۱۴۰۲۰۹۱
۴۲۷۱
۴۲۷۱
پ

این هفت چهره مشهور به یک دلیل عجیب فحش می‌خورند!

در این مقاله سراغ تعدادی از مشهورترین سلبریتی‌های حال حاضر دنیا رفتیم که نقطه مشترک همه آن‌ها متهم شدن به انجام این عمل‌هاست و خواهیم دید این افراد درباره عمل‌های زیبایی چه فکر می‌کنند و در کجای طیف موافقان و مخالفان قرار می‌گیرند.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: جراحی‌های زیبایی یکی از آن موضوعاتی است که به نظر می‌رسد افکار عمومی هیچ‌وقت به طور کامل بر سر آن به توافق نخواهند رسید. در یک سر طیف دسته‌ای از افراد هستند که انگار اساسا با ظاهر طبیعی انسان مشکل دارند و اگر فقط بخواهیم تعداد عمل‌های سنگین و بدون دلیل پزشکی در ناحیه صورتشان را بشماریم از انگشتان دو دست هم رد خواهیم شد. در سمت دیگر هم طرفداران نچرال بیوتی و زیبایی طبیعی هستند که انگار هر عمل لازم و غیر لازم زیبایی را چون جرمی نابخشودنی برای یک فرد تلقی می‌کنند.

بیشتر ما اما احتمالا در جایی در وسط این دو دسته ایستاده‌ایم و هرچند تحمل درد و عوارض عمل‌های سنگین زیبایی را آن هم وقتی هیچ دلیل منطقی برای آن وجود ندارد، غیرضروری می‌دانیم اما در نهایت فکر می‌کنیم هر کس صلاح خود را بهتر می‌داند و مادامی‌که این عمل‌های غیر ضروری به یک مد همگانی تبدیل نشود یا برای کودکان اتفاق نیفتد به ما مربوط نیست و در قلمروی اختیار هر فرد قرار می‌گیرد.

در این مقاله سراغ تعدادی از مشهورترین سلبریتی‌های حال حاضر دنیا رفتیم که نقطه مشترک همه آن‌ها متهم شدن به انجام این عمل‌هاست و خواهیم دید این افراد درباره عمل‌های زیبایی چه فکر می‌کنند و در کجای این طیف قرار می‌گیرند.

بِلا حدید 

این هفت چهره مشهور به یک دلیل عجیب فحش می‌خورند!

در سال 2022 این مدل دو رگه آمریکایی با ریشه‌ای خاورمیانه‌ای مصاحبه‌ای مفصل با مجله وگ انجام داد و در آن درباره سلامت جسمی و روانی خود و البته چالش‌های مختلف حرف زد. بلا فاش کرد که در 14 سالگی عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده و حالا از آن پشیمان است:"حالا که به آن فکر می‌کنم ترجیح می‌دهم بینی اجدادم را نگه می‌داشتم و مطمئن هستم اگر از آن سن رد می‌شدم با شکل بینی‌ام کنار می‌آمدم."

این مدل مشهور که ریشه‌هایی هلندی و فلسطینی دارد ضمن غلط خواندن ادعای کسانی که معتقدند او چشمانش را با جراحی بالا کشیده و استخوان فک خود را تراشیده اضافه می‌کند:"مردم به خاطر یک عکس پف کرده در نوجوانی فکر می‌کنند من تمام صورتم را با عمل تغییر داده‌ام اما چه کسی شبیه به نوجوانی‌اش باقی می‌ماند؟ من هیچ‌وقت از فیلر استفاده نکرده‌ام و به چشم‌هایم هم دست نزده‌ام."


آریانا گراندِ

این هفت چهره مشهور به یک دلیل عجیب فحش می‌خورند!

این خواننده آمریکایی هم در مصاحبه‌ای با مجله وگ فاش کرد که از چند سال پیش رویکردش را نسبت به فیلر و بوتاکس تغییر داده است:"برای مدتی طولانی زیبایی برای من مفهومی شبیه به پنهان شدن داشت اما حالا ظاهرم را بیشتر دوست دارم شاید به این دلیل که فیلر و بوتاکس را کنار گذاشته‌ام."

"برای سال‌های طولانی از حجم خیلی زیادی از فیلر و بوتاکس استفاده می‌کردم اما از سال 2018 انگار این روند به نظرم زیادی آمد و دور عمل‌های اینچنینی آرایشی بهداشتی را خط کشیدم و حالا حس خیلی بهتری به خودم دارم."


کِیلی کوکو

این هفت چهره مشهور به یک دلیل عجیب فحش می‌خورند!

ستاره سریال بیگ بنگ تئوری نظر کاملا روراستی درباره عمل‌های زیبایی دارد و دلیلی نمی‌بیند عمل‌هایش را پنهان کند:"سال‌ها قبل وقتی هنوز خیلی جوان بودم دو عمل زیبایی در قسمت بینی و سینه انجام دادم و راستش را بخواهید حسابی هم از نتیجه راضی هستم."

کِیلی ادامه می‌دهد:"من تقریبا از 12 سالگی یک خط در گردنم داشتم و به تازگی با فیلر آن خط قدیمی را از بین بردم. هرچه قدر هم بگویید زیبایی از درون می‌آید و از این شعارها از نظر من هر انسانی دوست دارد  زیبا و بی‌نقص به نظر برسد. البته من معتقد نیستم باید به خاطر نظر دیگران دست به عمل زیبایی زد اما تا زمانی که چنین کاری اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد به نظرم بسیار هم فوق‌العاده است."


کریسی تایگن

این هفت چهره مشهور به یک دلیل عجیب فحش می‌خورند!

کریسی تایگن یکی از آن افراد مشهوری است که همیشه جنجال‌های خاص خودش را دارد و از هر نوع توجهی استقبال می‌کند. این شخصیت تلویزیونیِ 38 ساله در سپتامبر 2021 فاش کرد که اصطلاحا عمل زیبایی بوکال فت ریمووال یا خارج کردن چربی از ناحیه گونه و فک انجام داده است.

کریسی در یک استوری اینستاگرامی در حالی که داشت به گونه‌هایش اشاره می‌کرد گفت:"بله من پیش دکتر دایموند رفتم و از این ناحیه چربی خارج کردم. راستش از آن‌جایی که همزمان با این عمل نوشیدنی‌های الکلی را هم کنار گذاشتم از نتیجه حسابی راضی هستم و به نظرم همه‌چیز بهتر از انتظارم پیش رفت."


زک افرون

این هفت چهره مشهور به یک دلیل عجیب فحش می‌خورند!

احتمالا به خاطر دارید که تغییر قیافه ناگهانی این بازیگر آمریکایی در سال 2022 چگونه بسیاری را متعجب کرد و نقدهای فراوانی دریافت کرد. بسیاری این بازیگر 36 ساله را متهم می‌کردند که در انجام این عمل‌ها زیاده‌روی کرده و به طور کلی تغییر قیافه داده است.

زک افرون اما هرچند که تغییرات فراوان صورتش را پذیرفت، همه‌چیز را به یک اتفاق و روندی درمانی مرتبط کرد:"من در نوامبر 2013 یک اتفاق تلخ را تجربه کردم و در خانه‌ام به خاطر یک سقوط آسیب فراوانی دیدم. بیشتر این آسیب به ناحیه فک و آرواره‌ام وارد شد و این اتفاق باعث شد ماهیچه‌های فک و صورتم مجبور به تلاش بیشتر شوند و همین و البته روند درمانی و پزشکی باعث تغییراتی در ظاهرم شد."


کورتنی کاکس

این هفت چهره مشهور به یک دلیل عجیب فحش می‌خورند!

مونیکای محبوب سیتکام فریندز هم یکی از آن بازیگرهایی است که همیشه مورد اتهام زیاده‌روی در انجام عمل‌های زیبایی قرار می‌گیرد. این بازیگر مشهور بالاخره در پادکست گلاس آنجلز اعتراف کرد با استفاده از فیلر در صورتش خرابکاری کرده است. او پیامدهای این عمل را مانند یک اثر دومینویی می‌داند و معتقد است در آن زمان متوجه نبوده چه بلایی بر سر صورتش آورده است.

این بازیگر 59 ساله ادامه می‌دهد:" شما در آینه به خودت نگاه می‌کنی و با خودت می‌گویی به به همه‌چیز عالی و فوق‌العاده و بی‌نقص شده اما در لحظه متوجه نیستی این تغییرات چه تاثیری بر کسانی خواهد گذاشت که سال‌ها به آن ظاهر قبلی تو عادت کرده بودند."


کِیتی پری

این هفت چهره مشهور به یک دلیل عجیب فحش می‌خورند!

کیتی پری هم در سال 2018 در مصاحبه‌ای با Refinery29 به موضوع عمل‌های زیبایی پرداخت و در پاسخ اینکه آیا هیچ‌وقت چنین عمل‌هایی انجام داده یا نه گفت:"من هیچ‌وقت عمل جراحی زیبایی نداشته‌ام."

خواننده مشهور 39 ساله البته بلافاصله اضافه می‌کند:"من عمل‌های جراحی زیبایی نداشته‌ام اما لیزر و تزریق فیلر انجام داده‌ام. من برای پف و سیاهی زیر چشمانم دست به تزریق فیلر زدم و راستش آن را به تمام کسانی که از این مشکل رنج می‌برند هم توصیه می‌کنم. از فیلر و لیزر که بگذریم بقیه بدن من کاملا طبیعی است. بسیاری معتقدند من انواع عمل‌های زیبایی را انجام داده‌ام اما این موضوع اصلا حقیقت ندارد."

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.
آموزش هوش مصنوعی

تا دیر نشده یاد بگیرین! الان دیگه همه با هوش مصنوعی مقاله و تحقیق می‌نویسن لوگو و پوستر طراحی میکنن
ویدئو و تیزر میسازن و … شروع یادگیری:

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج