شیف به ترامپ: توئیتر را دوست ندارید، بروید!
۱۰۰۰۰۲۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
۴۰۱۲ 
در پی بالا گرفتن تنش میان کاخ سفید و شبکه‌های اجتماعی، نماینده دموکرات آمریکایی به رئیس‌جمهور آمریکا توصیه کرد حساب کاربری خود در توئیتر را ببندد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در پی بالا گرفتن تنش میان کاخ سفید و شبکه‌های اجتماعی، نماینده دموکرات آمریکایی به رئیس‌جمهور آمریکا توصیه کرد حساب کاربری خود در توئیتر را ببندد.

آدام شیف، رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا، در توئیتی به توئیت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور، درباره تقلب انتخاباتی در صورت رای‌گیری پستی واکنش نشان داد.

او در توئیتی خطاب به ترامپ نوشت: آقای رئیس جمهور شما اطلاعات کذب درباره رای‌گیری از طریق پست منتشر می‌کنید و دوست ندارید در این خصوص از شما انتقاد شود. ما این را متوجه شدیم. اما آنچه اهمیت دارد، اینست: ۱۰۰ هزار آمریکایی از ویروس کرونا مرده‌اند. اگر شما توئیتر را دوست ندارید، از آن خارج شوید و وقت خود را صرف نجات جان مردم کنید.

رئیس‌جمهور آمریکا پیشتر در توئیتی مدعی شد رای‌گیری از طریق پست به تقلب گسترده در انتخابات این کشور منجر می‌شود. ترامپ در این پیام توئیتری نوشت: «رای‌گیری از طریق پست به تقلب گسترده و سوء استفاده منجر می‌شود. همچنین این کار به پایان حزب بزرگ جمهوری‌خواه منجر خواهد شد. ما هرگز نمی‌توانیم اجازه دهیم که این تراژدی برای کشورمان رخ دهد.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج