اعزام بالگرد‌های آبپاش برای مهار آتش خائیز
۱۰۰۰۰۶۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
۶۷۹۶
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش سوزی منطقه حفاظت شده خائیز کهگیلویه در حال گسترش است.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش سوزی منطقه حفاظت شده خائیز کهگیلویه در حال گسترش است.

“عنایت آرامشیان” افزود: مهار آتش سوزی منطقه حفاظت شده خائیز به علت وزش باد شدید، گرمای هوا و پوشش گیاهی متراکم به کندی پیش می رود.

وی تصریح کرد: به بالگرد آب پاش و تجهیزات اطفای حریق نیاز داریم.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با وجود کمک و حضور نیروهایی از سازمان ها و دستگاه های مختلف، نیروهای مردمی، نیروهای منابع طبیعی و مردم روستاهای اطراف منطقه حفاظت شده خائیز، همچنان آتش سوزی در حال گسترش است و از عهده ما خارج است.

اعزام بالگرد‌های آبپاش برای مهار آتش سوزی منطقه حفاظت شده خائیز ضروری است

معاون اول رییس جمهور بر لزوم تلاش بی‌وقفه و بکارگیری تمام امکانات استان کهگیلویه و بویراحمد و استان خوزستان برای مهار آتش سوزی در جنگل‌ها بویژه در منطقه حفاظت شده خائیز تاکید کرد.

«اسحاق جهانگیری»، معاون اول رییس جمهور، عصر امروز(جمعه) در تماس تلفنی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد‌ در جریان آخرین وضعیت آتش سوزی در جنگل های این استان و مناطق حفاظت شده خائیز شهرستان کهگیلویه و عملیات اطفاء حریق در این منطقه قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور همچنین از استاندار گهگیلویه و بویراحمد خواست از طریق هماهنگی مستمر با امیرحاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیز اسماعیل نجار رییس سازمان مدیریت بحران کشور، امکانات و تجهیزات اطفاء حریق از جمله بالگردهای آبپاش را به منطقه اعزام کنند تا هرچه سریعتر شاهد مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش حریق در جنگل‌های مرز استانهای خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویر احمد نیز در این تماس تلفنی گزارشی از آخرین وضعیت آتش سوزی جنگل ها و منطقه حفاظت شده خائیز در این استان ارائه کرد و از بسیج امکانات استان و تلاش برای اعزام تجهیزات برای مهار کامل آتش سوزی خبر داد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج