۹۷۳۵۶۹
۵۰۰۱

رپورتاژ آگهی

نگهداری و سرویس ساختمان را به حرفه‌ای‌ها بسپارید

مجموعه خدمات سرویس و نگهداری ساختمانی آس یک مجموعه کاربردی برای ساختمان و ساکنان آن محسوب می‌شود که شما عزیزان می‌توانید قیمت خدمات را به صورت آنلاین در سایت مشاهده کنید.

مجموعه خدمات سرویس و نگهداری ساختمانی آس یک مجموعه کاربردی برای ساختمان و ساکنان آن محسوب می‌شود که شما عزیزان می‌توانید قیمت خدمات را به صورت آنلاین در سایت مشاهده کنید.
ما در مجموعه سرویس و نگهداری ساختمانی آس با جمع آوری بهترین متخصصین سعی داریم کلیه نیاز‌های یک مدیر ساختمان را در قالب یک مجموعه برآورده سازیم تا از دغدغه مدیر ساختمان جهت هماهنگی با اشخاص و شرکت‌های مختلف بکاهیم و با تضمین صد در صدی رضایت مشتری و با جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه، رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم. تمام تلاش ما بر این است که بهترین خدمات در بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
این شرکت تمامی خدمات سرویس و نگهداری ساختمان را به صورت یک جا و تخصصی به سازندگان، مالکین و مدیران ساختمان ارائه داده و نیاز آن‌ها را از ارتباط با اشخاص و شرکت‌های گوناگون رفع می‌نماید.
نقطه قوت مجموعه آس شفافیت در قیمت دهی برای مشتریان گرامیست که فارغ از منطقه و متراژ آپارتمان تمامی یوزر‌های سایت می‌توانند با مراجعه به سایت با وارد کردن مشخصات ساختمان خود قیمت تمامی خدمات را به صورت آنلاین و بدون نیاز به تماس استعلام نمایند.
نماشویی ساختمان
قطعا در مورد اهمیت نظافت نمای داخلی محل کار خود اطلاع دارید! اما در مورد نمای بیرونی محیط کارتان چه طور؟! نمای خارجی محل کار شما اولین چیزی است که بازدید کنندگان می‌بینند، از این رو بسیار حائز اهمیت است تا هر کاری که می‌توانید انجام دهید و این قسمت از ساختمان محیط کارتان را همیشه تمیز نگه دارید.
نگهداری و سرویس ساختمان را به حرفه‌ای‌ها بسپارید
نماشویی ساختمان چیست؟
به طور خلاصه، نماشویی ساختمان فرآیند تمیز کردن نمای خارجی ساختمان از هر گونه آلودگی، دوده، لکه و آلاینده می‌باشد. نمای خارجی معمولا قسمت جلویی ساختمان (ورودی ساختمان) است. برخی از محبوب‌ترین مصالح مورد استفاده برای نمای ساختمان شامل شیشه، سنگ و چوب بوده و البته برخی برای نمای خارجی از فلزاتی همچون استیل ضد زنگ و یا آلومینیوم استفاده می‌کنند. نماشویی منظم ساختمان‌هایی با نمای فلزی، صدماتی را که عوامل ارگانیک می‌توانند در آن‌ها ایجاد کنند را به حداقل رسانده و باعث می‌شود خانه یا ساختمان محیط کار شما برای مدت زمان طولانی تری بهتر به نظر برسد.
شرکت خدماتی آس برای اولین بار در ایران برای محکم کردن سنگ‌های نما از دریل‌های بدون ضربه استفاده می‌کند. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که تفاوت دریل هیلتی با دریل معمولی بدون ضربه چیست؟
دریل هیلتی با ضربه‌های محکمی که به سطوح سنگ وارد می‌کند باعث تخریب ساختار آن شده و در پشت سنگ سوراخ بزرگی ایجاد می‌کند. اما دریل معمولی تنها با چرخش مته سوراخی ایجاد می‌کند که به سنگ هیچ آسیبی نمی‌رساند و باعث افزایش طول عمر آن می‌گردد. بعد از اتمام عمل سوراخ کردن از پیچ‌های گالوانیزه ضد زنگ و رولپلاک‌های ساخته شده از مواد درجه یک استفاده شده تا به مرور زمان کیفیت خود را از دست ندهد؛ و در آخر برای مخفی کردن پیچ‌ها از چسب‌های مخصوص در جهت آب بندی و استفاده از رنگ در بتونه استفاده می‌شود. در صورت نیاز انجام بندکشی برای جلوگیری از فرسایش و نفوذ آب باران و برف به بستر نمای سنگی و سطوح سرامیک صورت می‌پذیرد.
پس می‌توانیم این نتیجه را بگیریم که اگر نمای ساختمان شما حساس بوده و کیفیت بالایی را مد نظر دارید از دریل معمولی و در غیر این صورت با در نظر گرفتن نمای ساختمان و حفظ ایمنی ساکنین می‌توانید با اعمال ۲۰% کاهش هزینه‌ها به قیمت فوق از دریل چکشی در پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود استفاده نمایید.
مجموعه آس مفتخر است با به کارگیری نیرو‌های ماهر این خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. لازم به ذکر است کلیه نیرو‌ها دارای بیمه کامل پوششی حوادث می‌باشند و بر اساس قرار داد کلیه مسئولیت‌های کارفرما برعهده گروه پیمانکاری می‌باشد و ما همواره آماده پشتیبانی و ضمانت خدماتمان هستیم.
اجرای نانو بعد از شستشوی نمای ساختمان
بهترین روش جهت تثبیت زیبایی و پاکیزگی نمای ساختمان استفاده از مواد نانو می‌باشد. پس از اتمام نماشویی ساختمان، استفاده از مواد نانو می‌تواند سطح بیرونی ساختمان را در برابر عوامل فرسایشی و باران‌های اسیدی و جرم و کثیفی محافظت نماید. نانو کاملا بی رنگ می‌باشد و هیچگونه تغییری در سطح ایجاد نمی‌نماید. استفاده از مواد نانو برای شیشه‌ها بسیار مهم می‌باشد، زیرا موجب جلوگیری از لکه‌های ناشی از باران و گرد و غبار می‌گردد.
پیچ و رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک نما توجه به جنس سنگ نما، ابعاد سنگ و چگونگی فرآوری سنگ نما، نوع کارگزاری سنگ و همچنین روش اجرای پیچ رولپلاک نمای ساختمان و مهترین مسئله، جنس دیوار که سنگ بر روی آن قرار گرفته و نوع مصالح مصرفی متفاوت می‌باشد و هر کدام از این موارد اشاره شده کاملا در نرخ و قیمت کار در ارتفاع متفاوت می‌باشد.
نگهداری و سرویس ساختمان را به حرفه‌ای‌ها بسپارید
عدم توجه به نمای ساختمان‌ها و فرسایش سنگ نما‌ها باعث زشت شدن ظاهر ساختمان‌ها و فضای شهرمان می‌شود. دلایل زیادی همچون جنس نامرغوب مصالح ساختمانی، باران‌های اسیدی و آلودگی هوا منجر به کاهش طول عمر مفید سنگ نما‌ها می‌گردد. بهترین راه پیشگیری از این آسیب‌ها، پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان است.
رایج‌ترین علل سقوط سنگ نمای ساختمان‌ها
 • به دلیل شرایط آب و هوایی (افزایش باران‌های اسیدی بر روی سنگ‌ها)
 • باران‌های اسیدی باعث ایجاد شکاف بر روی سنگ‌ها شده و اثرات رسوبی بر روی سنگ ایجاد می‌کند (نفوذ آب باران به داخل سنگ‌ها شروع روند فرسایش ناشی از آب و هوا است که باعث ترک خوردگی و جداشدن سنگ‌ها از روی سیمان می‌شود.).
 • استفاده از ماسه خاکی برای ملات
 • بندکشی نامناسب
 • نشست ساختمان
 • اسکوپ نکردن سنگ نما
انواع پیچ‌های مناسب پیچ و رولپلاک نما
 • پیچ استیل جهت پیچ و رولپلاک سنگ نما: پیچ‌های استیل از بهترین نوع پیچ‌ها محسوب می‌شوند و مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و خوردگی دارند.
 • پیچ‌های فولادی: بعد از پیچ‌های استیل بهترین پیچ برای اجرا در نمای ساختمان بوده و از فولاد درجه یک و گالوانیزه ساخته شده اند. همچنین دارای رزوه‌های مناسب هستند.
 • پیچ‌های گالوانیزه: این پیچ‌ها از آهن ساخته شده و روکش گالوانیزه دارند. همچنین قیمت بسیار پایین تری نسبت به پیچ‌های فولادی دارند.
روش نصب سنگ نما شرکت آس
 • محاسبه اندازه سنگ‌های افتاده و معیوب جهت تهیه سنگ جایگزین
 • برشکاری و اندازه کردن سنگ‌ها با مینی فرز
 • سوراخ کاری سنگ‌ها بر روی زمین
 • پاکسازی محل قرار گرفتن سنگ بر روی نما
 • چسب زدن پشت سنگ (با استفاده از چسب سنگ) و پیچ و رولپلاک نما
 • پوشاندن کلیه پیچ‌های استفاده شده در نصب سنگ‌ها با بتونه همرنگ سنگ جهت مخفی کردن محل پیچ و رولپلاک سنگ نما
 • استفاده از چسب‌های ضد زلزله برای چسباندن سنگ‌هایی با عرض کم که امکان پیچ و رولپلاک کردن آن‌ها وجود ندارد.
 • بند کشی سنگ‌های نصب شده با ملات همرنگ جهت جلوگیری از ورود آب

نگهداری و سرویس ساختمان را به حرفه‌ای‌ها بسپارید

مهمترین نکته در زمینه استحکام نما، انتخاب و استفاده مصالح و متریال مناسب می‌باشد. اغلب سنگ‌های مورد استفاده در ایران (تراورتن، گرانیت) عمدتا دارای ضخامت ۱.۶ الی ۱.۹ سانتیمتر می‌باشد. حداقل عمق گیرایی پیچ برای این سنگ‌ها جهت مهار مناسب ۴ سانتیمتر است. به طور مثال استفاده از پیچ ۵ سانتیمتری برای مهار سنگ جهت پیچ و رولپلاک نما مناسب نمی‌باشد. به شکل ساده‌تر باید گفت حداقل طول پیچ مورد استفاده باید ۵.۸ الی ۶ سانتیمتر باشد.
طراحی دکوراسیون
طراحی دکوراسیون داخلی به هنر و دانش ایجاد فضای داخلی دلپذیرتر و کاربردی‌تر برای ساکنان آن محیط اشاره دارد. گاهی اوقات فضای بیرون ساختمان جز دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود، اما این واژه صرفا به طراحی دکوراسیون داخلی مربوط است. طراحان دکوراسیون داخلی با طراحی مجدد تمامی قسمت‌های منزل شما، به بازسازی کامل آن و استفاده از بیشترین فضای ممکن کمک می‌کنند.
نگهداری و سرویس ساختمان را به حرفه‌ای‌ها بسپارید
عناصر کلیدی در طراحی دکوراسیون داخلی
اولین قدم در دکوراسیون منزل، انتخاب سبکی متناسب با فصای داخلی منزل شما است. این کار باعث ترویج اصول طراحی (یکپارچگی و هارمونی) و در نظر گرفتن یک تم کلی برای منزل می‌گردد. حتی می‌توانید از طراحان بخواهید سبک‌های خاصی همچون سبک فرانسوی، توسکان، سلطنتی و یا مدرن برای منزل شما طراحی کنند. تعادل (توزیع وزن بینایی در یک اتاق) یک اصل دیگر است. این کار را می‌توان به صورت متقارن و غیر متقارن انجام داد. در هر اتاق باید یک کانون وجود داشته باشد.
به عنوان مثال در یک اتاق نشیمن کانون می‌تواند شومینه یا یک اثر هنری باشد. کنتراست و تنوع باعث جذابیت بصری یک اتاق می‌شود.
رنگ
انتخاب پالت رنگی، بخش اساسی در طراحی داخلی است. در حالی که می‌توانید در هر اتاق از یک سبک و رنگ متفاوت استفاده کنید، اغلب هدف شما این است که کل خانه را به هم وصل کنید. باید رنگ‌های مناسبی برای اتاق‌های کوچک و همچنین رنگ‌ها و الگو‌های مناسبی برای اتاق‌های بزرگ در نظر بگیرید.
بهترین راه در طراحی دکوراسیون خانه‌ها استفاده از چند رنگ مکمل در محیط خانه است تا مواردی همچون عدم تکرار و در پی آن خستگی روحی به سراغ شما و اعضای خانوادتان نیاید.
رنگ‌های شاد برای اتاق و محل حضور کودکان باعث رشد و افزایش فعالیت‌های ذهنی آن‌ها می‌شود و شادی درونی برایشان ایجاد می‌کند.
ریتم
هدف از ریتم در طراحی دکوراسیون، حرکت چشم شما در داخل اتاق است. به عنوان مثال، می‌توانید با استفاده از رنگی در بالش ریتم ایجاد کنید و آن را در یک نقاشی انتخاب کرده و دوباره آن را در یک فرش تکرار کنید. این تکرار‌ها باعث حرکت چشم شما در آن اتاق می‌شوند.
تعادل
تعادل یکی از باید‌های طراحی داخلی است که درک اطلاعات محیط را برایمان آسان و بدون دردسر می‌کند تا در آن احساس آرامش داشته باشیم؛ بنابراین در قدم بعدی، تعادل را باید در چیدمان اثاثیه و مبلمان و انتخاب رنگ، بافت و شکل رعایت کنید.
 • تعادل متقارن: ایجاد تعادل متقارن در فضا، که اغلب آن را در محیط‌های رسمی و کلاسیک مشاهده می‌کنیم، بسیار ساده است. برای این کار باید نقطه کانونی را به عنوان محور تقارن در نظر بگیرید و وسایل را در اندازه، شکل، بافت و رنگ کاملا یکسان در دو طرف آن محور قرار دهید. توجه داشته باشید که تعادل متقارن برای افرادی که عاشق نظم و انضباط هستند، بسیار مناسب است. اما اگر جز این دسته افراد نیستید، این نوع تعادل به مرور زمان برایتان خسته کننده خواهد شد و جذابیتش را از دست می‌دهد.
 • تعادل نامتقارن: باید بدانید که نسبت به حالت قبل، تعادل نامتقارن از جذابیت و پیچیدگی بیشتری برخوردار است. در واقع در این نوع تعادل به جای استفاده عناصر کاملا مشابه، باید وزن بصری برابری در دو طرف محور تقارن ایجاد کنید.

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج