درج قیمت مسکن در سایت‌ها قماربازی است
۱۰۰۱۴۰۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
۴۶۴۲ 
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌که درج قیمت مسکن در سایت‌های اینترنتی قماربازی است،گفت: اگر قیمت ملک را در سایت‌های اینترنتی اعلام نکنند،‌ بازار مسکن به آرامش می‌رسد.

خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌که درج قیمت مسکن در سایت‌های اینترنتی قماربازی است،گفت: اگر قیمت ملک را در سایت‌های اینترنتی اعلام نکنند،‌ بازار مسکن به آرامش می‌رسد.

مصطفی‌قلی خسروی با یادآوری این‌که حدود 20 درصد کاهش تعداد معاملات مسکن (17 درصد در مبایعه‌نامه و 23 درصد در اجاره‌نامه) را شاهد هستیم، اظهار کرد:‌ چنانچه دیگر قیمت ملک را در سایت‌های اینترنتی اعلام نکنند،‌ وضعیت بازار در بلندمدت به آرامش خواهد رسید.

وی ادامه داد: یک قماربازی در اینجا صورت گرفته است؛‌ «یعنی فردی در خانه نشسته و می‌گوید ما که ضرر نمی‌کنیم به یکی از سایت‌ها مراجعه کرده و قیمت ملک خود را مثلا 18 میلیون تومان اعلام می‌کند. همسایه بالایی که قیمت را 16 میلیون اعلام کرده بود این آگهی را می‌بیند و قیمت ملک خود را 20 میلیون تومان اعلام می‌کند.»

وی افزود: همان فردی که ملک خود را 18 میلیون تومان فایل کرده بود قیمت را به 22 میلیون تومان افزایش می‌دهد. همین گونه قیمت مسکن بالا می‌رود و مردم توان ورود به بازار را نداشته و این بخش کلاف سردرگم می‌شود.

رئیس اتحادیه مشاران املاک تصریح کرد: این در حالی است که قیمت ملک 22 میلیون تومانی در بازار 16 میلیون تومان هم نیست.

خسروی گفت: هیچ جای دنیا را نداریم که قیمت ملک را در سایت های اینترنتی درج کنند. اینها اسم این کار را شفاف‌سازی گذاشته‌اند، بنده می‌گویم این کار جنجال‌بازی و قماربازی است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:37
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1399/03/13
دست خود دولت تو کاره چرا که تا قیمت دلار هزار تومان بالا میره همتی مصاحبه میکنه و با هر ترفندی که شده جلوی افزایش آنرا میگیره ولی در باره افزایش قیمت مسکن هیچ یک از وزرا هیچی نمیگه پس معلوم میشه خود دولت طرفدار افزایش قیمت مسکن است.
پاسخ ها
اقتدار یعنی پیروزی ++
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
تمام این نوسانات کار کارمندان همتی در پل حافظ است
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1399/03/14
ما فیا مسکن و ما شین نمی گذارن ارزان شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج