دعوای قدیمی با قتل جوان ۳۳ساله تمام شد
۱۰۰۱۳۶۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
۱۲۱۹۹ 
نزاع خونینی که گفته می‌شود به دلیل اختلافات قبلی بین مشتریان کباب فروشی رخ داد، در حالی به جنایتی هولناک انجامید که دو برادر متهم به قتل فراری هستند.

خراسان نوشت: نزاع خونینی که گفته می‌شود به دلیل اختلافات قبلی بین مشتریان کباب فروشی رخ داد، در حالی به جنایتی هولناک انجامید که دو برادر متهم به قتل فراری هستند.

این نزاع مرگبار شب دوشنبه گذشته در یک کباب فروشی زمانی آغاز شد که جوان ۲۵ ساله‌ای پشت میز غذاخوری در کباب فروشی نشسته بود.

در این هنگام جوان ۳۳ ساله‌ای به نام «احسان-م» وارد کبابی شد و به سوی جوان ۲۵ ساله رفت. هنوز چند ثانیه‌ای از گفتگو بین دو جوان نگذشته بود که ناگهان آن‌ها درون کباب فروشی دست به یقه شدند و حالت تهاجمی گرفتند. این مشاجره و درگیری با دخالت متصدی کباب فروشی و دیگر مشتریان خاتمه یافت و افراد میانجی آن‌ها را به بیرون از کباب فروشی هدایت کردند، اما هنوز جوان ۳۳ ساله سفارش غذای خود را نگرفته بود که جوان ۲۵ ساله به همراه برادرش به صحنه نزاع بازگشتند، ولی این بار تیغه قمه و چاقو در تاریکی شب می‌درخشید.

حمله ناگهانی مهاجمان درون کباب فروشی، فرصت هر گونه عکس العملی را از دیگران گرفت و جوان ۳۳ ساله با ضربات برنده نقش بر زمین شد و دقایقی بعد جان خود را بر اثر خون ریزی و عوارض ناشی از اصابت ضربات چاقو و قمه از دست داد.

با گزارش این ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد، روند تحقیقات شکل جنایی گرفت. با حضور شبانه قاضی در صحنه حادثه بررسی‌های میدانی آغاز و مشخص شد که عاملان نزاع مرگبار قبلا نیز با هم درگیری و مشاجره داشته اند، اما این بار انگیزه آن‌ها از نزاع در داخل کباب فروشی نامعلوم بود.

پدر مقتول به قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: آن‌ها (متهمان فراری) قبلا نیز برای فرزندم مزاحمت ایجاد کرده بودند و من در پی آشتی دادن آن‌ها بودم که این حادثه رخ داد. متصدی کباب فروشی نیز گفت: من فقط صدای جر و بحث آن‌ها را شنیدم و پس از آن که دو جوان با هم درگیر شدند تلاش کردیم از نزاع جلوگیری کنیم، ولی هنوز چند دقیقه نگذشته بود که دوباره دعوای وحشتناکی رخ داد و جوان ۳۳ ساله هدف ضربات چاقو و قمه قرار گرفت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:22
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1399/03/13
خب به ما چه این اخبار!!!روزی هزار تا از این اتفاق ها میفته در هر کجای کشور...لطفا اخبار خوب بزارید نه اخبار قتل و حوادث که فقط مایه اعصاب خوردیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
مگر تو نماینده مردمی ..تو حوادث رانخون مجبور نیستی توکار دیگران فوضولی نکن جانم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
احسنت بر شما
اقتدار یعنی پیروزی ++
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
برادر گرامی
قتل آدم کشی و عربده کشی در حال حاظر عادت شده
اگر اعتراض کردن برای اطلاع رسانی این گونه قتل ها را ‌زیاد برای مردم مهم نبست
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1399/03/13
بهترین راه حل برای تمام شدن دعواهای قدیمی !
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1399/03/15
ازادش میکنن میرن مثل بقیه زندانیا که ازاد شدن و هیچ کاریشون نکردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج