adexo3
۱۴۲۰۱۸۵
۱۳ نظر
۲۸۹۵۲
۱۳ نظر
۲۸۹۵۲
پ

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

اگر اهل دیدن سریال‌های ترکی باشید؛ حتما این روزها چشم‌تان به جمال یکی از این زیبارویان ترک روشن شده.

چی بپوشم - المیرا فلاحیان: اگر اهل دیدن سریال‌های ترکی باشید؛ حتما این روزها چشم‌تان به جمال یکی از این زیبارویان ترک روشن شده؛ ابراهیم چلیکول! بازیگری که با آمدنش به سریال روزگارانی در چکوراوا، دمیر را فرستاد توی یخچال و بعد هم آن دنیا و حالا دارد، نرد عشق با زلیخا می‌بازد.

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

اما ابراهیم خان به جز بازیگری هنرهای دیگری هم دارد و زندگی جالب و متفاوت. او بازیکن سابق تیم ملی بسکتبال زیر ۲۰ سال و مدل هم بوده است. دوستان و خانواده این بازیگر ۳۹ساله را ایبو صدا می‌کنند. خانواده مادرش از مهاجرین یونانی و خانواده پدری‌اش عرب‌تبار هستند. پدرش هم فوتبالیست بوده و زمانی که ابراهیم تنها ۱۸ سال داشت؛ از دنیا رفت. همان زمان هم بود که ایبو؛ بسکتبال حرفه‌ای را برای همیشه کنار گذاشت.

 

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

 

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

ابراهیم در خیابان مدل شد

ابراهیم بعد از مرگ پدرش تصمیم گرفت برای تحصیل به یکی از دانشگاه‌های استانبول برود. نماینده یک شرکت مدلینگ، او را در یکی از خیابان‌های استانبول دید و دعوتش کرد که چند عکس امتحانی برای مدل شدن از او بگیرند. به این ترتیب سرنوشت او را به طرف دنیای مد برد. ابراهیم در آن زمان فقط نوزده سال داشت اما خیلی زود نماینده و مدل مارک‌های معروفی شد.

اولین کت واک خود را برای برند VAKKO، یکی از برندهای لوکس و شیک ترکیه، انجام داد. اما بعد از سفر به ایتالیا بود که دستمزدش خیلی زیاد شد و توانست جایگاهش را در صنعت و تجارت مدلینگ حسابی محکم کند.

اما ده سال که از ورودش به دنیای مد گذشت؛ با خودش فکر کرد که چند سال دیگر می‌تواند همچنان مدل بماند؟ او راهی نداشت جز اینکه برای آینده‌اش تصمیم جدی بگیرد که می‌خواهد چه کار کند؛ چون عمر مدل بودن بسیار کوتاه است. ابراهیم در این مدت به اندازه کافی در مورد لباس و صنعت پوشاک اطلاعات به دست آورده بود؛ برای همین تصمیم گرفت یک فروشگاه لباس در استانبول افتتاح کند و آینده زندگی‌اش را به نوعی تضمین کند و نگران فردای بیکاری و بی‌درآمدی نباشد.

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

پیشانی بلند ابراهیم چلیکول و بازی در سریالی ایرانی

گذشته از آینده نگر بودن، خوشتیپ بودن و البته پشتکار داشتن؛ ابراهیم آدم خوش‌شناسی هم بود. از قدم زدن در خیابان و انتخاب شدن برای مدل گرفت تا دیدار اتفاقی با عثمان سیناو، تهیه کننده و کارگردان ترک که مسیر او را حسابی تغییر و تحول داد. این خوش شانسی در سال ۲۰۰۹ بود که از آسمان زندگی ابراهیم گذشت. عثمان سیناو به او نقش کاپیتان شامیل باتورایا در فیلم PARS: NARKOTEROR را پیشنهاد داد و از آنجا به بعد فعالیت ایبو در فیلم‌ها و سریال‌ها کلید خورد.

ایبو سال بعدش در دو سریال «چاقوی تیز» و «KARDAGLAR» بازی کرد اما بازی موفق و درخشانش در نقش اولوباتلی حسن در فیلم حماسی و پرخرج «فتح ۱۴۵۳» باعث شد که او را به عنوان یک بازیگر جدی بشناسند. این فیلم مورد توجه منتقدان و تماشاگران قرار گرفت و حدود سه و نیم برابر هزینه ساختش فروش کرد و تا امروز چهارمین فیلم پربیننده ترکیه در تاریخ به حساب می‌آید.

ابراهیم چلیکول در فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی هم بازی کرده و در نقش اسکندر، یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم حاضر شده است.

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

حالا او را به عنوان یک بازیگر ذاتی، نقش اول همه کاره و محبوب می‌شناسند و سال گذشته هم به عنوان بهترین بازیگر مرد ترکیه انتخاب شد.

اوج محبوبیت با سریال عشق سیاه و سفید

ابراهیم چلیکول با سریال محبوب و پرطرفدار عشق سیاه و سفید به اوج محبوبیت رسید. استایل او در این سریال هم بسیار قابل بحث بود. او تقریبا در تمام قسمت‌های سریال لباس‌های مشکی به تن داشت و کاپشن چرم مشکی، عنصر اصلی کمد لباس کاراکتر فرهاد در این سریال بود.

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

ازدواج عاشقانه ابراهیم

ابراهیم چلیکول در آوریل سال ۲۰۱۷ با میهره موتلو نامزد کرد. در آن زمان ابراهیم به زادگاه همسرش یعنی شهر سامسون ترکیه رفت؛ طبق آداب و رسوم از او خواستگاری کرد و حلقه دست هم کردند. آن‌ها آنقدر خوشحال بودند که یک ماه بعد ازدواج کردند. میهره برای ازدواجشان یک لباس عروس سفید ساده پوشیده بود و تاج گل ظریف و زیبایی روی سرش داشت. ابراهیم و میهره یکی از قدرتمندترین زوج‌های دنیای سرگرمی در ترکیه به حساب می‌آمدند. اگر چه همسرش معمار است و ربطی به دنیای نمایش ندارد ولی آن‌ها از زمان ازدواجشان تا دو سال بعد و وقتی پسرشان به دنیا آمد، خیلی محبوب بودند اما خبرهای جدیدی هست که می‌گویند آن‌ها از هم جدا شدند.

ابراهیم احساساتی است و پرهیاهو

این بازیگر جذاب خودش را بیشتر از هر چیزی انسانی احساساتی می‌داند که درونش شلوغ و پرهیاهوست. خیلی‌ها که او را دیده‌اند گفته‌اند کمی مرموز و گوشه‌گیر هم است. اما ابراهیم می‌گوید؛ آدم‌ها را دوست دارد و علاقه زیادی دارد که با آن‌ها وقت بگذراند؛ حرف بزند؛ به آن‌ها گوش دهد و در لحظات خوب و بد با آن‌ها همراه باشد. روابطش را براساس شفافیت و صداقت برقرار می‌کند و دروغ گفتن و گنگ بودن از جمله چیزهایی است که نمی‌تواند تحمل کند. او درباره آدم‌هایی که با آن‌ها آب‌اش توی یک جوی نمی‌رود هم گفته: «از آدم‌هایی که خودشان را متفاوت از چیزی که هستند، نشان می‌دهند به شدت دوری می‌کنم!»

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

عاشق حیوانات، طبیعت و سگ‌ها

ابراهیم چلیکول با طبیعت عجین است. قبل از به دنیا آمدن فرزندش، اگر سر فیلمبرداری نبود، دو روز در هفته را در جنگل می‌گذراند. او با وجود معروف بودن در خانه‌ای خارج از شهر زندگی می‌کند و معتقد است هر وجه زندگی‌اش، هم شهرت و هم ساکن بودن در جایی خلوت، جذابیت و هیجان متفاوتی دارد و او از هر کدامشان لذت می‌برد و انرژِی می‌گیرد. در واقع این ابعاد متفاوت و مختلف را دوست دارد. عاشق حیوانات و عاشق سگ‌هایش است و هر زمانی که با آن‌ها می‌گذراند احساس خوشحالی و آرامش فراوان دارد.

تفریح‌های آقای بازیگر: استوبرد، قایقرانی و موج سواری

ایبو برای حفظ تناسب اندام و ظاهر جذابش زیاد ورزش می‌کند. او همچنان بسکتبال بازی می‌کند ولی نه به صورت حرفه‌ای. در زمستان اهل اسنوبرد است و در تابستان قایقرانی و موج‌سواری می‌کند و البته به ورزش‌های کوهستانی هم علاقه دارد.

آرزوی ایبو بازی در فیلمی موزیکال

اگر چلیکول در ابتدا به طور تصادفی وارد دنیای بازیگری شده ولی حالا از حرفه‌اش خیلی راضی است و گفته: «اگر کار دیگری انجام می‌دادم، ممکن نبود هیجانی را تجربه کنم که حالا حس می‌کنم. به همین دلیل بازیگری را خیلی دوست دارم و همیشه سعی می‌کنم این کار را به بهترین شکل انجام دهم. آرزویم در بازیگری این است که روی صحنه تئاتر باشم یا فیلمی موزیکال بازی کنم.»

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

از خودم در آینه راضی هستم اما درون مهم ترست

اگر دوست دارید بدانید ابراهیم درباره چهره و خوش تیپی‌اش چه حسی دارد؛ باید برایتان از زبان خودش بگوییم: «من وقتی احساس خوبی دارم خودم را خوش‌تیپ می‌بینم. ولی به طور کلی هر صبح که به آینه نگاه می‌کنم از خودم راضی‌ام. اما فکر می‌کنم خوش تیپ بودن یک مزیت است تا زمانی که درون شما متعادل باشد و بتوانید از پس آن بربیایید. در غیر این‌صورت من فکر می‌کنم اگر فقط ظاهرتان خوب باشد، خطرناک خواهد بود. تصویر مهم است، اما اگر دنیای درون خالی باشد آن تصویر هم معنای خود را از دست می‌دهد.»

مشکی و سفید رنگ عشق ابراهیم

چلیکول رنگ سیاه و سفید را برای لباس‌هایش ترجیح می‌دهد. اما خیلی هم خودش را محدود نمی‌کند و لباس رنگی هم می‌پوشد. به طور کلی خودش را اهل مد می‌داند و به ترندهای هر دوره علاقه‌مند است اما سعی می‌کند لباسی را بپوشد که به او می‌آید. در زندگی روزمره هم بیشتر لباس ورزشی می‌پوشد. علاقه زیادی هم به کاپشن‌های چرمی دارد و کمد لباس‌اش پر از رنگ‌های مختلف این نوع کت هاست.

رقابت سنگین بازیگر مشهور ترک با شهاب حسینی

روحتان می‌خواهد زندگی کند

در آخر هم به شما بگوییم این بازیگر معروف به شما که طرفدارش هستید هم توصیه‌هایی دارد: «زندگی را جدی بگیرید. همانطور که روحتان می‌خواهد زندگی کنید. زندگی به طور غیرمنتظره‌ای کوتاه است.»

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتي 9/5 ميليون تومان

ویزیت و مشاوره رایگان
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • ناشناس

   🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮

  • ناشناس

   آخه این کجاش قیافه داره؟

  • ناشناس

   فیلمهاشو من دیدم خیلی باجذبه بازیگرخوبیه

  • عضو اللبدل

   چون بازیگره و معروفه،خوش تیپو خوش چههرست واگر نه دوروبر مون پر از این چهره‌ها وحتا خیلی خوشگلتر و بهتر از این

  • ناشناس

   من که سریال ترکی نمی بینم

   اما توی عکس ها که جالب نیست کمی هم بی ریخته
   احتمالا شخصیت جذابی داره

   میگن در اصل خوشکلی هیچ ربطی به قیافه ندارا

  • عطیه

   بسیار زیبا و خوشتیپ ... ای جونم 😍

  • ناهید

   خوشتیپه ولی خوشگل نیست ایشون انگشت کوچیکه ی شهاب جان حسینی هم نمیشود چه زسد به رقیب

  • حبیبه

   این کجاش خوشگله
   چی بخوره به شهاب حسینی برسه😏

  • ناشناس

   شهاب حسینی ما ایر بک داره ولی ایشون سیس پک.فرقشون همینه که ایشون به ورزش بیشتر اهمیت،میده.

  • فری

   فقط شهاب

  • بهنام

   ب شهاب ک هیچکس نمیرسه اما در مست عشق عالی بازی کرده
   چقدر این فیلم ب دل نشست

  • المیرا

   خوش تیپ هست ولی شهاب حسینی خوش تیپیش و بازیش ادم و داغون میکنه انقدر خوبه.... خدا حفظش کنه

  • ن

   خدا سوپر استار خودمان را با کلی نقش متفاوت و جایزه حفط کنه شهاب عزیز موفق باشی

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج