رئال‌مادرید این فصل در برنابئو بازی نمی‌کند
۱۰۰۱۳۸۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
۱۴۵۲ 
رئیس باشگاه رئال مادرید تایید کرد که بعد از شروع مجدد لالیگا این تیم تا پایان فصل در ورزشگاه خانگی‌اش برنابئو بازی نخواهد کرد.

ورزش سه: فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید تایید کرد که در زمان شروع مجدد فصل لالیگا، رئال هیچیک از بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه برنابئو برگزار نخواهد کرد.

رئال در عوض بازی‌های خانگی‌ خود را در استادیوم تمرینی‌اش، ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو، برگزار می‌کند. جالب اینجا است که دو بازی اول رئال مادرید در بازگشت مجدد لالیگا بازی‌های خانگی هستند. ورزشگاه 6هزار نفره آلفردو دی‌استفانو که معمولا میزبان مسابقات تیم جوانان رئال، موسوم به رئال مادرید کاستیا است به نورافکن‌ها و تابلوهای تبلیغاتی جدید مجهز می‌شود و تکنولوژی VAR هم در این ورزشگاه نصب خواهد شد.

رئال‌مادرید این فصل در برنابئو بازی نمی‌کند

پرز با اشاره به اینکه این تصمیم به این منظور گرفته شده که عملیات نوسازی برنابئو پیش از موعد مقرر به پایان برسد گفت:" ما تصمیم گرفته‌ایم تا پایان فصل جاری همه مسابقات خانگی‌مان را در استادیوم آلفردو دی‌استفانو برگزار کنیم. این تصمیم به ما کمک می‌کند تا عملیات نوسازی سانتیاگو برنابئو را زودتر به انجام برسانیم".

عملیات نوسازی برنابئو قرار است در تابستان 2022 به پایان برسد ولی با این تصمیم پرز ممکن است این عملیات زودتر از تاریخ اعلام شده کامل شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج