ژل به لب کیست؟ هزینه آن چقدر است؟

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

برترین‌ها: به طور روزانه صدها نفر تحت عمل‌های جراحی برجسته کردن لب‌ها قرار می‌گیرند، در حالی که بیشتر مردم به علت عوارض عمل‌های جراحی زیبایی، برجسته کردن لب‌های خود را از طریق تزریق ژل انجام می‌دهند. مدل‌های مختلفی برای تزریق فیلر‌های لب وجود دارد که یکی از معروف‌ترین این مدل ها، مدل لب روسی است که به خاطر شکل و ساختار لب‌های خانم‌های روسیه‌ای ایجاد شده است.

همچنین باید بگوییم به خاطر برجسته شدن و کشیدگی زیاد لب‌ها در این مدل، تزریق ژل لب با روش روسی به افرادی که لب‌های بزرگ یا چشم‌های ریزی دارند توصیه نمی‌شوند و بهتر است این افراد مدل‌های دیگری را برای تزریق فیلر لب‌های خود انتخاب کنند و حتما قبل از این کار با متخصص‌های زیبایی و پوست و مو مشورت کنند.

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

برای تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی داک شا همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۳۳۷۵۸۸۴۳۲

۰۹۹۰۹۸۰۴۰۳۱

تزریق ژل لب با متد روسی چیست؟

نحوه تزریق ژل لب روسی به این صورت است که تزریق فیلر به ناحیه V شکل دهان که به کمان cupid معروف است اعمال می‌شود. هدف از تزریق ژل لب روسی این است نقطه اوج لب‌ها را برای بالا بردن زیبایی و ظرافت بالاتر برد. روش تزریق لب روسی یا Bow cupid به این صورت است که بیشتر از اندازه اصلی لب‌ها بر روی کشیدگی و تیز بودن حاشیه‌های لب توجه می‌کنند. در مدل لب روسی، مقدار کنی از فیلر‌های اسید هیالورونیک بر روی امتداد خط لب یا همان جایی که خانم‌ها خط لب برای خود می‌کشند شروع شده و برای برجسته کردن و لیف کردن ناحیه لب‌ها انجام می‌شود.

و اما بعد از اینکه شکل کلی لب‌ها معلوم شد، مقدار کمی فیلر نیز به داخل لب‌ها تزریق می‌شود تا حجم لب‌ها را افزایش دهد. زمان تزریق ژل به سبک روسی متخصص زیبایی یا پوست باید به لب بالایی و پایینی توجه زیادی را داشته باشد تا با هم هماهنگ باشند. البته تمرکز اصلی تزریق ژل با این روش بر روی لب‌های بالایی است، اما بعضی مواقع برای اینکه تقارن در لب‌ها حفظ شود و لب‌ها ظاهر طبیعی را داشته باشند تزریق فیلر بر روی لب‌های پایینی نیز انجام می‌شود.

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

نمونه‌های خدمات را از اینستاگرام دنبال کنید.

daksha_clinic@

مشاوره پیش از تزریق مدل لب روسی

هر متخصص زیبایی یا متخصص پوست و مویی قبل از تزریق ژل لب روسی برای فهمیدن خواسته‌ها و اهداف زیبایی فرد با بیمار خود به طور دقیق صحبت می‌کند، در زمان مشاوره فرد باید هرگونه شرایط پزشکی خاص را در صورت وجود به پزشک اطلاع دهد چرا که برخی شرایط پزشکی باعث بروز مشکلات در حین تزریق فیلر لب روسی می‌شوند و یا باعث مشکلات بعد از تزریق می‌شوند. متخصص زیبایی باید به بیمار خود بگوید که هر مدلی تزریق فیلری برای همه مناسب نیست و ممکن است نتایج مختلفی را در چهره فرد داشته باشد چرا که اندازه لب و دیگر اعضای صورت هر فرد با همدیگر متفاوت هستند و یکسان نیستند و مهم‌ترین علت تزریق ژل بالا بردن زیبایی لب‌ها و ایجاد تقارن و هماهنگی در لب‌ها و داشتن لب‌های نزدیک به نچرال است.

به همین خاطر صرف این که یک نوع فیلر لب برای فردی عالی شده و خوب به نظر می‌رسد به این معنی نیست که همان مدل تزریق ژل در فرد دومی هم عالی میشود بلکه حتی ممکن است کاملا برعکس شده و نتایج شوک کننده‌ای را در پیش داشته باشد. به همین علت در جلسه مشاوره قبل از تزریق ژل روسی پزشک باید تمامی این گونه موارد را برای فرد توضیح دهد تا فرد مراجعه کننده دیدگاه و چشم انداز مناسبی را داشته باشد.

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

روش تزریق ژل لب با متد روسی برای چه کسانی مناسب است؟

بعضی از بیماران ممکن است کمان cupid کمی داشته است، یا در برخی بیماران میانسال، ممکن است ممکن است در زمان جوانی لب‌های زیبا و خوش فرمی داشته باشند و لب‌های آن‌ها زیبا باشند، اما به خاطر بالا رفتن سن، لب بالای آن‌ها شکل و زیبایی خود را از دست داده و چروک شده است. برخی دیگر ممکن است اصلا دارای کمان لب نداشته باشند، و به علت این که می‌خواهند لب‌های زیبایی را داشته باشند به تکنیک تزریق لب روسی روی می‌آورند.

زمان برخورد با اولین بیمار، روش کار باید ساده و آسان باشد. تمام چیزی که باید متخصص انجام دهد تزریق مقداری ماده فیلر اسید هیالورونیک به ناحیه‌ای از لب است که بلافاصله حجم لب را زیادتر می‌کند و شکل کمان تیزتر و بارزتر می‌شود. برای آن دسته از افرادی که هیچ موقع کمان لب طبیعی را نداشته اند و می‌خواهند این کار را انجام دهند، این فرایند این روش کمی سخت است و ممکن است برای گرفتن نتیجه مورد نظر باید چند جلسه تزریق فیلر احتیاج خواهید داشت.

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

ماندگاری ژل لب با متد روسی

نتایج گرفته شده از مدل لب روسی می‌تواند بین ۶ الی ۱۲ ماه اثر داشته باشد. اگر فرد احساس کند که نتیجه تزریق مورد رضایتش نیست می‌تواند به راحتی فیلر‌های لب را به وسیله آنزیم‌های حل کنند بردارد. توجه کنید که تورم لب‌ها بعد از تزریق فیلر طی ۷۲ ساعت بعد از تزریق به طور کامل از بین رفته و درمان می‌شود.

آیا تزریق ژل به لب درد دارد؟

خیر، ژل لب روسی در اکثر مواقع در مرز‌های بین خطوط لب و نقاط کوچکی انجام می‌شود به همین علت از دیگر روش‌های تزریق فیلر درد کم تری را احساس می‌کنید، همچنین باید گفت در این روش از تزریق فیلر نیز از ماده‌های بی حس کننده برای این کار استفاده می‌شود.

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

تزریق ژل لب با متد روسی چقدر زمان می‌برد؟

این روش به طور تخمینی یک ساعت زمان می‌برد که احتمالا این زمان در دیگر روش‌های تزریق ژل دو برابر این مقدار باشد، علت این اتفاق نیز تزریقات کوچک و قطره‌ای در حاشیه‌های دور لب است که احتیاج به تمرکز و زمان بیش تری دارد.

مزایای ژل لب با متد روسی

ژل لب روسی به افزایش و زیبایی حجم لب‌ها کمک می‌کنند و مانند دیگر روش‌های تزریقی ژل لب لب‌های اردکی شکل را برای فرد ایجاد نمی‌کند، این روش از تزریق ژل یک روش کاربردی است که ظاهری طبیعی و زیبا را برای فرد به ارمغان می‌آورد.

هزینه تزریق ژل لب با متد روسی چقدر است؟

تاثیرگذارترین عامل بر هزینه تزریق ژل لب روسی، برند ژل تزریقی و میزان مصرف ژل برای حجم دادن به لب است. هزینه هر سی سی از این ژل‌ها می‌تواند بین 3 تا 5 میلیون تومان متغیر باشد. برای اطلاع از هزینه تزریق ژل لب روسی، می‌توانید ابتدا به یک فرد متخصص مراجعه نمایید و سپس با آگاهی کامل نسبت به هزینه، اقدام به انجام این عمل زیبایی نمایید.

خدمات کلینیک زیبایی داکشا

 • تزریق ژل به لب به مدل روسی
 • تزریق ژل به تمام نواحی صورت (زاویه فک، گونه، چانه، فیلر زیر چشم، لب، شقیقه و اصلاح فرم بینی)
 • تزریق بوتاکس صورت
 • بوتاکس چشم گربه ای
 • لیفت کامل صورت با نخ کاگ
 • هایفو و آر اف چهار بعدی آمریکایی
 • پی آر پی سر و صورت
 • لیزر موهای زائد
 • کربوکسی آمریکایی
 • دستگاه لیزر
 • پلاتینیوم پلاس آمریکایی ۲۰۲۰
 • تیتانیوم آمریکایی ۲۰۲۳
 • اشعه های لیزر الکساندرایت
 • مواد مصرفی
 • بوتاکس ها
 • مصپورت ایرانی ماندگاری ۴ الی ۶ ماه
 • دیسپورت انگلیسی ماندگاری ۶ الی ۸ ماه
 • برندهای فیلر
 • برند الیاکسین سوئیس
 • برند پرفکتا فرانسه
 • برند ژوویدرم فرانسه
 • زیشل نروژ
 • نورامیس کره
 • رووفیل کره
 • مزوتراپی
 • مزوتراپی مو
 • مزوتراپی صورت
 • کوکتل ها برند رویتاکر فرانسه
 • برند مزولایک اسپانیا
 • نخ های لیفت کاگ نوبل کره
 • دستگاه لیزر تیتانیوم با سه اشعه الکساندرایت و دایود و اندیگ جهت رفع لیزر موهای زائد و روشن کردن نواحی تیره بدن

خدمات مشاوره و ویزیت رایگان ارائه می شود

مرکز زیبایی داکشا با استفاده از بهترین برند های روز دنیا چه در فیلر و بوتاکس و چه در نخ و کوکتل ها و مزوژل ها باعث ایجاد حس اعتماد و رضایت در تمامی مراجعین کلینیک شده و تمامی پزشک های این مجموعه مسلط به آناتومی کامل صورت هستند و با گذراندن دوره های زیبایی شناسی نزد دکتر گارانوا مخترع لب روسی در لندن و همچنین گذراندن تمام دوره های MD cods جهت لیفت صورت با فیلر و تمامی دوره های تقارن و زیبایی شناسی باعث ایجاد بهترین ظاهر و بالاترین درجه از جوانسازی صورت با فیلر می‌شوند که به هیچ عنوان باعث مصنوعی شدن صورت نمی‌شود .

از طرفی تکنیک این کلینیک با سایر کلینیک ها بسیار متفاوت هست و برای هر شخص با توجه با آناتومی صورت تزریق با تکنیک متفاوت انجام می‌شود . پرسنل این کلینیک بسیار حرفه ای و صبور هستند و در عین حال کاملا به اطلاعات مربوطه مسلط هستند و همچنین پزشک های مجموعه بصورت کاملا رایگان برای تمامی مراجعین مشاوره ی دقیق و پزشکی انجام می‌دهند. اطمینان داشته باشید که این مجموعه جوانی و زیبایی را به شما هدیه می‌دهد و در نهایت هدف اصلی ما ثابت نگه داشتن و رضایت مراجعین است.

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۳۳۷۵۸۸۴۳۲

۰۹۱۹۶۸۱۵۱۷۰

۰۹۹۰۹۸۰۴۰۳۱

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

نمونه‌های خدمات را از اینستاگرام دنبال کنید.

daksha_clinic@

تزریق ژل لب با متد روسی و هزینه آن

میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، خیابان چهارم، پلاک۱، واحد۷، طبقه چهارم

 

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج