۶۳۷۸۸۷ ۱۳ نظر
۵۰۰۵

کار‌ها و رفتارهای روی اعصاب آقایان!

برخی اوقات شما کلماتی را به زبان می آورید که دل عشق زندگی تان را می شکند. اگر دوست دارید بدانید که چه حرف ها و رفتارهایی بیش از همه موجب آزار مردها می شود، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: در اوایل رابطه همه چیز زیبا و جذاب است، به این دلیل که هر دو طرف رابطه تلاش می کنند تا تاثیر مثبتی روی یکدیگر بگذارند، اما این شرایط معمولا دوام زیادی ندارد و با گذشت زمان شما رفتارهایی از خود نشان می دهید که موجب آزار طرف مقابل تان می شود و این در هر رابطه ای اجتناب ناپذیر است. به عنوان مثال برخی اوقات شما کلماتی را به زبان می آورید که دل عشق زندگی تان را می شکند. اگر دوست دارید بدانید که چه حرف ها و رفتارهایی بیش از همه موجب آزار مردها می شود، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
پرسیدن مدام این سوال: «آیا این لباس چاقم می کند؟»
اکثر آقایان از شنیدن این جمله که «آیا در این لباس چاق به نظر می رسم؟» گیج و عصبی می شوند. به راستی شما با مطرح کردن این سوال انتظار چه جوابی را از آنها دارید. مطمئنا او به شما نمی گوید که در این لباس چاق به نظر می رسید، زیرا می داند که عاقبت خوبی در انتظارش نیست. بنابراین جز این پاسخ که «نه! اصلا اینطور نیست. تو بسیار هم خوش هیکلی» چیز دیگری نخواهید شنید. بنابراین وقت خود و شریک زندگی تان را با این سوال ها که آیا فلان لباس به شما می آید یا نه، تلف نکنید. یا بهتر است که به جای سوال کردن، نظر خودتان را در مورد لباسی که به تن کرده اید، بیان کنید تا او هم در مورد عقیده شما نظر دهد.
او با دوستانش است و شما مدام به او پیغام می دهید
نه تنها شما بلکه مرد مورد علاقه تان نیز به زمان هایی که تنها با دوستانش بگذراند، احتیاج دارد. اما اگر در این شرایط شما مدام به او پیغام دهید، در واقع شب او را خراب کرده اید. چیزی که او احتیاج دارد فضای تنهایی است. شما باید به او این فرصت را بدهید تا هر از چند گاهی هر کاری که خودش دوست دارد را انجام دهد. اگر نمی توانید در این مواقع خودتان را نگه دارید و تا بازگشت او صبر کنید، بهتر است که شما نیز سر خودتان را به گونه ای گرم کنید.
کار‌ها و رفتارهای روی اعصاب آقایان!
می گویید: «خوبم» اما در حقیقت نیستید
زمانی که مرد زندگی تان از شما احساس واقعی تان را می پرسد اما شما با وجود ناراحتی و عصبانیت در پاسخ می گویید: «خوبم، چیزی نیست» در واقع او را از خود رنجانده اید. شاید دلایل گوناگونی را برای عدم بیان ناراحتی تان داشته باشید، به عنوان مثال دوست دارید ببینید که آیا خود او علت این ناراحتی را می فهمد، یا این که می خواهید تلاش او را برای خوب کردن حال خود بدانید... اما در هر صورت چیزی که او در این شرایط از شما می خواهد، صداقت و روراستی است. بنابراین به جای این که از او بخواهید خودش علت ناراحتی شما را حدس بزند، هر چه سریع تر راز دلتان را فاش کنید تا او بتواند آن را برطرف و شما را بار دیگر شاد کند.
از پسرهای دیگر حرف می زنید
صحبت کردن از آدمهای زندگی تان مانند دوستان، همکاران یا خانواده، امری عادی است اما زمانی که شما پای پسرهای دیگر را وسط می کشید، همه چیز تغییر می کند. به عنوان مثال شما با بیان جمله ای چون «آن مرد به من گفت که چقدر زیبایم» او را می آزارید. طرف مقابل تان شاید حتی به روی خودش نیاورد اما با شنیدن این جمله احساس ناامنی پیدا خواهد کرد. در حقیقت، او می داند که شما زیبایید اما نباید این گونه جملات را مدام پیش او به زبان آورید.
کار‌ها و رفتارهای روی اعصاب آقایان!
دیر سر قرار حاضر می شوید
بیایید صادق باشم. خانم ها وقت زیادی برای حاضر شدن می خواهند، آقایان نیز به این حقیقت واقفند اما اگر شما هر بار که با طرف مقابل تان قرار دارید، دیر کنید، در حقیقت به او ثابت کرده اید که احترام زیادی برایش قائل نیستید. زمان او نیز مانند زمان شما ارزشمند است بنابراین اگر یک ساعت برای حاضر شدن زمان می خواهید، بهتر است که برنامه ریزی تان به گونه ای باشد که در زمان مقرر بر سر قرار حاضر شوید.
حرف او را قطع می کنید
هیچکسی دوست ندارد که حرف اش توسط دیگری قطع شود. در واقع زمانی که شما وسط حرف طرف مقابل تان می پرید، بدین معنی است که برای حرف های او ارزشی قائل نیستید. شاید دلیل این رفتار شما این باشد که قبلا حرف هایش را شنیده اید اما حتی این هم بهانه خوبی برای گسستن حرف های مرد زندگی تان نیست. در نهایت دلیل تان هر چه باشد، این رفتار به دلیل این که نشاندهنده بی احترامی به طرف مقابل است، بسیار آزار دهنده می باشد.
کار‌ها و رفتارهای روی اعصاب آقایان!
قدرت تصمیم گیری ندارید
برای هر آدمی سخت است تا با فردی برخورد کند که قدرت تصمیم گیری ندارد. زمانی که شما طرف مقابل تان را در انتظار گرفتن یک تصمیم نگه می دارید، در واقع همه چیز را در حالت تعلیق در آورده اید. به عنوان مثال زمانی که او از شما می پرسد «کدام فیلم را دوست دارید تماشا کنید» و شما در جواب می گویید که «نمی دانم» یا «فرقی نمی کند» در واقع او را ناراحت کرده اید زیرا که او با پرسیدن این سوال خواسته تا طبق علاقه شما پیش رود اما شما با چنین جوابی بی تفاوتی خود را نسبت به او نشان داده اید. بنابراین سعی کنید که تا جای ممکن تصمیم گیری هایتان را به تاخیر نیاندازید.
می پرسید: «آیا هنوز هم مرا دوست داری؟»
حتما برای شما هم پیش آمده که از شریک زندگی تان بپرسید «آیا هنوز مرا دوست داری؟». با بیان این سوال انتظار چه جوابی دارید؟ حتی اگر طرف مقابل تان مانند قبل به شما احساس نداشته باشد، باز هم نمی گوید که «نه! کمتر از قبل دوستت دارم.». مطمئنا در جواب خواهید شنید: «معلوم که هنوز هم دوستت دارم» بنابراین پاسخی که برای این سوال خواهید شنید، ممکن است که پاسخ صادقانه ای نباشد. شما با این کارتان تنها نشان می دهید که در این رابطه احساس ناامنی دارید و همین امر ممکن است موجب دور شدن او از شما شود. بنابراین خودتان را با پرسش این سوال خسته نکنید و به دنبال راههای دیگری برای ثابت کردن عشق او نسبت به خودتان باشید.
کار‌ها و رفتارهای روی اعصاب آقایان!
از رابطه تان در شبکه های اجتماعی صحبت می کنید
آقایان دوست ندارند که شما از رابطه عاطفی تان مدام در شبکه های اجتماعی صحبت کنید. مسائل خصوصی شما به هیچ کسی جز خودتان ربطی ندارد، به علاوه آنچه برای شما جذاب است، ممکن است که برای دیگران هیچ جذابیتی نداشته باشد، بنابراین از انتشار آنچه میان شما و شریک زندگی تان می گذرد، خودداری کنید. زمانی که شما مدام عکس عشق زندگی تان را منتشر می کنید یا هر روز درباره رابطه عاطفی تان می نویسید، در واقع حس ناامنی را به طرف مقابل تان انتقال داده اید. بنابراین از صحبت کردن در مورد رابطه عاطفی تان با دوستان مجازی، که امری بسیار شخصی است، پرهیز کنید.
زمانی که گوشی از دست شما نمی افتد
قبول داریم که شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، تلگرام یا فیسبوک اعتیاد آورند اما زمانی که پیش شریک زندگی تان هستید باید عادت گوشی تلفن به دست گرفتن را ترک کنید. شما مدام سرتان داخل گوشی تان است زیرا نمی خواهید هیچ پستی را از دست بدهید اما طرف مقابل تان چه می شود؟ او هم احتیاج به توجه شما دارد. به عنوان مثال زمانی که او با شما صحبت می کند اما شما در پاسخ می گویید: «چه گفتی؟» در واقع او را از خود رانده اید و در حقیقت این حس را به او منتقل کرده اید که هیچ اهمیتی برای شما ندارد. بنابراین اگر شریک زندگی تان برایتان مهم است، این عادت خود را ترک کنید.

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  • من اصلا نمیخام کار بد مردها رو توجیه کنم.بد همیشه بده و همه مردای خیانت کار امیدوارم اعدام بشن.(چون خودم خیانت نکردم)
   اما وقتی شما بی توجه هستین و به مردتون اهمیت نمیدین و یا میرنجونیدش پس اونو از خودتون دور میکنین و باعث خیانتش میشین

  • اين رفتارها در آقايان هم شايع و البته بسيار رو اعصاب ه!
   چرا اين مجله اينقدر سعي داره فضاي جنسيتي ايجاد كنه و بين زن و مرد تفاوت زيادي بذاره هميشه جاي سوال بوده

  • چرا همیشه راجب اخلاق و رفتار خانم ها میگید هرعمل یک عکس العمل داره مثلا زمانی که خانمی از اقا میپرسه دوستم داری شاید به خاطر اخلاق و رفتار اقا باشه نه عمد بلکه سهوا..مطمنا این رفتار و اخلاقی که به
   خانم ها ربط داده شده توی این مطلب مطلق نیست و هردو جنس میتونند این رفتارها و اخلاق ها رو داشته باشند .

  • ناشناس اولی خیلی از خیانت ها هم بر اثر خوشی و عادت رفتاری تنوع جنسی ..... خیلی ها از پسرهای مجرد با خیلی ها از دخترای مجرد همزمان دوست هستن یا بالعکس.
   من خودم مجردم و تنها تا زمانی که فرد متعهد رو گیر بیارم ولی فقط بی مسئولیتی جواب منطقی خیانت نه بهانه های واهی . با ناشناس دومی هم موافقم چون جنسیتی کردن مطلب سطح خود مطالب رو پایین میاره ولی جوابش اینکه دنبال جمع کردن خواننده هستن عین نشریات زرد.

  • به نظر من واقعا درست بود. این مجله به طور کلی توضیح داده و واقعا هم این رفتارا بین اکثر خانما یکیه

  • "من اصلا نمیخام کار بد مردها رو توجیه کنم.بد همیشه بده و همه مردای خیانت کار امیدوارم اعدام بشن.(چون خودم خیانت نکردم)"

   :)))))
   تقريبا همه ي اونايي كه مي خوان يه كاري رو توجيه كنن با همين سبك جملات آغاز مي كنند حرفشون رو

   پاسخ ها

   • بدون نام

    خانوم محترم این توجیهه؟من دعا میکنم همجنسای خیانتکارم اعدام بشن(اگه خودم هم بودم بشم)
    شما رو چه حسابی میگی توجیه؟
    اتفاقا شما دنبال توجیهی و من فکر میکنم همین رفتارای بالارو داری.
    اگه راست میگی شمام برا خودت این دعارو بکن میکنی برا همجنسات؟

   • بدون نام

    کجای اون حرف غلطه ؟اینکه همزمان مردای بد رو نفرین کنی و چون همجنسات رو بهتر میشناسی و دلیل بعضی از مردها واسه خیانت همونه دروغه؟
    وقتی مردی از خانومش خوشی نبینه میره خوشی رو از جای دیگه بدست بیاره.و البته که امیدوارم جزای بدیشو ببینه ولی همزمان زن هم کمی مقصره

   • بدون نام

    بعد میای میگی فمنیست نیستم؟
    برو همین کامنتو به یه روانشناس نشون بده ببین چی میگن دربارت خانوم جان.
    اگه از مردت بدی دیدی حق نداری همه مردارو بد بدونی.همونور که اجازه نمیدی همه زنارو بد بدونن

  • "به نظر من واقعا درست بود. این مجله به طور کلی توضیح داده و واقعا هم این رفتارا بین اکثر خانما یکیه"

   خانماي فاميل شما اينجوريند جمع نبند:)))

  • اخ اخ اینکه میگن "خوبم چیزی نیست" حاضرم تریلی از روم رد شه اینو نشنوم :))

  • مردا ویتی از زنشون اخبارو اوضاع احوالو میپرسن دلیل بر بی اطلاع بودنشون نیست اتفاقا میخان سر صحبتو با خانومشون باز کنن که اگه چیزی ازارش داده یا از چیزی ناراحته بتونه برطرفش کنه همین مسائل کوچیک جم میشه و مثل اتشفشان فوران میکنه مشکل اونجا که زمانی که زنا باید حرف بزنن نمیزنن زمانی که نباید بزنن میزنن اینجوره که تمام طلاق های عاطفی پدید میاد

  • شما همتون احمقید من یه شوهر دارم که تو هر لحظه از زندگیش فقط به این فک میکنه که چطوری منو خوشحال کنه بی وقفه بهم محبت میکنه خسته هم نمیشه عشقه واقعی اینه

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج