۶۱۲۸۳
۳۶۹ نظر
۳۴۱۷۸
۳۶۹ نظر
۳۴۱۷۸

۸ اعتراف مردانه: چرا خیانت کردم؟

در ازدواج وقتی یکی از دو طرف خیانت می کند، طرف دیگر نابود می شود. همیشه روحش پریشان و ذهنش مشغول است که چرا؟ چه کم گذاشتم؟ چه کار کردم؟ چه نکردم؟ و ... اما این سوال ها بیهوده هستند. نتیجه ای جز تراشیدن روح آدمی ندارند.

برترین ها: در ازدواج وقتی یکی از دو طرف خیانت می کند، طرف دیگر نابود می شود. همیشه روحش پریشان و ذهنش مشغول است که چرا؟ چه کم گذاشتم؟ چه کار کردم؟ چه نکردم؟ و ... اما این سوال ها بیهوده هستند. نتیجه ای جز تراشیدن روح آدمی ندارند.

مساله خیانت در همه دنیا هست و بیشتر میان مردان عمومیت دارد. در جامعه ما نیز این مساله هر روز بیشتر می شود. در میان آشنایان، دو نفری که تصور می کنیم خوشبختانه در کنار هم زندگی می کنند، ناگهان از هم جدا می شوند. یا دچار مشکلات بسیار می شوند و همه آن علاقه یک شبه از بین می رود. اما واقعا دلیل خیانت مردها چیست؟ چه می خواهند که ندارد؟ به دنبال چه هستند که در زن های دیگر پیدا می کنند؟

در این مطلب ۸ اعتراف مردان خیانت کار و دلیل آنها برای خیانت را آورده ایم شاید تا با مغز و طرز فکر این مردان بیشتر آشنا شویم.

اعتراف اول: انتقام جویی

«من زمانی به همسر خود خیانت کردم که متوجه شدم او همچنان با نامزد سابق خود ارتباط پیامکی دارد. البته پیام های آنها حاوی هیچ نوع صحبتی که باعث نگرانی باشد، نبود اما تصور اینکه او قبلا با این مرد در ارتباط بوده است و حالا هم این دوستی را ادامه می دهد مرا عصبانی می کرد. صمیمیت همسرم با نامزد سابقش برای من قابل درک نبود. با همین عصبانیت از خانه بیرون زدم و یک لحظه تصمیم گرفتم برای درآوردن حرص او، دختر جدیدی را بیابم و شماره اش را بگیرم و همین کار را هم کردم. به نظر من این کار دقیقا همان کاری بود که او انجام می داد و من هم تلافی کرده بودم. ما از هم جدا شدیم.
البته همسرم هرگز نفهمید من دوست دختر دارم. دلیل جدایی ما این بود که مناسب هم نبودیم و به درد هم نمی خوردیم. البته اعتراف می کنم آن کار من در عصبانیت درست و اخلاقی نبود اما در آن لحظه احساس خوبی به من داد.»
 
اعتراف دوم: نبودن جاذبه عاطفی متقابل

«تا جایی که به خاطر دارم من همیشه عاشق زنانی بودم که از هر نظر کامل باشند. همسر سابق من از خیلی نظرها خوب بود اما با سلیقه من خیلی جور نبود. او بسیار منطقی به نظر می رسید که هیچ نوع ارزشی برای من نداشت و باعث جذب من نمی شد. خیلی تلاش کردم به این مساله توجه نکنم اما نمی توانستم.
پس از چند ماه، روزی با گروهی از دوستانم بیرون رفتم و در فروشگاهی که خرید می کردیم دختری را دیدم که بسیار عالی به نظر می رسید. از او شماره گرفتم و او به من گفت هر وقت بخواهم می توانم با او تماس بگیرم و قرار بگذارم. من هم همین کار را کردم. پس از چند جلسه متوجه شدم باید رابطه خود با همسرم را پایان بدهم زیرا دیگر هیچ جذابیتی برای من نداشت و دوست داشتم در کنار کسی باشم که دیوانه وار دوستش دارم و برای من فقط یک دوست ساده نیست.»

اعتراف سوم: وقت نگذاشتن برای یکدیگر

«من زمانی از همسر سابق خود جدا شدم که او بسیار مسافرت می رفت و ما خیلی کم در کنار هم بودیم. من بیشتر مواقع تنها بودم. این تنهایی به ویژه در روزهای تعطیل آخر هفته بسیار مرا آزار می داد. دوست داشتم کسی در کنارم باشد و با هم حرف بزنیم، بیرون برویم و ... . به همین دلیل، دفعه آخری که به مسافرت رفت من سراغ زن دیگری رفتم و پس از بازگشت همه چیز را به او گفتم و از هم جدا شدیم. این جدایی برای هر دوی ما خوب بود. البته می دانم کار من به هیچ وجه اخلاقی نبود اما در تنهایی هایم تنها چیزی که می توانست به من آرامش دهد یک همزبان بود.»

اعتراف چهارم: رابطه اشتباه

من با نامزدم در دانشگاه آشنا شدم . ما از همان ترم اول با یکدگیر دوست شدیم. پس از فارغ التحصیلی، هر کدام از ما به شهر خودش برگشت اما پیش از آن با هم نامزد کردیم. من تقریبا همه آخر هفته ها به شهر او مسافرت می کردم. اما فقط آخر هفته ها در کنار هم بودیم و در طول هفته با دوستان خود خوشگذرانی داشتیم.
پس از چند ماه از این روند خسته شدم و با خودم تصور کردم در شهر خودم هم دختران زیبا و خوب زیادی هستند و من چرا همه روزهای تعطیل خود را در جاده و رفت و آمد می گذرانم؟ این مساله را با او در میان گذاشتم و چند باری او به شهر من می آمد اما پس ا مدتی او نیز خسته شد و با هم تصمیم گرفتیم این رابطه دشوار را پایان ببخشیم.»
 
8 اعتراف مردانه: چرا خیانت کردم؟

اعتراف پنجم: مغایرت احساسی و سبک زندگی

«من همسر سابق خود را در گردهمایی کاهش وزن ملاقات کردم. با هم دوست شدیم و هنگامی که با هم قرار می گذاشتیم و بیرون می رفتیم، هر دو حدود 20 کیلوگرم اضافه وزن داشتیم. من همه رژیم ها و برنامه های ورزشی خود را به دقت و با جدیت فراوان انجام می دادم و به سرعت وزن کم می کردم. اما او به ورزش و رژیم اهمیت نمی داد و در نتیجه کاهش وزنی هم نداشت. پس از اینکه اضافه وزن خود را از بین بردم، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردم. زن هایی که قبلا حتی به من نگاه هم نمی کردند مشتاق صحبت با من بودند و این حس خیلی خوبی به من می داد.
همسر سابق من از چاقی خود در عذاب بود و به زن های اطراف من حسودی می کرد. یکی از روزهای آخر هفته که او خانه نبود، ما با یکی از این زن ها قرار گذاشتم و با هم بیرون رفتیم. من هرگز این مساله را به همسرم نگفتم اما چند هفته بعد با بهانه های مختلف از او جدا شدم. من تصور می کنم باید با زنی باشم که شبیه من است و ارزش های زندگی او ارزش های من هستند. فردی که طرز فکر و اراده مان شبیه هم باشد.»

اعتراف ششم: نداشتن رابطه عاشقانه

«من و همسرم همیشه خدا با هم جنگ و دعوا داشتیم. برای همه چیز با هم بحث می کردیم این همه تنش اعصاب مرا خورد کرده بود. درست برعکس همسرم، دختری در شرکت ما بود که همه چیز را خیلی راحت می گرفت و رفتار دوستانه ای با همه داشت و شاد بود. یک شب که هر دو تا دیر وقت در شرکت مشغول کار بودیم، تصمیم گرفتیم برای شام با هم بیرون برویم. همه چیز خیلی عالی بود.
او بسیار خوب و پر احساس بود و شبی رویایی با عشقی پاک را با او پشت سر گذاشتم. این اتفاق جراتی در دل من به وجود آورد تا از رابطه ای که همیشه مرا آزار می داد جدا شوم. یک هفته خانه نرفتم و پس از آن از همسر سابقم جدا شدم و اکنون با همکارم در ارتباط هستم.»

اعتراف هفتم: رویاپردازی

«من هنگامی به همسر خود خیانت کردم که با دختری آشنا شدم که ابتدا قصدم تسلی دادن به او بود. او تازه از یک رابطه طولانی جدا شده بود و روحیه خوبی نداشت. ما زمان زیادی را با هم سپری می کردیم تا اینکه به هم علاقه مند شدیم. من تصور می کردم او بهترین زن روی زمین است و من با او خوشبخت خواهم بود. به همین دلیل، از همسرم جدا شدم و سراغ آن دختر رفتم. اما رابطه ما دوامی نداشت و متوجه شدم رویاپردازی بسیار بهتر از واقعیت است.»
 
8 اعتراف مردانه: چرا خیانت کردم؟
 
اعتراف هشتم: پیدا کردن اعتماد به نفس
 
«من همیشه خجالتی بودم و به هیچ وجه با جنس زن راحت نبودم. نامزدم نیز مثل من بسیار خجالتی بود رابطه ما مشکلی نداشت اما هیچ هیجان و چیز جالبی هم نداشت. روزی برای کار خود در همایشی شرکت کردم. هنگام شام، خانمی رو به روی من نشسته بود که بسیار جذاب و باهوش به نظر می رسید و من واقعا جذب او شده بودم. از این مساله بسیار تعجب کردم زیرا قبلا چنین تجربه ای نداشتم. حس خوبی بود و احساس می کردم در اوج آسمان ها هستم. سعی کردم اعتماد به نفس داشته باشم و با او سر صحبت را باز کردم.
در طول همایش و کنفرانس های دیگر نیز با هم صحبت می کردیم و وقتمان را با هم می گذراندیم. من هرگز از این رابطه به نامزدم چیزی نگفتم اما چند ماه بعد از او جدا شدم. پس از جدایی من آن زن جذابی که در کنفرانس ها می دیدم را دیگر هرگز ملاقات نکردم. اما همان رابطه کوتاه، اعتماد به نفس خاصی به من داده بود و متوجه شدم اگر اراده کنم می توانم بیرون بروم و زن دلخواه خود را پیدا و با او ازدواج کنم.»

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  مطالب خواندنی

  نظر کاربران

  • همه مردا از سر تا ته یه کرباسن: نااااااااااااامرد

   پاسخ ها

   • رضا

    مجبور نبودی همشون رو امتحان کنی

   • ناشناس

    اقا رضا حرف دهنتو بفهم برادر درضمن قرار نیست یکی چند تا امتحان کنه بلکه پای حرف چند تا زن بشینی می فهمی که مشت نمونه خرواره

   • Info4524

   • شیما

    همشون اشغالن کاملا درسته هیچ کدومشون به درد نمیخورن

   • نازنین زهرا

    با سلام لطفا کسایی ک در زدیگشون مشکل دآرند حتما اقرآن معجزه آسای حرز امام جواد رو در اینترنت بخوانید و شرایط نوشتن حرز هم در گوگل ذکر شده و حرز کبیر شکلی داره ک من خودم چون ترسیدم اون شکل رو اشتباه بکشم و اثر بدی روم بذاره اون شکل رو نکشیدم همون عربی حرز رو بنویسید کافیه وحرز کبیر رو بنویسید هم حرز صغیر اامام جواد رو و هم چنین حرز ابی دجانه رو هم بنویسید البته چندتا در گوگل ذکر شده شما اونی رو بنویسید ک مث حرز کبیر امام جواد طویل هست ن اون کوتاهه و ک این دو حرز هم واسه باطل کردن قویترین سحرها وطلسمات مفیده هم واسه مشکلات زندگی بینهایت موثر ومن این دو حرز رو ب خانمی که خیلی تو زندگیش مشکل داشت پیشنهاد دادم مشکلاتش خیلی کم شده ودوس داشتم این دو حرز رو ب شماهم بگم ک بینهایت معجزه ممیکنه در مشکلات زندگی و اینو من خودم عینا ب چشم دیدم

  • این که فقط ترجمه بود.با فرهنگ ما سازگار نیست.اونا انسانهای با وجدانی هستند که رابطه را تمام میکنن و میرن سراغ یکی دیگه.به نظرتون ما هم اینجوری هستیم؟شاید شرایط جدایی و متارکه تو کشور و فرهنگمون سخت و قدیمیه.

  • از نظر زن ها مردها همیشه سروته یک کرباسند!!
   اما شما چی همیشه غرغرو و نق نقو...

  • لطفاً اعترافات زنها هم بنویسید - چون اگه زنها بخوان واسه این مسائل خیانت کنند دیگه هیچ رابطه ای دوام نداره -
   چرا فقط ما زنها باید حواسمون باشه که شوهر مون خیانت نکنه !!!!!!!!!!!
   پس ماچی ؟؟؟؟

   پاسخ ها

   • هتی

    چی ما چی؟ منظورت چیه؟

   • بدون نام

    کثافت!!!!!

   • سوده

    این کاربر رو یکی ببنده به تخت، کسی با تو نبود اروم باش

   • شیما

    اره واقعا مردا کلا بی رحم تر از خانم ها هستند

  • من با آقایی رابطه دوستی دارم که متاهل است و همیشه نسبت به زنش عذاب ومدان دارم. و همیشه اعتراف میکنه که زنش عصبی است. من فکر پیکنم یک زن باید در کنار شوهرش باشه و باهاش همدلی کنه. البته من این آقا رو خیلی تشویق میکنم که به همسرش نزدیکتر بشه و اشکابات اونو بپذیره. البته این چیزی از گناه من کم نمیکنه. امیدوارم بتونم رابطه ام رو باهاش قطع کنم.

   پاسخ ها

   • هتی

    چرا باور کردی زنش واقعا بده؟؟؟؟ نکن خانم میدونین امثال شما چه خونه هایی رو خراب کردین؟ نمیخواد مشاوره بدی از زندگیش برو بیرون

   • بدون نام

    این همه پسر مجرد واقعاً لازمه که اینجوری زندگی یه بنده خدارو از هم بپاشی؟؟اصلاً شاید به رفتارای شوهرش شک داره که عصبیهوبا زندگی مردم این کارو نکن گناه داره

   • صنم

    واقعا که واست متاسفم

   • بدون نام

    خیلی برات متاسفم، من 18 سالم بود پزشکی ازدواج کردم که عاشقانه می پرستید منو و هیچی براش کم نذاشتم حالا استاد دانشگاهم و 29 سالمه چند وقتی است که متوجه شدم داره بهم خیانت می کنه با دخترهایی امثال تو در صورتی که هیچ وقت هیچ کمبودی نداشت.

   • ایران

    خجالت نمیکشی با مرد متاهل این همه پسر مجرد رفتی تو زندگیش تازه میگی مشاوره هم میدی از زندگیش برو بیرون زندگیش درست میشه من خودم شوهرم بد از 2 سال بهم خیانت کرد با یکی مثل تو ولی من تو زندگیم چیزی براش کم نزاشتم وقتی اون اومد تو زندگیم هیچی نداشت بااین که من از خانواده مرفهی بودم انتخابش کردم به خاطر اینکه فقط معیارم سالمی بود ولی نابودم کرد امیدوارم خدا جواب امثال شمارو جوری بده که بشید درس عبرت برای بقیه

   • user

    اگر این خانم از زندگیه اون آقای متاهل خارج بشه ممکنه این آقا دوباره بره سراغ یه زن دیگه. به نظرم اون آقا که ازدواج کرده و تعهد داده نباید به خودش اجازه بده که بره سراغ یه زن دیگه. وقتی زن و شوهر باهم مشکل دارن باید باهم صحبت کنن و مشکلشونو حل کنن نه اینکه بهم خیانت کنن.

   • بدون نام

    میدونی تو شغلت اینه که زندگی دیگران رو خراب کنی ، کاری هم نمیشه کرد ، ذاتت این طوریه . اون آقا هم هیچ وقت درست بشو نیست .

   • 12

    تو نمیخاد تشویق کنی پاتو از زندگی دختر مردم بکش
    بیرون دخترایی مثل توی احمق با اون مردای احمق تر از خودتون چه زندگی هارو که بیخود خراب نمیکنید .

  • احسنت بر شما . به این میگن یه اسیب شناسی رفتاری البته در حوزه اقایان که متاسفانه در کشور ما به بدترین شکل ممکن به ان بی توجهی میشود . نقطه ضعف اصلی مشکلات فرهنگی ما دختران جوانی هستند که از بی غیرتی پدر و شوهرشان کمال استفاده را میکنند و با بی عفتی و بی حجابی زمینه ساز بسیاری از فروپاشی های خانوادگی میشوند . در ان سوی دیگر مشکلات فرهنگی این است که جوانان ما یا یاد گرفته اند فریاد بزنند و جنجال راه بیاندازند ویا کوتاه بیایند و حق خود را بر باد رفته ببینند . اصولا یک چنین بحث هایی در هر دو حوزه خانم ها و اقایان می بایست در دوران مشاوره برای ازدواج مطرح شود تا جوانان یادبگیرند با دین و تدبیر و تعقل زندگی را به جلو پیش ببرند البته منظورم از جلو بردن زندگی قطعا هم از لحاظ کیفی وکمی است . البته من فکر میکنم بخشی از این مقاله شما ترجمه باشد و پیشنهاد میکنم مباحث اسیب شناسی رفتاری را از منظر ایات و روایات موجود در قران و سیره اهل بیت را هم مورد بررسی قرار دهید چرا که قطع به یقین اثار قوی تری در دل و ذهن جوانان ما ایجاد میکند البته برای ان دسته از جوانانی که یک تنفر افسارگسیخته از دین و اموزهای دینی وجودشان را فرانگرفته باشد که متاسفانه باید عرض کنم تعداد جوانان فراری از دین و گفتمان زیبای دین وزندگی در اسلام روز به روز در حال افزایش است . اگر به اصل خودمون یعنی اسلام ناب محمدی مبتنی بر سیره اهل بیت برگردیم میبینیم که بسیاری از مشکلاتی که با وجود حتی چندین روانشناس قابل حل نیستند به خودی خود حل و فصل پیدا میکنند .

  • این حرفها همش بهونست......... آدمی که بخواد خیانت کنه خیانت میکنه این دلیلاشونم بدرد خودشون میخوره

   پاسخ ها

   • بدون نام

    آفرين موافقم...
    بستگي به ذات آدما داره

   • بدون نام

    شاید بعضیا دنبال بهونه باشن که تنوع طلبی و هوس بازیه خودشونو توجیح کنن اما نمیشه بگیم همیشه این دلیلشه .... گاهی اوقات زن ها هم مقصرند .

   • شیما

    دقیقا ادمی که هوس بازو چشم چرون و زن باز باشه خیانت میکنه بهونه هاشم به درد خودش میخوره

   • بدون نام

    مردی که خائن است خودش رابه روانشناس بایدهرچه سریعترمعرفی کندچون مشکل روحی دارد.چراماهمیشه مشکل رابه دوش خانمها می اندازیم.من برای شوهرم کم نمی گذارم هم زیباهستم وهم تحصیلکرده وپولداروهمیشه حامی وهمدرد شوهرم ولی همسرم بودن بازنهای مختلف راجزوافتخارات خودش میداند چون شوهرم پرازننگ وعیب است وازحسادت اینکه من ازاوبالاترهستم تینگونه عقدهای خودش راخالی میکند باوجود۲بچه ناز.مردهای ایرانی قدرنشناس وبی وفاهستند چون کشورمامردسالاراست وبه زن بهانمی دهندمردها هرغلطکثیچمیکنن

  • اولا این اتفاق ممکنه برای زن ها هم بیفته چرا اینقدر مال مرد ها رو های لایت میکنید. دیگه اینکه دوست دارم ببینم بعد خیانتشون رابط شون چقدر طول میکشه.
   سوما اینکه حالا مگه این مرد های مذکور کیند؟ اهانت به همه آقایون نشه ها....

  • با سلام و احترام فراوان
   این متن خیلی به مردها رو می دهد یعنی سر انجام تمام خیانت ها به جز رویا پردازی ، آخر و عاقبت خیانت مردان را زیبا جلوه داده بود در صورتیکه بیشترین دلیل خیانت مردان ایرانی این حس تنوع طلبی و حق نشناسی آنهاست که همه ی آنها نیز ضربه ی خیانت خود را در مدت کوتاهی می خورند. کاش دلایل خیانت زن ها را هم بگذارید زیرا مطمینا دلایلشان خواندنی تر و منطقی تر (البته دسته ی کمی) است هر چند خیانت خیانت است آن هم با هر دلیلی. با تشکر

  • من به عنوان خانوم، اگر از کسی خوشم نیاد حتما جدا میشم
   چرا خودمو عذاب بدم
   البته الان مجردمم

   پاسخ ها

   • دلشکسته

    اگه خوشت نیاد مجبور نیستی باهاش ازدواج کنی تمام اونهایی که ازدواج می کنن با عشق و علاقه هست اما بعد از مدتی که سن و سال زن بالا رفت مردها هوس می کنن با یه زن کم سن وامروزی دوست بشن .ازدواج یعنی یک عمر زندگی با عشق و وفاداری .وگرنه دلیلی نداره ادم ازدواج کنه و هر وقت دلشو زد بره سراغ یکی دیگه .بفهم

   • صبور

    برای جدا شدن باید پول و درآمد داشته باشی که محتاج نباشی و مهمتر از همه از پس نیش زبون دوست آشنا و کل آدمای یه مملکت بربیای. دوست پسر نیشت ه فقط مشکل احساسات باشه. زندگیه واقعیه

  • میخوام یه واقعیتو بگم بچه ها به خدا قسم همش داستان واقعیه زندیگیمه دوران مجردی هر روز با یکی بودم مدل به مدل ولی از لحظه ای که ازدواج کردم تو این چند سال در عین حال که فرصتهای زیادی داشتم حتی یه لحظه به خیانت فکر نکردم میدونم دوران مجردی زیاده روی کردمو کارم اشتباه بوده ولی الان حس خوبی دارم و فکر میکنم تمام برکت زندگی به پاک بودن و وفاداری زن ومرد هست و خیلی اعتقاد دارم اگر مرد خیانت نکنه هیچ وقت زنش دنبال این کارها نمی ره .

   پاسخ ها

   • بی تو

    دمت گرم

   • maryam

    daghighan

   • مجید

    اقا یا خانوم عزیز ببخشد این حرف و میزنم دست بالای دست زیاده وقتی هزینه های سخت و پر فشار و و مشغله زندگی وسط میاد عشق و عاشقی از کله ت می پره زندگی فقط با پول جریان داره

   • بدون نام

    اگه زنتم مثل خودت کلی از مردها رو امتحان میکرد بعد با تو ازد.اج میکرد چی؟ اخه تاکی هر غلطی دلتون میخاد میکنید بعد جانماز اب میکشید؟ میدونی ممکنه سراون دخترایی که ولشون کردی چی اومده باشه؟ یا اینکه اگر زنت هم پیشینه ای مثل خودت داشته باشه چی؟

   • سوره

    افرین

   • سوره

    خسته نباشی

  • موافقم اقا مجيد .هميشه اين اقايونن كه راهو واسه خيانت وا ميكنن

  • 90%مردا دنبال بهانه برا خیانت هستندچون ذاتا تنوع طلب هستند ..بهتره به هیچکدومشون اعتماد نکنیم..

   پاسخ ها

   • شیما

    افرین

  • یه بار یه مرد زن دار بهم پیشنهاد دوستی داد از دوستای داداشم بود بهش گفتم ولی شما زن وبچه دارین باید وقتتونو بره اونا بذارین گفت هر چیزی جای خودش میخواستم جفت پا برم تو صورتش حداقل به آشنا بودن فکر نکرد یه زنه مومن و با خدایی داشت دلم بره زنش سوخت

  • این مطلبتون فقط خیانت مردها رو توجیه میکنه.خیانت خیانت دیگه دلیل نمیخواد.جالب تر اینه که دلیل خیانت هم باز زنها محسوب شدن

  • به نظر شما اگه زنی تو مجردیش هیچ رابطه ای با جنس مرد نداشته و با مردی که دوس دختر زیاد داشته ازدواج کنه در یک کفه ترازو هستند؟

  • اول به اقا مجید احسنت میگم منو شوهرم عاشقانه همدیگه رو دوست داشتیم اما داره خیانت میکنه وبعد به دستو پام میفته که ببخشم به خاطر بچم میسپرمش به خدا

  • من از خیانت داداشم به زنش باخبرم. به داداشمم هشدار دادم که دست از کارش برداره.الان زن داداشم شک کرده و میگه تو از همه چی باخبری و منم انکار کردم اما میگه باید دست بزاری رو قران تا باور کنم راستش من نمیخوام زندگیشون از هم بپاشه اونا 3 تا بچه دارن. لطفا راهنمایم کنید.

   پاسخ ها

   • بدون نام

    قرآن رو بذار رو دستت، حله...

  • فقط به این فککنین ک دوسدارین عشق شمام بهتون خیانت کنه همین

  • آهای خانوما اگه متوجه شدین که همسرتون بهتون خیانت میکنه بهترین کاراینه که بذارین شوهربی عرضه تون واسه اون زن بمونه...

   پاسخ ها

   • ....

    دقیقا کسی که رفت باید بزاری بره در ضمن هیچوقت خودتون انقدر هیچ ندونید که با رفتن یه ادم ازپادر بیاید

  • من هم یک شوهر ی دارم که از اول دوست نداشتم باشه ازدواج کنم بدرم مجبورم کرد حالا هم هر زنی می بیند زود عاشقش می شه چکار کنم

  • نامزد من با یه دختر داغون به من خیانت کرد و دلیلش رو گول خوردن و دلسوزی برای اون دختر ذکر کردمن هیچی کم نذاشتم .امیدوارم خدا جوابدوتاشونو بده غرورمو خیلی شکست

  • من در دوران دانشجوی همیشه رتبه اول بودم ازلحاظ اخلاقی بسیارصبورم همین باعث شد تعدادی ازدخترای هم دانشگاهی بارها دنبال این بودن که بخوان باهام ازدواج کنن حتی چندتاشون به خانواده ام گفتن اما من اعتنای نکردم وبه فکر آیندام بودم الان 3سال بادختری عاشقش بودم ازدواج کردم ولی بعضی از اون دخترا بااینکه ازدواج کردن باز به شمارم تماس میگیرن ومیخوان باهاشون رابطه داشته باشم بااین وجود که حتی جواب نمیدم ولی باعث شده خانمم بهم شک کنه همش گوشیم چک میکنه چکارکنم واقعا بعضی ازاین خانوما چرا این کارا میکنن

   پاسخ ها

   • بدون نام

    دخترا خیلی داغون و بدبختن، فقط همینو میتونم بگم...

   • بدون نام

    کاری نداره شمارتو عوض کن

   • بدون نام

    جا نماز آب نکش

  • شوهر منم به من خیانت کرده باورتون میشه من تازه لباس عروسیم درآوردم.. هیچی کم نداشت خودشم تاییدش میکنه. خیانتش اینه که چت میکنه بازنای زیادی. به همشونم میگه عشقم دوستون دارم. بدترین قسمتش با دوست دختر قبلیش بود حالا من موندم و ازدواج چند ماهم. حسابی داغونم. از من خواهش کرد که بهش وقت جبران بدم... اگه شماها بودین میتونستین به کسی که اینهمه دروغ براحتی بدون عذاب وجدان گفته باشه بهش فرصت بدین چطور طلاق بگیرم....آخخخخ

   پاسخ ها

   • سارا

    به نظرم چت رو زیاد جدی نگیر اما بهش بگو کارش ازارت می ده

   • بدون نام

    چرا پیش مشاور نمیرید؟

   • بدون نام

    به نطر من هنوز اولشه جدا بشید تا بعدا با چند تا بچه این خیلی بد دردی

  • یه زنم با یه دختر ۶ساله به شوهرم خیانت کردم الان رابطمون با اون اقا هم تقریبا بهم خورده اخه زندگی اون هم به خطر افتاده بگید جی کار کنم

   پاسخ ها

   • سارا

    اگه شوهرت نفهمیده توبه کن و از خدا بخواه کمکت کنه به زندگی پاک برگردی و اگر فهمیده به روت نمیاره تو هم به روت نیار اما پشیمون باش. و اگه به روت میاره وارد جزییات رابطه ی خیانتت نشو عزت نفست رو حفظ کن و البته قلبا پشیمان باش و تصمیم اونو با احترام و بدون هیاهو بپذیر

   • مریم

    خاک بر سرت -چند روز پیش در شهر ما یک زن با یک بچه شش ساله داشت با یه سرباز دوست بود شوهرشو کشته انداخته زیر پل بدبخت شوهر هم خیلی خوش تیپ بود هم خیلی با اخلاق اما زن تیپی میزد وخیلی بیحجاب در شهر میگشت که بیا وببین الانم تو زنه وپسره تو زندانن شوهر بدبخت سینه قبرستان

   • غم

    خیانت زن به مرد خیلی گناه داره چون زن بایدحیاداشته باشه الگوی دخترتی هم من کتک میخورم بی محبتی پول هم بهم
    نمیده کلن میگه منو نمیخاد زور میگه ولی خیانت نکردم

  • خیانت دیدم درست سه ماه بعدازدواجم.الان دو تا بچه دارم شوهرم میگه دوست دارم.زندگیمونم دوس دارم چیکار کنم دست برداره از این زنای کثیف دور و ورش.سه ساله ازدواج کردم راهنماییم کنید.م.ش

  • من دندونپزشکم دوس پسرم که خیلی سطح پایین تر از من بود بهم خیانت کرده با اینکه خیلی ادعا میکنه دوسم داره، میخواد به ازدواج.فکر کنم.ولی من حالم به هم میخوره ازش دیگه تحملشو ندارم، نمیدونم واسه چی انقدر اصرار داره که بامن باشه

   پاسخ ها

   • بدون نام

    چون یحتمل میدونه با تو بمونه آینده مالیش تامینه و اونجوری میتونه سراغ در و داف های بهتری بره

   • مهری

    چون دندون پزشکی

  • سلام.منم چهارساله ازدواج کردم.بعداز ازدواجم حتی حاضرنیستم به مردی جزشوهرم نگاه کنم اما چندرپزع متوجه شدم شوهرم به دختردایی مجردو کم سن و سالم شماره داده و تلفنی ازش چیزایی خواسته.من بموقع فهمیدم اما حالا داخونم.میگه من مریضم منو ببر پیش رولنپزشک و بهم مهلت بده.امامن اصلا به ایندم باهمچین مرد هوسبازی ایدوارنیستم.چون اوایل ازدواجم یبارمچشوگرفتم خانوادش ماسمالی کردن.حالا موندم چکار کنم.لطفا کمکم کنید...

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خودشو میرنه ب مریضی .شک نکن

  • ای خدا همه مردا رو بکش

  • من دندونپزشکم 6سال پیش عقد کردم الان سه ساله عروسی گرفتیم یه دختر دو ساله دارم دخترم وقتی سه روزه بود تشخیص دادن مشکل قلبی داره با وجود تمام مشکلات شوهرم وقتی دخترم سه ماهه بود حس کردم بهم خیانت میکنه البته در زمان عقد هم یه نفر بهم هشدار داده بود که این فرد خوبی نیست وحتی به پدرش هم گفته بود ولی همه چیزو توجیه کرد منم که دوسش داشتم باور کردم شاید خودمو گول زدم الان بعد این همه هشداری که بهش دادم اینقد به کارش ادامه داد که مجبور شدم تحقیق کنم متاسفانه با دوس دختر سابقش وحتی با افرادی دیگه بهم خیانت کرده دلیلش هم گفته من دوسش نداشتم زشته به خاطر خانواده ام باهاش ازدواج کردم خیلی نامرده بچه ام عمل قلب باز داره به جای دعا دنبال هوساش رفته

   پاسخ ها

   • ساناز

    خانم قدر خودت بدون شماپزشکین موقعیت اجتماعی بالایی دارین طلاقت بگیروبایکی هم سطح خودت ازدواج کن

  • منم بادوتابچه دارم خیانت شوهرموتحمل میکنم هربارمچشو گرفتم اظهارپشیمونی میکنه وقسم میخوره که دیگه نمیکنه خیلی وقتام به روش نیاوردم من فرهنگی هستم ولی ازلحاظ روحی داغونم اضطراب ونگرانی وغم جزئی ازوجودم شده ولی نمیتونم بچه هارو رها کنم خصلتای بدی هم داره دروغگویی بداخلاقی بددهنی عصبی بودن....شمابگیدچکار کنم؟

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خانم فرهنگی محترم
    طلاق بگیر خودتو راحت کن. بخاظر حرف مردم خودتو و آینده بچه هاتو با این عوضی به آتیش نکش. مردم یه هفته ای موضوع تو رو فراموش میکنن

  • لطفاً كمك كنيد
   همسر من هميشه زن بازي ميكنه ومن بخاطر بچه هام فقط صبوري كردم ، چند روز پيش تو موبايلش كلي عكس ... موقع ... با يه زن رو گرفته بود و از روي نشوني خال كوبي رو دست زنه فهميدم كارمند خودش كه تو شركتش كار ميكنه ، ديدن عكسها ديونه ام كرده ، ترخدا بگيد چي كار كنم ، بدبختيش اينه حتي كاندوم هم مصرف نكرده حالا نگراني از مريضي هم به استرسهاي قبليم اضافه شد .بخدا هم خيلي زيبا و اجتماعيم هم از نظر سواد و معلومات ازء خيلي بالاترم ، من چه بدي كردم نميدونم

   پاسخ ها

   • بدون نام

    بدی ای که کردی اینه که موقع ازدواج چشتو باز نکردی

   • بدون نام

    بکشش به زن جدید بگیر

  • ترکش کن چون لیاقت زندگی کردن با تو رو نداره

  • سلام
   دیدن رنج ها ی هم جنس هام برام خیلی سخته و اینکه میبینم بخاطر بچه و شرایط خانوادگی مجبورن چنین مردهایی رو تحمل کنند ....اما
   اگر شما زن خوبی هستی ؟ اگر از نظر عاطفی و زناشویی و نظافت و خانه داری و از همه مهمتر زیبا گشتن و لوند بودن که خاصه هر مردیست براش کم نذاشتین در جوابتون باید بگم هیچوقت روزه شک دار نگیر
   آدم معتاد و ادم خانم باز عین هم هستن اگر معتاد تونست ترک کنه اونم ترک میکنه .
   اگر 10 تا بچه داری تحمل نکن و اجازه نده عزت و غرور زنه ات زیر سوال بره ..
   مردهایی که خیلی راحت میتونن خیانت کنن قتل احساس کردن و با یک قاتلی که یک ادم کشته هیچ فرقی نداره چه بسا که اگر مردخیانتکار زن خودش و بکشه شرف داره به قتل احساس
   پس هیچوقت باهاش نمونید و فقط ترکش کنید
   اعتیادو خانم بازی هردو یک بیماری محسوب میشه شاید بشه کمکش کرد اما اعتماد هرگز .

   پاسخ ها

   • لیلا

    شوهرم همیشه میگفت عاشق منه اما به من خیانت کرد به من که از فقر تا فخر در غربت تا ولایت از مستاجری تا خانه داری پیشش بودم وهستم طلاق نگرفتم چون نمیخام جانشینی برام تو خونه ای بیاره که کلی براش قسط و وام دادم و زحمت کشیدم اما واگذار شون کردم به خدا تا خدا جزاشونو بده انشاءالله

  • سلام. من چهار بار خیانت شوهرم رو دیدم یه دختر شانزده ساله هم دارم. هر بار شوهرم به پام میافته ازم معذرت خواهی میکنه و میگه دوستت دارم اینبار با زن همسایمون رابطه داشته. میگه رابطه جنسی نداشتم ولی من باور نمیکنم. در حال حاضر باهاش زندگی میکنم ولی فکر کاراش از ذهنم بیرون نمیره البته سعی میکنه خیلی خوب باشه ولی من نمیتونم فراموش کنم.به نظر شما چی کار کنم که از یادم بره

   پاسخ ها

   • بدون نام

    برو پیش مشاور و روان پزشک، البته به همراه شوهر محترم که بفهمه چ گندی زده... تنهایی نرو

  • خیانت =ایدزو هپاتیت=مرگ

  • نندا جون گل گفتی.م ش

  • نداجون یاهرکس میگه طلاق.شمامیگیدبچه ها روچکارکنیم من طاقت دوری وزیردست نامادری افتادنشونو ندارم چون بخاطرلج بازی هم شده اوناروبهم نمیده.همه جوره بااخلاقای بدش میسازم بارهاخیانتشوبخشیدم بزورباهاش مهربون بودم همه چیزومیریختم توخودم ولی دیگه نمیتونم جدیدابازمشکوک شده بود توسط یکی ازدوستام امتحانش کردم خیلی حرفای عاشقانه ای زده بودچیزیکه یکبارم به مانگفته حتی قرارشده بودبخاطرش بره شهرشون ببینتش حتمامیخاسته به من بگه میرم سرکارداغون شدم.درک میکنیدچقدبده؟حالاجون هرکی دوست دارید جواب منوبدید که باهمچین مردی بایدمهربون بود؟میدونیدچقدسخته؟سردهم باشیم بدترلجبازمیشن.چه رفتاری بهتره.توروخدابگید منتظرم

   پاسخ ها

   • بدون نام

    برو پیش مشاور
    جوابتو اینجا نمیگیری

  • به نظر من ادما اگه بخوان خيانت كنند هميشه فرصت هست چه با علاقه چه يا هوس اين ماييم بايد بتونيم خودمون رو كنترل كنيم وارزش بديم من يه خانمم با وجود اينكه ازدواج كردم وصاحب سه فرزندم چهار سال بعد از ازدواج فهميدم شوهرم معتاده الان بيست وسه ساله از ازدواجم ميگذره ولي طول زندگي مورد توجه خيلي ها بودم هيچ وقت اين اجازه رو به خودم ندادم از فرصت استفاده كنم من وقتي بيست ونه سالمبود پزشكي مجرد عاشقم شد من اونو ردكردم حالا كه متاهله بچه داره باز عاشق تر ازگذشته است اما وقتي بايد به بعدش ورسوايش فكركرد هرگز خيانت نمي كنم بااين وجود سني از من گذشته باز مورد توجه خيلي ها قرار ميگيرم هميشه به فردا به نگاه فرزندم به اطراف واقوام هرگز خطا نميكنم با وجود اينكه شو هرم دهها ساله با من رابطه نداشته هميشه اذيت بودم تحمل كردنش ادم روپير ميكنه ولي ارزش رسوايي نداره

  • لاله جان به نظر من به شوهرت بگو یا مهریتو کامل بده و یا بچه هارو به جای مهریه بده به تو و راحتر بره دنبال کثافت کاریهاش .طلاق بگیر عزیزم اگه بخوای اینجوری زندگی کنی داغون میشی اگه بچه ها رو هم بهت نده مهریه ات رو کامل بگیر و باز طلاق بگیر مطمین باش در آینده بچه ها وقتی بدونن پدرشون چه موجود کثیفی هستش میان به سمت تو

   پاسخ ها

   • بدون نام

    سحر خانم طلاق آخرین راه حل و برای کسانی که واقعا راه بازگشتی ندارند خوبه. تا جایی که ممکن هست باید در مسیر اصلاح حرکت کرد.

  • من مردی هستم که در حق فرشته ی زندگیم که بسیار هم دوستش دارم مرتکب خطای نابخشودنی خیانت شدم . به این صورت که با یک زن بیشعور شوهردار به مدت یک ماه رابطه ای فقط پیامکی داشتم که خانمم پیامکهای من رو دید و الان بعد از گذشت دو سال از این جریان هر روز خودم رو لعنت می کنم که چرا با بی فکری زندگی زیبا و پر ازعشق و امید خودم رو خراب کردم. و همیشه خدا رو شکر میکنم که با این کار سیلی محکمی خوردم که خیلی بهترو بیشتر قدر آرامش و عشق در زنگی رو بدانم.

   پاسخ ها

   • دلشکسته

    تا اخر عمرازیادت زنت نمیره .مثل من که شوهرم با یکی دوست شد که بارها وبارها ازدواج کرده وطلاق گرفته بود .به یکباره تمام عشق ومحبتم از بین رفت

   • بدون نام

    میگن اعتماد متل یه کاغذ میمونه ، وقتی که مچاله بشه دیگه مثل روز اولش نمیشه .
    تو هم کاری کردی که هیچ وقت قابل بخشش نیست و هیچ وقت همه چیز مثل روز اول نمیشه .
    دلم برای زنت میسوزه ؟؟؟؟؟؟؟

  • من اگه شوهرم بهم خیانت کنه نه خودمو ناراحت میکنم نه زانوی غم بقل میگیرم دقیقا کاری رو که خودش کرد منم میکنم و بهش خیانت میکنم به همین راحتی
   بعد فکر نکنید که زن ها تنوع طلب نیستن منتهی پایبند ترن

  • خذا لعنت کنه مردایی که قدر دلسوزی زنانشون ندارن خیانت میکنن میگن زنانشون غر غراند برن شاید بهترشو گیر بیارن اگه کم اوردن عرضه اعترافم داشته باشن

   پاسخ ها

   • بدون نام

    شوهرم یکسالونیم بهم خیانت میکرد هرروزوشب خونمون دعوابود اماحاضرنبود ازاون زن فاسدبگذره خلاصه وقتی مطمئن شد اون زن فرشته نبود وشیطان بود وبامردای دیگه هم رابطه داشت ازش جداشد اما من هرگز شوهرمو نمیبخشم حتی اگه ازپشیمونی وغصه بمیره بهش خیانت نمیکنم چون مثه خودش کثیف نیستم اما دارم کم کم ازش جدامیشم باورکنید ته دلم هنوزیکم دوسش دارم اما جداشدنو ترجیح میدم وبعدباهرمرد دیگه ای باشم دوست دارم اون ماروباچشمای خودش ببینه منتظره اون روزم

  • همه تقصیرها رو گردن مردها مید ازین خجالت هم خوب چیزیه بابا شما زنها اول خودتونو اصلاح کنید شما شما باعث خیانت میشید

  • منم شوهرم بهم خیانت کرد ، با دوستم . یه بار هم وقتی میرفت شمال به بهانه اینکه میخوام واسه خودم خلوت کنم یه خانم با خوش برد و واسش خونه گرفت و ...
   من فکر میکنم اشکال کارم این بود که خیلی بهش محبت میکردم و خیلی بهش بها میدادم . اصلاً یه جورایی خودمو و زندگیمو وقف اون کرده بودم . تمام حقوقمو دو دستی تقدیمش میکردم ، مستقیم میرفت تو حسابش ، عاشقش بودم . والا چیزی هم ازش کم نداشتم .
   ولی حیف واقعاً پشیمونم که اصلا باهاش ازدواج کردم .
   ازم عذر خواهی کرد و گفت که پشیمونه ، اما چه فایده دیگه اون مرد واسه من مثل قبل نمیشه . از چشمم افتاده ، فقط دارم تحملش میکنم ، اونم به زور .

  • سلام موافقم مردان بیشتر خیانت میکنن بیچاره زنا بدبختن

  • از همه هم نوع خودم خواهش میکنم معشوقه عشق کسی نشید تو رو خداااااااااااا ...دخترا زندگی خراب نکنید . خودتونو جای طرف بزارید . مردا وقتی هیچ جوری نمیتونن خودشونو کنتزل کنند متاسفانه حداقل شما خانوما قدرت "نه" گفتن داشته باشید . خوبی بیش از حد واسه شوهر هم به نظرم خوب نیست مردا زود دلشونو میزنه و عاشق بی محلی های یکی دیگه میشن .

  • منم شوهرم بهم خیانت کرد بعد ک مچشوو گرفتم منو ب شدت کتک زد منم ازش شکایت کردم دوماه ولی جوابش نیومده ی پسر دوسالم داریم میخوام طلاق بگیرم دعام کنید

  • سلام من یازده سال ازدواج کردم یه پسرنه ساله دارم الانم 28سالمه یه ماه بعدعروسیم فهمیدمشوهرم خیانت میکنه بهم کاش همون جا جدا میشدم اون موقع که فهمیدم ولی کریه نزاری ببخشید غلط کردن امابازم ادامه میده کاش بچه نداشتم ازش جدا میشدم

  • شوهر منم خیلی کثیف و هرزه هست ،ازش حالم بهم میخوره و ارزوی مرگشو دارم

  • سلام من ده ساله ازدواج کردم سه سال پیش شوهر خواهر شوهرم زیر پام نشست و من عاشقش شدم اونم بچه داره هنوز همو دوست داریم ولی دوست دارم میمردم ولی گول اونو نمیخوردم الان باهام سردتر شده چون به هوسهاش رسیده فقط منو روانی کرذ حالا هم راحت ترکم داره میکنه روم غیرتی منم با حجاب و سنگین و نماز خوانم مثل اون اون هم از نظر معنوی خیلی با ایمانه نمیدونم ایمانش و قبول کنم یا خیانت کثیفش و و یا.... چیکار کنم نمیدونم کجام نمیدونم چی شدم نمیدونم

   پاسخ ها

   • بدون نام

    هه خاک تو سر جفتتون..چه نماز و سنگینی و ایمانی؟ خودتو مسخره کردی یا خدارو؟ هر غلطی خواستی کردی بعد نمازم میخونی...هه

  • همسرمن هم به من خیانت کرده ولی به روش نياوردم فقط خودم دارم داغون میشم

  • مردا نامردن

  • سلام شوهر منم خیلی بهم خیانت کرده شیش ساله ازدواج کردیم دخترم یک ساله شده هر بار مچشو میگیرم انکار میکنه قسم قرآن که من این کارها نمیکنم من زندگیم دوست دارم از این حرف ها نمیدانم چیکار کنم به نظرتون چیکار کنم طلاق بگیرم

   پاسخ ها

   • ف

    چرت میگه روبش نده عوضی، فقط واسه گول زدن ازاین حرفامیزنن، همشون بمیرن ایشالا

  • بعد از کلی سختی کشیدن و چهار سال عشق,و عاشقی و مخالفت خانوادها بلاخره من و همسرم باهم ازدواج کردیم بعد از چند ماه باردار شدم و تو ماه چهارم بارداری فهمیدم شوهرم با زن دوستش که دقیقا همسن مادرشوهرمه,دوست شده که همکار هم بودن اون زن به معنای واقعی زشت و شبیهه میمون بود سه بار متوجه رابطشون شدم اما هربار شوهرم قسم میخورد که جز روابط کاری چیزی بینشون نیست تا اخرین بار دو روز بعد از زایمان و شب سالگرد ازدواجمون تو یه وضعیت فجیع متوجه رابطشون شدم که حتی رابطه جنسی هم باهم داشتن,تو این مدت بخاطر اون زن که از هر لحاظ از من بی نهایت پایبن تر بود خیلی اذیتم میکرد با بی توجهیاش رفتارای خشنش دعواهاش با من...به من میگفت حیون اما وقتی میرفتم تو گوشیش به اون زن میگفت زندگیم نفسم... داغون شدم بیست و پنج سالمه اما تمام موهام از غصه سفید شدن و از اون همه زیبایی یه صورت پژمرده و چشمای گود افتاده برام مونده دارم داغون میشم اما به خاطر پسرم و بخاطر اینکه پدرم فوت کرده و برگشتنم به خانوادهییعنی سربار شدن وحبس شدن تو خونه بخاطر مطلقه بودن مجبور به تحمل شدم اما هرروزم داغون تر از ذیروزم هرچند شوهرم الان خیلیییی خوب شده و تمام تلاش اینه که منففراموش کنم وببخشم اما نمیتونم وقتی بیاد تنهلیام تو دوران بارداریم و عذابایی که بهم داد میفتم ازش نفرت پیدا میکنم من تنها و غزیب بودم تو شهرشون اما بهم رحم نکردن با اینکه میدن از لحاظ جسمی,چجور مریض و داغون بودم اما دقیقا مثل دشمنشون باهام رفتار میکردن...

   پاسخ ها

   • بدون نام

    هیچی نمی تونم بگم, جز اینکه اون دنیا.... خدایا شکرت!

  • شوهر منم همش داره بهم خیانت میکنه چند ماه با یه زنه بعد میره با یکی دیگه هرشب میره با اونا خوش گذرونی اصلا به من و دخترم اهمیت نمیده وقتی هم که بهش میگم چرا با من این کارو میکنی میگه همه مردها الان رفیق دارن تو کار نداشته باش نمیدونم چیکار کنم از موقعی که عقد بودیم یکسره با اینو اونه تا الان که 5 سال ازدواج کردیم همش بهم خیانت کرده ، قبل از ازدواج سه سال همدیگرو میخواستیم . طلاق هم که نمیتونم بگیرم چون فامیلیم توروخدا راهنماییم کنید

  • خانم ها توجه کنند به ازای هر مرد خائن یک زن خائن وجود داره و الا خیانت بوجود نمی آمد
   پس بهتره بجای نگاه جنسیتی بگیم
   فرد خائن چه مرد چه زن بی معرفته

   پاسخ ها

   • بدون نام

    ربطی نداره , خیلی از مردای متاهل با دخترای مجردن, مثل شوهر من , خیلی با ایمانه اصلا سراغ زن متاهل نمیره! هه

  • شوهر نامرد منم زمانی که من تنها 22سال داشتم بایه زن 40ساله شوهرداررابطه برقرار کرد وپا روی دل من و دختر یک ساله امون گذاشت من جدا شد م بچه مو به تنهایی بزرگ کردم دخترم الان سه ساله ازدواج کرد ه وبه لطف خدا خوشبخته توتمام سالهای تنهاییم شریف زندگی کردم ولی همسر سابقم واون زن بی شرف رو به خدا واگذار کردم هر چند هنوز بعداز سالها هنوز خدایی که میگن در همین نزدیکیهاست کاری به کارشون نداشته وهردو همچنان مشغول خیانت هستند

  • خیانت. امروز فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده

  • البته اینا همش حرف های دل دوستم بود دیگه نمیدونه باید چکار کنه

  • کسی که بخوادخیانت کنه به مردوزن بچه وزندگی نگاه نمیکنه اول خیانت میکنه بعدمثه ... پشیمون میشه .خیانت دست خودآدم هاست وقتی نامحرمی رودیدیدبه خودتون اجازه ی نگاه کردن ندید

  • باسلام من حدود 18 سال ازدواج کردیم تا حالا تو زندگیم به شوهرم شک نداشتم همه قبولش داشتن منم فکرشو نمی کردم که به اینجا برسه داستان از اینجا شروع شد که خواهرشوهرم گفت من رفتم آرایشگاه زن آرایشگر با کلی صحبت تازه فهمیده که برادرش یعنی شوهر من قبل ازدواج بامن دوست بود و خیلی من دوست داشت ولی رابطمون بهم خورد من ازدواج کردم به خواهر شوهرم میگه الان چه کار میکنه بهش سلام برسون شوهرم این حرف شنیده بود رفته بود دنبالش شماره هم گرفته بودن باهم تلفنی صحبت میکردن حتی بهش گفته بود خیلی دوستت دارم الان اون خانوم متعلقست واین باید اضافه کنم ما توی یک شهر زندگی نمی کنیم واون نمی بینه ولی اگه بریم مسافرت شهر خودش ممکن همدیگر و ببینند ولی بعد از کلی مشکلات تو زندگیمون خودش اعتراف کرد که اصلآ فکرشو نمی کردم که اینطوری بشه پشیمونم که چرا این کارو کردم شمارو ناراحت کردم نباید به کسی بگی آبروم میره من یه بچه دارم میگه من زنگیمو خیلی دوست دارم و با هیچی عوض نمیکنم 2ماه تلفنی باهاش حرف زدم تموم شده دیگه هیچ چیزی بین ما نیست اشتباه کردم تو ببخش من میگم چرا یک مرد احترام و حرمت زندگی 18 سالشو در کنار همسرش و بچش زیر پا میزاره واین کارو میکنه به نظر شما من باید چکار کنم چه جوری بهش اعتماد کنم راهنمایی کنید

   پاسخ ها

   • خیانت دیده

    منم شوهرم بهم خیانت کرده ازش گذشتم ولی به این باور قلبی رسیدم(البته با عرض معذرت بسیار از این ضرب المثل ) که گاوی که عادت کنه به کهنه خوری دیگه هیچ جوری ترکش نمیکنه.اعتماد برای ما دیگه معنایی نخواهد داشت .من شدیدا وابستشم اگه میتونستم حتما حتما ازش جدا میشدم .پسر 5 سالمم خیلی شدیدا بهش وابسته وخیلی حساسه . .من اگه بچه نداشتم حتما حتما ازش جدا میشدم.زندگی زیر سایه شک ادم رو داغون میکنه عزیزم

  • خدا نگذره از مدای هوس باز و زنای .............و هرزه انشالله همشون زنده زنده تو اتیش بسوزن..من به خاطر همینا از ازدواج فرار میکنم چون به هیچ کسی اعتماد نمیکنم

   پاسخ ها

   • تنها

    منم شوهرم بهم خیانت کردوقتی رفتم شهرمون تابچموبدنیابیارم بهم خبردادن بعدش گفت پشیمونم دلم می خواست حال کنم بخاطرهمین تلفنی حرف میزدم سرکارش میزاشتم فقط براسرگرمی

  • خد از سر مردا وزنایی که به همسراشون خیانت میکنن نگذره.من شوهرم بعداز 13 سال بهم خیانت کرد اونم بایه زن شوهردار که دوتا بچه داره و بهونش این بوده که شوهرشم بهش خیانت کرده بوده.روز اول که من باهاش ازدواج کردم خودش بود و پیرهن تنش. ولی حالا که وضع مالیش روبراه شده وماشین انچنانی اومد زیر پاش رفت با یه فاحشه خیابونی. قول داده و گفته که گذاشتتش کنار ولی من دیگه اون ادم سابق نیستم. به همه چیز شک دارم. دیگه همسرم اون ارزش و اعتبار قبل رو واسم نداره.

  • من هم شوهرم بهم خیانت کرد 3سال زنی رو صیغه خودش کرد ومن چون اعتمادزیاد داشتم نفهمیدم الان پشیمونه ولی ازآهمن همش بدمیاره من هم همش نفرینش میکنمارزوی مرگشو دارم خداازش نگذره

  • اهای خانم ک وسط زندگی ی مرد متاهلی .عوض این ک هدایتش کنی سمت زنش ... از زندگیش بیرون....همین شماهایی ک زندگی هارو خراب میکنی امثال توی ک باعث میشه ی مادر درد خیانتشو ب خاطر بچش بریزه تو دلشو بسوزه....امیدوارم هیچکدومتون روز خوش نبینین....هه راهنمایی هم میکنی تازه جار هم میزنی ؟اخی انتظار تشویق داشتی ولی .....

  • بعضی ازمردا خیلی نامردن فقط یه مشت تنوع طلبن،.......
   من نمی فهمم گناه این زناچیه آخه؟
   منم یه زنم که هم تحصیل کردم وهم خیلی زیبا جوری که همه میگن چرا بااین مرد ازدواج کردی که نه زیبایی داره نه پول داره نه سواد
   ولی بااین وجود هم خیلی چشم چرونه هم قبلاچندبار مچشو گرفتم.هروقتم بهش میگفتم فقط فوحشم میدادودرحد مرگ کتکم میزد.ازاون خونواده هام نیستیم که طلاق براشون عیب نباشه.اینقدرسوختمو ساختم که قلب درد گرفتم بخدا یه مدت اینقدر بهم فشارآورد رفتاراش که تصمیم گرفتم منم برم خیانت کنم.تورو خدا آقایون هوای دل خانماتونو داشته باشید..بخدا اگه مرد پاک باشه زنم پاکه.

   پاسخ ها

   • شیما

    عزیزم مردا همشون یه مدلن حالا چه زشت باشن چه بیسواد باشن چه بی پول همشون اشغالن

  • من داذم نابودمیشم دارم دق مرگ میشم ازدیروزفهمیدم که همسرم که استاددانشگاه برجسته ای هم هست بایه خانم که قبل ازازدواج بامن ازش خاستگاری کرده بود رابطه داره البته اون خانم جواب همسرمونمیده اماهمسرم چه وعده وعیدهایی بهش داده که فقط بله روبگه وازمن ودختر۳ساله ام جدابشه.درحالیکه من اندازه پاکی پیغمبربهش اعتمادداشتم امانمیدونستم اینجوریه که بعد۷سالیادعشق قدیمیش بیفته وخودش وبه اب واتش بزنه براش....نابودشدم نابود

  • مردا ذاتا خیانت کار هسن ، من تومحل کارم تقربا همه مردای متاهل بم پیشنهاد دادن ، تو دانشگاه وقتی با عصبانیت به یکی از همین متاهلا گفتم ازش اضن بدم میاد و..، زد زیر گریه مثه سگ میفتاد دنبالم ، حالم به هم میخوره وقتی میبینم مردا اینجوری پی دخترا وزنای دیگه هسن درحالی که من اصن به مردای متاهل رونمیدم و دنبال زندگیشون نیسم مقصرخود مردها هسن . من که قید ازدواجو زدم دلم میسوزه برا زن هاشون با این شوهراشون

  • بخدا کامنت هارو میخونم چقدر ناراحت میشم.من یه پسر ۳۲ ساله هستم که قید ازدواج رو واسه همیشه زدم.ولی به هم جنس های خودم میخوام بگم که چرا آخه دل همسرتون رو میشکونید؟خداوکیلی زن به این لطیفی و مهربون و باظرافت چرا باید به دست شوهر خودشون مثل گل پرپر بشن.خب عزیزم اگه میبینی نمیتونی مسئولیت پذیر باشی و خیانت میکنی چرا این فرشته های زیبا رو بازیچه خودتون میکنید.من به این باور رسیدم تو ازدواج یا رفاقت زن خیلی وفادار تره نسبت به مرد.زن هم خیانت میکنه درسته ولی اکثرشون اگه دیگه کاردشون به استخون برسه خیانت میکنن ولی مردها تو اوج دوس داشته شدن و محبت از طرف زن بازم خیانت میکنن.البته اینم بگم ذات مرد تنوع طلبیه و من خیلی مطالب خوندم که بهترین مردها هم یه روزی پاشون میلغزه.من اگر هم زن نمیگیرم دلیلش بی اعتمادی به زن نیست بلکه میترسم خودم پام بلغزه با اینکه خیلی از خودم مطمئنم.آقایون برادرای عزیز تو رو خدا این فرشته ها رو ا ز خودتون نرنجونید..همونطور که با دوس .... برخورد میکنید اگه همونقدر هم به زنتون توجه میکردید هیچ زنی الان اینجا شکایت همسرشو نمیکرد.التماس تفکر

  • دیگ حالم داره از این همه خیانت به هم میخوره

  • سلام من دوسال ازدواج کردم الان یه دختر یازده ماه دارم خوشبختانه شوهرم بایک زن شوهرداری در رابطه است حتی رابطه جنسی باهم دارن شوهر خانمه هم طرف دار خانمش ازش حمایت میکنه من واقعا برام سخته تنهافکرم طلاق ایا به نظر شما راه درستیه یا نه خواهشا راهنمای کنید

  • سلام به نظرمن زنها خیلی ساده لوح هستن وبااین که می دونن مردها خیانت می کنن باز هم به فکر شوهر هستن حتا بعد از طلاق ولی اگر می دونی شوهرت خیانت کرد زود طلاق بگیر وبرای خودت یک زندگی بدون مرد درست کن وپاک زندگی کن من این کارو کردم خیلی زود جدا شدم وخودمو خلاص کردم نفص راحتی می گشم وخدارو به این همه نعمت هایی که داده شکر می کنم خودم با کار های خیر مشقول کردم زود زود طلاق بگیرد واز هیچی زی نترسید ولی پاک زندکی کنید چون این مردها ارزش وفاداری رو ندارن

  • شوهر من با خواهرم تو تلگرام عکسها و استیکرهای آنچنانی و عاشقانه رد و بدل میکردن. بیست ساله ازدواج کردم چهار تا فرزند دارم. اتفاقی دیدم. حنی عکس با تاب خواهرم رودیدم . با هم همکارن. همسرم میگه توبه کردم. خیلی گریه کرد. با خواهرم هم دعوا کردم. دلم شکسته

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خانهای محترمی که اینجا علیه آقایون نظر دادید، همین پیام
    برای جواب به همتون کافیه... جنس شما به خواهر خودشم رحم نمیکنه

   • سمیرا

    من دیدم برادر به برادرش خیانت میکنه

   • خوشگل خانوم

    خاک تو سره این خواهرت بکنن و این شوهرت چیزی که زیاده مرده این همه پسره مجرد واقعا متاسفم واسه
    خواهرت که بویی از انسانیت نبرده

   • خوشگل خانوم

    هیچ کسی با خراب کردن خونه ی کسه دیگه خوشبخت نشده متاسفم واسه این خواهرت که واقعا بهش نمیشه گفت خواهر از دشمن بدتره و متاسفم واسه این شوهره بی جنبت من جای تو بودم به این خواهر نگاهه سگم نمیکردم چه برسه به اینکه بخوام دعواش کنم ولی پدره
    این شوهرو درمیوردم بره بمیره عزیزم به چه درد میخوره این بی جنبه ی اشغال به این شوهر هم نگاه سگم نمیکردم

  • خیلی دلم میگیره وقتی درد دل ها ی هم جنسای خودمو میخونم کاش میتونستم بهتون کمک کنم، 31 سالمه و مجردم وقتی میبینم مردا بعده ازدواج خیلی راحت فیلشون یاد هندوستان میکنه ته دلم خوشحال میشم که مجردم و توی دام یه مرد خیانتکار نیوفتادم
   به نظر من پشت خیانت هر مردی به همسرش یه زنی پنهانه، در واقع این خودمون هستیم که داریم به هم جنسای خودمون خیانت میکنیم
   دوست پسرم وقتی ازدواج. کرد و متاهل شد و وقتی یه دختر یک ساله داشت از طریق من داشت به همسرش خیانت میکرد ولی من بهش توپیدم و چنان برخوردی باهاش کردم که گذاشت رفت تا الان چندین مرد متاهل طرفم اومدن ولی خیلی رک به همشون نه گفتم.
   کاش همه ی زنا هوای همدیگه رو داشته باشیم و باعث خیانت مردان جامعه مون نشیم.
   التماس تفکر

  • یکسال و چن ماه ک ازدواج کردم تا الان شوهرم 6بار بهم خیانت کرده یا شماره داده یا تو گروه دوس شده قرار گذاشته یا دختره کارتشو دیده زنگ زده دوس شدن هر دفعه ام ک فهمیدم به غلط کردن افتاده هر دفعه ام قول میده ولی دست از این کارش برنمیداره هر کدومو میفهمم اونو ول میکنه یه دیگ میره بایکی دیگ من 20سالمه خیلیم سرتر از شوهرمم هرچیم داره از منه حالا شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟?؟؟؟

  • سلام من زنی هستم که هشت سال با تمام مشکلات زندگی ساختم وصبوری کردم تا جایی که توان داشتم سعی کردم هیچ کمبودی توی زندگی برای شوهرم نزارم بارهاشیطنت هایی ازش دیدم و صبوری کردم ولی یکساله که زندگیم رو جهنم کرده من به خاطر پسر سه سالم تحمل میکنم ودعا میکنم تا خدا بهم آرامش بده ولی تحملش واقعا سخته هرروز دارم آب میشم وحس میکنم دارم تموم میشم

  • خیانت شوهرم درحالی که من دیوانه وار عاشقش بودم مرا وتمام فامیل را دربهت وحیرت برد انهم با زنی که کارش ازدواج وطلاقه -حالا یک زن دلشکسته هستم که به خاطر وابستگی فرزندانم به پدرشان وابروی خانواده ام در این زندگی ماندم اما دیگرچه سود!!!!!!

  • سلام من زنی هستم که هشت سال با تمام مشکلات زندگی ساختم وصبوری کردم تا جایی که توان داشتم سعی کردم هیچ کمبودی توی زندگی برای شوهرم نزارم بارهاشیطنت هایی ازش دیدم و صبوری کردم ولی یکساله که زن خراب وخیابونی که بیوه هست ویک دختر ۱۳ ساله داره زندگیم رو جهنم کرده من به خاطر پسر سه سالم تحمل میکنم ودعا میکنم تا خدا بهم آرامش بده ولی تحملش واقعا سخته هرروز دارم آب میشم وحس میکنم دارم تموم میشم

  • چرا نمی تونیم مثبت منفی بدیم چراقفل کرده

  • من پنج روزه که فهمیدم شوهرم با یه خانم شوهر دار که تو گروه روانشناسی گفته شوهرم کتکم میزنه و به این بهونه رفته پی وی شوهرم تو تلگرام صحبت میکرده،گفته که یک بار هم در حد فقط دیدن،دیدتش،پنج ساله ازدواج کردیم و یه دختر پونزده ماهه دارم،خودم هم حدس میزنم خیلی فراتر از این نبوده،چون در جریان رفت و امداش بودم،بنظرتون چه برخوردی کنم؟

  • من عکس یه دخترو توی کیف پول شوهرم پیدا کردم شما بودید چکار میکردید؟

   پاسخ ها

   • بدون نام

    عکس رو پاره میکردم، صاحب عکس رو ایضا

  • مرد هایی که خیانت میکنن حقشونه ایدز بگیرن و بمیرن ممکنه اینجوری قدر همسر هاو بچه هاشونو بفهمن

  • سلام‌من خانمی۲۸ ساله ام تو دوران‌ کارشناسی با یکی از همکلاسیام‌ازدواج کردم به خدا با تمام نداریش و دانشجوییش ساختم و حتی پول تو جیبیشو من میدادم الانم هر دوتامون سرکاریم وبه یه اندازه حقوق میگیریم. من فوق گرفتم و پا به پاش واسه زندگیمون تلاش میکنیم ولی ۴ماه پیش متوجه شدم تو تلگرام با خانمی در ارتباطه فهمیدم و به اون خانم گفتم که آبروشو میبرم شوهرمم قول داد ببخشمش و تکرار نمیشه. ولی چند روزیه که فهمیدم با یکی دیگه از یه استان دیگه در ارتباطه به نظر شما من چیکارکنم؟میشه واسه این زندگی جنگید؟؟؟؟؟

  • وای خدا من هیچ وقت طرف ازدواج نمی رم :(

  • تف به صورت اینطور مردان که زندگی مارک داغون کردن اینم یکم همچون بهم یک فاتحه بفرستیم من تحملم تمام شد

  • سلام ...تمام نوشته هارو با گریه خوندم .مگه میشه اینقدر آدم خائن زیاد باشه

  • امروز دستم میلرزید وقتی پیامارو دیدم با ی زن ...بعد از ۲۵سال زندگی ...با س ۳تا بچه ...نمیدونم به کی بگم

  • به نظر من اشتباه ما زنان این هست که تا وارد زندگی زناشویی میشیم زود بچه دار میشیم ..اونوقت باید تو اون زندگی تاوان بدیم. .کاش کسی بود که می گفت تا حداقل 5 الی 10 سال اول زندگی تا فرد مورد نظر را خوب شناسایی نکردیم بچه دار نشیم الان منم دارم زندگی ام را فقط به خاطر دخترم تحمل میکنم منم همدرد شماخانم هاهستم واقعا سخت و دردناک هست خدا به همه ما کمک کند.

  • سلام به خانوم اذر عزیزم بهش یه بار اعتماد کن درست میشه

  • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم من دختر ۱۶ ساله هستم و شوهرم ۱۹ ۳ ماه عقد کردیم و الان شوهرم سربازه من و شوهرم از قبل باهم دوست بودیم عاشق هم بودیم و ازدواج کردیم الان من همش فکر میکنم شوهرم در دوران مجردیش با دختری رابطه جنسی داشته همش ازش میپرسم و هی برام قسم میخوره که با کسی رابطه جنسی نداسته یا همش فکر میکنم در اینده بهم خیانت میکنه چیکار کنم شوهرم داره ازم سرد میشه بهم کمک کنین خواهش میکنم ازتون زندگیم داره خراب میشه ممنون

   پاسخ ها

   • بدون نام

    عزیز تو داری خودت هلش میدی سمت خیانت. دیگه مطح نکن به هیچ وجه.

  • کامنتا رو خوندم حالم بد شد،چقدر کثافت کاری زیاد شده،من خودم معشوقه ی آدم متاهل بودم ولی بعد چند ماه فهمیدم چقدر کارم اشتباه بوده و توبه کردم،تورو خدا حداقل شماها قوی باشین و در برابر پیشنهاد دوستی این آدمهای خائن جواب رد بدین،خدا عاقبت هممونو بخیر بگذرونه...

   پاسخ ها

   • بدون نام

    آفرین به تو انشالا توبه ات قبوله و عاقبت به خیر بشی

  • اول که خیلی برا خواهرای عزیزم که خیانت دیدن ناراحتم از ته دل من خیلی به صحبتا وکامنتا فکر کردم به نظر من اگه خانوما قدر خودشون رو بدونن پس از ازدواج سعی نکنن با محبت افراطی به همسرشون وابسته بشن و به فکر پیشرفت شخصی خودشون هم باشن اون محبت وعشق ورزی فراوانی که خدا در نهاد زن گذاشته بیشترش مال بچه هاس برا مردا باید دستنیافتنی باشید و این یه هنره که کاش به همه ی خواهرای عزیزم میشد یاد داد کاش همه زنای سرزمینم یاد بگیرن قدر خودشون رو بدونن و به فکر کار ودر امد مستقل باشن برا خودشون تا اگه زندگی شون دچار طوفان شد کمتر اسیب ببینن وبخاطر مسائل مالی درد نکشن خواهرای عزیزم کاراهای خونه وروز مره رو اگه پول باشه مستخدم هم میتونه انجام بده به حرفام فکر کنید من ایمان دارم زنان سرزمین من خیلی قدرتمند هستن تو هر کاری که بخوان برن حتما پیشرفت میکنن و اینکه ادم یا یه شرایطی رو میپذیره و دیگه رنج نمیکشه یا خودشو از اون شرایط سخت رها میکنه به خاطر قضاوت وحرف مردم هیچ وقت حاضر نشید رنج به خودتون بدین

   پاسخ ها

   • بدون نام

    عزیز دل، حرفای شما متین، ولی فقط به درد نیم درصد خانمهای سرزمینت میخوره که مرفه هستند یا شغل آنچنانی دارند. 99.5 درصد زنهای سرزمینت این نسخه رو نمیتونن بپیچن!متشکرات

  • من تو زندگی چیزی واسش کم نزاشتم هیچوقت نه بهش نگفتم ولی خیانت میکنه چیکار کنم؟حتی هرشبم باهاش رابطه داشتم

  • منم جز کسانی هستم بعد از ۱۳سال زندگی وتحمل تمام بدبختی ها شوهرم بهم خیانت کرده امیدوارم هیچ زنی در دنیا خیانت همسرشو نبینه

  • مریم خانم 16ساله،سلام.
   پسری که در سن 19سالگی که اوج نیاز جنسی هر مردیست با شما ازدواج کرده مطمئن باشید توانسته تمام دوستی ها و دختربازی ها را کنار گذاشته و به فکر ازدواج با شما باشد.
   مردی که دائم همسرش از روی شک به او بگوید تو خیانت کردی،می بیند در قبال تمام تعهدی که به شما داشته شما باز هم قدرنشناسی دارید و به غرورش برخورده.
   سعی کنید اعتماد به نفس او را بالا برده و جذبش کنید.به او بگویید که چون اوایل ازدواج بوده این همه شک داشتم چون شناخت درستی ازت نداشتم.
   این را هم بدانید به زبان آوردن شکیاتتان باعث میشود که واقعا شک شما رشد کرده و برایتان تبدیل به یقین شود و حتی اگر شوهرتان خیانت هم نکند باز هم شما اطمینان کاذب به این موضوع پیدا خواهید کرد.
   پس بهتر است حتی شکتان را به زبان نیاورید.

  • سلام دوستان منم خیانت دیدم بااینکه شوهرم عاشقم بود6ماه بعداززندگي مشترک بافروشندش که زن بیوه ای بودرابطه داشته بدترازون فهمیدم که باخالم هم رابطه داشته ولی قسم میخوره رابطه يجنسي نبوده جالبه شوهرم بهشون پیشنهاد داده نمیدونم چه آینده اي درانتظارمه ایکاش هیچوقت ازدواج نمی کردم الان به حالدختراي مجرد قبطه ميخورم وبه همشون میگم ازدواج محض غلطه.چون مردا خیانت میکنن چون قدرت دارن ؛ازادن این اخريا با زن شوهرداري درارتباط بوده واقعا حیف خون شهيدامون که براي دفاع از ناموس کشور جونشون واز دست دادن اونوقت اینقدر بيناموسي رواج پیداکرده که به زناي شوهردارم رحم نميکنن يا امام زمان به دادمون برس۰

  • من با یه اقا چند وقته اشنا شدم و میخوایم ازدواج کنیم ولی خیلی از خیانت میترسم ظاهرش ادم خوبیه و روزه هاش ام میگیره اما میگن خیانت به این چیزا نیست
   چه جوری میشه فهمید یه مردی اهل تنوع طلبیه یا نه؟ تو رو خدا راهنماییم کنید من دارم از ازدواج منصرف میشم کلا

   پاسخ ها

   • بدون نام

    نمیشه کلا فهمید حتی پسرهایی که قبل ازدواج خوبن ممکنه بعد از ازدواج خوب نباشن دیدم که میگم

  • پرینازجان هیچ جوره نمیشه فهمید که ایندت چی میشه همه ی اینهایی که کامنت گذاشتن درخوابم نمیدیدن که یروزی خیانت ببینن فقط سعی کن بعدازدواج دستنیافتنی بشی همهدی خودت ووقفش نکن این تجربه ایه که من داشتم وابستگی بیش ازحدم باعث شددلش وبزنم سعی کن هرروز پیشرفت کنی

   پاسخ ها

   • بدون نام

    دقیقا دست نیافتنی چه واژه ی خوبی رو به کار بردی پریسا خانم.دقیقا باید کاری کنی که حس کنن هرلحظه ممکنه از دستت بدن راه جذاب بودن واسه مردا کلا همینه

  • باسلام به همهی دوستان تمام ایمیل ها رو خوندم منم یکی هستم مثل شما با دوتا بچه می دونید بدبختی اینه که ما از همجنسای خودمون ضربه می خوریم ولی تعجب از مرداست اخه کسی که به زنت به بچت به زندگیشون رحم نکرد بعدن توی زندگی به خودت رحم می کنه چطور فکر می کنید ی ادم بی وجدان می تونه شما رو خوشبخت کنه خیانت دیدن بدترین وسخت ترین تجربه ی عمرمه باتمام سختی هایی که تو زندگیم کشیدم حتی بیماری سعبو العلاج فرزندم ولی بازم تحمل خیانت همسرم سختر بود خدایا کمکم کن

  • منم تازه متوجه خیانت همسرم شدم هفت ساله از زندگیم میگذره دخترم چهار ساله دارم شوهرم خیانتشو از زمان بارداری من شروع کربا وجود اینکه خیلی داغون شدم و یکهفته بیمارستان خوابیدم اما میخوام رو پاهام وایسم و روزی که رو پاهام افتاده بزنم تو دهنشو راحت ازش بگذرم

  • خانماانقد خودتون رو ناراحت نکنین مرد خان کثیف از حیوانم بی ارزش تر. خدا جواب اعمالشون رو میذاره برا اون دنیا چون جبرانش تو مقیاس این دنیا نمیگنجه.اما یه روش های هست مثل خوارکی و....که میتونه مردها رو ناتوان جنسی کنه استفاده کنین و جبران کنین این رفتار قشنگشون رو.از ادمای خائن وکثیف متنفرم چه زن چه مرد خدا ازشون نگذره وهمه ظالمین رو لعنت کنه.

  • خانماانقد خودتون رو ناراحت نکنین مرد خان کثیف از حیوانم بی ارزش تر. خدا جواب اعمالشون رو میذاره برا اون دنیا چون جبرانش تو مقیاس این دنیا نمیگنجه.اما یه روش های هست مثل خوارکی و....که میتونه مردها رو ناتوان جنسی کنه استفاده کنین و جبران کنین این رفتار قشنگشون رو.از ادمای خائن وکثیف متنفرم چه زن چه مرد خدا ازشون نگذره وهمه ظالمین رو لعنت کنه.

   پاسخ ها

   • ف

    اگه میخواست نشونشون بده همین دنیا نابودشونمیکرد تابفهمن، نه انقدبهشون بهابده که بتونن همچین غلطایی کنن، حالم ازشون بههم میخوه

  • یه روانشناس حرف خوبی میزد .اون زنانی که همش سرکوفت به شوهرشون میزنن میگن تو هیچی نداشتی من به اینجورسوندمت یا با حقوق خودشون منت میزارن با دست خودشون گور زندگیشونو میکنن .مرد عاشق اینه که قدردانی بشه .نمیگم به خاطرش مثل گداها رفتار کنید اما سعی کنید بهش نشون بدبد که زحماتشو میبینید .مرد عاشق حس تامینه مثلا اگه شما پول ازش نگیرید و براتون خرید نکنه میره برا خانوادشیا بدتر از اون برای زنای خیابون خرج میکنه و حس تامین گر بودنش رو ارصا میکنه .

  • به نظر من دلیل خیانت چه درمورد مردها و چه درمورد زنها فقط خلاصه میشه به دو مورد مورد اول اینکه طرف مریضه یعنی حتی امکان داره همسرش از هر جهت تامینش کنه ولی باز اون بره سمت یکی دیگه و مورد دوم کم گذاشتن یکی برای دیگری خانوما بهتون برنخوره اما اگه مردز تامین باشه از سمت زنش ب‌هیچ عنوان سمت کس دیگه ای نمیره مگه تینکه اون مورد اول یعنی یه جور مریضی رو داشته باشه

  • از نظر من مردا هیچ کدوم وفادار نیستند.من مجردم و در اطرافم مردان بسیاری دیدم که به زنهاشون خیانت کردن.من خیلی محجبه ام. اما خانواده پدرم خیلی آزادن.پدرم همش میگه من ومامانم محجبه باشیم اما خودش زنهای بی حجاب رو دوست داره.

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ. دقیقا افرین به شما . چون میخواد کسی سمت شما و مادرتون نیاد و خیالش کلا راحت باشه از بابت شما و مادرتون . اما خودش شیطنت کنه

  • من بعد از 18 سال زندگی و داشتن 3 فرزند،زن عوضی و پست فطرتم بهم خیانت کرد.از چشمام بهش بیشتر اعتماد داشتم،از نظر عاطفی و جنسی و محبت در حد عالی بودیم..خدا شاهده یک بار با هیچ زنی نبودم با اینکه ازش سرتر بودم.دختر 17 ساله و 3 ساله و پسر 16 ساله رو ول کرد..به کی بگم..شب و روز موقعی که فهمیدم مثل مار به خودم می پیچیدم.داغون شدم.زندگی خودم و بچه هام به فنا رفت..اونم زن چادری..البته الآن وحشتناک بی حجاب شده و بی حیا و بی عاطفه

   پاسخ ها

   • بدون نام

    از اولم چادرش الکی بوده شما ساده بودین نشناختینش. خدا نسل این زن های زندگی خراب کنو برداره انشالا. دیگه مدل چادریش بدتر. قشنگ گول میزنن ملتو

  • ریشه خیانت به مرد یا زن بودن ربطی نداره.وقتی وظایف زناشویی به نحو احسن انجام نشه همین میشه.خانوم های محترم یکم تو روابطتون گرم تر و عاشقانه تر رفتار کنید.حجاب رو بیرون منزل رعایت کنبد،و داخل خونه از آرایش و لباس بدن نما استفاده کنید.عفت جامعه از زن های اوناس خواهشا همه ش مردا مقصر نکنبد.زن های خراب مردان رو به جناه میندازن پس بیاید از خودمون شروع کنیم .وگرنه همه میدونن مرد ها ضعیف النفسن...

   پاسخ ها

   • بدون نام

    چی میگی, الان منی ک از زیبایی هیچی کم ندارم , بسیار محجبه بودم, بشیار محبت میکردم و شوهرمو از جونم بیشتر میخواستم چرا خیانت دیدم؟ خودش میگه تو هیچی کم نداشتی و مشکل از خودمه

  • من دوتا بچه دترم ،شوهرم هر روز بهم خیانت میکنه با انواع زن شوهردار و بیوه و مجرد ،خیلی ناراحتم ک وقتشو برا اونا نیزاره ،ولی ب ما اصلا توجهی نمیکنت

  • سلام من 7ساله با پسری دوست بودم عاشقانه منو دوست داشت حتی 1مرد منو نگاه میکرد اونو کتک میزد بعد 1هفتس متوجه شدم که2ساله زن گرفته وخیلی قشنگ نقش بازی کرده شما جای من باشید چیکار میکنید ؟

   پاسخ ها

   • بدون نام

    میدونم سخته واست ولی تمومش کن و به این فکر کن که خدا دوستت داشته که زنش نشدی. زندگی واسه زن بیچاره اش جهنمه تو شکنجه گر همنوع خودت نباش

   • بدون نام

    ای بابا . این مردا مریضن بخدا . فراموشش کن

   • بدون نام

    فراموشی زمان میبره من خودم بعد از یکسال پسری که دوسش داشتمو فراموش کردم

  • حدودا دوساله با یک پسری که از خودم دو سال کوچکتره خیلی با.محبت و.احساسیه،اما من اخلاقم پسرونه ست احساساتی نیستم،برعکس ظاهر ظریفم،که از نظر ظاهرهم ازش خیلی سر ترم،هر آرایشگاهی میرم به عنوان مدل میخوان منو،وفادارم و زود میبخشم،و تقریبا رو پای خودم واستادممو متکی نیستم،و از عشوه گری خوشم نمیاد،نه.روم.میشه و نه بلدم،اون تشنه ی محبته یعنی اگه محبت کنم سرش واسه خودش نیس،از ناز زنونه هم خوشش میاد اما متوجه شدم بهم دوبار خیانت کرده،دمار از روزگارش دراوردم، الانم با خرید کادوهای گرون،و محبت میخواد دلمو بدست بیاره،و.پشیمونه،اما ازدر یادم نمیره کارش،میخواد بیاد خواستگاری اما گفتم نه هنوز یکمهم زوده،به نظرتون چکار کنم،میشه به. همچین ادمی اعتماد کرد

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خودشیفتگی ای که شما از خودتون سراغ دارین زندگی اون بدبخت رو به فنا میده، بهتره گند نزنین به جوونیش. نه رو بگو خلاصش کن

  • از همه مردا متفرم

   پاسخ ها

   • شیما

    مردا همشون اشغالن

  • من ۴ ماهه نامزد کردم اما نامزدم داره بهم خیانت میکنه با دختر خالش درارتباطه بهش میگم چرا بهش پیام میدی و گرم میگیری میگه دختر خالمه اینقدر شک نکن اما همش عاشقونه باهم حرف میزنن ی راهی پیش پام بزارین ممنون

  • توروخدااا ازدواج نكنين مردا خيلي كثيفن خيلييييي من تجربه كردم خيلي بده همه ام مثل همن نگين اين يكي فرق داره همه بدن همهه اي خدااااا

  • مردها یه زن چادری با حیا و پرده نشین می خوان برا تو خونه و نگهداری از خونه و زندگی و بچه ها ،اما خودشون دوست دارن هر روز با یه زن باشن از اون بی حجابا .

   ولی معمولا اینطوریه که زن ها حتی اگه شوهرشون رو دوست نداشته باشن از سر دلسوزی باهاش می مونن ،اما مردها هرررگز

  • کارمون به کجا رسیده دارین واسه خیانت کردن دلیل میارین کل دلابل اینه که ادم خیانت کار هوس بازه وقتی با یکی تو رابطه است هنوز چشش پی اینو و اونو و چشم و دلش سیر نمیشه وقتی دارین واسه یه اشتباه دلیل میارین یعنی این که فکر نمیکنی اشتباهه تو اون کارو حق مسلم خودت میدونی

  • خیانت یه بیماری لاعلاج روحی روانی است ،اینا مریض اند ،آدم سالم نیستن .
   حالا می گیم یکی دو مورد زن هاشون طبق میل شون نبودن ،ازدواج سنتی زورکی بوده
   اونهایی که زن های مناسب دارن چی
   اینا همونایی اند که ماشین و موبایل هم تند تند عوض می کنن.

  • انسان موجودی هست که اگه زیباترین و جذاب ترین چیز رو هم داشته باشه بازهم بعد از مدتی از به دست اوردنش بهش عادت میکنه و اون جذابیت رو براش نخواهد داشت و تمام آدمهای دنیا بی عیب نیستند...حتی بهترینهاشون هم دارای معایبی هستند که بعد از عادی شدن زیباییهاشون ممکنه بدچشمی کنه...پس به دنبال ادم های مختلف بودن چیزی جز اتلاف انرژی مفید انسان در پی نخواهد داشت...به جای اینکه دائم به دنبال کسب محبت و جلب توجه از راه نادرست باشیم بهتره منعطف بودن بالا بردن هوش هیجانی و ارتقا اعتماد بنفس از راه کار کردن برروی معایب رفتاریمون رو بیاموزیم...وگرنه هزاران ادم زیبا و جذاب و هیجان انگیز هم توی زندگیتون بیان و برن بازهم خلا بی محبتی و کم ارزشی با شما خواهد موند...به ارزش واقعی خودتون تکیه کنید و اونو ارتقا بدید بالا بردن خودتون با تکیه بر دیگران عاقبتش در انتها سقوطه...

  • سلام
   ببینین خانوما میدونم خیلی سخته شوهر آدم بهش خیانت کنه، ولی اینو قبول کنیم همش تقصیر مردها نیست، بقول معروف تا زن ها و دخترها چراغ سبز نشون ندن هیچ مردی جرات نمیکنه نزدیک زنی بشه، بهتر ما خانوما سر سنگین باشیم، بیشتر مردها هیچ وقت نمیتونن جلوی هوس خودشون رو بگیرن

   پاسخ ها

   • شیما

    مقصر هر دو هستن زنها اصلا پشت هم نیستن و این یکی از دلایل بزرگ خیانت اقایون هستش

  • از مردها متنفرم

  • من یک زنم 26 ساله ازدواج کردم بیشتر پیام ها رو خوندم و دختر 24 ساله دارم 3 ساله اون هم ازدواج کرده هم به خودم میگم و هم به دختر گفتم اگه یه روز مردت اشتباه کنه مقصر تو هستی. اگه این کامنت هارو بخونید متوجه میشوید که همه مردایکه خیانت کردن وابسته به یک زن دیگر شده اند پس ما یه جای کم گذاشتیم که این طور شده. من همیشه در مورد غیرت مردانه طور پیش شوهرم حرف میزنم به خودش بباله و با خودش فکر کن این که زن در مورد غیرت این طور فکر میکنه حالا من که مردم جای خو دارم. و در آخر چاره تمام این مشکلات دینداری و تقوا هست و اول باید از خودمان شروع کنیم.

   پاسخ ها

   • بدون نام

    اگه دخترتون بیاد بگه از هفته اول ازدواجش فهمیده شوهرش دختربازه، بازم میگین تقصیر اونه؟؟
    چه حرفایی میزنین، لابد به پسرتونم میگید زنت یکم کم گذاشت برو عیاشی کن!!

   • بدون نام

    برو بابا

   • بدون نام

    خانوم محترم این حرف شما اصلا منطقی نیست قضاوت نکنین چون يه روزی خودتون بهش دچار میشین

  • اکثر نویسنده نظرات خانم هستن و همه از مردا بد میگن.منم مردم.تا حدی درسته اکثر مردا تنوع طلب هستن با نگاهها و خیلی چیزای دیگه میشه فهمید.ولی دقت کردین طرف مقابل مرد خیانتکار هم اغلب زن شوهردار بوده؟ چرا اون زن خیانت کرده؟
   وقتی مرد میره سمت یک زن,تا وقتی اون زن چراغ سبز نشون نده,مرد هیچ غلطی نمیتونه بکنه.
   بیشتر مواقع شروع و پیشنهاد خیانت از طرف مرد هست,ولی زن مقابل میتونه نه بگه.متاسفانه با بله گفتن زن ها خیانت انجام میشه.
   البته اگه زن از طرف شوهر تامین عاطفی بشه زن وفاداریش خیلی خیلی قویتر میشه.
   مشکل دو طرفه هست هم مرد هم زن
   زن اگه نه بگه,هر ادم هرزه ای هم بیاد سراغش اتفاقی نمیفته این وسط.
   بقول دکتر انوشه: تا دختر نگه میو , پسر نمیگه بیو
   شما خانم ها نه بگید
   مردها حواستون به عواطف زنتون باشه

  • با خوندن کامنت ها خیلی ناراحت شدم واقعا چی شد که جامعه ما اینجوری شد!!؟ خانوم های عزیز بی دلیل به شوهرتون شک نکنید اگه خیانت دیدید دفه اول دنبال دلیلش در رفتار خودتون باشید شاید به طرف زنی رفته که یکی از کمبود های شما رو براش جبران میکرده و در مرحله بعدی اگه مشکل از شما نبود و با تغیر رفتارتان مشکل حل نشد بهش تذکر بدید اگه قول داد تکرار نکنه
   حرفشو قبول کنید و ديگه به روش ندارید خیانتشو و بهش بگید اگه تکرار کنه هیچ وقت نمی بخشیدش ولی اگه دیدید دوباره تکرار کرد ديگه نبخشید و جدا بشید بخشش و فرصت مجدد دادن فق برای بار اوله

  • سلام خوبین من خیلی شوهرمو میخوام ولی همیشه فکر میکنم یه روزی خیانت میکنه بهم چیکار کنم

  • شوهرم بهم خیانت کردم اونم با یه زنه مطلقه هرزه.اومد جلو خونم ابرو شوهرمو برد.میگفت شوهرم ازش پول گرفته.باهم کلی مسافرت رفتن منه خر فک میکردم رفته سفر کاری.بعد من ارزو به دل موندم این یه بار منو ببره مسافرت.اون شب خیلی گریه کرد خطشو شکوند با دوستش که این زنه رو بهش معرفی کرده بود قطع رابطه کردمنم بخشیدمش ولی احساس میکنم بازم زنای دیگه تو زندگیشه.کی جواب اشکای هر شب منو میده

   پاسخ ها

   • بدون نام

    هیچکس تو هم خیانت کن این همه مرد که بهتر و سرتر از اونن

  • من چي بگم دو سال ازدواج كردم چندبار از شوهرم يه چيزايي ديدم پياماي خانوما تو گوشيش كه هر بار گفت مشتري بانكن.همسرم كارمند بانكه.ولي ديروز تمام تنم برديد با يه مشترشون دوست شد و بهش گفته ميخوامت و از اين حرفا.بهش گفتم به غلط كردن افتاده ميگه ادم ميشم.دختره ميدونسته شوهرم زن داره ولي با كمال پررويي اول گفت ما مث خواهر برادريم.چرا زندگي امثال منو خراب ميكنين.نميدونم شوهرم مشكل داره چيه.خدايا من هيچي نخواستم تو زندگي ازش.دوروزه فقط دارم اشك ميريزم.تو رو خدا يكي كمكم كنه بگه طلاق بگيرم ادامه بدم چكار كنم.خستممم

  • خانوم ها خواهش میکنم اگر مردی از زنش بد گفت باور نکنید چون میخاد مظلوم نمایی کنه تا خودش خوب نشون بده من زنی سی وهفت ساله ام که شوهرم تازگیها به من خیانت کرده. اون همیشه توخونه قربون صدقه مامیرفت من ی پسر۱۷ ودختر۱۳ساله دارم. واخلاقش اونقدر خوب، باخدا، نمازش قرآنش حتی هرشب زیارتاش باید میخوند تا اینکه بایکی از دوستاش بخونه زن صیغه ای دوستش میره ودختر این خانموم ابراز علاقه میکند. ودل شوهر من ومیبره حالا که لو رفته میگه تو آزمایش الهی رد شدم وپشیمانم. مسجدش هیچ وقت ترک نمیشد حالا دیگه نمیره نماز صبحش هم نمیخونه وتا آخر من همش این مادر و دختر نفرین میکنم واز ته دل آه میکشم وحضرت فاطمه شکایتشون میکنم. ولی ۴۰ روز است که از زنگی کردن سیر شدیم وواقعا مرده متحرکیم خدا لعنتشون کنه سرعزیزاشون بیاد

  • سلام من ۶ سال ازدواج کردم یه پسر ۴ ساله دارم شوهرم هیچی برام کم نذاشته همیشه پیشم با هم میریم بیرون ولی همش در حال چت کردن ۱۰۰ درصدم مطمینم که با دختر یا زن نمیدونم دیگه چیکار کنم بهشم گفتم ولی اشتلاه کردم نباید به روش میاوردم کمکم کنید

  • همه ی مردا شیطانن و با هیچ کدومشون نباید ازدواج کنی

  • مردادرست نمیشن دخترهای مجرد بایددرس بگیرن که به هیچ مردی اعتمادنکنن ازماکه گذشت خودموکه مطمئنم ۳۱ سالمه ولی انگار صدسالمه انقدرکه شکسته شدم وخیانت وتهمت شنیدم کارای خودشو به من میچسبونه

  • خانما فقط به خودتون برسيد، اعتماد بنفستون رو ببريد بالا، خوب بپوشيد .، شاد باشيد، خوب بگرديد، كتاب بخونيد، هر كس رو تو گور خودش ميذارنء، مگه چند بار بيست ساله ليد سي ساله ايد چهل ساله ايد؟ فقط زندگي كنيد ، خوب زندگي كنيد اول از همه با خودتون حال كنيد، زانوي فم به بغل نگيريد، هر چي ضعيف تر باشيد كوچك ديده ميشيد، اول و اخر خودتون مهميد

  • سلام
   همه بنده خداییم و او مالک ماست او به تمام ابعاد وجودی مخلوقی که خلق کرده آگاه است از نکات ضعف و قوت آنها آگاه است پس اگر حکمی می دهد بر اقتضای واقعی خلقت آنها است . پس اگر معتقد به شرع هستید و می خواهید بدانید چرا اعمال جنسی مخفیانه موجب احساس گناه و از هم پاشیدگی خانواده می شود به نکات زیر توجه کنید.
   متاسفانه ما مسائل عرفی درست کردیم که خودمان هم گرفتار آن شدیم نه خدا آنرا گفته نه شرع!
   خدا گفته مرد می تواند تا 4 همسر شرعی انتخاب کند و همه بدانند مخفی نباشد حق و حقوق شرعی و مدنی داشته باشد
   ما می گوییم مرد حق ندارد به جز 1 همسر همسر دیگری اختیار کند برای آن بهانه و دلایلی گاها منطقی هم داریم .
   پس ما حکم خدا را قبول نداریم و تسلیم آن نیستم .
   فرض کنید در روز قیامت از یک مرد سوال شود چرا از راه شرعی رابطه جنسی نداشتی؟
   چون نفر دوم که دوست داشتم همسرم اجازه نمی داد عرف اجازه نمی داد اگر می خواستم به حکم عمل کنم آدم بد می شدم
   آبرویم در جامعه می رفت و خانواده ام از هم می پاشید و ....
   به او خواهند گفت تو فقط باید از حکم حق تبعیت می کردی و نظر و اراده هیچ کس دیگری جز خدا مهم نبود.
   حال باید تکلیفمان را با دین عزیز اسلام که به نفع احساسات و قوانین عرفی غلط آنرا تحریف کردیم روشن کنیم
   اگر خدا را قبول داریم به تمام احکامش عمل کنیم.
   وگرنه ندانیم کارهایمان را پای اسلام و دین نگذاری .
   لطفا با احساسات تصمیم نگیریم و عجولانه قضاوت نکنیم و با وجدان و متفکر باشیم.
   خدایا تو راه را نشان دادی و ما نافرمانی کردیم بر ما ببخشا و رحمتت را بر ما دریغ نفرمان چون تو بسیار کریمی.

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خودشیرین

  • من فکر می کردم من فقط بدبخت شدم..... آخی چقدر همه ما زن ها بدبخت ایم......باور نمی کردم تو جامعه همچین وضعی باشه...خدا به دادمون برسه

  • من وشوهرم بعد 2سال ازهم جدا شدیم.من پزشک بودم وخوشگل وجذاب وقدبلندوهمسرم مکانیک قدش از من کوتاهتر بود واونم جذاب بود. 27بار اومدن خواستگاری تا اینکه جواب بله رو دادم.میگفت خیلی خیلی منو دوست داره و حاضره همه کاری بکنه حتی پیر بشم زشت بشم کارمو از دست بدم باز منو میخواد بااین حرفاش احساس ارامش داشتم بش اعتماد داشتم وبدون استرس واضطراب از اینکه بخواد بره سراغ یکی دیگه داشتیم زندگیمونو میکردیم خیلی همدیگرو دوست داشتیم تااینکه یبار گفت میخوام برم ترکیه کار کنم بعد هم بریم آلمان.کارم که درست شد منو هم میبره تا یکماه بعدش تلفنی وتصویری میحرفیدیم ولی بعد یکماه فهمیدم کارش شده رفتن به دیسکو و گشتن بادخترا وبعد یه مدت هم جدا شدیم واقعا مردا تنوع طلبن و منم الان به هیچ بشری اعتماد ندارم دیگه.واقعا مردا اصلا شبیه حرفاشون نیستن هیچوقت نمیبخشمش هیچوقت آهم پشت سرشه..

   پاسخ ها

   • بدون نام

    واقعا متاسفم

  • خانمهای عزیز منم رنج کشیده ام مثل خیلی از شما خیانت دیده ام اما بخاطر دختر ۴ ساله ام و آینده اش سکوت کردم. ۱۲ ساله ازدواج کردم، بخاطر مشکلات مالی زود بچه دار نشدیم، شوهرم درآمد خوبی نداشت، خودم رفتم سرکار و با درآمدم خونه و ماشین خریدم، شوهرم تو تمام این سالها بهم خیانت میکرد اوایل به غلط کردم می افتاد ،الان در کمال گستاخی بهم میگه برام کم گذاشتی رفتم، بعد از بارها چشم پوشی با پدر و مادرش این مشکلو مطرح کردم، اونا هم چشمشون رو به همه زحمات من بستند و گفتند: حتما براش کم گذاشتی، در صورتی که واقعا اینطور نبود و خوشی زده زیر دلش و رفته سراغ اینکارها، من از هیچکدومشون راضی نمیشم. اما با اینکه تمکن مالی دارم بخاطر بچه ام دلم به طلاق راضی نمیشه. الان هم چشممو به همه خواسته های خودم بستم و از خدا فقط کمک میخوام، من نمیدونم مردی که عرضه اداره یک زندگی رو نداره عوض اینکه با محبت کمبودها رو جبران کنه و مایه دلگرمی باشه، چرا باید بره دنبال این کارها؟

  • ازدواج مجدد حق همه مردان و خانمهایی هست که از زندگیشون راضی نیستن و احساس خوشبختی نمیکنن،بقیه ی چیزا کشکه