۲۷۴۰۱۷
۵۹ نظر
۱۴۶۰۹
۵۹ نظر
۱۴۶۰۹

فیلم‌های مستهجن برای متأهل‌ها سم است!

آمار تکان دهنده است، «سکس» و «پورن»، در رده پنج واژه اصلی جست و جوی اینترنتی قرار دارد. ۴۳ درصد کاربران اینترنت مطلب پورنوگرافی را مشاهده می کنند.

ماهنامه دنیای سلامت - محمود ابراهیمی سعید: آمار تکان دهنده است، «سکس» و «پورن»، در رده پنج واژه اصلی جست و جوی اینترنتی قرار دارد. ۴۳ درصد کاربران اینترنت مطلب پورنوگرافی را مشاهده می‌کنند.

۳۵ درصد از دانلود‌های اینترنتی پورنوگرافیک است. درآمد حاصل از پورنوگرافی ۹۷ میلیارد دلار برآورد می‌شود. این‌ها فقط بخشی از آمار‌های مربوط به صنعت قبیح پورنوگرافی هستند که به کمیت درآمده اند، اما در لایه زیرین هم کمیتی، کیفی‌های خاصی نیز نهفته است. هیچ وقت نمی‌توان به راحتی استعداد‌های زایل شده از مسائلی مانند اعتیاد و پورنوگرافی را به عدد درآورد.

فیلم‌های مستهجن برای متأهل‌ها سم است!

انحراف نوجوانان، تباهی خانواده ها، تنوع طلبی و خیانت از فجایعی است که به راحتی کمیت بردار نیستند. مسائل مربوط به تماشای فیلم‌های مستهجن برای نوجوانان و حتی کودکان پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و این موضوع نیازمند بررسی‌های علمی و حتی ژورنالیستی است. ولی فاجعه وقتی ابعاد وسیعی می‌یابد که زنان و مردان متاهل به این پدیده روی می‌آورند.

کارشناسان چه می‌گویند؟

برای بررسی دلایل، تبعات و راهکار‌های درمانی اعتیاد به پورنوگرافی افراد متاهل به سراغ کارشناسان و صاحب نظران در این زمینه رفتم تا بیشتر این موضوع را واکاوی کنم. دکتر علی ناظری، روان پزشک در پاسخ به این سوال که دلایل تماشای فیلم‌های مستهجن چیست می‌گوید:

«به طور کلی مشاهده تصاویر یا فیلم‌هایی که مضمون رفتار جنسی و پورنوگرافی را دارند، در انسان از سال‌های آغاز نوجوانی و یا حتی کمی پیش از آن صورت می‌گیرد که در ابتدا ممکن است صرفا جهت کسب اطلاع و رفع کنجکاوی در مورد رفتار جنسی انسان باشد. بعد از مدتی و با شروع بلوغ و آغاز کنش‌های جنسی، به عنوان رفتاری صورت می‌پذیرد که باعث تحریک جنسی افراد می‌شود.

این امر به خصوص در مورد مردان و افراد مذکر بیشتر است و ممکن است با عدم پیشگیری و آموزش‌های صحیح به انحراف منجر شود.» وی در مورد آسیب‌های ناشی از تماشای پورنوگرافی بیان می‌کند: «آسیب زایی‌هایی که از بستر تماشای این نوع فیلم‌ها گریبانگیر افراد می‌شود این است که ممکن است با تحریک غرایز جنسی، رفتار‌های جنسی افراد تازه بالغ تهییج بیشتری شود به این معنا که رفتار‌هایی مانند خودارضایی یا پیگیری ایجاد رفتار جنسی را با جنس مخالف و یا احیانا با جنس موافق بیشتر کند که همه این مسائل آسیب زا هستند و ممکن است تماشای این فیلم‌ها به یک انحراف جنسی تبدیل شود که در روان پزشکی هم به عنوان یک بیماری تلقی می‌شود. به این معنی که فرد برای ارضای جنسی ترجیح بدهد به جای ارتباط با همسر و رابطه جنسی سالم به این فیلم‌ها روی بیاورد.»

از انحراف تا اعتیاد!

این روان پزشک برای درمان بیماری اعتیاد به پورنوگرافی، علاوه بر آموزش‌های صحیح به افراد گام‌های دیگری را نیز بر می‌شمارد و اظهار می‌دارد: «برای درمان این بیماری، به ویژه اگر شکل اعتیاد پیدا کرده باشد، روان درمانی‌هایی به کار می‌بریم که شبیه سایر اعتیاد‌ها است به این معنا که سعی می‌کنیم با تغییر عادات، تغییر محیط، آموزش، نهی برخی از رفتارها، تشویق برخی از رفتار‌های مثبت و جایگزینی رفتار‌های سازنده با رفتار‌های مخرب، ذهن فرد را از یک عادت قدیمی به سمت عادات سازنده تغییر بدهیم. این درمان می‌تواند در مورد مصرف سیگار باشد یا در مورد استفاده از فیلم‌های مبتذل. یعنی در این زمینه اشتراکات زیادی وجود دارد.»

فیلم‌های مستهجن برای متأهل‌ها سم است!

ناظری در مورد درمان افرادی که الزاما اعتیاد به پورنوگرافی ندارند، ولی به تماشای این فیلم‌ها مبادرت می‌ورزند، می‌گوید: «ممکن است افرادی پیدا شوند که به پورنوگرافی اعتیاد ندارند و ترجیح می‌دهند به جای رفتار جنسی مشروع و سالم به پورنوگرافی روی بیاورند. این افراد نیازمند روان درمانی‌های مربوط به انحرافات جنسی هستند.

یعنی در درمان این افراد تلاش می‌شود در آن‌ها در درجه اول مجددا اعتماد به نفس و توانایی ابراز وجود صحیحی جنسی در یک رابطه عاطفی با جنس مخالف به ویژه همسر خودشان ایجاد شود. بعد از آنکه این افراد توانستند راه سازنده و درست ارتباط با جنس مخالف را بیاموزند، نهایتا در رفتار جنسی هم می‌تواند به یک رفتار نرمال نزدیک شوند و این را از طریق آموزش و تمرین و در افراد متاهل مشارکت و همیاری متقابل همسرشان می‌توانیم ایجاد کنیم.»

این روان پزشک هم چنین می‌گوید: «برخی از افراد در کنار این مشکل دچار بیماری‌های همراه مانند افسردگی و بروز برخی از اضطراب‌ها می‌شوند. اگر فردی دچار این بیماری‌های همراه شود، ما به عنوان روان پزشک وارد درمان این اختلالات روانی نیز می‌شویم و وقتی آن‌ها را هم برطرف می‌کنیم اراده فرد برای از بین بردن این اعتیاد یا انحراف تقویت می‌کنیم که این اراده خود به خود کمک کننده است.»

از وی در مورد شکسته شدن قبح عمل جنسی و بروز اختلالات اجتماعی در محیط‌های عمومی در اثر تماشای فیلم‌های مستهجن، پرسیدم که پاسخ داد: «البته حتی بدون اعتیاد به فیلم‌های پورن این رفتار‌های نا به هنجار اجتماعی با اشاعه این فیلم‌ها می‌تواند در جامعه رشد پیدا کند. یعنی این فیلم‌ها قبح را از بین می‌برد. چون این فیلم‌ها به راحتی در دسترس هستند و زیاد دیده می‌شوند، طبیعتا میل جنسی را بیش از حد تحریک می‌کنند و این غریزه که قدرت بسیار بالایی برای درگیر کردن ذهن انسان دارد، اگر به اندازه لازم مدیریت نشود، می‌تواند تمام ابعاد فرد را تحت تاثیر قرار بدهد و فرد دائما در خدمت این غریزه خود باشد.»

فیلمنامه‌هایی نازل برای ترویج زندگی حیوانی

دکتر ناظری اشاره‌ای به قبح زدایی اجتماعی عمل جنسی توسط این فیلم‌ها می‌کند و می‌گوید:

«فیلم‌های پورن به ظاهر دارای فیلمنامه هایی- هرچند نازل- هم هستند، که این فیلمنامه‌ها هم نوعی قبح زدایی می‌کند. رفتار جنسی، کنشی است که باید از انسان در یک محیط خلوت، در فضای بسیار خصوصی و همیشه همراه با رعایت نوعی از شرم و شان انسانی صورت بگیرد. اما فیلم‌های مستهجن رفتار‌های جنسی را به کنش‌های کاملا آزاد تبدیل می‌کند که در هر نوع فضا و محیط (حتی محیط کار)، با اشکال و البسه مختلف صورت می‌پذیرد و ما نباید این مسئله را نادیده بگیریم که برای ذهن انسان‌ها بسیار مخرب است و نوعی حریم شکنی محسوب می‌شود که تصوری در فرد به وجود می‌آید که این گونه رفتار‌ها می‌تواند از انسان‌ها در هر نقطه‌ای و به هرشکلی سر بزند.»

وی با اشاره به موضع جوامع تولید کننده فیلم‌های مبتذل، نسبت به این پدیده نه چندان نوظهور ادامه می‌دهد: «واقعیت این است که رفتار‌های این چنینی در خود کشور‌های سازنده و اشاعه دهنده فیلم‌های مستهجن هم به صورت گسترده و آزادانه وجود ندارد. چون اصولا قانون گذاران این جوامع هم می‌دانند که اگر رفتار‌های جنسی بی قید و شرط باشد، باعث اضمحلال جامعه می‌شود و نظام‌های اقتصادی آن‌ها از هم می‌پاشد.

باید درنظر داشت که این فیلم‌ها برای بهره برداری‌های اقتصادی تولید می‌شوند که متاسفانه در وهله نخست مخاطبان اصلی در جوامع هم جوانان و نوجوانان هستند و در وهله دوم جوامع توسعه نیافته و یا بهتر است بگوییم جوامع در حال توسعه هستند که به هر حال صاحب فرهنگ‌های خاص بوده و از طریق این تهاجم ممکن است ساختار‌های ذهنی افراد و بعد نهاد خانواده به شدت متضرر شود.»

یک تیر و چند نشان فاجعه بار

دکتر حسین باهر، استاد جامعه شناسی و مشاور خانواده در گفت و گوی کوتاهی که با وی داشتم، اظهار داشت:

فیلم‌های مستهجن برای متأهل‌ها سم است!

«آثار و تبعات تماشای فیلم‌ها و تصاویر مستهجن و پورن برای مردان و زنان متاهل در خانواده، تخریب ذهنیت، عفت و عصمت آنان است.» از دکتر باهر پرسیدم تماشای فیلم‌های پورن چه تاثیراتی در روابط اجتماعی میان افراد در محیط‌های بیرون از خانواده دارد؟ وی در این زمینه معتقد است افرادی که این تصاویر را تماشا می‌کنند یکدیگر را به چشم حیران می‌نگرند، البته نه همه و نه همیشه.

درواقع آثار مخرب تصاویر مبتذل حتی می‌تواند تا سطح کوچه و خیابان شهر‌ها هم برسد و در نهایت منجر به خیانت شود. البته خیانت و دلایل کشش‌های آن کاملا اخلاف اخلاق به نظر می‌رسد، اما مرزبندی اخلاق به ما نشان خواهد داد که این اتفاق تا کجای ماجرا تقصیر طرفین است.

رعایت حقوق جنسی طرف مقابل در روابط اجتماعی ما به شکلی که شخصیت فرد در آن مخدوش نشود از هر چیزی مهم‌تر است. به هنگام قرار ازدواج زن و مرد متقابلا متعهد می‌شوند رفتار جنسی شان را طوری تنظیم کنند که شخصیت طرف مقابل عرفا مخدوش نشود. ولی تماشای تصاویر مبتذل و اعتیاد به هرزه نگاری باعث می‌شود که عملا شخصیت یکی ز طرفین مخدوش شود و فرد نتواند به تعهد همسری خویش عمل کند.

دکتر باهر رابطه آسیب‌های اجتماعی مثل طلاق و خیانت با اعتیاد به فیلم‌های مستهجن را بدیهی می‌داند و بیان می‌کند: «با تماشای فیلم‌های مبتذل و اعتیاد به هرزه نگاری انتظارات جنسی بیننده بالا می‌رود و اگر طرف مقابل آن انتظارات را برآورده نکند دلسردی و سردمزاجی فراهم می‌شود و نهایتا احتمال طلاق عینی و یا ذهنی و یا خیانت فراهم می‌آید.» وی برای درمان اعتیاد به پورنوگرافی راهکار‌هایی را هم پیشنهاد می‌کند: «ضروری است که برای درمان اعتیاد به هرزه نگاری باید فرهنگ و سواد جنسی را در بین مردم بالا برد و سطح بی شرم شدن و بی حیایی را پایین آورد.»

از دید روان شناسان فهم و درک درجه اعتیاد به هرزه نگاری و قدرت آن در معتادان برای غیرمعتادان دشوار است. زمانی که افراد معتاد تحت فشار آن بحران قرار می‌گیرند هیچ چیز نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد و اعتیاد بر زندگی آن‌ها حکمرانی می‌کند. جدایی و طلاق در این زمینه بسیار رواج دارد و البته کمتر رسانه‌ای می‌شود. فرد معتاد به سمتی حرکت می‌کند که همسر مجبور است او را همراهی کند و او خواستار رفتار‌های عجیب و متنوع جنسی خواهد شد و این موضوع تا جایی پیش می‌رود که همسر که درجه اعتیاد را درک نمی‌کند و از این رفتار‌ها هیچ لذتی نمی‌برد نمی‌تواند موضوع را تحمل کند و نتیجه آن جدال، جدای و طلاق خواهد شد.

دین، اخلاق و تعهد به تاهل

دین اسلام، به عنوان کامل‌ترین دین، روی مسائل جنسی و جلوگیری از انحرافات جنسی تاکید‌های ویژه‌ای دارد. اصولا معنویت گرایی و به خصوص روی آوردن به آموزه‌ها و گزاره‌های معنوی دین حیات بخش اسلام می‌تواند راهکار‌های مناسبی را برای پیشگیری از انحرافات جنسی پیش روی همه بگذارد. یکی از اساسی‌ترین این آموزه‌ها آلوده نکردن نگاه به نامحرم است که تماشای فیلم‌های مستهجن در این ردیف قرار می‌گیرد. معمولا انحرافات جنسی از نگاه‌های آلوده نسبت به جنس مخالف آغاز و تا مراحل بالاتر پیش می‌رود.

بدین لحاظ، در متون قرآنی و روایی از آلودگی و عادت به این گونه نگاه‌ها شدیدا نهی شده است. قرآن کریم در آیات ۳۰ و ۳۱ سوره مبارکه نور، هم زنان و هم مردان را از آلودگی نگاه برحذر داشته و آن را زمینه‌ای برای پاکی دل و جان معرفی کره است و پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) نیز ضمن امر به غض بصر، نگاه شهوانی را تیری مسموم از تیر‌های شیطان معرفی می‌فرماید و برای کسی که این گونه نگاه را از ترس الهی ترک کند وعده ایمانی را داد که طعم و لذت آن را در قلبش احساس کند. از طرفی دیگر اخلاق هم حکم می‌کند انسان به قرارداد‌های نوشته و نانوشته اجتماعی و فردی خود پایبند باشد. هیچ آموزه اخلاقی نیست که روی وفای به عهد تاکید نکرده باشد و یا دست کم می‌توان گفت هیچ آموزه اخلاقی وفای به عهد را تقبیح نکرده است.

ازدواج هم قراردادی است که علاوه بر تعهد‌های نوشته شده، تعهد‌های نانوشته‌ای را هم شامل می‌شود. فرد متاهل، در همه نظام‌های سالم متعهد می‌شود روابط عاطفی نامشروع و خارج از چارچوب معقول و پذیرفته شده انجام ندهد و اساسا فلسفه ازدواج پایبندی دو نفر به همدیگر است. در چنین وضعیتی علاوه بر دین، اخلاق هم حکم می‌کند که تعهد باید حفظ شود و اگر شرایطی پیش آید که یکی از طرفین خود را با دیدن تصاویر مبتذل تحریک کند، اخلاقا به زوج یا زوجه خود خیانت کرده است.

سخن پایانی

تماشای فیلم‌ها و تصاویر هرزه با انگیزه‌های مختلفی اعم از تنوع طلبی و تحریک جنسی صورت می‌گیرد که باعث ایجاد انحراف و یا اعتیاد جنسی نامشروع می‌شود و برای درمان این اعتیاد و انحراف راهکار‌های مختلفی مانند روان درمانی و آموزش جنسی و بالا بردن سطح سواد جنسی پیشنهاد شده است که منجر به تغییر عادات زشت می‌شود. تبعات تماشای فیلم‌های پورنوگرافی برای افراد متاهل می‌تواند به سردمزاجی و دلسردی از همسر و در نهایت به طلاق منجر شود.

رجوع به معنویت، دین، گزاره‌ها و آموزه‌های اسلامی، در جامعه اسلامی می‌تواند عاملی قوی در پیشگیری از انحرافات جنسی باشد که در دین مبین اسلام هم به آن توجه ویژه‌ای شده است. از طرف دیگر پایبندی به اخلاق و تعهد به تاهل هم سهم به سزایی در ایجاد روابط سالم جنسی بین همسران دارد. در حالت کلی می‌توان چنین برداشت کرد که تماشای فیلم‌های مبتذل توسط افراد متاهل، صورت بندی و پیکره اصلی خانواده و روابط زناشویی را بر هم می‌زند خود فرد باید در این زمینه اراده‌ای ایجاد کند تا زمینه بروز سردمزاجی فراهم نشود.

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  مطالب خواندنی

  نظر کاربران

  • دردسترس بودن راحت گو شیها و وجود شبکه های مختلف اجتماعی در دست جوانان و خانواده ها واقعا باید اموزش کافی در رسانه ملی داده شود . این همه دکتر و مهندس و دکتر سنتی و ... در رسانه دعوت میشه فقط برای سلامتی جسم ولی کارشناسی برای اسیب های اجتماعی و مسایل اینچنینی اصلا مطرح نمیشه حتی از طریق سریال و طنز اجتماعی هم به اون پرداخته نمیشه. این رسالت صداوسیماست که برنامه هایی تولید کنه که بتونه تاثیرپذیرباشه

   پاسخ ها

   • بدون نام

    فیلم دیگه از مد افتاده
    سایتهایی هست که بصورت لایو بیش از هزاران نفر رو نشون میدن

   • بدون نام

    احسنت. صدا و سیما حتی آموزش صحیح رانندگی هم نمیده

   • ضحا

    خاک برسر ملت مسلمان و مسلمانیت که آخروعاقبتشون بشه این!
    کوربشن چشمایی که این کثافتای فاضلابی رو نگاه میکنن...بدبختن.بدبخت.

    چه مطالب آموزنده ای داره حالا؟توحش.
    بی بندوباری.جنون.مواد.آخرش سقوط؟

   • بدون نام

    شما دیگه خیلی با تجربه ای که لایو می بینی

  • این جور وب سایت های مستهجن همشون توسط اسرائیلی های کثیف اداره میشه. گول این جور برنامه ها رو نباید خورد. جوان ها باید هوشیار باشن. اونا دارن با پنبه سرمون رو میبرن.

   پاسخ ها

   • بدون نام

    تو هم بیا با پنبه سرشو ببر

  • الان یه عده میگن همه اش تقصیر اقتصاد و بیکاریه !!!

   اینکه یه مرد زن دار و زن شوهر دار که اتفاقا وضع مالی خوبی هم دارند خیانت می کنند هم علتش بیکاریه حتما ؟

   اینکه آدمها می خوان فقط خوش بگذرونند و بچه رو مزاحم می دانند و با وجود مال و ثروت بچه نمی خوان هم علتش بیکاریه !!!

   کلا علت تمام بی اخلاقی ها و بی شعوری ها بیکاریه ،یعنی وقتی بیکار بودی مجوز هر گناهی رو داری ،مجبوری ،چکار کنی !

   پاسخ ها

   • بدون نام

    بچه مزاحم نیست بچه دار شدن ظلم به بچه هست در این کشور داغون

   • ضحا

    آدم دیدم هم مردهم زن متاهل هم دختر هم پسرمجرد
    هم ثروتمند هم فقیر هم بچه دار هم بی اولاد
    همه جورشو دیدم....آدم بایدذاتش خوب باشه!
    ذات خوب تربیت برداره ذات بد تربیت بردارهم نیست...اینجورادمای کثیف ذاتا فاضلابین....
    .عاقبت هم توفاضلاب به درک واصل میشن!

   • ضحا

    این بهاره کثیف کیه؟...برای چی حرف زشت میزنه.؟..شما چراحرفای زشتشو میزارین ملت بخونن؟...اون حیوانه بیشعوره...شمام بی شعوری؟

   • زینب

    دقیقا

  • حتی ژاپنی چینی های بی دین هم حیا و عفت داشتند حالا همه داغون اند

   پاسخ ها

   • بدون نام

    ژاپن آخه پورن از ژاپن رفت اروپا

   • بدون نام

    تو دینداری واسه تمام دنیا کافیه

  • من يه جايي خوندم مفيدم هست

   پاسخ ها

   • بهاره

    ببینین فقط هر چیزی جنبه منفی داره مفید هم هست اموزش داره تو ایرانی قبلا فقط مردها خودشونو ارضا میکردن روشی برای لذت دادن خانهاشون بلد نبود الان ماشالله یاد گرفتن از خوردن بگیر ووو

   • بهاره

    اره انقدر مفیده ادم دلش یه جوری میشه دلش میخواد ان لحظه جاش باشی

   • کیانا

    خیلی باحالی

   • الهه

    خجالت بکش آقابهاره

    شرم وحیا خوب چیزیه

  • به نظرم اونهاي كه ديدن و دچار مشكل شدن
   و اونهاي كه ديدن و نه تنها دچار مشكل نشدن و لذت هم بردن
   بايد نظر بدن ....

   پاسخ ها

   • mahboob

    من خیلی چیزا ازین فیلمها یاد گرفتم و توی روابطم با همسرم اجرا کردم. اما خدایی اعتیاد اوره.

   • بدون نام

    هر چيزي افراطش بده و تبديل به اعتياد ميشه حتي يتوان ميتونه خوردن باشه ولي از اين فيلمها به نظرم ميتوان تكنيكهاي را زن و مرد ياد بگيرند كه براي هم انجام بدهند براي كاميابي بيشتر كه قبلا اونها را يا بلد نبودنو نه حيا ميكردند حتي در اسلام هم در بين زناشويي توصيه شده حيا را كنار بگذاريد

  • بعضي چيزاي كه ما فكر ميكنيم بده بعدا معلوم ميشه كه بد نبوده

   پاسخ ها

   • بدون نام

    تو میگی فقط خوبه حالا محقق یا دانشمندی هستی؟

  • چی میشه زنو شوهر کنار هم ببینن بیشتر حال میکنن نه همیشه یه وقتایی

  • نه اونا دروغه همشرفیلم در میادرن بعدش زن وشوهر وقتی میبینن مثل اونا نیستن سرخورده میشن اونا نصفش ادا و اطواره واحساس شون نیست

  • واسه زنایی با شوهر کچل یغور شکم گنده چروک خوبم هست والا

   پاسخ ها

   • بدون نام

    براي زناي بالاي 70 كيلو با چند لايه چربي و طبقات مختلف بهتره

  • نظراتو خوندم شوکه شدم خخخخخخخ

  • وقتی با ۳۵ سال سن درامدم کفاف زندگی متاهلی رو نمیده مجبورم مجرد بمونم و پورن ببینم

   پاسخ ها

   • بدون نام

    بخدا بهت حق ميدم كار از جاكار خرابه
    پسر 40 ساله ما با داشتن شغل نميتونه خرج يك ازدواج و زندگي تاهلي را تامين كنه چون دولت حقوق مكفي نميده

   • بدون نام

    همه ما شاغلان بيكار هستيم چون حقوق دريافتيمون كفاف زندگي حتي خودمون و نميده

  • برای متاهلا سمه ولی برای مجردها چی؟

   پاسخ ها

   • بدون نام

    برای مجردها پادزهره

  • علیرضا ناصری مقاله رو خوندی؟
   به مضرات اعتیاد به پورن پی بردی؟

   پاسخ ها

   • بدون نام

    علیرضا ناصری فقط عشق خانواده کارداشیان بود نه مثل این زنهای دریده که اینجا اظهار نظر میکنند

  • خیلی هم خوبه من ۱۵ ساله دارم نگاه میکنم هیچ مشکلی هم ندارم قبلش مجرد بودم الان ۵ ساله ازدواج کردم هیچ بدی ندیدم

  • اکثر کامنت ها رو یه مشت زن داغون بی شخصیت گذاشتند اونهایی که فکر می کنند با داشتن رابطه با موجودی به نام مرددددد، قله اورست رو فتح کردند. حالم بهم میخوره از اینکه زن باشم و با همچین موجوداتی یکجا باشم.

   پاسخ ها

   • بدون نام

    ببخشید ارتباط جنسی ی نیاز طبیعی تو بدن و با سرکوب و قبیح دونستنش فقط اوضاع بدتر میشه همه آدمها که مثل هم نیستن مثل اینکه انسانها رو از خوردن و آشامیدن منع کنی زیادروی و کم روی تو هر چی بد هست

   • بدون نام

    من ۴۵ ساله رابطه ی جنسی ندارم ، هیچ مشکلی هم ندارم

   • رشید

    بدون نام ۱۵:۳۲ مطمئنی مشکلی نداری، همین که ۴۵ سال رابطه نداشتی خودش مشکل بزرگیه، داداش خودتو به یه روانکاو نشون بده

   • بدون نام

    خجالت بکش مطمنا زن نیستی
    نه که شما مردا بهترین

  • بابا فیلمه اما شوهر من یه مدت اوائل ازدواج می آورد گفتم اینا که مثل ژیمناستیک کارا انعطاف پذیر اند معلومه آموزش دیدن و اینکاره اند . ادم از خودش نا امید میشد کلا ،بعدم حالم بد می شد از خودم و شوهرم بدم می اومد حس،می کردم مثل اونهاییم .

   در ضمن زیاده روی در مسائل جنسی آخرش هم جنس گرایی است یک میل سیری ناپذیر که سیرمونی نداره

  • هرچی میگم نظر یه سری کثافت بی جنبه رو نزارید گوش نمیدیدباز میزارید...

  • همه جا از مضرات استمنا نوشته اند
   ولي همين استمنا فوايد زيادي دارد
   تامين نياز زمان نبود امكان واقعي
   كاهش استرس و تخليه تنش
   ايجاد ارامش

   پاسخ ها

   • بدون نام

    البته از خودم نگفتم يه سري جاها نوشته

  • اگر با شوهرم ببینم بدم میاد منو با زن تو فیلم مقایسه کنه

  • هرچی میگم این جورمطالبونزاریدیه سری جنبه
   ندارن

   گوش
   ندیدها...نزارید اینجورمطالبو!

  • میگم بهاره. بازیگر بودی یا کارگردان ؟؟؟

  • ایشالا کور بشه چشم هایی که این کثافتای آشغال رو تماشا میکنند

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خواهش میکنم انقدر راحت قضاوت نکنید ، شاید یکی از عزیزان شما هم خدایی نکرده این فیلم ها رو تماشا کرده باشه ، باز هم همینو میگید؟

  • لطفن خواهشن فقط خانم های متاهل پاسخم بدن، شما اگه به اینگونه فیلم ها علاقه نداشته باشی آیا بازم حاضرید همراه با همسرتان برای یادگیری تماشا کنید، یا حاضرید در خلوت خصوصی تماشا کنید؟

  • مردای متاهل کثیف که باوجود زن وبچه تمایل به دیدن زن بدکاره دارم حقشون فقط خیانت خیانت

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خیلی بده که ادم انقدر راحت قضاوت کنه

  • خواهشمندم این تاپیک بسته بشه
   نظرات برخی از دوستان شرم آوره

  • این مسائل ریشه داره..گاهی از روی ناخردی و یا دوستی با افراد ناباب حالا چه زن باشه یا مرد...

  • خوبه یا بده

  • مشکل اینجاست که این فیلم های پورن تجاری هستند نه آموزشی!!!این همیشه سنجاق شده به مغزم اگه روزی خواستم در روابط زناشوییم ازش استفاده کنم...سر همدیگر رو هم کلاه نذارید غیر اعتیاد و ذهن مشغولی هیچچچچچ فایده ی دیگه ای نداره.

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج