حکم متهم اصلی پرونده ثامن صادر شد
۱۰۰۱۳۹۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
۴۲۹۷ 
وکیل مالباختگان پرونده سکه ثامن در خصوص آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن، گفت: رأی قطعی در شعبه ۶۸ دادگاه تجدید نظر استان تهران صادر شد.

خبرگزاری فارس: وکیل مالباختگان پرونده سکه ثامن در خصوص آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن، گفت: رأی قطعی در شعبه ۶۸ دادگاه تجدید نظر استان تهران صادر شد.

رسول کوهپایه زاده در خصوص آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن، اظهار کرد: رأی قطعی در شعبه ۶۸ دادگاه تجدید نظر استان تهران صادر شد.

وی ادامه داد: دادگاه تجدید نظر، رأی بدوی را تأیید کرد یعنی متهم به ۱۵ سال حبس و دو سال تبعید بعد از اتمام مدت حبس و دو سال ممنوعیت از اشتغال به مشاغل مرتبط با فعالیت در زمینه های ارز، طلا، سکه و سایت‌های آنلاین کسب و کار در فضای مجازی در دادگاه محکوم شده بود که دادگاه تجدید نظر عیناً آن را تایید کرد.

کوهپایه‌زاده گفت: در خصوص میزان جزای نقدی که باید به صندوق دولت پرداخت می‌شد و دادگاه طبق قوانین و مقررات و ضوابط در واقع میزان جزای نقدی را کاهش داد که البته این قضیه بحث رد مال را به شکات و مالباختگان تسهیل می‌کند.

وی افزود: در واقع ماحصل کلام اینکه متهم ردیف اول پرونده سکه ثامن یعنی فرهاد زاهدی فر به ۱۵ سال حبس و تبعید و ممنوعیت از مشاغلی که گفته شد با رأی قطعی دادگاه تجدیدنظر محکوم و این رأی دیروز به ما قانونا ابلاغ شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1399/03/13
خسته نباشید، چه حکم سختی واقعا مرهمی بر دل ما مستمندان شد، فقط اگه میدونستم اینقدر حکم آسون میزنن من هم همین کار می‌کردم؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1399/03/13
چی نصیب مال باخته ها و این همه پول اومد چرا همه چی رو ماست مالی میکنید و به قول خودتون کشش نمیدید تا گندش در نیاد چه کسانی پشت پرده هستن
فساد ودروغ و جنایت مملکت و برداشته
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1399/03/13
تو این مملکت منتقدین حکومت حکمشان سنگین تر از دزدان بیت المال است
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1399/03/13
عجب حکم سنگینی؟؟میلیارد ها پول مردم حق نا سپاس و بالا کشید ه؟؟امت خواب به. خواب؟؟
-
12:45 - 1399/03/13
خیلی جالبه !! خانمی که به حجاب اجباری معترض شده بود او هم 15 سال حبس گرفت !!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1399/03/13
من ۳۰ سال کار کردم تا در بازنشستگی زندگی راحتی داشته باشم اما نشد معامله خوبی اقای زاهدی کرد عمری را با پولهای مردم خوش گذراند و بجای ۳۰ سال کار من ۱۵ سال هم ایشون زندان رفت البته ۵ سال دیگه عفو میخوره ازادمیشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج