تیلورسوییفت به ترامپ: به حسابت می‌رسیم!
۱۰۰۰۳۷۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
۸۵۵۷ 
"تیلور سوییفت" خواننده سرشناس آمریکایی در واکنش به وقایع روزهای اخیر پس از کشته شدن "جورج فلوید" یک مرد سیاه‌پوست به دست پلیس در شهر "مینیاپولیس" و اعتراضات پس از آن، دونالد ترامپ را به روشن کردن آتش برتری نژادی سفیدها در آمریکا متهم و به نمایندگی از اکثریت مردم آمریکا او را تهدید کرد در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر امسال به حضور او در کاخ سفید پایان خواهند داد.

عصر ایران: "تیلور سوییفت" خواننده سرشناس آمریکایی در واکنش به وقایع روزهای اخیر پس از کشته شدن "جورج فلوید" یک مرد سیاه‌پوست به دست پلیس در شهر "مینیاپولیس" و اعتراضات پس از آن، دونالد ترامپ را به روشن کردن آتش برتری نژادی سفیدها در آمریکا متهم و به نمایندگی از اکثریت مردم آمریکا او را تهدید کرد در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر امسال به حضور او در کاخ سفید پایان خواهند داد.

به نقل از پایگاه اینترنتی "بیزنس اینسایدر" تیلور سوییفت در واکنش به توییت تهدید آمیز ترامپ درباره تیراندازی به معترضان و آشوبگران در مینیاپولیس، در توییتی نوشت:" “پس از اینکه آتش برتری سفید‌پوستان و نژادپرستی را در کل ریاست جمهوریت برافروختی، آیا شهامت تظاهر کردن به برتری اخلاقی قبل از تهدید به خشونت را داری؟ وقتی غارت شروع شود، تیراندازی هم آغاز می‌شود؟ ما در ماه نوامبر به خروج شما رای خواهیم داد."

تیلورسوییفت به ترامپ: به حسابت می‌رسیم!

ترامپ پس از آغاز اعتراضات در مینیاپولیس در توییتی تهدیدآمیز نوشته بود:" اراذل و اوباش در حال اهانت به یاد و خاطره جورج فلوید هستند و برای همین نیروهای گارد ملی آمریکا را به این شهر می‌فرستم. وقتی غارت‎ها شروع شود، تیراندازی هم آغاز می‌شود. متشکرم."

با وجودی که سوییفت در انتخابات میاندوره‌ای 2018 هم از دموکرات‌ها در برابر ترامپ حمایت کرده بود، اما رسانه‌های آمریکایی لحن توییت او را شدیدترین و آشکارترین اظهارنظر سیاسی او علیه ترامپ در طی دوران حرفه‌ای فعالیت هنری او توصیف کرده اند. سوییفت غالبا علاقه‌ای به اظهارنظر صریح سیاسی نداشته است.

او در انتخابات میاندوره‌ای سال 2018 برای نخستین بار سکوت خود را شکست و از نامزدهای حزب دموکرات در ایالت "تنسی" حمایت کرد.

او در جریان انتخابات 2 سال پیش در توییتی نوشت:" من معتقدم كه نژادپرستی سیستمی كه ما هنوز در این كشور شاهد آن هستیم، وحشت آور، بیمارگونه و بسیار شایع است... من نمی‌توانم به كسی رای دهم كه مایل به مبارزه برای عزت همه آمریكایی‌ها فارغ از رنگ پوست، جنسیت یا علاقه آنها نباشد."

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:26
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1399/03/10
به مسئولم در موردکار اعتراض کردم مودبانه،آن هم پاداشم را قطع کرد وگفت من طاقت شنیدن حرف نه را ندارم.فقط انجام بده .درست یا غلط مهم نیست ،انجام بده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
حالت خوبه؟
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
چی میگی؟
قاطی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
داداش فکر کنم تو دیگه ررررررد دادی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
جمله کنایه آمیز میگه، که اون تیلور سویفت به عنوان یه بازیگر ترامپ رو تهدید به رای منفی می‌کنه و این کاربر با گفتن نه به کارفرمایش پاداشش قطع میشه
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1399/03/10
چرا ازین پست میزاری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
به تو چه
برای اینکه آدم مهمیه
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1399/03/10
قربونت برم من ملکه من
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1399/03/10
جمع کن بیا اینجا
اینجا (خواستگار) هم زیاد داری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج