توصیف جالب همسر دی‌ماریا از او
۱۰۰۱۳۷۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
۱۲۹۷ 
هافبک آرژانتینی پاری سن ژرمن با توجه به تعطیلی فوتبال از نظر روانی به هم ریخته و همسرش از او به زامبی ها تشبیه کرده است.

ایسنا: به نقل از لوپاریزین، رقابت‌های لیگ فرانسه نخستین لیگ معتبر اروپایی بود که لغو شد. سران فدراسیون فوتبال فرانسه باتوجه به شیوع کرونا در این کشور خیلی زود تصمیم به لغو لیگ گرفتند و پاری سن ژرمن را به عنوان تیم قهرمان انتخاب کردند.

تعطیلی فوتبال و تمرینات در فرانسه باعث شده تا بازیکنان از نظر روانی به مشکل بخورند و به سختی بتوانند که این روزهای سخت و خاص را پشت سر بگذارند.

توصیف جالب همسر دی‌ماریا از او

روزنامه لوپاریزین نوشت که پزشک باشگاه پاری سن ژرمن به سران این باشگاه درباره وضعیت بدی روحی بعضی از بازیکنان هشدار داده است.

لوپاریزین نوشت: بعضی از بازیکنان پاری سن ژرمن دچار افسردگی و بی‌خوابی شده‌اند و دی ماریا یکی از آنهاست. وضعیت دی ماریا اصلا خوب نیست و همین باعث شده تا همسر و نزدیکانش نگران او شوند. همسر دی ماریا او را به زامبی ها تشبیه کرده است و این نشان می دهد که وضعیتش اصلا خوب نیست.

همسر دی ماریا پیش از این هم گفته بود که او تحمل حضور در خانه و بازی کردن با فرزندانش را ندارد.

دی ماریا یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار پاری سن ژرمن در دوران توماس توخل بوده است و پیش بینی می شود که قراردادش با تیم پاریسی تمدید شود و در این تیم بماند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج