قتل زن جوان، عاقبت کنجکاوی درباره ماساژ!
۱۰۰۰۵۵۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۰
۱۴۳۳۵ 
یک روز یک نفر آگهی ماساژ در آن کانال گذاشت و من با شماره‌ای که داده بودند از سر کنجکاوی تماس گرفتم. فقط می‌خواستم ببینم ماساژ چطور است. با زنی که شماره‌اش را داده بودند قرار گذاشتم. وقتی سوار ماشین شد، پشیمان شدم و ترسیدم کسی ما را ببیند. خواستم پیاده شود، اما قبول نکرد و جیغ‌وداد کرد. من هم با مشت او را زدم

شرق: کنجکاوی مرد میان‌سال برای آشنایی با ماساژ منجر به قتل زنی شد که او استخدام کرده بود. متهم دیروز برای محاکمه به جرم قتل عمد به دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد.

این پرونده با پیداشدن جسد زنی جوان کنار کانال آب تشکیل شد. دو سال قبل مردی به مأموران فوریت‌های پلیسی گزارش داد که جسد زنی جوان کنار کانال آب رها شده است. بعد از اینکه مأموران جسد را کشف و تحقیقات خود را آغاز کردند متوجه شدند این جسد متعلق به زنی به نام کیاناست که در تهران تنها زندگی می‌کرد.

با شناسایی خانواده کیانا و آغاز تحقیقات مشخص شد این زن کارمند یک شرکت خصوصی بوده و فقط تعطیلات در کنار خانواده‌اش بوده و در تهران تنها زندگی می‌کرده است.

با ردیابی تماس‌های این زن مأموران متوجه شدند آخرین تماس او با مردی به نام سپند بوده است. به‌این‌ترتیب سپند شناسایی و بازداشت شد. او به قتل اعتراف کرد و با صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۲ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

متهم روز گذشته پای میز محاکمه رفت. در ابتدای جلسه، اولیای‌دم درخواست قصاص کردند و گفتند گذشت نمی‌کنند. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت.

او از اولیای‌دم عذرخواهی کرد و گفت: من کارمند بودم و قناری‌های نژاددار و خیلی گران‌قیمت هم نگهداری می‌کردم و می‌فروختم. در یک کانال تلگرامی عضو بودم که دارو‌های قناری را از آنجا خریداری می‌کردم. یک روز یک نفر آگهی ماساژ در آن کانال گذاشت و من با شماره‌ای که داده بودند از سر کنجکاوی تماس گرفتم. فقط می‌خواستم ببینم ماساژ چطور است. با زنی که شماره‌اش را داده بودند قرار گذاشتم. وقتی سوار ماشین شد، پشیمان شدم و ترسیدم کسی ما را ببیند. خواستم پیاده شود، اما قبول نکرد و جیغ‌وداد کرد. من هم با مشت او را زدم. قصد کشتن نداشتم. متهم یک‌بار دیگر تأکید کرد قصد قتل نداشته و درخواست بخشش کرد. با پایان جلسه دادگاه، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:16
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1399/03/11
چه داستان احمقانه ای
خودش خندش نگرفته از ای خزعبلاتی که تعریف کرده؟
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1399/03/11
حالم‌‌ بد شد بخاطر اینکه این همش از این خبرها خوندم .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
درمان شما فقط ماساژِ
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1399/03/11
دروغگوی پست فطرت به همین آسونی
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1399/03/11
با مشت طرف کشتی؟ اون وقت قصد کشتن نداشتی؟
خدا یه لحظه ما رو به خودمون وامگذار
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1399/03/11
عجب دروغی سر هم کرده
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
حتمن تن به امیال حیوانی این پست فطرت نداده
United States
10:54 - 1399/03/11
کرم از خود زنه بوده مردرو ولش کنید بره تا زن کرم نریزه هیچ مردی وجودشو نداره به زن چپ نگاه کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
گیرم حرف و نظر شما صحت داشته باشه، آیا اینقدر شجاعت و وجدان دارین که قبول کنین این آقا که اعتراف کرده صرفا با یه تبلیغ وسوسه شده کرم از خودش بوده؟ چرا اینقدر ندونسته براحتی قضاوت می کنین؟ این نشون دهنده ی اینه که اگه شمام در همچنین شرایطی قرار بگیرین مرتکب قتل امکان داره بشین و این خیلی باعث تاسفه که طرز فکر یه عده از هموطنان ما اینه.
فریبا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
واقعا برات متاسفم و برای طرز فکرت!!
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1399/03/11
خوبه والا،تو این مملکت همه آقایون ی جوری بعد از قتل خانمها حرب میزنن ک انگار مقصر صد در صد خانم بوده ،شاید واقعا انتظار تقدیر نامه هم ازطرف قاضی دارن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
هستن خوووووو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
چون مقصر خانم ها هستن
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1399/03/11
اگه خود اون خانم با حیا بود راضی نمی شد مردهای نامحرم را ماساژ بده واقعا دیگه داریم با چشمهای خودمون می بینیم که خدا دیگه قهر ش گرفته و این ویروس کرونا که همه رو درگیر کرده انتقام خداوند است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
موافقم، حرفت حسابیه
ف
Russian Federation
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱
قانون حرف اول و می زنه ماساژور مرد و زن مختلط نباید باشد یک نمونه همین که البته این اقا چرت گفته بعدا ثابت می شه اما امکان بهم ریختن زندگی زوج های جوان می شوند که خانمی پیش اقا واقایی پیش خانم بر ای ماساژ بروند چه بسا فرزندان طلاق زیاد شوند وعاطفه ها از بین برود حالا این وسط چند تا جنایت پیش بیاد هنوز به اون فرهنگ غربی ها نر سیدیم برامون عادی نیست
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1399/03/11
آخر تورا چه به ماساژ برو قناریت را بفروش
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1399/03/12
لعنتی چرا همه ماجرا را نمی گویی؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج