۱۳۸۶۰۶۸
۱ نظر
۵۰۶۲
۱ نظر
۵۰۶۲
پ

در مهم‌ترین مراسم سال این ۳ نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

در این مقاله قرار است هم نگاهی به اتفاق پرحاشیه مراسم گلدن گلوب و دشمنی سلنا گومز و کایلی جنر بیندازیم و هم در ادامه برخی از مشهورترین دشمنی‌ها در بین سلبریتی‌های بازار موسیقی را با هم مرور کنیم.

برترین‌ها - مهسا شفیعی: به احتمال زیاد تا الان از یکی از حواشی مهم مراسم گلدن گلوبِ امسال باخبر شده‌اید. حاشیه‌ای که دست‌کم از نظر بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی حقیقت دارد و طی آن تیموتی شالامی به خاطر نظر نامزدش یعنی کایلی جنر به درخواست سلنا گومز برای عکس انداختن پاسخ منفی داده است.

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

توضیح تیتر: چون در ادبیات غیررسمی؛ سبزی پاک کردن نماد و نشانی از یک وضعیت مبتذل است، رفتارهای این سه نفر را به آن وضعیت تشبیه کرده‌ایم.(با تشکر از آقای باقری).

در این مقاله قرار است هم نگاهی به این اتفاق و دشمنی سلنا گومز و کایلی جنر بیندازیم و هم در ادامه برخی از مشهورترین دشمنی‌ها در بین سلبریتی‌های بازار موسیقی را با هم مرور کنیم.

داستان اساسا چه بود؟

در مراسم گلدن گلوبِ امسال مانند همیشه بیشتر سلبریتی‌های سینما و تلویزیون و موسیقی حاضر بودند باز هم مانند همیشه پیش از آغاز رسمی مراسم بسیاری از سلبریتی‌ها وقت را با خوش و بش با یکدیگر و گرفتن عکس گذراندند. اتفاقی که اما دست‌کم در لحظه وقوع(اگر اتفاق افتاده باشد) نظر افراد کمی را جلب کرد درخواست سلنا گومز از یکی از مشهورترین بازیگران مرد حال حاضر هالیوود یعنی تیموتی شالامی برای گرفتن عکس مشترک و رد شدن این درخواست از طرف تیموتی بود.

بعد از مراسم تصویری از سلنا گومز در کنار دوست و متحد همیشگی‌اش یعنی تیلور سوییفت منتشر شد که انگار سلنا در حال تعریف کردن ماجرایی عجیب برای اوست و تیلور هم حسابی شگفت‌زده شده است. خیلی زود فاش شد که سلنا در حال تعریف کردن ماجرای درخواست عکس برای تیلور سوییفت است.

خودشان چه می‌گویند؟

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

از آن لحظه تا به حال تقریبا تمام طرفینِ مشهور این داستان، اساسا ماجرا را تکذیب کرده‌اند. واکنش سلنا درباره موضوع صحبتش با تیلور و دلیل مطرح شده چنین بود:"نههههه. من داشتم داستان آشنایی و صمیمی شدنِ دو نفر از دوستانم را برای تیلور تعریف می‌کردم. هرچند که موضوع صحبت ما اساسا به کسی هم مربوط نیست."

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

دستیار سابق و دوست صمیمی سلنا یعنی تِرِسا مینگِس هم این حاشیه را با یک نه قاطع و بدون هیچ توضیح اضافه‌ای رد کرد.

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

جالب است بدانید حتی تیموتی شالامی هم مجبور به توضیح درباره این موضوع شد و این بازیگر جوان اساسا داستان درخواست عکس سلنا و جواب منفی خودش را تکذیب کرد و گفت که چنین اتفاقی هرگز نیفتاده است. با وجود همه این تکذیب‌ها اما بسیاری از هواداران این افراد و کاربران شبکه‌های اجتماعی به خاطر دشمنی و مشکلاتی که بین سلنا گومز و کایلی جنر وجود داشته قانع نشده‌اند و تقریبا مطمئن هستند این اتفاق‌ها دقیقا به همان شکل افتاده است.

سلنا گومز و کایلی جنر چه مشکلی با هم دارند؟

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

البته که سلبریتی‌ها در آمریکا هم مانند همه جای دنیا گروه‌بندی‌های خاص خودشان را دارند و بر همین اساس ممکن است یک فرد مشهور دیگر را دوست یا دشمن بدانند. به صورت کلی اما نزدیکی و دوستی کایلی جنر با همسر جاستین بیبر یعنی هِیلی بیبر و رابطه طولانی و پرحاشیه سلنا و جاستین در گذشته یکی از دلایل این دشمنی است.

دشمنی سلنا و کایلی چند وقت پیش هم به تیتر اخبار تبدیل شده بود. زمانی که در زمستان سال 2023 کایلی جنر به همراه هیلی بیبر در ویدئویی اقدام به تمسخر نوعی مدل ابرو کردند که تقریبا همه اعتقاد داشتند هدف این ویدئو سلنا گومز بوده است. این ویدئوی پرحاشیه واکنش سلنا، تیلور سوییفت و پاسخ کایلی و هیلی بیبر را در پی داشت و اتفاقات گلدن گلوب ثابت کرد دشمنی بین سلنا گومز و کایلی جنر به این زودی‌ها تمام نخواهد شد.

به همین بهانه بد نیست نگاهی به برخی از مشهورترین دشمنی‌ها در صنعت موسیقی آمریکا بیندازیم.

تیلور سوییفت و کانیه وست؛ این کانیه عجیب و غریب

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

داستان دشمنی بین دو نفر از ثروتمندترین و مشهورترین موزیسین‌های جریان عامه‌پسند موزیک آمریکا احتمالا به سال 2009 و همان جریان مشهور جایزه تیلور در مراسم جایزه MTV بازمی‌گردد. زمانی که تیلور بعد از دریافت جایزه بهترین موزیک ویدئوی سال، در حال آغاز سخنرانی‌اش بود که فکر عجیب و غریبی به ذهن یکی از عجیب و غریب‌ترین موزیسین‌های دنیا رسید.

کانیه با حرکتی غافلگیرانه و شبیخون‌طور به بالای سن رفت و سخنرانی تیلور را به هم زد. کانیه بعدها و در سال 2016 هم آهنگی در یکی از آلبوم‌هایش قرار داد با نام رسمی Famous یا مشهور و نام غیررسمی که ترجمه مودبانه آن می‌شود:"من اون زن {لعنتی} رو مشهور کردم". داستان این دو سلبریتی کینه‌ای البته جزییات فراوانی دارد و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها یکی از آن‌ها آن یکی را ببخشد.


ماریا کری و جنیفر لوپز؛ مگر می‌شود جنیفر لوپز را نشناخت؟

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

ماریا کری را هرچند بسیاری یکی از خوش‌صداترین خواننده‌های زن معاصر در دنیا می‌دانند اما با نگاهی گذرا به فهرست بلندبالای دشمن‌های او درخواهید یافت این خواننده خیلی زود کینه یک شخص را به دل خواهد گرفت. احتمالا اگر به فهرست دشمنی‌های مشهور در موسیقی آمریکا نگاه کنید از تعداد نام‌های مشهوری که با ملکه کریسمس مشکل دارند تعجب خواهید کرد.

داستان دشمنی ماریا کری و جنیفر لوپز اما به 15 سال قبل و زمانی بازمی‌گردد که هر دو خواننده در اوج فعالیت هنری و شهرتشان بودند. در آن زمان در یک مصاحبه از ماریا کری خواسته شد تا نظرش را نسبت به تعدادی از موزیسین‌های هم‌دوره‌اش شرح دهد و در کمال تعجب وقتی نام جنیفر لوپز که در آن زمان یکی از مشهورترین سلبریتی‌های دنیا بود به میان آمد، ماریا چنین پاسخی داد:"من این شخص را نمی‌شناسم".


تیلور سوییفت و کیتی پری؛ کبوتری با شاخه درخت زیتون

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

البته این دشمنی از آن دسته معدودی از دشمنی‌های افراد مشهور است که پایانی خوش داشته و به دوستی تبدیل شده است. از رقابت طبیعی این دو سوپراستار زن بازار موسیقی که بگذریم کسی دقیقا نمی‌داند مشکل تیلور و کیتی از کجا آغاز شد. ظاهرا اما آن‌ها بر سر مسائل ساده‌ای چون رقابت و همزمانی تور کنسرت‌ها و  که ظاهرا هر دو می‌خواستند در تیمشان داشته باشند به مشکل خوردند.

داستان پایان این دشمنی اما جالب‌تر است. جالب است بدانید در نهایت کیتی برای پایان دادن به این حواشی به معنی واقعی کلمه به سراغ سنت‌ها رفت و یک شاخه از درخت زیتون یا نماد صلح را برای تیلور فرستاد. تیلور بلافاصله در ویدئویی در اینستاگرامش اینچنین واکنش نشان داد: "راستش همین الان به اتاق تغییر لباسم برگشتم و با این شاخه واقعی درخت زیتون روبرو شدم. باید بگویم این برای من بسیار باارزش است. ممنون کیتی".


التون جان و مدونا؛ وقتی التون عصبانی می‌شود 

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

داستان دشمنی التون جان و مدونا به 20 سال قبل و سال 2004 بازمی‌گردد. جالب است بدانید برخلاف آنچه احتمالا حدس می‌زنید در این دشمنی بازیگر نقش اصلی نه مدونا بلکه التون جانِ معمولا بدون حاشیه است. البته شاید اگر از دلیل عصبانیت بیش از اندازه التون باخبر شوید حق را به او بدهید و اگر اهل کنسرت رفتن در ایران باشید بدتان نیاید کسی این حرف‌ها را در کشور خودمان هم بزند.

التون در سال 2004 و مراسم جایزه Q وقتی برای قبول جایزه بهترین ترانه‌نویس کلاسیکِ سال به روی سن رفت حرف‌هایی زد که احتمالا باعث گرد شدن چشم‌های حاضرین شده باشد. التون بدون اتلاف وقت پشت میکروفون رفت و گفت: "بهترین جایزه اجرای زنده لعنتی برای مدونا؟؟؟ گور پدرتان. از کی تا حالا پلی‌بک و لب زدن در کنسرت مساوی با اجرای زنده شده است؟ بابت این موضوع متاسفم اما به نظر من وقتی تماشاگر 75 پوند برای حضور در کنسرت می‌پردازد باید تمام کسانی که در اجراهای زنده لب می‌زنند را با تیر زد."

شما با نظر التون موافقید؟


نیکی میناژ و کاردی ‌بی؛ من مادر خوبی هستم و تو بچه نداری

در مهم‌ترین مراسم سال این 3 نفر مشغول سبزی پاک کردن بودند!

حتی پیش از علنی شدن مشکلات این دو خواننده مشهور هم چه بر اساس نشانه‌ها و چه بر اساس نقش مشابه‌شان به عنوان یک رپر زنِ مشهور و پرطرفدار می‌شد حدس زد آب این دو موزیسین در یک جوی نمی‌رود. درنهایت اما همه‌چیز در هفته مد نیویورک و مهمانی مشهور مجله هارپرز بازار و با دعوای این دو رپر علنی شد. کاردی بی بلافاصله به کتِلیست گفت:"خیلی وقت است که نیکی سعی می‌کند ضربه‌هایی به من بزند و کنایه‌ها و تکه‌هایی به من می‌اندازد. تابحال دوبار با او حرف زده‌ام و هر دوبار ظاهرا به تفاهم رسیدیم اما نیکی همیشه دوباره شروع می‌کند."

ظاهرا دلیل اصلی دعوا لایک کردن کامنتی از طرف نیکی بوده که به نوعی این مسئله که کاردی بی مادرِ خوبی برای دخترش است را زیر سوال برده و از حضور او در مهمانی هارپرز بازار و دوری از دخترش انتقاد کرده است. کاردی ادامه می‌دهد: "من عاشق دخترم هستم و بله من مادر بسیار خوبی هم هستم. پس لایک کردن چنین کامنتی از طرف فردی که حتی خودش فرزندی هم ندارد چه معنایی دارد؟ بسیاری می‌گویند من نباید در آن مهمانی حاضر می‌شدم اما باید به آن‌ها بگویم یک موزیسین در چنین محافلی با دیگر هنرمندان و همکارانش ملاقات می‌کند و همکاری‌های هنری اتفاق می‌افتد. انتظار دارید کجا موزیسین‌های دیگر را ببینیم؟ در کوچه پشت خانه‌ام یا در صف سوپرمارکت؟"

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.
آموزش هوش مصنوعی

تا دیر نشده یاد بگیرین! الان دیگه همه با هوش مصنوعی مقاله و تحقیق می‌نویسن لوگو و پوستر طراحی میکنن
ویدئو و تیزر میسازن و … شروع یادگیری:

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • ناشناس

   دم التون جان گرم الحق حرفش را باید با طلا نوشت

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج