حمایت بازیکنان چلسی هم از مقتول آمریکایی
۱۰۰۱۵۸۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
۲۲۵۶ 
بازیکنان تیم فوتبال چلسی هم در حاشیه تمرینات خود به جورج فلوید که توسط پلیس آمریکا به قتل رسید، ادای احترام کردند و خواستار برقراری عدالت شدند.

خبرگزاری فارس: اقدام نژاد پرستانه پلیس آمریکایی در قبال جورج فلوید شهروند سیاه پوست که به طرز فجیعی به قتل رسید گستره اعتراضی فراوانی داشته و دامنه آتش آن اغلب شهرهای آمریکا را در برگرفته است.

در این میان ورزشکاران هم در کمپین اجرای عدالت برای احقاق حق این شهروند مقتول آمریکایی ورود کرده‌اند و خواستار محاکمه عاملان این قتل شده‌اند.

بازیکنان چلسی هم از مقتول آمریکایی حمایت کردند

در تازه‌ترین اقدام پس از حرکت باشگاه لیورپول اعضای تیم فوتبال چلسی هم پیش از آغاز تمرینات امروز خود با زانو زدن در مستطیل سبز به این مقتول آمریکایی ادای احترام کردند.

به گزارش فارس، یکشنبه هم در رقابت‌های بوندس لیگا بازیکنان بورسیا مونشن گلادباخ و بورسیا دورتموند پس از گلزنی به این کشته شده آمریکایی ادای احترام کردند و خواهان برقراری عدالت شدند.

جورج فلوید ۴۶ ساله در اثر برخورد خشن و غیرانسانی پلیس آمریکا جان باخت.

در فیلمی که از صحنه مرگ او منتشر شده است، پلیس سفید پوست آمریکا زانوی خود را روی گردن جورج فلوید قرارداده و این در شرایطی بود که این فرد به سختی نفس می‌کشید و در نهایت جان خود را از دست داد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج