ورود مسافران به اتوبوس بدون ماسک ممنوع شد
۱۰۰۱۵۴۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
۳۰۱۹ 
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: بر مبنای این دستورالعمل، ورود مسافران به اتوبوس بدون ماسک ممنوع است.

میزان نوشت: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: بر مبنای این دستورالعمل، ورود مسافران به اتوبوس بدون ماسک ممنوع است.

محمود ترفع با اعلام اینکه بر اساس آخرین پروتکل ابلاغی به این شرکت، استفاده تمامی مسافران اتوبوس از ماسک اجباری است، گفت: بر مبنای این دستورالعمل، ورود مسافران به اتوبوس بدون ماسک ممنوع است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه در اجرای پروتکل ابلاغی برای مقابله با کرونا، چاره‌ای جز سخت‌گیری و ممانعت از ورود شهروندان بدون ماسک به اتوبوس نداریم، افزود: از همه شهروندان درخواست می‌کنیم چنانچه قصد دارند از ناوگان اتوبوسرانی استفاده کنند، حتماً ماسک به همراه داشته باشند.

وی در مورد شهروندانی که به هر علت ماسک به همراه ندارند، گفت: برای این گروه از شهروندان نیز تدابیری اندیشیده شده از جمله عرضه ماسک با قیمت مصوب در بیش از ۶۰ پایانه و ایستگاه پرمسافر خطوط تندرو تا اگر شهروندی ماسک نداشت و خواست از اتوبوس استفاده کند، این امکان برایش فراهم باشد که در محل، ماسک ابتیاع کند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه به موجب توصیه‌های بهداشتی، اقتضای حضور شهروندان در خارج از منزل و در سطح شهر، استفاده از ماسک است، خاطرنشان کرد: البته این ضرورت در فضاهایی که جمعی از افراد در آن حضور می‌یابند، مضاعف می‌شود و از این رو، از شهروندان عزیز درخواست داریم هنگام سوار شدن به اتوبوس، لزوماً از ماسک استفاده کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1399/03/13
باز دزدی میخوان بکنن،ماسک بفروشن،
پاسخ ها
******* shanjani ******
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
... مگه هنوز .. کرونا.. را سر کوب نکرده ایم
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1399/03/13
من همین الان در اتوبوس ساعت ۱۵.۳۰ پایانه بیهقی به اصفهان از شرکت رویال سفر هستم. اتوبوس حتی نظافت هم نشده بود دیگه چه برسه ضدعفونی. فقط پنج مسافر ماسک دارند و بقیه حتی از ماسک‌های رایگان توزیع شده که بجای بسته های پذیرایی به مسافران داده شد استفاده نکردند. راننده بین راه مسافر سوار کرد و به مسافرین بین راهی نیز ماسک نداد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج