جاباما
۱۶۶۵۵۷
۳ نظر
۵۰۶۵
۳ نظر
۵۰۶۵
پ

فیلم های ۲۰۱۵؛ اوج هیجان سینمایی

سینمای جهان در سال ۲۰۱۵ میزبان اکران فیلم‌های مهیجی خواهد بود که اوج هیجان را برای سینمادوستان به همراه خواهد داشت؛ از فیلم جدید «جیمر باند»، «جنگ ستارگان» و «ماموریت غیرممکن» تا ساخته‌ جدید سینماگران صاحب نامی چون «استیون اسپیلبرگ» و «کوئنتین تارانتینو».

خبرگزاری ایسنا: سینمای جهان در سال ۲۰۱۵ میزبان اکران فیلم‌های مهیجی خواهد بود که اوج هیجان را برای سینمادوستان به همراه خواهد داشت؛ از فیلم جدید «جیمر باند»، «جنگ ستارگان» و «ماموریت غیرممکن» تا ساخته‌ جدید سینماگران صاحب نامی چون «استیون اسپیلبرگ» و «کوئنتین تارانتینو».

در روزهای آغازین سال ۲۰۱۵ میلادی، نگاهی خواهیم داشت به مهمترین فیلم‌هایی که امسال میهمان سینمای جهان خواهند بود.

«سریع و خشن ۷»

فیلم های 2015؛ اوج هیجان سینمایی

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های «سریع و خشن» در نهایت از روز ۱۳ ژانویه پس از مشکلات فراوان در مسیر ساخت این فیلم اکشن و هیجانی اکران می‌شود. پس از اینکه «پل واکر»، یکی از بازیگران کلیدی مجموعه فیلم‌های «سریع و خشن» در اواخر سال ۲۰۱۳ میلادی در یک سانحه رانندگی درگذشت، «جیمز وان»، کارگردان به همراه «کریس مورگان» فیلمنامه‌نویس با ایجاد تغییراتی در فیلمنامه و استفاده از صحنه‌هایی که از بازی وی به جا مانده شرایط ادامه این مجموعه فیلم را فراهم می‌کنند و در بخشهایی نیز از برادر «پل واکر» استفاده شد.

«پل واکر» در حالی که فیلم «سریع و خشن» در نیمه فیلمبرداری بود در ۳۰ نوامبر ۲۰۱۳ درگذشت، حادثه‌ای که شوک بزرگی به تیم سازنده این فیلم وارد کرد.


انتقام جویان

فیلم های 2015؛ اوج هیجان سینمایی

قسمت دوم فیلم موفق و پرفروش «انتقام جویان» که «جاس ودن» همچون قسمت اول این فیلم کارگردانی و نویسندگی آن را بر عهده خواهد داشت برای نمایش از اول می سال ۲۰۱۵ میلادی آماده خواهد شد.

قسمت اول این فیلم ابرقهرمانی در سال ۲۰۱۳ با ثبت فروش ۴/۱ میلیارد دلاری پرفروش‌ترین فیلم سال شد، ضمن این که «انتقام‌جویان» سومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای آمریکا پس از فیلم‌های «تایتانیک» و «آواتار» است.

در قسمت جدید این فیلم نیز «رابرت داونی جونیور»، «کریس ایوانز»، «مارک رافالو»، «کریس همسورث»، «اسکارلت یوهانسون»، «جرمی رنر» و «ساموئل ال. جکسون» همان نقش‌های خود در فیلم اول را تکرار خواهند کرد.


انیمیشن جدید پیکسار

فیلم های 2015؛ اوج هیجان سینمایی

انیمیشن جدید پیکسار با عنوان «Inside Out» به کارگردانی «پیتر دوکتر» نیز اکران خود را از ۱۹ ژوئن آغاز می‌کند. این فیلم به تغییرات ذهنی یک دختر از دوران نوجوانی تا بلوغ می پردازد و اتفاقاتی که در ذهن او رخ می دهد در این مسیر رشد را به تصویر می‌کشد.

«پیتر دوکتر» که اولین تجربه کارگردانی انیمیشن خود را تجربه می‌کند، داستان این انیمیشن را از دخترش که در همین سن و سال و درگیر دست و پنجه نرم کردن با مدرسه و محله‌ی جدیدشان است، الهام گرفته است.


درام جنگی «اسپیلبرگ»

فیلم های 2015؛ اوج هیجان سینمایی

درام جدید اسپیلبرگ با نقش‌آفرینی «تام هنکس» درباره جنگ سرد با فیلمنامه‌ای از «جوئل» و «اتان کوئن»، از مطرح‌ترین فیلمنامه‌نویسان و البته کارگردانان جهان از ۱۶ اکتبر امسال راهی سینما‌ها خواهد داشت.

این فیلم که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است، روایتگر داستان واقعی «جیمز داناوان» وکیل است که پس از اتفاقاتی در بحبوحه جنگ سرد قرار می‌گیرد و برای آزادی «کری پاورز»، خلبان هواپیمای جاسوسی آمریکا وارد مذاکره با «KGB» می‌شود. «اسپیلبرگ» سال ۲۰۱۲ فیلم «لینکلن» با بازی «دنیxzل دی‌لوئیس» را به سینما آورده بود.


بیست و چهارمین «جیمز باند»

فیلم های 2015؛ اوج هیجان سینمایی

بیست و چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های اکشن «جیمز باند» با عنوان «شبح» از تاریخ ششم نوامبر ۲۰۱۵ اکران خود را از انگلستان آغاز می‌کند.

در این فیلم «دنیل کریگ» برای چهارمین‌بار در نقش مامور ۰۰۷ ایفای نقش خواهد کرد و کارگردانی قسمت جدید «جیمز باند» را همچون قسمت قبلی «سام مندز» برعهده دارد.

علاوه بر «دنیل کریگ» بازیگرانی سرشناسی چون «کریستوف والتس»، «اندرو اسکات»، «لئا سیدو»، «مونیکا بلوچی» و «دیوید باتیستا» مقابل دوربین این فیلم خواهند رفت. سری فیلم‌های «جیمز باند» با فروشی جهانی بیش از پنج میلیارد دلار در جایگاه دوم سری فیلم‌های ادامه‌دار بعد از مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» قرار دارد.


«بازی‌های بقاء: زاغ مقلد- قسمت 2»

فیلم های 2015؛ اوج هیجان سینمایی

قسمت دوم از دنباله فیلم‌های اکشن و هیجانی «بازی‌های بقاء» از تاریخ ۲۰ نوامبر در سینمای جهان اکران می‌شود. این فیلم دومین بخش از آخرین کتاب در سری سه‌گانه «بازی‌های بقاء» و مستقیماً ادامه فیلم «بازی‌های بقاء: زاغ مقلد - بخش ۱ »می‌باشد.

بازیگران قسمت قبلی چون «جنیفر لارنس»، «جاش هاچرسون»، «وودی هرلسون» و «لیام همسورف» در این فیلم نیز ایفای نقش می‌کنند.

«بازی‌های بقاء: زاغ مقلد - بخش ۱» هم اکنون در سینماهای جهان در حال اکران است و تا کنون با فروش ۶۷۹ میلیون دلار هشتمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۴ میلادی نام گرفته است.


قسمت جدید «جنگ ستارگان»

فیلم های 2015؛ اوج هیجان سینمایی

اپیزود جدید از مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» با عنوان «نیرو برمی‌خیزد» هفتمین قسمت از مجموعهٔ جنگ ستارگان است که از ۱۸ دسامبر سال ۲۰۱۵ به نمایش در خواهد آمد.

کارگردانی این اپیزود بر عهدهٔ «جی. جی. آبرامز» است و سه بازیگر قدیمی جنگ ستارگان، یعنی «هریسون فورد»، «مارک همیل» و «کری فیشر» در این اپیزود حضور خواهند داشت و داستان آن نیز ۳۰ سال پس از داستان قسمت ششم رخ می‌دهد. مجموعه فیلم‌های تخیلی «جنگ ستارگان» پرفروش‌ترین سری آثار سینمایی تاریخ هالیوود محسوب می‌شود که در مجموع ۴ میلیارد دلار فروش جهانی داشته‌اند.


«ماموریت غیرممکن» جدید برای «تام کروز»

فیلم های 2015؛ اوج هیجان سینمایی

پنجمین قسمت از سری فیلم‌های پرفروش «مأموریت غیرممکن» به کارگردانی «کریستوفر مک کوایر» و با بازی «تام کروز» و فیلمنامه‌ای از «مک کوایر» و «ویل استیپل» از تاریخ ۲۵ دسامبر به روی پرده خواهد رفت.

تهیه‌کنندگی «مأموریت غیرممکن ۵» بر عهده «تام کروز» و «جی‌جی آبرامز» است و «سایمون پک»، «جرمی رمز» و «وینگ رامس» در کنار بازیگران جدید «الک بالدوین» و «ربکا فرگوسن» دوباره نقش‌های خود در قسمت قبل از این مجموعه فیلم ایفا می‌کنند.

قسمت چهارم از این مجموعه فیلم اکشن و هیجانی در سال ۲۰۱۲ و با عنوان «مأموریت غیرممکن: پروتکل شبح» به کارگردانی «براد برد» توانست به فروش جهانی ۶۹۴ میلیون دلار دست یابد تا پرفروش‌ترین قسمت از این مجموعه فیلم نام گیرد.


بازگشت تارانتینو با «هشت نفرت‌انگیز»

فیلم های 2015؛ اوج هیجان سینمایی

«تارانتینو»، کارگردان سرشناس هالیوودی که پس جنجال‌های فراوان تصمیم به ساخت وسترن «هشت نفرت‌انگیز» گرفت، سرانجام این فیلم را در سال ۲۰۱۵ اکران خواهد کرد اما هنوز زمان قطعی آغاز نمایش این وسترن جدید اعلام نشده است.

در این فیلم بازیگرانی چون «بروس درن»، «ساموئل ال‌جکسون»، «مایکل مدسون» و «کرت راسل» ایفای نقش می‌کنند که پیش از این در تک مراسم نمایشنامه‌خوانی «هشت نفرت‌انگیز» در ماه آوریل نیز به روی صحنه رفته بودند.

از دیگر فیلم‌های شاخص سال ۲۰۱۵ می‌توان به «در قلب دریا» ساخته «ران هاوارد»؛ «سرزمین فردا» به کارگردانی «برد پیت»؛ «جهان ژوراسیک» به کارگردانی «کالین ترورو»؛ «کتاب جنگل» از «جان فاوارو»؛‌ «مریخی» ساخته «ریدلی اسکات»؛ «جوی» به کارگردانی «دیوید اوراسل»؛ «مرد مورچه‌ای» ساخته «پیتون رید» و «کنار دریا»» از «آنجلینا جولی» اشاره کرد.
پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 8/8 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  مطالب خواندنی

  نظر کاربران

  • شهرزاد

   لطفا فیلم های بیشتری را در سایتتان معرفی کنید.

  • taher

   تشکر

  • امیر

   با سلام و احترام خدمت شما عزیزان
   سایت بسیار خوبی دارین فیلمای خوبی معرفی کردین اما چند فیلم رو جا گذاشتین
   1- INSURGENT
   2- WALKING DEAD
   3- TERMINATOR genisys
   4- JURASSIC WORLD

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج