۱۳۴۹۲۴۱
۶ نظر
۱۳۶۱۲
۶ نظر
۱۳۶۱۲
پ

تمام زوج‌های مشهور ایرانی که مرگ آن‌ها را از هم جدا کرد

این روزها که مرگ ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داده، برخی از اتفاقات مشابه را در این مطلب مرور کرده‌ایم

برترین‌ها: تلخ‌ترین اتفاقی که انسان در طول دوران زندگی می‌تواند آن را تجربه کند درگذشت عزیزان است. یکی از این تجربه های دردناک در خصوص مرگ عزیزان، درگذشت همسر است.

این روزها که مرگ ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داده، برخی از اتفاقات مشابه را در این مطلب مرور کرده‌ایم:

فوت ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی

تمام زوج‌های مشهور ایرانی که مرگ آن‌ها را از هم جدا کرد

ستاره سعیدی همسر و مدیر برنامه‌ های بیژن مرتضوی – خواننده و آهنگساز ۶۵ ساله ی ایرانی ساکن آمریکا  که پس از قرار گرفتن تحت عمل جراحی مغز در ترکیه به کما فرو رفته بود، روز جمعه ۱۰ شهریور درگذشت. ستاره سعیدی ۴۰ سال داشت.

بیژن مرتضوی که در هفته های گذشته برای برگزاری کنسرت در استانبول به همراه همسرش ستاره سعیدی به ترکیه سفر کرده بود، اواخر مرداد ماه در پیامی ویدئویی در اینستاگرامش اعلام کرد که همسرش قرار است در بیمارستانی در ترکیه تحت عمل جراحی باز مغز قرار گیرد و از مردم خواست برای وی دعا کنند.  ستاره سعیدی که پس از جراحی در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه قرار داشت، در نهایت از کما خارج نشد و روز جمعه ۱۰ شهریور درگذشت.


درگذشت جمشید اسماعیل خانی همسر گوهر خیراندیش

تمام زوج‌های مشهور ایرانی که مرگ آن‌ها را از هم جدا کرد

جمشید اسماعیل خانی، بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون متولد اول اردیبهشت  1329 بود که  انتشار خبر فوتش در 18 فروردین 1381 جمعه ایرانی را در بهت و حیرت فرو برد، بازیگر تئاتر، سینما ، تلویزیون ایرانی بود. گوهر خیراندیش بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون ایران با جمشید اسماعیل خانی ازدواج کرد.

گوهر خیراندیش درباره فوتش همسرش گفته است: آدمی نمی‌داند که چه زمانی بازیگر می‌شود و چه زمانی نمی‌خواهد بازیگر باشد اما به دلیل اینکه اسماعیل‌خانی به مدرسه من آمد و در دبیرستان برای یک نقش مرا انتخاب کرد، خود به خود در این نقش بازی کردم و از آن پس را هم را در همین زمینه ادامه دادم. شاید اگر او به دبیرستان ما نمی‌آمد من رشته دیگری را انتخاب می‌کردم و سرنوشتم به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد. اگر بخواهم به قول فرنگی‌ها آنست (صادق) باشم، رفتن جمشید واقعه دردناکی برایم تا ابد خواهد بود چرا که ردپای او همیشه در زندگی هنری و شخصی ماندگار است. گوهر خیراندیش یعنی جمشید اسماعیل خانی!


فوت ابراهیم ثابتی همسر نسیم ادبی

تمام زوج‌های مشهور ایرانی که مرگ آن‌ها را از هم جدا کرد

عصر روز سوم بهمن ماه سال 1399، خبری تاسف بار در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد که حاکی از درگذشت همسر جوان و هنرمند نسیم ادبی بود. ابراهیم ثابتی متولد 1350 در تهران، آهنگساز و نوازنده و رئیس هیئت مدیره انجمن موسیقی خانه تئاتر بود که پس از تحمل سالها بیماری سرطان، دارفانی را وداع گفت.

ابراهیم اثباتی از چهره های شناخته شده عرصه تئاتر بود و بیشتر در زمینه آهنگسازی برای آثار نمایشی فعالیت داشت. علاوه براین ساخت موسیقی برای چند فیلم سینمایی را نیز بر عهده داشت. نسیم ادبی و ابراهیم ثابتی به دلیل کار در یک پروژه مشترک با یکدیگر آشنا شدند، سپس در سال 1388 بایکدیگر ازدواج کرده و فرزندی نداشتند.


شوک مرگ پیام صابری برای زیبا بروفه

تمام زوج‌های مشهور ایرانی که مرگ آن‌ها را از هم جدا کرد

عصر روز یکشنبه 18 آذرماه 1397 بود که خبری غم انگیز در میان رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و حکایت از درگذشت همسر جوان زیبا بروفه بازیگر کشورمان داشت. پیام صابری بازیگر و کارگردان کشورمان و همسر زیبا بروفه در سن 45 سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت و زیبا بروفه و اهوارا پسر هفت ماهه شان را تنها گذاشت. فرزند آنها بعد از بیست سال زندگی مشترک متولد شده بود. آقا و خانم بازیگر بعد از بیش از 20 سال زندگی مشترک اردیبهشت ماه امسال بود که برای اولین بار طعم پدر و مادر شدن را چشیدند اما اجل فرصت دیدن قد کشیدن اهوارا را از پدر گرفت و زیبا بروفه در سنین جوانی یار و همدم روزهای خوبش را از دست داد.


سفر ابدی مسعود رسام همسر فریبا نادری

تمام زوج‌های مشهور ایرانی که مرگ آن‌ها را از هم جدا کرد

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از چهره هایی بود که در دوران جوانی اتفاق تلخ از دست دادن همسر را تجربه کرد و همسرش مسعود رسام پس از سه سال زندگی مشترک به ابدیت پیوست. فریبا نادری در دورانی که تنها 20 سال داشت با مسعود رسام کارگردان کشورمان آشنا شد و بعد از چند سال این آشنایی به ازدواجی ختم شد که دوام زیادی نداشت. فریبا نادری و مسعود رسام سال 85 با هم ازدواج کردند اما بیماری سرطان فرصت زندگی مشترک را از آنها گرفت. مسعود رسام که سالهای سال از بیماری سرطان رنج میبرد 10 آبان 1388 درگذشت و زندگی مشترک این زوج هنرمند 3 سال بیشتر دوام نیاورد و فریبا نادری بعد از این تجربه تلخ تا هشت سال ازدواج نکرد و تنها بود تا اینکه در تیرماه سال 96 با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و دخترشان یارا اسفندماه سال 96 به دنیا آمد.


روزگار تلخ بنیامین بهادری با رفتن نسیم حشمتی

تمام زوج‌های مشهور ایرانی که مرگ آن‌ها را از هم جدا کرد

بنیامین بهادری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان یکی دیگر از چهره هایی بود که در دوران جوانی با مرگ همسرش مواجه شد . نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری بود که بر اثر سانحه رانندگی درگذشت. نسیم حشمتی و بنیامین بهادری سال 89 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و سال 90 دخترشان بارانا متولد شد. عصر جمعه 29 آذر 1392 بنیامین بهادری و دخترش باران با اتفاقی تلخ در زندگی مواجه شدند. نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری بر اثر یک تصادف درگذشت و بنیامین بهادری و دختر دو ساله اش را تنها گذاشت. بنیامین بهادری دو سال بعد در سال 94 با شایلی محمودی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو پسر است که پسر اولش  بن سان در مهرماه سال 1396 و پسر دومش شایمین در 11 آذر 1397 متولد شد.


درگذشت رضا ژیان همسر شراره درشتی

تمام زوج‌های مشهور ایرانی که مرگ آن‌ها را از هم جدا کرد

شراره درشتی همسر مرحوم رضا ژیان از بازیگران مشهور تئاتر ، سینما و تلویزیون بود. شراره درشتی و مرحوم رضا ژیان در سریال زیر آسمان شهر ۳ با هم بازی می‌کردند. رضا ژیان در سال ۱۳۸۱ در سن ۵۳ سالگی در بیمارستان شهریار درگذشت. شراره درشتی که در آن زمان ازدواجش با مرحوم رضا ژیان به دلیل اختلاف سنی ۲۶ ساله جنجالی شده بود مدتی را با همسرش در سوئیس زندگی کرد. پس از درگذشت رضا ژیان هم به سوئیس بازگشت و در آنجا به زندگی اش ادامه داد.

پ
درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي ٧/٢ ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

گوناگون

مطالب خواندنی

نظر کاربران

 • ناشناس

  روحشان شاد و یادشان گرامی باد

 • کرمانشاه

  روح تمام اموات وتمام هنرمندان شاد

 • ناشناس

  روحشون شاد

 • ناشناس

  اين مورد آخری با نقشه‌ و برنامه بوده و نقششم گرفت

 • ناشناس

  بدبختا

 • حجاب

  خداوند رحمتشان بکند و یه خانواده ای عزیز ومحترم و بزرگوارشان صبر و سلامتی بدهد انشالله

ارسال نظر

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج