تسهیلات ۱۰میلیونی برای بازنشستگان کشوری
۱۰۰۱۳۶۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
۹۲۳۱ 
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده است.

مهر نوشت: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده است.

اکبر افتخاری در گفتگویی در مورد آخرین آمار وام ازدواج فرزندان بازنشسته کشوری گفت: تاکنون ۱۰ هزار نفر برای دریافت وام ازدواج ثبت نام کرده اند و ثبت نام ها تا ۲۰ خرداد ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: در این مرحله از میان متقاضیان قرعه‌کشی انجام و به هزار نفر وام ازدواج داده می‌شود و قول داده ایم این موضوع فراموش نشود به همین دلیل قصد داریم در فصول مختلف سال از میان متقاضیان دریافت وام ازدواج ثبت نام به عمل آوریم و پرداخت این وام ها ادامه دارد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین به تسهیلات دیگری به بازنشستگان کشوری تعلق میگیرد اشاره کرد و اظهار داشت: تسهیلاتی که برای بازنشستگان در نظر گرفته بودیم ادامه دارد و یکی از آنها استفاده از خدمات بیمه ملت است . با توجه به حقوق بازنشستگان کشوری اعتبار برایشان ایجاد می شود.

وی گفت: بر اساس حقوق ۱.۲ میلیون،۲.۴ میلیون،۳.۶ میلیون ،۴.۸ میلیون و ۶ میلیون تومانی به بازنشستگان کشوری تسهیلات می دهیم که به صورت وام بدون بهره می توانند از آن استفاده کنند.

افتخاری همچنین در خصوص سهام دار شدن بازنشستگان کشوری در صندوق ای تی اف دولت تاکید کرد: بر اساس تسهیلاتی که فراهم شد ۸۰ هزار بازنشسته کشوری برای دریا فت سهام ثبت نام کردند و این بازنشستگان در حال حاضر یک میلیون تومان سهام این صندوق را دارند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به طرحهای مختلف برای بازنشستگان اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده و علاوه بر آن پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و همچنین وامهای روتین هفت میلیون تومانی بازنشستگان نیز ادامه دارد.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:28
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1399/03/13
همه چی که برای بازنشتگان گشوریه، پس بازنشستگان تامین اجتماعی آدم نیستن !
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1399/03/13
تو این مملکت فقط بازنشستگان کشوری مهمند تامین اجتماعی یعنی کشک و بی اهمیت..
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
همش دروغه ناراحت نباش
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1399/03/13
چرا این واو شامل بازنشستگان دادگستری نمیشود دلیلش چیه
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1399/03/13
قرار بود مشمولین وام هفت میلیونی تا اردیبهشت ماه اعلام بشن اما خبری نیست
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1399/03/13
تامین اجتماعی هنوز از بخور بخور تمام نشده که به فکر بازنشتکان باشند ببین ‌تاریخ ۱۷ خرداد چه میشه برای مسکن از خدا بی خبر بان این دولت
سازمان تامین اجتماعی است البته یکی از اونها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
ای داد بیداد از دروغ وام 10 میلیونی اقای رئیس صندوق دروغ نگویید درمورد1200000هزارتومان فروشگاه چند نفر استقبال کرد لطفا به مردم دروغ نگویید که فکرکنند بازنشستگان 10 میلیون وام گرفتند مردم دروغ میگوید
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1399/03/13
فقط معلولین بهزیستی درمنزل بی واسطه،فراموش شده که با ماهی 108 تومن زجرمی کشند البته درهیچ جای دنیا ایمطور بی عدالتی مشاهده نمی شود
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1399/03/14
اینجاکشوراسلامی قانون عدالت برای همه یکیست بدون هیچ تبعیض ولی اما واگرهای فراوان؟؟؟؟؟دولتهادرطول خدمتشون که نه خیانتشون پولی که نیازداشته صندوق بازنشستگان تامین اجتماعی هرچه دوست داشتندبرداشت کردندبامدیرانی که لایق خدمت که چه عرض کنم لایق خیانت به این قشربوده اندوبرای افزایش فقط کشوریها تخم دوزرده کرده اندوبجزکشوری بازنشسته دیگری وجودندارد؟؟؟فقط وفقط شعارعدالت اصلاً نام عدالت هم نبرید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج