adexo3
۷۶۹۴۰۴
۳۰ نظر
۷۱۴۷
۳۰ نظر
۷۱۴۷
پ

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

جالب است بدانید مشغولیت‌های جنیفر لوپز باعث نشده تا فرزندانش را فراموش کند و مادر بسیار خوب و نمونه‌ای برای فرزندانش نیز هست. جنیفر وسواس زیادی برای ترتیب و بزرگ کردن بچه‌ها به خرج می‌دهد و در حالی که بسیاری از امور بچه‌ها را می‌تواند به پرستار کودک واگذار کند ترجیح می‌دهد رسیدگی به بچه‌های دلبندش را شخصاً انجام دهد.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: اگر نگاهی به کارنامه هنری و زندگی جنیفر لوپز داشته باشید متوجه خواهید شد از هر انگشت این چهره‌سرشناس طلا می‌بارد و در کنار خوانندگی و هنرپیشگی، جنیفر لوپز دوست‌داشتنی در صنعت پوشاک، کارآفرینی و کارهای انسان‌دوستانه، سلبریتی بسیار فعالی است.

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

جالب است بدانید مشغولیت‌های جنیفر لوپز باعث نشده تا فرزندانش را فراموش کند و مادر بسیار خوب و نمونه‌ای برای فرزندانش نیز هست. جنیفر وسواس زیادی برای ترتیب و بزرگ کردن بچه‌ها به خرج می‌دهد و در حالی که بسیاری از امور بچه‌ها را می‌تواند به پرستار کودک واگذار کند ترجیح می‌دهد رسیدگی به بچه‌های دلبندش را شخصاً انجام دهد. این موارد باعث شده تا دلیل‌های زیادی وجود داشته باشد که وی به عنوان یکی از بهترین مادرها در بین تمامی سلبریتی‌های هالیوود شناخته شود.

به همین دلیل در ادامه به قسمت‌هایی از سبک زندگی جنیفر لوپز اشاره خواهیم کرد که وی را به بهترین مادر در میان سلبریتی‌های هالیوودی تبدیل کرده است.

برای جنیفر لوپز خانواده به همه چیز اولویت دارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

وقتی نگاهی به سبک زندگی جنیفر لوپز داشته باشید متوجه خواهید شد برای او خانواده حرف اول را می‌زند و حاضر است هر کاری انجام دهد تا در کنار فرزندانش باشد. زمانی که جنیفر لوپز و مارک آنتونی از هم جدا شدند، جنیفر با مشکلات روحی شدیدی پس از جدایی روبرو شد اما در برابر این مشکلات خم به ابرو نیاورد و در کنار فرزندانش ماند تا احساس تنهایی نکنند.

جنیفر لوپز در سایر مراحل زندگی نیز تاکنون همیشه کنار فرزندانش حضور داشته تا مشکلات و سختی‌ها را با هم پشت‌سر بگذارند.

جنیفر لوپز احساسات لطیفی نسبت به بچه‌‌هایش دارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

همان‌گونه که حتماً بهتر از ما می‌دانید جنیفر دو فرزند دوقلو دارد و در مصاحبه‌های مختلف هر بار صحبت به دوقولوهایش می‌کشد حالت روحی جنیفر عوض می‌شود و با عشق و علاقه‌ای شدید از این بچه‌ها صحبت می‌کند.

بارها شده است که جنیفر لوپز در حین صحبت در خصوص بچه‌هایش اشک در چشمانش جمع شده و مدعی است بچه‌ها شیوه نگاه لوپز به زندگی را تغییر داده‌اند. او مدعی است بازی و ارتباط با بچه‌ها مهم‌ترین کار در فهرست امور روزانه وی است.

جنیفر در مسافرت‌ها بچه‌ها را همراه خودش می‌برد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

در این شکی نیست که جنیفر لوپز در پول و ثروت غرق شده است اما این دارایی‌ها ارزان به دست نیامده و با یکی از فعال‌ترین سلبریتی‌های هالیوود سروکار داریم.

به این ترتیب انصافاً باید گفت رسیدگی به بچه‌ها و انجام فعالیت‌های هنری و تجاری برای جنیفر دشوار است اما در تمامی سفرهای کاری و تفریحی همیشه دوقلوهای جنیفر لوپز در کنارش حاضر هستند. این امر از عشق و محبت مادرانه جنیفر به فرزندانش حکایت دارد.

لوپز توجه ویژه‌ای به شادی و خوشی بچه‌هایش دارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

اگر مطالب مربوط به جنیفر را دنبال کنید متوجه خواهید شد این سلبریتی‌ زیبارو از هر فرصتی استفاده می‌کند تا به بچه‌‌هایش خوش بگذرد. جنیفر لوپز هر زمانی که متوجه می‌شود بچه‌ها حوصله‌شان سر رفته است آن‌ها را با خود بیرون از منزل می‌برد و با خرید و تفریح سر آن‌ها را گرم می‌کند. جنیفر لوپز تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا به بچه‌ها در زندگی بد نگذرد و همیشه شاد و خندان باشند.

حواس جنیفر به روحیه فرزندانش است

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

در میان برنامه‌های شلوغ روزانه جنیفر لوپز همیشه قسمتی به بچه‌‌ها اختصاص داده شده تا به بهانه‌های مختلف با برگزاری جشن‌‌تولد، مهمانی‌های کودکانه و بازی کردن با بچه‌ها در پارک روحیه کودکانش همیشه سرزنده و شاداب باشد.

جنیفر کودکانش را تشویق می‌کند تا وقت بیشتری برای خانواده بگذارند

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

بدون شک بهترین پرستاران دنیا در خدمت بچه‌های جنیفر لوپز هستند اما شما بهتر از ما می‌دانید هیچ چیز جای مهر و محبت مادری را پر نمی‌کند. به این ترتیب جنیفر لوپز تاجایی که می‌تواند در کنار کودکانش است.

وقتی هم که مشغله‌های کاری مجالی برای حضور در کنار فرزندانش به جنیفر نمی‌دهد، بچه‌ها را پیش مادربزرگشان می‌برد تا احساس تنهایی نکنند و از این طریق همیشه در میان جمع گرم خانواده باشند.

جنیفر در هر شرایطی بچه‌ها را کنار خودش نگه می‌دارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

جنیفر لوپز تاکنون سه بار ازدواج کرده که شوربختانه این ازدواج‌ها دیری نپاییده‌اند و با طلاق روبرو شده‌اند. در این بین جنیفر در تمامی این ازدواج‌ها کودکانش را در کنار خودش نگه داشته است و اصرار زیادی به حفظ کانون گرم خانواده دارد.

گفته می‌شود جنیفر لوپز مدعی است مردی که با وی قرار است زندگی کند باید جنیفر لوپز را به همراه دو فرزند دوقلویش بپذیرد و کنار گذاشتن بچه‌ها برای لوپز کاملاً بی‌معناست.

جنیفر لوپز از اینکه یکه و تنها بچه‌ها را بزرگ کند هراسی ندارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

انصافاً باید اعتراف کرد بزرگ کردن بچه‌ها به تنهایی کار سختی است اما جنیفر لوپز به خوبی از عهده انجام این کار برآمده است و به هر طریقی که شده سعی می‌کند از عهده بزرگ کردن بچه‌ها به تنهایی برآید.

بدون شک جنیفر لوپز نیز اشتباه‌‌هایی در انجام وظایف خطیر مادری دارد اما این اشتباه‌ها را به راحتی می‌توان نادیده گرفت و به پای این گذاشت که به تنهایی بچه‌ها را بزرگ می‌کند.

جنیفر لوپز عاشق بازی‌ها و شیطنت‌های بچگانه است

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

از آنجایی که سلبریتی‌ها همیشه جلوی نگاه تیزبین دوربین قرار دارند سعی می‌کنند مواظب رفتارشان باشند اما داستان جنیفر لوپز متفاوت است و این چهره‌سرشناس هیچ مشکلی با بازی‌های کودکانه و شادی فرزندانش ندارد.

جنیفر در مصاحبه‌ای که حدود ۲ سال پیش داشت مدعی شد هر دو فرزندش حسابی شیطنت می‌کنند و با بازی کردن و سربه‌سر گذاشتن با کودکانش مشکلات کاری و زندگی حرفه‌ای را فراموش می‌کند.

جنیفر لوپز با فرزندانش همدل و هم‌زبان است

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

بچه‌ها با بازی کردن زندگی را یاد می‌گیرند و جنیفر لوپز که آگاهی خوبی نسبت به این واقعیت دارد می‌داند که پول برای فرزندانش شادی نمی‌آورد و بچه‌ها نیاز به بازی کردن در کنار اعضای خانواده دارند.

در نتیجه لوپز که می‌داند بچه‌ها همیشه کوچک باقی نمی‌مانند و روز‌به‌روز بزرگ‌تر می‌شوند سعی می‌کند از هر بهانه‌ای برای بردن بچه‌ها به بهترین پارک‌های تفریحی و شاد بودن در کنار آن‌ها استفاده کند. جنیفر در حین بازی با بچه‌ها همانند آن‌ها رفتار می‌کند و اجازه می‌دهد کودک درونش نفسی تازه کند.

جنیفر برای بچه‌هایش هر کاری می‌کند

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

مکس و امی، دوقلوهای دوست‌داشتنی جنیفر لوپز زندگی غرق در ثروت خود را مدیون تلاش مادرشان هستند. از طرف دیگر جنیفر لوپز هر کاری میکند تا در کنار کار و زندگی حرفه‌ای خود بتواند فرصتی برای حضور در کنار فرزندانش داشته باشد.

جنیفر لوپز هر فرصتی برای حضور در کنار بچه‌ها را غنیمت می‌شمرد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

اگر نگاهی به زندگی حرفه‌ای لوپز داشته باشید ممکن است تصور کنید مهم‌ترین اولویت‌های او بردن جایزه‌های مختلف و فتح بلند‌ترین قله‌های هالیوود است اما نگاه به زندگی شخصی او دید شما را عوض خواهد کرد چرا که جنیفر لوپز همیشه مترصد کوچک‌ترین فرصت‌هاست تا بزرگترین تفریح‌ها را با بچه‌هایش داشته باشد.

تماشای مسابقات ورزشی که بچه‌ها به آن‌ علاقه دارند، گشت و گذار و مسافرت و مراجعه‌های گاه و بیگاه به شهربازی را می‌توان تنها قسمتی از مواردی دانست که جنیفر لوپز در کنار فرزندانش از انجام آن‌ها لذت می‌برد.

جنیفر لوپز چیزی برای بچه‌هایش کم نمی‌گذارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

این مادر سرشناس هالیوودی توجه ویژه‌ای به سلامت بچه‌ها دارد، از طرف دیگر به خوبی آگاه است که سلامت فرزندان در گرو سلامت مادرشان است و با پیگیری یک زندگی بی‌حاشیه و باثبات سعی کرده است چیزی برای بچه‌هایش کم نگذارد.

دوقلوهایی که فرزند اسطوره‌های موسیقی‌اند

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

ماحصل ازدواج مارک آنتونی افسانه‌ای و جنیفر لوپز دوست‌داشتی دوقلوهایی با نام مکس و امی است. این دختر و پسر بانمک شیطان از همان دورانی که به دنیا آمدند با صحنه‌های موسیقی آشنا شدند و جنیفر لوپز و مارک آنتونی در حین اجرای برنامه این دوقلوها را با لباس‌هایی شیک و جذاب به هواداران معرفی کردند.

خدا را چه‌ دیده‌اید شاید استعداد مادر و پدر این دوقلوها به آن‌ها منتقل شود و در آینده شاهد درخشش مکس و امی باشیم.

جنیفر لوپز حتی در اجرای موسیقی نیز فرزندانش را تنها نمی‌گذارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

تجربه نشان داده است جنیفر لوپز علاقه زیادی دارد تا لحظات شاد زندگی خود را با فرزندانش در میان بگذارد. در همین راستا زمانی که در برنامه آمریکن آیدل حضور داشت، در قسمت فینال این برنامه مکس و امی را به روی صحنه آورد تا لحظه‌های خوش این برنامه را با فرزندانش به اشتراک بگذارد.

جنیفر لوپز در بسیاری از برنامه‌های خود دوقلوهایش را در پشت صحنه نگه می‌دارد تا مایه دلگرمی مادرشان باشند.

تمامی تعطیلات و مرخصی‌‌های جنیفر به بچه‌هایش اختصاص دارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

همان‌گونه که در بالا اشاره کردیم جنیفر لوپز برنامه کاری متراکمی دارد که گاهی اوقات مجالی برای رسیدگی به بچه‌ها پیدا نمی‌کند. اینجاست که تعطیلات را به فال نیک می‌گیرد تا زمانی که با بچه‌هایش نبوده را جبران کند.

گفته می‌شود جنیفر لوپز وقتی که خانه است حتماً در کنار بچه‌هایش می‌گذراند و به‌رغم بسیاری از سلبریتی‌ها که تظاهر به دوست‌داشتن بچه‌هایشان دارند جنیفر از جان و دل بچه‌هایش را دوست دارد.

جنیفر لوپز برای بودن در کنار بچه‌هایش حتی حاضر است کنسرت‌هایش را لغو کند

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

بنی مدیا، مدیر برنامه‌های جنیفر لوپز که کنسرت‌ها و سایر کارهای او را هماهنگ می‌کند گفته است گاهی اوقات جنیفر کنسرت‌هایش را به دلیل رسیدگی به بچه‌ها لغو می‌کند.

همان‌گونه که بهتر از ما می‌دانید سلبریتی‌ها عاشق حضور پیدا کردن در مراسم مهم هستند و از هر فرصتی برای اینکه خودی نشان دهند استفاده می‌کنند اما جنیفر لوپز به سادگی برنامه‌های مهم کاری خود را به‌خاطر بچه‌ها لغو می‌کند.

جنیفر از هر فرصتی برای تماس ویدئویی با بچه‌هایش استفاده می‌کند

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

جالب است بدانید امی، دختر نازنین جنیفر لوپز عاشق گفت و گو با مادرش از طریق اپلیکیشن‌های تماس ویدئویی است. جنیفر نیز در زمانی که فرصتی برای بودن در کنار بچه‌ها پیدا نمی‌کند با برقراری تماس ویدئویی حسابی با دخترش گپ میزند و استیکرهای بامزه برای هم می‌فرستند.

جنیفر این کارها را با این هدف انجام می‌دهد که بچه‌ها در زمان دوری وی، دلتنگش نباشند و بدانند که مادرشان همیشه و در هر حال به فکر آن‌هاست.

جنیفر عاشق برگزاری مراسم تولد برای فرزندانش است

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

بچه‌ها عاشق تولد هستند و جنیفر نیز به عنوان مادری که به شادی فرزندانش اهمیت می‌دهد با برگزاری جشن‌های تولد شاد و مفرح همیشه دل بچه‌هایش را شاد می‌کند. او در روز تولد بچه‌‌هایش به آن‌ها اجازه می‌دهد هر کاری که دوست دارند انجام دهند و حسابی خوش بگذرانند.

جنیفر لوپز در پیامی که به مناسبت تولد هشت‌سالگی بچه‌هایش منتشر کرده بود گفت آن‌ها از بدو تولد همیشه دل وی را شاد کرده‌اند.

جنیفر لوپز فرزندانش را بهترین لطف خدا می‌داند

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

بعید به نظر می‌رسد جنیفر در زندگی رویایی داشته باشد که به آن دست پیدا نکرده باشد اما در بین تمامی موفقیت‌ها، جنیفر فرزندانش را بهترین لطف خدا می‌داند. جنیفر لوپز در جایی گفته فکر می‌کند بهترین مادر دنیاست و مدعی است بچه‌هایش بیشترین ارزش را در زندگی او دارند.

جنیفر عاشق برگزاری مراسم هالووین برای بچه‌هایش است

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

جنیفر از هر مناسبتی که بچه‌ها دوست دارند استقبال می‌کند و هالووین نیز به عنوان یکی از مراسم‌های جذاب کودکانه یکی از سرگرمی‌های مخصوص جنیفر و بچه‌هایش شناخته می‌شود.

اگر جنیفر لوپز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید بدون شک وی را در حال تدارک مراسم هالووین و سایر جشن‌های کودکانه خواهید دید. جنیفر به این مراسم اهمیت زیادی می‌دهد و برای اینکه بی‌عیب و نقص برگزار شوند از آرایشگر و متخصصین برگزاری جشن‌ها کمک می‌گیرد.

جنیفر قدر خانواده‌اش را می‌داند

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

جنیفر لوپز از هر فرصتی استفاده می‌کند تا به تأثیر مهم بچه‌ها در زندگی‌اش اشاره داشته باشد. جنیفر مدعی است بچه‌ها زندگی وی را کاملاً دستخوش تغییر کرده‌اند و به همین دلیل در زندگی وی بچه‌ها نسبت به هر چیز دیگری از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. جنیفر قدر خانواده‌اش را می‌داند و هر کاری برای سلامت و نشاط بچه‌ها انجام می‌دهد.

جنیفر محبت یکسانی نسبت به دختر و پسرش دارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

جنیفر لوپز فرزندانش را به یک چشم نگاه می‌کند و به همان اندازه‌ای که با امی شوخی و بازی می‌کند و دوستش دارد، هوای پسر کوچکش مکس را نیز دارد و ارتباط مادر و پسری خوبی را بین این دو شاهد هستیم.

جنیفر، مکس کوچولو را از کودکی با خودش به مراسم مختلف می‌برد و و حواسش همیشه به خورد و خوراک مکس هست. مکس هم که این روزها بزرگ‌تر شده است قدر زحمات مادرش را می‌داند و سعی می‌کند قدردان مادر مهربان و زیبایش باشد.

جنیفر عشق بی‌پایانی به فرزندانش دارد

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

وقت و بی‌وقت شاهد تصاویری از جنیفر و بچه‌هایش در شبکه‌‌های اجتماعی هستیم که این امر از عشق بی‌انتهای جنیفر به فرزندانش حکایت دارد. جنیفر در مراسم تولد ۱۰ سالگی امی، این دختر بانمک را با احساس‌ترین انسان روی زمین خطاب کرد و نوشت امی روح جنیفر است و بودن در کنار امی کودک درونش‌ را قوی‌تر می‌کند.

جنیفر چنین عشقی را به پسرش، مکس نیز دارد و در جایی نوشت مکس قلب، نور و عشق جنیفر است و به مهربانی و انسان‌دوستی مکس عشق می‌ورزد.

بچه‌ها، تمام زندگی جنیفر لوپز هستند

چرا جنیفر لوپز بهترین مادر هالیوود است؟

اگر از هواداران جنیفر لوپز باشید و از گذشته تا امروز این چهره‌سرشناس را دنبال کرده باشید حتماً به خوبی می‌دانید تولد دوقلوها تأثیر زیادی در زندگی جنیفر داشت و بازتاب این امر را حتی در سبک کار و زندگی او شاهد هستیم.

جنیفر لوپز مانند تمامی سلبریتی‌ها منتقیدنی هم دارد که به کارهای او خرده می‌گیرند اما هیچ کدام از این انتقادها رفتار مادرانه جنیفر را زیر سؤال نمی‌برند. تمامی این موارد دست به دست هم داده تا بدانیم بچه‌هایش تمام زندگی جنیفر لوپز هستند.

پ
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن برترین ها را نصب کنید.

همراه با تضمین و گارانتی ضمانت کیفیت

پرداخت اقساطی و توسط متخصص مجرب

ايمپلنت با ١٥ سال گارانتی ۹/۵ ميليون تومان

>> ویزیت و مشاوره رایگان <<
ظرفیت و مدت محدود

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

سایر رسانه ها

  نظر کاربران

  • بدون نام

   پسرش خیلی شبیه باباشه

  • بدون نام

   هر مادری اینجوریه فقط مثل جنیفر پولدار نیستن که فقط همین پووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول
   جنیفر ازادم هست البته بدون اقا بالا سر

  • فاطمه

   یه مطلب ده بار تکرار کردین ... فهمیدیم خیلی بچه هاشو دوست داره ... فکر و خیال نون و اب و مدرسه و لباس و سرگرمی هم نداره....

  • Neymar

   وای مامان منم اینجوریه

   پاسخ ها

   • بدون نام

    پس مامانت تو رو می بره روی صحنه کنسرت های بابات
    یا
    کنسرت های خودش رو به خاطر تو لغو می کنه


    wooooooow!!!!!!

  • الی

   خیلی خسته کننده...
   همش جنیفر جنیفر جنیفر
   متن هیچ تنوعی نداشت یه مضمون رو به اشکال مختلف بیان کردید ادم کلافه میشه
   وقتی حرفی برای گفتن ندارید همون عکسارو بزارید فقط

  • suha

   یه جوری نوشته انگار رفته از لب چشمه روی کولش آب آورده برای بچه هاش ...پول دارهههه .... پووولللل .با پول هم میشه مادر شد هم مادر خوب .هم مادر فداکار . هم هر چی که فکرشو کنی....

   پاسخ ها

   • بدون نام

    دقیقا" اونم تو سیستم تربیتی و آموزشی امریکا با بقول متن بهترین پرستارها

    و اون میلیونها دلاری که اصلا" نمیذاره برای خل مشکلات جسمی و روانی و آموزشی سر سوزنی نگرانی بمونه
    بنازم به اون مادر زحمتکش که از گلوی خودش میزنه و کار می کنه تا مایحتاج بچه ااشو تامین کنه و تازه نگران داروهای گرون و نایابشم هست
    اونم تو کشور درب و داغون و جهان سومی با این سیستم
    ! مراقبت و آموزش از طرف دولت

  • بدون نام

   به نظر میاد نویسنده این مقاله یک مقاله در مورد بهترین مادر دنیا را انتخاب کرد و اول هر پاراگراف یه جنیفر اضافه کرده .

  • مریم

   احسنت

  • زینب جان

   ده بیست تا پاراگراف بود ولی همه تکراری.همش یه مضمون ولی با کلمات متفاوت

  • مبینا

   خو خیلیا اینجورین

  • مبینا

   مثلا مامان بابای منم به خاطر وقت گذروندن با من کنسرتشونو کنسل میکنن خخخخ

  • Tyler

   مطالب مفید داره کمتر و کمتر میشه.
   حالا نمیگم این مطلب بده ولی انقدر طویل؟؟؟؟؟

  • بدون نام

   جنیفر عشششق ماااایی

  • بدون نام

   همه اینهایی که در موردش گفتید در اصل وظیفه یک مادر هست و تمام مادران نسبت به فرزندشون همچین احساساتی دارن

  • zahra

   خیلی خوبه

  • نگار

   اگه پول نداشت و مشهور نبود بدون ثروت چه جوری اینارو بزرگ میکرد و بقول خودش میشد بهترین مادر دنیا اینا هیچوقت شرمنده بچه هاشون شدن ؟؟بچه ازشون چیزی بخواد و نداشته باشه؟؟

  • سپیده

   کاش همه ی آدما اینجوری باشن

  • صبا

   جنیفر حرف نداره
   عاشقشم

  • بدون نام

   چه قدر تعریف !!!!به نظرتان لازم است که از یک خواننده غربی این طور افراطی تعریف بشه!!!!

  • Yas

   چقدر تیترا شبیه به هم بودن

  • پونه

   تو همه عکسا فقط جنیفر خوشحاله، قیافه بچه هاش اصلا شبیه بجه های خوشحال نیست. من فکر میکنم بیشتر تظاهر میکنه مامان خوبیه. والا با پول همه میتونن مامان خوبی باشن. کار خاصی نکرده.

  • پونه

   از قیافه دخترش میشه فهمید خود جنیفر بدون آرایش چقدر زشته.

  • NB

   Jlo عشقی

  • بدون نام

   من نمی دونم چرا ولی فکر می کنم جنیفر به دخترش بیشتر از پسرش اهمیت می ده

  • moti

   جنیفر بسیار زیبارو ومهربان و حرفه ای است

  • zari

   هنر کرده.
   انقدر مادرای نمونه تو کشورخودمون هست که با بدبختی و بی پولی بچه بزرگ کردن.

  • مریم

   همچین میگه از هر انگشتیش طلا میباره انگار چ کار ها شاقی انجام میده حالا خوبه همه میدونن امثال شما ها چرا از جنیفر انقدر تعریف ها پفکی میکنین ی بازی مزخرف ی صدای معمولی ک ب لطف اهنگ سازی های قوی شنیده میشه طلا ریختن داره؟!!!!!

  • مرتضی

   باپول میشه میشه هرکاری کرد

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج