adexo3
۱۳۸۱۲۲۱
۷۸۶۸
۷۸۶۸
پ

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

با توجه به این که تا سال ۲۰۲۴ فقط چند روز مانده، کایل توماس، اخترشناس مشهور، با توجه به علائم زودیاک پیش‌بینی‌هایی برای افراد در مورد جنبه‌های مختلف زندگی آن‌ها داشته است.

روزیاتو: با توجه به این که تا سال ۲۰۲۴ فقط چند روز مانده، کایل توماس، اخترشناس مشهور، با توجه به علائم زودیاک پیش‌بینی‌هایی برای افراد در مورد جنبه‌های مختلف زندگی آن‌ها داشته است.

در مجموع، توماس که به خاطر راهنمایی‌های کیهانی خود برای افراد مشهور، مدیران تجاری و اینفلوئنسر‌های برجسته شناخته شده، گفته که سال ۲۰۲۴ «مطمئناً نویدبخش سرگرمی، شگفتی‌ها و شانس بیشتری برای خارج شدن از منطقه آسایش و تغییر روتین و روال خود است.»

پیش‌بینی‌های توماس برای سال آینده، بر اساس الگو‌های مبتنی بر «حرکت سیاره‌ای» و هم‌ترازی ستاره‌ها با خورشید و ماه است.

بر اساس پیش‌بینی‌های توماس طبق علامت‌های زودیاک، در ادامه می‌توانید پیش‎‎‌بینی سال ۲۰۲۴ را بر اساس ماه تولدتان بخوانید.

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج حمل (۱ فروردین – ۳۰ فروردین)

سال ۲۰۲۴، یکی از مهم‌ترین سال‌ها برای روابط شما است. «در نیمه اول سال، شما می‌توانید احساس شهوانی و صمیمت بیشتری داشته یا در عوض، احساس مالکیت و سلطه‌گرایی بیشتری داشته باشید. در نیمه دوم سال، احساس اجتماعی بیشتری خواهید داشت.»

سال ۲۰۲۴ شما را وادار می‌کند که تبدیل به نسخه جدیدی از خودتان شوید. بنابراین، توماس به شما پیشنهاد می‌کند که «یک شریک برای بازتاب آنچه در حال تبدیل شدن به آن هستید» را پیدا کرده یا شاید برعکس، «آن‌ها را ر‌ها کنید».

در این سال فرصت‌های زیادی برای تقویت روابط خود خواهید داشت. سال ۲۰۲۴، «لحظه‌های سرنوشت‌سازی» برای شما به همراه خواهد داشت که باعث می‌شود تصمیمات بلندمدتی مانند نقل مکان، نامزدی یا حتی ازدواج بگیرید.

اگر مجرد هستید، توماس می‌گوید این انرژی جدید می‌تواند افرادی با «پتانسیل روابط بلندمدت» را به شما جذب کند. اگر می‌خواهید که به یک رابطه خاتمه دهید، نگران نباشید! احتمالاً به جای آن به سوی افراد دیگری هدایت می‌شوید.

در طول سال ۲۰۲۴، با دوستان و کسانی که در حلقه اجتماعی خود هستند، انتظار «رشد شدیدی» داشته باشید که می‌تواند برای شما شادی زیادی به ارمغان بیاورد.

با این حال، توماس در پایان سال نسبت به «روابط گذشته، شعله‌های عشق قدیمی یا درام عاشقانه» هشدار می‌دهد.

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج ثور (۳۱ فروردین – ۳۰ اردیبهشت)

به لطف مشتری، سیاره شانس، ثور‌ها در «دوره بسیار شادی از زندگی خود» هستند که با شروعی تازه در سال ۲۰۲۴ آغاز می‌شود.

این سال، «یکی از بهترین دوره‌ها در دوازده سال برای ملاقات با نیمه گمشده، عاشق شدن، بچه‌دار شدن، نامزدی یا حتی ازدواج است».

چه مجرد باشید و چه در رابطه، طبق گفته توماس، «بسیاری از نقاط عطف شخصی شاد» برای شما اتفاق خواهند افتاد.

با این حال، توماس تأکید کرده که «ارزش خود را بدانید و با افراد جدیدی ملاقات کنید». او همچنین خاطرنشان کرده که سفر می‌تواند برای شما بسیار خوب و شیرین باشد.

رویداد یا موقعیت مهمی که شامل یک دوست یا نیمه گمشده می‌شود، می‌تواند در پاییز اتفاق بیفتد. به لطف زحل، «درس‌های زندگی پیرامون دوستی و روابط» برای شما آورده می‌شوند که می‌توانند زندگی اجتماعی شما را پایه‌گذاری کنند.

در اوایل تابستان، احساس «مغناطیسی و جذاب بودن» خواهید داشت. پایان سال می‌تواند «برنامه‌های بزرگ با خانواده» را به همراه داشته باشد.

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج جوزا (۳۱ اردیبهشت – ۲۹ خرداد)

به گفته توماس، متولدین برج جوزا یکی از بهترین سال‌های زندگی خود را در پیش دارند! اجازه ندهید که شروع آهسته سال شما را ناامید کند، بلکه از آن ماه‌ها به عنوان زمانی برای «تعمل در مورد نیاز‌های خود» یا لذت بردن از آرامش و تنهایی‌تان استفاده کنید.

با این حال، هنگامی که ماه ژوئن فرا می‌رسد، شما در مرکز صحنه خواهید بود. این «یکی از خوش‌شانس‌ترین دوره‌های زندگی شما برای تجربه خوشبختی بزرگ» در زندگی‌تان است، صرف نظر از اینکه در رابطه هستید یا نه.

در سال ۲۰۲۴، «ماجرا‌های جدید بسیاری» را تجربه خواهید کرد! نقاط عطف مهمی، مانند «ملاقات با نیمه گمشده» یا «بچه‌دار شدن» نیز ممکن است اتفاق بیفتد.

اگر مجرد هستید، این «زمان بسیار مهمی» برای ملاقات با افراد جدید است. به خاطر ماه‌گرفتگی‌ها، «لحظه‌های بزرگی» به‌ ویژه در مورد عشق، باروری و روابط، در بهار و پاییز برجسته خواهند بود.

ممکن است عاشق شوید و یا رابطه خود را تمام کنید. صرف نظر از این‌ها، لحظات مهم و به‌یادماندنی زیادی برای شما به ارمغان خواهند آمد.

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج سرطان (۳۰ خرداد – ۳۱ تیر)

سال مهمانی و جشن برای شما فرا رسیده است. «حلقه اجتماعی، دوستی‌ها، دوستیابی آنلاین و امید‌های» شما در سال ۲۰۲۴، به ویژه در ماه ژوئن برجسته می‌شود.

احتمالاً احساس شادی و قدردانی عمیقی از زندگی خواهید داشت، زیرا در محاصره افراد زیادی هستید که شما را دوست دارند و می‌پرستند. اگر مجرد هستید یا حتی متوجه شده‌اید آشنا یا دوستی که قبلاً نادیده گرفته‌اید، چیزی است که همیشه آن را می‌خواستید، می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

پس از ماه ژوئن، ممکن است در مورد زندگی شخصی و خواسته‌های خود «تعمل بیشتری» داشته باشید. در حالی که این «بهترین انرژی» برای ملاقات با شخصی جدیدی نیست، «می‌تواند به ارزیابی مجدد نیاز‌های شما، ارتباط با شخصی از گذشته یا راهنمایی شما به سمت صمیمیت بیشتر کمک کند».

در بهار و پاییز، ماه گرفتگی دیده می‌شود که «می‌تواند نشان‌دهنده نزدیک‌تر شدن به خویشاوندانتان باشد». همچنین، مریخ «سرعت و هیجان زیادی» را به زندگی شخصی شما خواهد آورد.

آغاز سال ۲۰۲۴ باعث می‌شود که شما «برای انجام برنامه‌های بلندمدت یا یافتن شریکی برنامه‌ریزی کنید». اگر چالش‌های اساسی وجود داشته باشند، ممکن است که «تعارضاتی» رخ دهند.

پاییز باعث می‌شود که شما احساس «جذابیت و مسئولیت‌پذیری» داشته باشید، هرچند توماس هشدار داده که ممکن است دچار «رکود» در روابط خود در پایان سال ۲۰۲۴ شوید.

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج اسد (۱ مرداد – ۳۱ مرداد)

سال ۲۰۲۴ برای شما سالی خوش به نظر می‌رسد! ممکن است در این سال «دریابید که در حال حرکت به سمت یک دوره جدید در روابط خود هستید».

به گفته توماس، زحل به شما «درس‌هایی درباره اعتماد، صمیمیت، احساسات و تمایلات جنسی» می‌آموزد، در حالی که پلوتون «باعث می‌شود که بدانید چه چیز‌هایی را در یک رابطه می‌خواهید».

شما در طول سال گذشته به چنین چیز‌هایی فکر کرده‌اید و این تا سال ۲۰۲۶ و پس از آن ادامه خواهد داشت.

پس از ماه ژوئن «زندگی اجتماعی فعال‌تری» خواهید داشت. «افراد جدیدی می‌توانند وارد زندگی شما شوند و محبوبیت بسیار بیشتری را تجربه می‌کنید».

تمایل شما را برای انجام برنامه‌های بلندمدت، با رسیدن زمستان به بهار تقویت می‌شود. سپس، انرژی آن در پایان سال «جذابیت و انگیزه جنسی شما را تقویت می‌کند».

با این حال، «ممکن است که شاهد کارما در مورد رابطه جنسی، روابط گذشته و درگیری‌هایی شوید».

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج سنبله (۱ شهریور – ۳۱ شهریور)

سال ۲۰۲۴، درس‌هایی درباره زندگی عاشقانه و شخصی برای شما به همراه خواهد داشت. با این حال، به لطف پلوتو، این «درس‌ها» چیز جدیدی نیستند؛ زیرا از سال ۲۰۰۸ با «عشق سخت» با این موضوعات مواجه شده‌اید.

ارتباطات «همه یا هیچ»، جاذبه‌های مرگبار یا داستان‌های عاشقانه وسواس‌گونه می‌توانستند در آن زمان رخ دهند. اما خوشبختانه، پایان این روند نزدیک است. توماس می‌گوید پلوتو پس از سال ۲۰۲۴ «دیگر درس دیگری برای آموزش به شما نخواهد داشت»، بنابراین تا می‌توانید به آن توجه کنید.

شما احتمالاً با تغییراتی در تعهد خود مواجه شده‌اید و این وضعیت در سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد یافت. برای مثال، او می‌گوید که روابط ضعیف می‌توانست «از بین برود»، زیرا شریکتان «واقعاً از شما حمایت نکرده است».

شما می‌توانید این انرژی را تقویت کرده و آن را به سمتی دیگر هدایت کنید. شاید روی «جدی شدن» با کسی کار کنید. اگر با فردی بزرگتر از خود وارد رابطه شوید، ممکن است که بتوانند «ثبات بیشتری» را به زندگی شما بیاورند. اگر اکنون روی تقویت روابط خود کار کنید، می‌توانند در برابر آزمون زمان دوام بیاورند. سایر عواملی که باید در این سال از آن‌ها آگاه باشید، سفر است. زیرا می‌تواند «عشق را شعله‌ور کند»، به ویژه در ماه ژوئن.

اگر در رابطه نیستید، قرار‌های ملاقات با افراد متفاوت از گذشته را در نظر بگیرید. زیرا می‌توانید کسی را پیدا کنید که «ذهن و روح شما را تسخیر کند». به لطف انرژی مریخ، تمایلات قلبی و میل جنسی شما تا روز ولنتاین «شعله‌ور می‌شود».

این انرژی، شما را در طول پاییز «بسیار محبوب» کرده و باعث می‌شود «در رویداد‌های بیشتری شرکت کنید، از گذراندن وقت با دوستانتان لذت ببرید یا در دوستیابی آنلاین شانس بیشتری داشته باشید».

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج میزان (۱ مهر – ۳۰ مهر)

با توجه به ماه گرفتگی‌های مختلفی که در علامت زودیاک خود در طول سال ۲۰۲۳ تجربه کردید، سال ۲۰۲۴ اکنون برای سفر بعدی شما آماده است.

این می‌تواند باعث همسویی با یک «شریک مقدر و متعهد» شود. حتی ممکن است برنامه‌های بلندمدتی مانند «نامزد کردن» داشته باشید.

با این حال، اگر بهار برسد و شما هنوز «نیمه گمشده» خود را پیدا نکرده باشید، ممکن است در ۶ ماه پس از کسوف «در ارتباط با آن‌ها شانس بزرگی پیدا کنید». توماس پیشنهاد می‌کند که خودتان باشید.

اگر در رابطه هستید و احساس می‌کنید که برای ترک شریک خود فراخوانده شده‌اید، توماس می‌گوید که «به سمت افق‌ها و مسیر زندگی جدیدی هدایت می‌شوید.» او توضیح می‌دهد که صمیمیت، اعتماد و تمایلات جنسی تا ماه ژوئن برای شما «قوی» هستند. اگر طلاق یا جدایی را پشت سر می‌گذارید، توماس پیش‌بینی می‌کند که «در نهایت ممکن است به توافق برسد.»

سال ۲۰۲۴ همچنین می‌تواند زمانی باشد که به لطف پلوتون، الگو‌های دوستیابی خود را تغییر دهید. با توجه به شدت حضور این سیاره، توماس می‌گوید که شما ممکن است روابط عاشقانه «همه یا هیچ»، «جاذبه‌های مرگبار» یا «داستان‌های عاشقانه وسواس‌گونه» را جذب کنید.

عشق در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ شعله‌ور شده و سفر به طور بالقوه به آن آتش دامن می‌زند. اگر مجرد هستید، ذهن خود را باز نگه دارید، چرا که یک فرد شگفت‌انگیز می‌تواند شما را مسحور خود کند.

در نهایت، حرکت مریخ می‌تواند «میل شما برای اتحاد و رابطه را شعله‌ور کرده» یا در عوض، «باعث اختلافاتی در اواسط بهار شود».

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج عقرب (۱ آبان – ۳۰ آبان)

امسال برای شما هیجان‌انگیز خواهد بود! ۲۰۲۴ می‌تواند سالی باشد که شما بیشترین اتحاد خود را در روابط احساس کنید.

شما باید از مشتری تشکر کنید! سیاره شانس و معجزه تا ژوئن در آسمان خواهد رقصید که به شما کمک می‌کند تا در روابط خود رشد کنید، برنامه‌های بلندمدتی داشته یا حتی ازدواج کنید.

اگر مجرد هستید، امیدتان را حفظ کنید! توماس پیش‌بینی می‌کند که «در جذب نیمه گمشده خود موفق باشید».

زحل، «درس‌های زندگی» را در رابطه با ملاقات‌های عاشقانه، عشق واقعی، باروری یا فرزندان برای شما به ارمغان می‌آورد. در حالی که این امر می‌تواند «دستیابی یا لذت بردن از آن‌ها را سخت‌تر کند»، توماس می‌گوید که ممکن است «به شما کمک کند تا واقع‌بین شوید» و «پایه محکم‌تری ایجاد کنید».

در نیمه دوم سال، سیاره مشتری به بخش اعتماد، تمایلات جنسی، دارایی‌های مشترک و صمیمیت شما منتقل شده و ارتباط شما را بهتر می‌کند. او خاطرنشان می‌کند: «این به نفع مجرد‌ها نیست. فقط آن‌هایی که روابط طولانی‌مدتی دارند.»

در نهایت، حرکت مریخ در اوایل بهار «شور و میل جنسی بالا» را به ارمغان خواهد آورد و بعداً، «توجه شما را به سوی رابطه معطوف کرده» یا «باعث افزایش تنش» در نیمه اول تابستان شود.

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج قوس (۱ آذر – ۳۰ آذر)

امسال همه چیز به نفع شماست. سال ۲۰۲۴ به لطف حرکت سیاره‌ای قابل توجه، «یک سال مهم برای زندگی شخصی شما» است.

اول از همه، مشتری، سیاره شانس، پس از ماه مه در آسمان عبور خواهد کرد و به طور بالقوه «ارتباط با نیمه گمشده» را جذب کرده یا باعث می‌شود «در روابط خود رشد کنید.» در این زمان، می‌توان برنامه‌های بلندمدتی مانند نقل مکان یا نامزدی را انجام داد.

اگر شما و شریکتان تصمیم بگیرید که راه‌های جداگانه خود را انتخاب کنید، توماس می‌گوید که «در نهایت با آزادی بیشتر، پیشرفت خواهید کرد». او خاطرنشان می‌کند که به دلیل کسوف‌های ۲۰۲۴، شما یک «نقطه عطف قدرتمند» پیرامون «عشق واقعی، اشتیاق، فرزندان یا باروری» را تجربه خواهید کرد.

توماس می‌گوید که این می‌تواند «باعث شود عاشق شوید، از رابطه خارج شده یا خاطرات ابدی بسازید که برای همیشه در قلب شما زنده بمانند». حتی ممکن است یک «عشق افلاطونی» را وارد زندگی خود کنید.

مریخ در اواسط و پایان بهار، «میل جنسی و عشق شما را شعله‌ور خواهد کرد». مسائل عشقی «در جهت بهتر یا بد» در اواخر تابستان برجسته خواهند شد. توماس هشدار می‌دهد که عطارد رتروگراد در پایان سال می‌تواند باعث «گیجی و تأخیر» شود.

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج جدی (۱ دی – ۲۹ دی)

برای سحر و جادو در سال ۲۰۲۴ آماده شوید، زیرا آتشی در حال شعله‌ور شدن در قلبتان است! مشتری، سیاره معجزات و شانس، باعث اشتیاق شما خواهد شد.

به همین دلیل، توماس پیش‌بینی می‌کند که «بخت و برکت در عشق واقعی، باروری یا فرزندان» به ارمغان بیاید. او می‌گوید که این «زمان بسیار خوبی» است که اگر مجرد هستید، با افراد جدیدی آشنا شوید.

توماس بر اهمیت «وقت گذاشتن برای عشق» تأکید می‌کند و نگذارید که این انرژی و اشتیاق «هدر برود».

ممکن است که تغییراتی در خانه یا خانواده در نزدیکی بهار ظاهر شوند، مانند «تغییر محل سکونت».

در آستانه سال جدید، حواستان به حرکت مریخ باشد! چراکه تا روز ولنتاین «میل جنسی شما نیز احتمالاً افزایش می‌یابد»!

برای ادامه سال، توماس می‌گوید که زندگی عشقی شما «می‌تواند شور و اشتیاق و شهوت» را در نیمه اول تابستان ببیند. اگرچه وقتی پاییز فرا می‌رسد، «توجه شما کاملاً روی روابط و صمیمیت خواهد بود».

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج دلو (۳۰ دی- ۲۹ بهمن)

شما در سال ۲۰۲۴ فهم و شناخت زیادی پیدا کرده و این تمایل را پیدا خواهید کرد که «به طور بنیادی خود را از الگو‌ها و رفتار‌ها در روابط و زندگی شخصی خود ر‌ها کنید». اگر اینطور نیست، ممکن است «متوجه شده باشید که در عوض، احساس تسلط، مالکیت و جذابیت بیشتری می‌کنید. این انرژی ممکن است در سال ۲۰۲۴ احساس شود و تا ۲۰ سال آینده باقی بماند.»

مشتری، سیاره معجزات، در حال حرکت در حوزه خانه و خانواده شماست که می‌تواند «آرامش و شادی بیشتری» را به ارمغان بیاورد. اگر تصمیم به نقل مکان دارید، توماس پیش‌بینی می‌کند که مطمئناً از آن لذت خواهید برد.

در حالی که احتمالاً این انرژی تا ماه ژوئن باقی خواهد ماند، توماس می‌گوید «آتشی در قلب شما شعله‌ور خواهد شد». زیرا سیاره مشتری از آن زمان تا پایان سال وارد «بخش اشتیاق» می‌شود. او می‌گوید که این «سعادت و رشد» را در عشق واقعی، باروری یا فرزندان تضمین می‌کند.

اگر مجرد باشید، خیلی چیز‌ها ممکن است اتفاق بیفتد، مانند یافتن نیمه گمشده‌ای که زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد. سال ۲۰۲۴ نیز ممکن است فرصت‌هایی را برای شما به ارمغان بیاورد، چه در رابطه باشید و چه نباشید. اگر دنبال بچه‌دار شدن هستید، توماس می‌گوید: «شاید الان شانسش را داشته باشید».

توماس می‌گوید که حرکت مریخ احتمالاً پس از روز ولنتاین به مدت ۶ هفته «کاریزما و اعتماد به نفس» شما را تقویت می‌کند. در حالی که زندگی عاشقانه شما می‌تواند در اواخر تابستان «آتشین» شود. توماس در مورد «چالش‌ها یا سردرگمی‌هایی در مورد روابط در پایان سال» هشدار می‌دهد.

 

طالع بینی سال ۲۰۲۴ بر اساس ماه تولد

 

برج حوت (۳۰ بهمن – ۲۹ اسفند)

بهتر است که شما در سال ۲۰۲۴ روی نیاز‌های خود تمرکز کنید. این کار را می‌توان از طریق ماجراجویی انجام داد، زیرا سیاره مشتری شما را تشویق می‌کند تا در ماه ژوئن سفر کرده و معاشرت کنید. حتی ممکن است متوجه شوید که «دوستی‌های شما رشد می‌کنند» و «با افراد جدیدی ملاقات می‌کنید»، صرف نظر از اینکه مجرد هستید یا در رابطه.

مشتری همچنین در این مدت به منطقه خانگی شما حرکت کرده که می‌تواند «برای خانه و خانواده شما شانس بیاورد». همچنین ممکن است به یک اقامتگاه وسیع‌تر و شادتر نقل مکان کنید.

یک «کسوف قدرتمند» وجود دارد که برج حوت را در پاییز مورد توجه قرار می‌دهد و می‌تواند «تغییرات بزرگی در یک رابطه مهم» ایجاد کند.

در نهایت، توماس می‌گوید که حرکت مریخ در نیمه اول بهار، انرژی و میل جنسی شما را مشتعل می‌کند، در حالی که قرار ملاقات و ماجرا‌های زیادی احتمالاً در اوایل پاییز برای شما رخ می‌دهند. فقط توجه داشته باشید که ممکن است چالش‌ها یا سردرگمی‌هایی در مورد خواسته‌هایتان در پایان سال به وجود بیایند.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج